ACS; Panko i Poltergeist i Andrzej82a i riddi [New] vs bobekma6GS - 9268,39% + zbiórka- TOP 3 ACS

  • Andromeda [2]
  • ACS; Panko i Poltergeist i Andrzej82a i riddi [New] vs bobekma6GS - 9268,39% + zbiórka- TOP 3 ACS

    najwieksze podziekowania dla Andrzeja82 za znalezienie floty i danie cynka, reszta to juz formalnosc :) dodam tylko ze ja i panko mielismy locik przez gale wiec troche spalilismy, ale plusik jest , oraz ST w doborowej ekipie wiec nie ma co marudzic;)

    Podziekowania dla dobrej duszyczki( arti) ktora miala bliziutko i pomogla z rekami, oraz reszty ferajny ze zgodzila sie na lot :P


    Pozdrowienia dla :
    -New i NewA
    -oka i ciapy :E
    P.S.
    taki maly falstart przed S&D

    Starcie następujących flot:

    AgresorPanko[New](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 35.000
    AgresorPoltergeist[New](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 50.000
    AgresorAndrzej82a[New](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 20.000
    Agresorriddi[New](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 87.794

    Obrońcabobekma6GS(x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 12.459
    D.transp. 7.840
    L.myśliw. 201.566
    C.mysliw. 362
    Krazownik 14.592
    O.wojenny. 7.530
    Recykler 6.403
    So.szpieg. 100.545
    St.kolon. 15
    Bombowiec 245
    Panc. 9.065
    Niszcz. 2.104
    G.Smierci 10

    ...po 5 rundach:

    AgresorPanko[New](x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 34.658-342
    AgresorPoltergeist[New](x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 49.641-359
    AgresorAndrzej82a[New](x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 19.837-163
    Agresorriddi[New](x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 87.057-737

    Obrońcabobekma6GS(x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął3.153.690metalu,73.205.693kryształu,1.420.772deuteru.

    Agresor stracił łącznie136.085.000jednostek.
    Obrońca stracił łącznie3.200.742.000jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz564.650.400metalu i362.188.200kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 9268,39%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilansagresora(M: 525.861.690, K: 377.773.893, D: -22.594.228, P: 881.041).
    Bilansobrońcy(M: -1.837.291.690, K: -1.216.459.693, D: -224.770.772, P: -3.278.522).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    16.500recyklerów ma całkowitą ładowność równą330.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 415.738.000jednostek metalu i213.608.200jednostek kryształu.
    Flota odzyskała165.000.000jednostek metalu i165.000.000 jednostek kryształu.

    15.000recyklerów ma całkowitą ładowność równą300.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 250.738.000jednostek metalu i48.608.200jednostek kryształu.
    Flota odzyskała250.738.000jednostek metalu i48.608.200 jednostek kryształu.

    15.500recyklerów ma całkowitą ładowność równą310.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 570.738.000jednostek metalu i368.608.200jednostek kryształu.
    Flota odzyskała155.000.000jednostek metalu i155.000.000 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać570.738.000 metalu i368.608.200kryształu.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez riddi01 ().

  • Dzięki za zaproszenie i graty Andrzejowi za znalezienie floty, prawdę mówiąc miałem flotę w notatkach od pół roku, ale gość robił długie fsy, pewnie pomyliły mu się dni odbioru, na szczęście zaopiekowaliśmy się odpowiednio tym stadkiem :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panko ().

  • Dziękuje za wspólny locik :) Taki sojuszowy ACSik to kwintesencja tej gry :) Andrzej gratuluję czujności .

    ps.
    bobek kłamał miał 10 GSów, a nie 6 :)
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez sokojny ().

  • wypada pogratulować bobek się ukrywał z tą flotą ale i nastał czas na niego
    gratulację akcji spory zysk fajnie patrzeć na takie acs-y zgranie na poziomie bdb :D
    obrońcy SzO lizaka i co tam sobie życzy :XP:

    teraz tylko patrzeć na S&D i czekać co czas przyniesie XD
  • walker11x napisał(a):

    Bardzo piękne polowanie na Bobka z udanym efektem =)

    Bobek - -_- SZO

    Hm, jakie polowanie? Że niby stado wilków zagoniło zwierzynę? Z opisu wynika, że to raczej stado hien wywęszyło padlinę i ją pożarło. :] Jakby obrońca nie zostawił tej floty na długie godziny bez opieki, to nic by się pewnie nie stało. Panko pisał wcześniej, że miał tę flotę od pół roku w notatniku i co? Sił zabrakło, czy umiejętności?
    Nie, żebym się czepiał - gratulacje Panowie za zgranie i wspólny locik, chociaż po sile samego Riddiego patrząc, to lot mógłby być spokojnie solo. Na takiego cieniasa z top400 trzeba było ruszyć całą topkę z new? :E Strach się bać 8-)
    Tak więc jeszcze raz gratulacje procentu i zgrania, ale sama akcja jak to zazwyczaj pisze Polter: "stało, poleciałem, przestało stać" - czyli nic specjalnego
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Laska napisał(a):


