Przyklejony ACS-OBRONA morpheus i dziki nastolatek i August i novako [hYBRIS] vs Mateusz [CLS], Nabu san i Kandydat Na Szalenca i Monte Christo i Matiw [SPECTRE] - 10743,97%

  • Taurus [1]
  • ACS-OBRONA morpheus i dziki nastolatek i August i novako [hYBRIS] vs Mateusz [CLS], Nabu san i Kandydat Na Szalenca i Monte Christo i Matiw [SPECTRE] - 10743,97%

    Wiecie, że nie bardzo lubię się rozpisywać to tylko krótkie wyjaśnienie.

    Pewnego razu zgłosił się do mnie Mateusz z sojusz CLS, że chyba ktoś znalazł lekarstwo na jego ogajemową chorobę , po przedstawieniu dowodów diagnoza była jedna, to może być prawda. Stwierdziłem, że jest okazja której nie można odpuścić. Sprawa została przekazana do departamentu "spraw trudnych" gdzie kierownicze stanowisko 2 lata temu objął Monte Christo.
    Nie zdradzając szczegółów zbytnio naszej pracy powiem, że mimo dużego zysku to RW jest raczej bliżej zeru, bo ilość prób dorwania tam flot przeciwników jak się nie mylę to coś koło 5-6.. No ale z tym się liczyliśmy.

    Dziękuję agresorom za postawę i życzę szybkiej odbudowy,

    Matiw rozumiem Twoje rozterki ale nie miałeś wyjścia.

    Zupka Ty się nie martw, za krótko byłeś u nas abyśmy Cię wzięli do akcji lub powiedzieli coś w temacie. Następnym razem nadrobimy.

    Debu to ostania taurusowa szumowina więc namawiać nie musiałem

    Złom zebrany w 95%
    [center]Starcie z 2015-02-04 06:35:35 następujących flot:

    Agresor morpheus [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 2
    Panc. 9.090
    Niszcz. 4.100

    Agresor dziki nastolatek [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 762
    So.szpieg. 1
    Panc. 10.592

    Agresor August [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 9.945

    Agresor novako [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 9.557

    Obrońca Mateusz [CLS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Recykler 100
    G.Smierci 1
    Obrona:
    Wyrz.rak 201
    M.powloka 1

    Obrońca Nabu san [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 100.000
    Recykler 1
    Panc. 23.114

    Obrońca Kandydat Na Szalenca [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 136.985
    C.mysliw. 2.576
    Krazownik 9.938
    O.wojenny. 154
    Panc. 10.008
    Niszcz. 2.022

    Obrońca Monte Christo [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 41.538
    C.mysliw. 445
    Krazownik 18.010
    O.wojenny. 951
    Recykler 1
    Panc. 7.806
    Niszcz. 2.206

    Obrońca Matiw [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 101.096
    Panc. 10.342
    Niszcz. 233

    ...po 4 rundach:

    Agresor morpheus [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor dziki nastolatek [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor August [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor novako [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca Mateusz [CLS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Recykler 88 -12
    G.Smierci 1
    Obrona:
    Wyrz.rak 157 -44
    M.powloka 1

    Obrońca Nabu san [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 79.609 -20.391
    Recykler 1
    Panc. 23.105 -9

    Obrońca Kandydat Na Szalenca [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 109.052 -27.933
    C.mysliw. 2.170 -406
    Krazownik 9.618 -320
    O.wojenny. 152 -2
    Panc. 9.994 -14
    Niszcz. 2.022

    Obrońca Monte Christo [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 33.122 -8.416
    C.mysliw. 360 -85
    Krazownik 17.469 -541
    O.wojenny. 940 -11
    Recykler 1
    Panc. 7.799 -7
    Niszcz. 2.206

    Obrońca Matiw [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 80.289 -20.807
    Panc. 10.338 -4
    Niszcz. 233

    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 3.888.885.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 344.041.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 513.106.200 metalu i 561.290.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 10.743,97%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -1.455.822.000, K: -1.783.803.000, D: -649.260.000, P: -3.888.885).
    Bilans obrońcy (M: 258.547.800, K: 474.125.400, D: -2.256.000, P: 730.417).
    *Przy założeniu że obrońca zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak[/center]
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Nabu san ().

  • coż ... coś się kończy, coś się zaczyna

    Ładne RW wyszło ... ja ze swojej strony też wszystkim dziękuje, a Matiwa przepraszam za opóźniony telefon :). Mateusz się spisał ... trochę Cie pewnie wymęczyłem przez ten czas :). Zupa sorki ... tak myślałem że pójdzie na Ciebie, przykro mi ...

