Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje

  • Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje

    W tym temacie można dyskutować na temat wyborów Miss OGame 2015 i Mistera OGame 2015.

    Prosimy o kulturalną dyskusję bez offtopu, i przypominamy równocześnie, że obowiązuje tu zarówno Regulamin Forum jak i Regulamin PoO

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Czekoladowy napisał(a):

    Konkurs pozbawiony jest sensu z jednego i prostego powodu! :(


    Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosowanie przeprowadzone w gronie członków Teamu.
    Moim skromnym zdaniem właśnie bardzo sprawiedliwe, bo nie będzie przekrętów typu np. zakładanie kont na forum aby oddać głos na siebie czy innych bezczelnych kombinacji, "głosujcie na mnie muszę wygrać darmową anty" :E A tak obiektywnie nasz kochany team ogame podejmie oby jak najbardziej słuszną decyzje ]:-D
    PASIPHAE Paragwajski TOP 10 OFF

    :fa: Emerytura :fa:
  • Dziuba napisał(a):

    Żebym dostawał złotówkę za każdym razem jak to słyszę...:D
    To tak jak przy wyborach Miss world itd. wybiera jury i dodatkowo publiczność swoją tzw. "miss publiczności" ;)



    Skoro ciągle to słyszysz, to jeszcze nie wpadłeś na pomysł, by, to zmienić? :E
    Wybory miss world - głosujących? 6 mld ludzi :)
    Wybory miss ogame -głosujących? 500 osób? Jury zbędne. :}
    To chyba proste do zrozumienia :P ^^
  • Niezupełnie proste i oczywiste, bo skoro na OGame były inne konkursy z głosowaniem na forum, to kiedyś te lipne konta powstały, wtedy, nie teraz. Jeśli ludzie mają po x kont pozakładane od tego czasu, to wystarczy przypomnieć sobie do nich parametry logowania i filtrowanie przez moderatorów daty założenia konta na forum nic nie da.

    Zasady konkursu zostały opracowane, podane do publicznej wiadomości, to po co jeszcze bić pianę? Jak ktoś chce się pobawić to przystąpi, a jak nie to jego biznes, a teksty z wskazywaniem komuś czy jest, czy nie jest inteligenty jest co najmniej nie na miejscu.

    Pozdrawiam
    Zibi
  • Temat przeczyściłam i przypominam, że nie służy on do pustego nabijania postów. Jeśli nie ma się nic miłego/kreatywnego/zabawnego czy konstruktywnego do dodania to lepiej ugryźć się w palce. Zgodnie z regulaminem spam jest zakazany, a na Forum jest jedno miejsce, gdzie można się sprawdzić w spamowaniu.

    Co do głosowania Teamu - ma to na celu wyeliminowanie sztucznego nabijania głosów. Niestety, ale z tym co piszesz Czekoladowy się nie zgodzę, bo Administracja nie ma prawa wykluczać osób, które nie maja kont na forum, a są aktywnymi graczami. No bo niby z jakiego powodu? Dlatego użytkownicy forum mogą wybrać jedną osobę - co nie jest krzywdzące. Nie zmienia to również faktu, że wasze głosy będą sprawdzone, więc uprzedzam, żeby nie oszukiwać. <;



  • Witam,
    Po pierwsze moderator ingeruje w mój wpis poprawiając [ciach] na chłopczyka. Potem usuwa wpis mojego znajomego, który piszę całą prawdę, a teraz ten sam mod zmienia swojego avatara strasząc forumowiczów. Czy wszystko z nim w porządku? Czy robi to na złość?

    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzurę, która jest na forum zakazana.
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Witam,
    chcę wiedzieć jakim prawem zablokowano mi dostęp do edycji mojego wpisu w konkursie w którym biorę udział?

    Mati, proszę mi to wytłumaczyć. To jest odpowiednie miejsce do tego, więc liczę, ze mi to wyjaśnisz
    Tylko, ze ja nic nie zrobiłam, a ten mi zablokował możliwość edycji w ogóle... I to jest właśnie obiektywizm według moderatora Matiego. Nic obraźliwego nie napisałam a On założył mi blokadę.