    Hm, jakie polowanie? Że niby stado wilków zagoniło zwierzynę? Z opisu wynika, że to raczej stado hien wywęszyło padlinę i ją pożarło. :] Jakby obrońca nie zostawił tej floty na długie godziny bez opieki, to nic by się pewnie nie stało. Panko pisał wcześniej, że miał tę flotę od pół roku w notatniku i co? Sił zabrakło, czy umiejętności?
    Nie, żebym się czepiał - gratulacje Panowie za zgranie i wspólny locik, chociaż po sile samego Riddiego patrząc, to lot mógłby być spokojnie solo. Na takiego cieniasa z top400 trzeba było ruszyć całą topkę z new? :E Strach się bać 8-)
    Tak więc jeszcze raz gratulacje procentu i zgrania, ale sama akcja jak to zazwyczaj pisze Polter: "stało, poleciałem, przestało stać" - czyli nic specjalnego



    Czy Ty jesteś normalny? Tu chodziło o zabawę, wspólny sojuszowy lot. [ciach]
    Moderator Indestructible:
    Ciacham flame.
  • Negrolakes38 napisał(a):

    Czy Ty jesteś normalny? Tu chodziło o zabawę, wspólny sojuszowy lot.

    A Tobie o co chodzi? Po prostu śmieszą mnie te ochy i achy, jakby ta cała akcja była jakimś majstersztykiem. A to zwykły BFS po prostu.
    Napisałem przecież, że gratuluję zgrania i procentu, więc nie rzucaj mi się tu króliczku ;P
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Laska napisał(a):

    Negrolakes38 napisał(a):

    Czy Ty jesteś normalny? Tu chodziło o zabawę, wspólny sojuszowy lot.

    A Tobie o co chodzi? Po prostu śmieszą mnie te ochy i achy, jakby ta cała akcja była jakimś majstersztykiem. A to zwykły BFS po prostu.
    Napisałem przecież, że gratuluję zgrania i procentu, więc nie rzucaj mi się tu króliczku ;P


    jedyny grający przedstawiciel SHEN z uni barym Laska może i na ciebie przyjdzie czas na Andro albo i nie bo coś długo grasz i nie mogą Cię wyliczyć/obserwować/zezłomować aż dziw bierze że tak długo się utrzymujesz niech się wykażą latający tutaj czy potrafią Cię dopaść szkoda że Gibon/Grucor/reszta watahy nie gra było by ciekawie na UNI XD nie uważasz :D
  • Utrzymuję się, bo nikomu się nawet nie chce mnie zezłomować (albo może nie potrafią). Ale chyba chłopaki wzięli sobie do serca Twoje Dark przytyki i wyraźnie się na mnie zasadzają :E No to powodzenia Panom życzę :)

    Co do samego ST - chyba Panowie z New nie wierzyli w swoje umiejętności i możliwość wyśledzenia tej floty w inny sposób niż BFS, skoro postanowili zdjąć flotę przed S&D :D
    Winnetou jest moim idolem XD
  • gregor76c napisał(a):


    Już raz sie wpisywałem pod tym ST wiec nie bede się powtarzał.
    Chciałem tylko dodać jedno nowe spostrzeżenie....czytając kolejne posty do kolejnych ST New.....a mianowicie to,że Laska wyrasta do rangi Shax-a BIS czyli kolejnego Macierewicza OG.pl.

    Co do samej treści Twojego postu i porównania mnie do pewnego obmierzłego typa na M. to akurat tu nie snuję żadnych teorii spiskowych, więc się nie czapiaj, tylko odnieś merytorycznie do moich wypowiedzi

    PS. Dobrze, że mi Kamilek wypomniał błąd ;P Pomyliłem oczywiście 2 osoby mające avki z Gwiezdnych Wojen, za co sypię głowę popiołem i obiecuję poprawę :E
    Winnetou jest moim idolem XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Laska ().

  • Laska napisał(a):

    A wypowiada się w ten sposób gość, ktory w grze ma nic obi-wan, a gęba z avka straszy Darth Vaderem :E Czyli co, jakiś dwulicowy agent? :P

    Co do samej treści Twojego postu i porównania mnie do pewnego obmierzłego typa na M. to akurat tu nie snuję żadnych teorii spiskowych, więc się nie czapiaj, tylko odnieś merytorycznie do moich wypowiedzi

    Tutaj, już mimo wielkich chęci się z Tobą nie zrodzę, ponieważ może jestem głupi, pijany, ale nie rozumiem w ogóle o co Tobie chodzi. Pomyliłeś graczy? Ty to rozumiesz, ponieważ ja nie? Ja dzisiaj trochę wypiłem i wiadomo, że umysł nie świeży, ale totalnie nie wiem o co Tobie chodzi. Mam nadzieję, że Ty wiesz, albo też jesteś pijany i po prostu bredzisz głupoty ponieważ jest to dziwne.

    Ale teraz napiszę to co najważniejsze ST najwyższych lotów i mam nadzieję, że niedługo będę posiadał taką flotę, która w takich akcjach się przyda. Jeszcze raz Panowie gratulacje, ponieważ jest czego.