    Agresorom SZ/O życzę ... mam nadzieje że będzie szybkie, bo jedyne co nas trzyma w tej chwili na Taurusie to te nasze "podchody". Tym razem my na górze byliśmy :)

    P.S. ale jestem zmęczony :) a roześmiany jak małe dziecko :D
  • Nie bedę wysuwał swoich podejrzeń jak doszło do tego złomu bo zainteresowani znają moje zdanie się że ktoś pomógł w sposób perfidny.
    Nie zależnie jaki były kulisy RW gratuluje, ta gra właśnie polega na informacji, dezinformacji i wykazaniem się większej przebiegłości niż przeciwnik...tym razem inny okazali się sprytniejsi.
    Nasze floty jak widać przetrzepane z ciężkiego sprzętu :( ale spinamy poślady i lecim dalej:)

    Zaraz po czerwonym RW jaki zobaczyłem przypomniał mi się pewien cytat:


    ,,Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.''- Henry Ford
    U 64 : N.C.>" (...) bo w naszych sercach wiecznie ogień płonie" by Angelo di Livio
    "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo niezdrowe"
  • Zdecydowanie na większy szacunek zasługuje ten co traci swoją flotę ale rusza ją z moona i używa, niż ten co buduje ją tylko w jednym celu aby tylko ją posiadać.
    Godnym jesteście przeciwnikiem, zresztą JEDYNYM na tym uni.
    Jesteśmy jak Yang i Yin mimo, że przeciw sobie to jednak we wzajemnym powiązaniu.
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nabu san ().

  • w pierwszej kolejnośći to graty bo procent powala, atakującym SzO, a co do RW to brak info w opisie wskazuje ze koledzy popelnili błąd nie opóźniając floty? wszystko trzymali tak "w kupie"? to jakieś dziwne, choć może Nabu połączył zwyczajowo sloty, a flota leciała na falandze, różnie to bywa, w ogame to i tak flota padła i nic nie pozostaje jak tylko otrzeć łzy i spawać dalej, pozdrawiam, zatrzęsło trochę uni, to się chwali :D

    edit:
    cofam, sonda u dzikiego więc pewnie hYbrisy opóźniały a sloty połączone :D

    uchylcie troche rąbka tajmnicy bo gawiedź ciekawa jak to się stao :)
    Uni Taurus - DiesIrae - sojusz New Hope
    Uni Deimos - DiesIrae - sojusz PZT

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wHereISmyBRa ().

  • Więcej Was matka nie miała ...? Niezła z tego wyszła ustawka :D
    Gratuluję zysku i ładnego % !!! Nie ukrywam, w szczególności Mateuszowi !!! Atakującym Odbudowy, a Obrońcom radości że zwycięstwa !!!
    uTaurus - On
    uVega - On
    uZagadra - On
    "fuxioR" - F.C.B Forever !!!
  • Ja również pogratulowałem na pw więc i tu się wpiszę..
    Nie będę wysnuwał żadnych teorii .. To raczej Wasz styl..
    Jednak pozostaje mi pewien niesmak, który muszę tu napisać..
    Gratuluję PRZEDE WSZYSTKIM kandydatowi... Którego mam w buddy...
    Po wspólnych rozmowach w czasach S&D postanowiliśmy wspólnie zostać dalej w buddy..
    Stary, nie mam żalu o to RW.. Zaplanowaliście, ok....
    Tylko za moich "lepszych" czasów gry nie podstawiało się pod znajomych..
    Miałeś spokojnie dużo czasu aby tą sprawę rozwiązać..Podobno prób lotu było kilka co najmniej.. A jednak nie wywaliłeś mnie z buddy..
    Mogłeś również napisać.. Że jest możliwość że polecisz na kogokolwiek z mojego sojuszu i wolisz aby nie było żadnych niedomówień..
    A mimo to będąc na mojej liście buddy podstawiasz mi się pod flotę..
    Żal mam o to i tylko o to.. Samo rw ok..
    Ja NIGDY bym tak nie postąpił i dobrze o tym wiesz.. I nie chodzi o to że po kilku pw jesteśmy przyjaciółmi..
    Niedawno nie było Cię chwil pare, dostałem propozycje lotu a nie poleciałem.. Odmówiłem..
    Szkoda...
    teraz zapewne bym poleciał bo widać ta gra zmienia nam coś takiego jak HONOR w nic
    Jeszcze raz gratuluje..
    A nam Sz/O bo na pewno bedzie..

    Musimy się odgryźć.. ;)
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • Szczerze powiem że jestem lekko zszokowany tym RW i tym co od rana się dzieje .

