Przyklejony #102 kocurc [B S] vs Charoneo [Hollow] - 2908,83% + zbiórka : TOP 4 SOLO !!!

  • Wasat [1]
  • #102 kocurc [B S] vs Charoneo [Hollow] - 2908,83% + zbiórka : TOP 4 SOLO !!!

    #102



    Nie udało się zepchnąć 3ona z top 3, szkoda gdybym wiedział posłałbym odrobinę więcej lm 8-/

    Obrońca niezwykle dobrze się pilnował i rzadko widziałem jego flotę :roll:
    Jednak po powrocie z bana po moim skanie padła krótka wymiana zdań :E z której wyszło, że obrońca wkrótce może skończyć grę na wasat.
    Od wtedy sporadycznie zaglądałem do Charoneo tak jak i wczoraj w ciągu dnia.
    Wieczorem zobaczyłem minuty na matce więc poszedł skan. Okazało się, że stoi całkiem pokaźna fota.... ?( którą obrońca od dawna skrzętnie chował. Nie wiem skąd tak pokaźne przyrosty w tak krótkim czasie (ban po części to wjaśnia :E ) ale wszystko praktycznie wpakowane było jak widać we flotę x_x
    Lot jednak uniemożliwiały akty na koloniach więc wstrzymywałem się około 2h ze startem,a gdy już wszędzie pogasły światła to wystartowałem 8-)

    W nocy jeszcze cygan Kosak był tak bezczelny i próbował zajumać mój utarg z tego pięknego wieczoru :quasi:

    Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, zysk co prawda śmieszny przy tym % ale bardziej chodziło o % jaki udało się nabić i przy tym ustanowić sobie własne PB solo/acs o ile się nie mylę ;)


    No i wreszcie mam top 1 :D






    Dedykacje dla całego B S, ekipy z dawnego Ronina u54 (jeżeli ktoś to zobaczy ;) ) może jeszcze kiedyś spotkamy się gdzieś (może nowe uni ? ;) ) dla buddy, dostawców deu, reszty znajomych i naszego nowego Kolegi w barwach B S :beer:







    Dobra starczy tego biadolenia :quasi:
    :


    [center]Starcie z 2015-01-24 23:20:51 następujących flot:

    Agresor kocurc [B S] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 50.000
    Krazownik 10.992
    O.wojenny. 1.995
    So.szpieg. 1
    Panc. 10.936
    Razem: 73.924

    Obrońca Charoneo [Hollow] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.035
    D.transp. 720
    L.myśliw. 21.605
    C.mysliw. 114
    Krazownik 4.062
    O.wojenny. 1.691
    Recykler 1.584
    So.szpieg. 437
    Bombowiec 26
    Panc. 3.721
    Niszcz. 156
    G.Smierci 13
    Sat.slon. 119
    Razem: 36.283
    Obrona:
    Wyrz.rak 7.806
    L.laser 5.203
    C.laser 125
    Gauss 105
    Plazma 20
    M.powloka 1
    D.powloka 1
    Razem: 13.261

    ...po 6 rundach:

    Agresor kocurc [B S] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 20.961 -29.039
    Krazownik 9.099 -1.893
    O.wojenny. 1.856 -139
    Panc. 10.137 -799
    Razem: 42.053 -31.871

    Obrońca Charoneo [Hollow] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 3.849.036 metalu, 476.390 kryształu, 8.719.228 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 247.309.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 854.592.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 176.866.800 metalu i 114.016.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2908,83%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 25.115.236, K: 38.172.190, D: -7.051.772, P: 56.236).
    Bilans obrońcy (M: -446.387.786, K: -305.841.340, D: -91.873.728, P: -844.103).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    14.448 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 288.960.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 176.866.800 jednostek metalu i 114.031.800 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 174.928.200 jednostek metalu i 114.031.800 jednostek kryształu.

    77 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.540.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.938.600 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.540.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 176.468.200 metalu i 114.031.800 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.3 - Adam Woźniak[/center]
    Wasat: [OFF] /kocurc [B S]/ #163 ST : 71490%
    Izar: [OFF] /kocurc [COCO]/ #53 ST : 4210%
    Tarazed: [OFF]
    /kocurc [DiR]/ #29 ST : 3139%

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez kocurc ().

  • Gratulacje dla atakującego. Zysk imponujący.

    Charoneo rzeczywiście jęczał ostatnio, że chce przestać grać. Proponowaliśmy, żeby oddał konto młodemu, bardzo fajnemu graczowi, który dołączył do naszego sojuszu, ale wydawało się, że zmienił zdanie. Choć wczoraj odmówił fajnej akcji, którą robiliśmy w południe. Jeżeli zostawił flotę na pastwę BS to nie rozumiem tego... ?(
    nicram WASAT TOP 70 sojusz Hollows [OFF]

    nicram GANIMED TOP78 sojusz DarkBlue [OFF]
    66 ST
    nicram HYPERION TOP85 sojusz KGB [OFF] 3 ST - zabity przez wersję 6.0
  • Tomisher napisał(a):

    W nocy jeszcze cygan Kosak był tak bezczelny i próbował zajumać mój utarg z tego pięknego wieczoru :quasi:

    Szkoda, że mu się nie udało.... }: }:
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Frank_Black ().

  • Siema siema! Pamietasz mnie kocurc:D? Ogladalem sobie ostatnio 3 sezon serialu banshee ktory mi poleciles i przypomnialem sobie o ogame :D. Jak tam sie zyje, widze ze wrociles. Konto po 3jadrach :D? Ladny % graty i powodzenia !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xcoo1 ().

  • xcoo1 napisał(a):

    Siema siema! Pamietasz mnie kocurc:D? Ogladalem sobie ostatnio 3 sezon serialu banshee ktory mi poleciles i przypomnialem sobie o ogame :D. Jak tam sie zyje, widze ze wrociles. Konto po 3jadrach :D? Ladny % graty i powodzenia !