    Moderator Indestructible:
    Łączę double powstały po akcjach moderatorskich.
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Bresia, Twój post nie jest zablokowany, gdyby był to w jego górnym lewym rogu, obok daty, byłaby mała czerwona kłódka. Problemem mogą być np. ciasteczka w przeglądarce, ale na pewno nie blokada posta przez moda.

    Co do zamiany pewnego ocenzurowanego słowa na chłopczyka, to przypominam, że pseudocenzurowanie wulgaryzmów jest na forum zakazane więc mod zrobił co musiał.

    I ostatnia sprawa, to nie Mati edytował post tylko Indestructible, ale nie wpisywała się do postu, właśnie żeby nie blokować możliwości jego edycji. Prosiłbym więc o skończenie z niepotrzebnymi oskarżeniami i offtopem.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Elita intelektualna forum OGame szaleje w tych tematach, jak widać.
    Nie zrozumcie mnie źle. Podobnie jak w wyborach miss czy mistera w RL, nie oczekiwałem tu pojedynków typowo akademickich, ale zgłoszenia przeszły moje najśmielsze marzenia.
    Najbardziej mnie tutaj bawi ból dupy homofobów, którzy rzucają inwektywami na prawo i lewo, hejtując nawet avatary. Hej, taka mała podpowiedź. Jak wrzucacie swoje fotki na forum, to nie płaczcie, że ktoś wrzuca na avka zdjęcie osoby publicznej, jaką niewątpliwie jest Anna Grodzka.
    Swoją drogą określanie swojego zawodu jako homofob/homofobka (? - nie wydaje mi się, żeby odmieniało się to słowo przez rodzaje) jest nieco ironiczne. Jedyny zawód, o jakim tutaj może być mowa, to zawód sprawiony rodzicom, że wychowali typowego hejtera.

    Jak już wspomniałem, zgłoszenia póki co nie urywają ani dupy, ani żadnej innej części ciała - na szczęście czasu jest jeszcze dużo i mam nadzieję, że będzie na kogo głosować, a zwłaszcza wśród płci pięknej będzie większy wybór.

    Btw, teraz pozostaje czekać aż yntelekci stwierdzą, że i ja jestem homo XD

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • Spoko już jest wszystko w porządku, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat tylko tam nie mogłam się wpisać. Tego się nie sprawdzi, bo Mod tu rządzą.
    Co do Marvela moi rodzice jak i krąg w którym się otaczam i większość Polaków jest jak najbardziej przeciwny wszystkim dewiacjom, więc jeśli sądzisz, że mnie obraziłeś to niestety Cie zawiodę. Ja nie hejtuje avatarów tylko sytuacje jaka miała miejsce. A jeżeli ktoś ma kisiel na widok Grodzkiej to jego sprawa haha.
    Ja czekam z niecierpliwością na Twe zgłoszenie, żeby moja dupa doleciała na Hawaje.
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Drogi Marwin,
    ja na ten przykład nie jestem "homofobem". Ja po prostu nie lubię pedałów. Wolno mi nie lubić pedałów? Czy nie wolno?

    Zaś co do wszelkich konkursów typu: kto najlepszy, to:

    Wybory wszelkich "Miss" i "Misterów" zawsze uważałem za targowisko próżności. Czy wolno mi takie wybory uważać za targowisko próżności. Czy nie wolno?
  • Zgadzam sie ze to targowisko proznosci, ale wiekszosc z nas jest prozna mniej lub wiecej. Bo np.idac ulica usmiechnie sie do mnie dziewczyna a ja z tego powodu sie uciesze to jestem juz prozny czy nie? Poza tym konkurs mial byc fajny i z jajem a konczy sie na udowadnianiu roznych wlasnych tez.
  • Czy to ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem, czy ktoś z Was? Temat ten nie służy do polemiki na temat tolerancji względem osób homoseksualnych, ani też do ich krytyki. Na forum jest miejsce na tego typu posty, więc jeśli nie chcecie mieć pociachanych postów, to proszę się jednak trzymać głównego wątku. Pragnę również poinformować, że wszystkie obrazy tych osób, jak i innych, będą karane zgodnie z Regulaminem Forum, więc uprzedzam, gdyby znowu znalazł się ktoś, kto chciałby wyrazić swoje zdanie.