    Tak zdecydowanie coś takiego jak honor zanikło w tej grze wiele lat temu i kiedyś coś takiego po prostu by się nie zdarzało

    Zobaczymy będę obserwował wypowiedzi graczy pod tym RW liczę że niedługo dowiem się tego czego chciał bym się dowiedzieć tym czasem graty dla obrońców SzO dla agresora
  • toper napisał(a):

    w wykonaniu szumowin uni taurus


    o własnych sojusznikach tak mówić, oj bo wylecisz z sojuszu :)

    Zresztą zastanawiam się od samego początku co tam jeszcze robisz wśród tych flociarzy. Ty prosty chłop od szlachtowania królików w wioskowej stodole, a na ogame prawdziwy bohater i niezastąpiony farmer idlaków i specjalista od kombinacji w robieniu fsów.

    Weź przykład ze swoich kolegów wyżej lub milcz bo wtedy sprawiasz wrażenie, że nie rozumiesz o czym się mówi a to najlepsze co może Ci się przytrafić.
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Rzadko ostatnimi czasy wypowiadam się na forum ale takiego starcia nie wypada pozostawić bez słowa gratulacji. Gratki chłopaki ładna akcja i mega procent i to nie na byle kim, także spawajcie nowe stateczki bo jeszcze kilka osób można by upolować, zwłaszcza tych bardzo upierdliwych :)
  • Ogromne ST, wielkie floty i jeszcze większy procent. Zysk jeśli nie liczyc dexu też bije na głowę. Obrońcom - nowym sojusznikom, gratuluję sprytu, nie codziennie takie akcje wychodzą. Natomiast agresorom - byłym sojusznikom, szybkiej odbudowy. Nie hańba stracić ciężki sprzęt w taki sposób.
  • Dzieki za locik Panowie...ekhm nie tak to lecialo...:)
    Gratulacje udanej obrony, moglismy tego uniknac,ale...nie ma co gdybac. Male to pocieszenie,ale trzeba sie zawziac i odbudowac.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Nie miałem wcześniej czasu żeby się wypowiedzieć
    Debu to ostania taurusowa szumowina więc namawiać nie musiałem

    teraz juz chyba nikt nie ma co do tego wątpliwosci

    @Novako & August - przykro mi, że tak wyszło, ale do samego końca nie było wiadomo kto poleci, wiedzialem tylko że moj idol morfeusz bedzie, o reszcie sie dowiedziałem na chwile przed RW, bo dopiero wstałem, reszta poza Monte też spała, wiec nie było mowy o jakimkolwiek zawracaniu floty, ze swoimi zawsze lecę do końca...zycze wam szybkiej odbudowy

    @morpheus - gratuluje, po raz kolejny jesteś w top1 ST, dodatkowo ucieszyłeś nasze oczy jak zawisłeś na pregierzu razem ze swoim przydupasem udającego pitbulla, dwaj hipokryci którzy zawsze nas cisneli od pusherow/multi/itd itd... mam nadzieje, że teraz się obaj zamkniecie :)

    @zupa - niech sobie myśla o Tobie co chca, wazne ze Ty wiesz ze nie wysypałes swoich ex sojuszników, ale jeszcze zrobimy z Ciebie szumowine. Jeszcze mozna powiedziec o tym że gdybys zdecydował sie przejsc pare dni pozniej do nas, to prawdopodobnie też byś juz nie mial floty

    Co do samej akcji to dziekuje za wcielenie mnie do niej, zapisalismy sie na długo w historii tego uni, cięzko będzie to przebić, teraz chyba juz wszyscy wiemy kto tu pociąga za sznurki ;)
    Jak jesteś astronautą, pozdrów nasze ego tam
  • toper napisał(a):

    (...) uczciwa. (...)
    08.02.2015 11:15:42 SGO Bed Rilran 15.02.2015 11:15:42 Multikonto(4/4)(I)
    08.02.2015 11:15:40 SGO Bed poligon 15.02.2015 11:15:40 Multikonto(3/4)(I)
    08.02.2015 11:15:38 SGO Bed boruta 15.02.2015 11:15:38 Multikonto(2/4)(I)
    08.02.2015 11:15:36 SGO Bed toper8 15.02.2015 11:15:36 Multikonto(1/4)(I)


    mama nie mówiła żebyś nie używał słów których znaczenia nie rozumiesz ?

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Montuś ().

  • Ten Typ napisał(a):

    teraz chyba juz wszyscy wiemy kto tu pociąga za sznurki ;)


    a czy ktos kiedys mial watpliwosci? :P gratuluje Wy lamy chamskie, wredne i ochydne! zapamietam Wam ze mnie tam nie ma i SSIJta :D coz... nawet Wam to jakos wyszlo, troche pierdyknelo :D przetapiajcie - Matiw smsa mi napisz kiedy mozesz mi surke slac to urlop sciagne ^^

    powoli zabawki z konta Raa i Largo wracaja do wlascicieli ;)

    obronie SzO - zotalo tego Wam jeszcze duzo wiec pewnie nie bedzie z tym problemu. Tylko z Toperka nie bierzcie przykladu :D
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...