    @Legionistka - Bresia,
    tak jak już Ci wyraźnie napisał Toadie - użyłaś pseudo-cenzury, która zgodnie z Regulaminem Forum jest zabroniona i należy Ci się za to upomnienie (w sumie dwa, bo dwukrotnie jej użyłaś, chociaż pierwszy post został poprawiony..). Zostawiłam post otwarty, bo Twoje zgłoszenie nie ma wszystkich niezbędnych elementów, a zamykając go, pozbawiłabym Cię możliwości dodania zdjęcia niezbędnego. A zgodnie z regulaminem zabawy - post niespełniający wymagań powinien zostać skasowany. Następnym razem proponuję zapytać się na priv niż siać ferment w temacie.

    Skargi/odwołania/pytania odnośnie pracy moderatora kierujemy na priv lub poprzez ticketowy system zgłoszeń - tak tylko przypominam, gdyby ktoś nie czytał Regulaminu - a jest to niezbędne do prawidłowego korzystania z Forum. Zakładając konto podpisaliście wszystkie jego warunku i musicie go przestrzegać.

    Czy to targowisko próżności? To ma być czysta zabawa - niektórzy podeszli do tego na luzie, bo mają dystans do siebie.. Czemu nie? To wieczni malkontenci psują wszystkie zabawy. Nie chcesz brać udziału? To nie bierz. Ale wtedy Twoje prawo do ironizowania z czyjegoś zgłoszenia jest z lekka.. hm, nie na miejscu.

    To tyle ode mnie, mam nadzieję, że podejdziecie do tego jak do zabawy,
    Tygrys



  • Tak to właśnie miała być zabawa, a ktoś poprawia moje wypowiedzi i ma do tego wonty. Pipa pipa nie jest niczym obraźliwym.Nie wiem co Wy mieliście na myśli widocznie jesteście jacyś przewrażliwieni.
    A zdjęcie niezbędne mogłam dodać w ostatnim dniu.
    Pozdrawiam

    Moderator Indestructible:
    Skoro miałaś napisać pipa, to mogłaś to zrobić. Po to używa się pseudocenzury, żeby zachować sens, ale słowa wulgarnego. W przeciwnym wypadku jest zbędna. ;) W każdym razie widzę, że temat wyczerpany i wszystko wyjaśnione. ;)
    Również pozdrawiam. (;
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • czy moderatorzy też mogą brać udział w konkursie ?
    z chęcią zobaczył bym Moderator Indestructible w akcji,

    obserwuję jej pracę przez ostatni czas, ma bardzo dużo do powiedzenia, utrudnia komunikację innym użytkownikom, więc jak na każdą miss ma wyjątkowe predyspozycje :)

    3 x W

    wspaniałomyślna,wygadana i trochę wredna :)

    p.s. tego posta albo wytnie, albo zostawi pierwsze zdanie i napisze monolog :D

    Moderator Indestructible:
    A czytać ze zrozumienie postów się nie potrafi? c; Pisałam kilka postów wyżej, że Team nie może brać udziału. <; Niemniej jest mi bardzo miło, że chciałbyś spojrzeć w twarz tygrysowi! A, i dziękuję za komplementy. :P

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off
  • Witam,

    Generalnie to jakoś nie mam czasu ostatnio na ogame, wiedzą to i sojusznicy, i wrogowie (do których krzyczałem swego czasu) - oczywiście pozdrowienia dla nich, :) może jeszcze kiedyś będę krzykaczem - na ten moment nie mam czasu. :-/

    Wracając do tematu: to się zaśmiałem jak mi w sojuszu to napisali, że są jakieś "Wybory miss & mister ogame".
    Moja ocena tego jest taka: organizatorzy urządzili sobie szopkę, która miała na celu rozbawić znudzonych klikaniem graczy - cel udało Wam się spełnić w 100% hahahahhahaaa. Nie wiem, który z Was wpadł na ten pomysł :ocb: ale chyba grałeś wtedy w Mortal Kombat coo? i wtedy ten głos powiedział: FINISH HIM! i też tak zrobiłeś - Twórco tego konkursu :E - noo więc WYKOŃCZ GO! :}


    buahahahaaa :D
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

    Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.