    Siema mordo jasne, że pamiętam ! :D
    Wpadnij jakoś na irc'a kiedyś wieczorem to się pogada ;)

    Konto od Drogona (którego z tego miejsca pozdrawiam :) )
    3 sezon banshee dopiero ruszył - 2 odcinki jestem na bieżąco :D


    A ogólnie to jak widać, B S króluje a resztę lamusów ściska z zazdrości :] Czyli bez zmian :D

    Dzięki i tak jak napisałem wbij na irc'a w wolnej chwili a nie zniknąłeś jak reszta i nic nie odwiedzasz starych kumpli ;)


    Zoonk napisał(a):

    Ale dzwon :D Olać świętych co oskarżają o pushe i wystawki. % wykręcony konkretny, pogratulować.



    Dzięki Zoonk dobrze wiedzieć, że są gracze trzymający jakiś poziom pomimo tego, że nie ułatwiam Ci gry ;)
    Oby reszta wzięła przykład z Twojej postawy :)
    Wasat: [OFF] /kocurc [B S]/ #163 ST : 71490%
    Izar: [OFF] /kocurc [COCO]/ #53 ST : 4210%
    Tarazed: [OFF]
    /kocurc [DiR]/ #29 ST : 3139%
  • Oby tak dalej Kocur !. Musiałeś sporo hajsu zaoszczędzić kiedy nie grałeś aby te wszystkie konta pokupować i złomować dla szpanu :D . Tak serio to wielkie gratulacje. Patrzę z uśmiechem na twarzy jak niektórzy szczekają i szczekają , ale dowodów nikt nie przedstawił i mam nadzieję , że nie przedstawi bo nie chcę zmienić o Tobie dobrze wyrobionej u mnie opinii.

    Powodzenia dalej.

    P.S. Czemu linków na PW nie dostaję ? :>
    - My name is Riddick... and i remember everything -

    Wasat - [top 3 flot] - (off)
    Yakini - [top 11 flot] - (off)
    Ponad 70 starć tytanów.
  • Tomisher napisał(a):


    A ogólnie to jak widać, B S króluje a resztę lamusów ściska z zazdrości :] Czyli bez zmian :D

    Dzięki i tak jak napisałem wbij na irc'a w wolnej chwili a nie zniknąłeś jak reszta i nic nie odwiedzasz starych kumpli ;)


    Zoonk napisał(a):

    Ale dzwon :D Olać świętych co oskarżają o pushe i wystawki. % wykręcony konkretny, pogratulować.



    Dzięki Zoonk dobrze wiedzieć, że są gracze trzymający jakiś poziom pomimo tego, że nie ułatwiam Ci gry ;)
    Oby reszta wzięła przykład z Twojej postawy :)


    Kocurc takimi postami to Ty wychodzisz na największego lamusa na tym uni. Trochę mi przykro, bo pamiętam, że spoko gość byłeś, a teraz nie wiem czy duch Sybera Cię nawiedził w nocy czy po prostu pokazałeś właśnie swoje prawdziwe oblicze.

    Jak najbardziej gratuluję Ci ustrzelonych STeków, bo liczba ponad 100 robi duże wrażenie. Natomiast to co piszesz pod większością z nich to przypomina bełkot nastolatka, który będąc w liceum dostał od tatusia pojeździć nową skodą i świruje przed tymi co ciułają dorabiając na swojego pierwszego Forda Oriona :D oczekujesz od wszystkich dookoła szacunku,a sam nie masz go za grosz. Ja też dostałem od Batcata nowiutkie Ferrari, ale jakoś nie przypominam sobie, żebym innych miał za nic. Takim zachowaniem stajesz się nie ubóstwianym Tygrysem a jakąś kocią popierdółką wśród innych. Cała potęga BS, o której piszesz pojawiła się dopiero jak trzyon doszedł do swojej potężnej floty w porównaniu do reszty uni. I na tej właśnie sile zbudowana jest ta potęga. Reszta to ciułacze punktów...no oprócz Ciebie, bo Twoja częstotliwość ST jest ogromna.
    Pamiętaj, że wśród tych lamusów, są gracze o ogromnej wiedzy o grze i umiejętnościach. Kiedyś przegniesz pałę i Cię spakują, bez większych problemów.
    Zoonk, że też wystarcza Ci pieniędzy na tyle tubek wazeliny...no ale dzięki temu trzymasz poziom. Ja wolę pion.

    PS. to pisałem ja lamus - orion...bo chyba nim jestem, skoro reszta uni to same lamusy
    Wasat: OFF
    Liczba ST: 64

  • -- Riddick -- napisał(a):

    Oby tak dalej Kocur !. Musiałeś sporo hajsu zaoszczędzić kiedy nie grałeś aby te wszystkie konta pokupować i złomować dla szpanu :D . Tak serio to wielkie gratulacje. Patrzę z uśmiechem na twarzy jak niektórzy szczekają i szczekają , ale dowodów nikt nie przedstawił i mam nadzieję , że nie przedstawi bo nie chcę zmienić o Tobie dobrze wyrobionej u mnie opinii.

    Powodzenia dalej.

    P.S. Czemu linków na PW nie dostaję ? :>


    Przy graczu najlepszym z najlepszych w sojuszu Kocura i członku honorowym Uczciwych z Uczciwości też mówiono, że inni szczekają itd, teraz ten gracz siedzi na pręgierzu ;)

    No ale tej sytuacji nie znam, więc gratuluję agresorowi, mam nadzieję uczciwego, ataku bo jak ktoś się pushuje choćby jakimś byle jakim kontem, to mi go w tej grze szkoda ;)
  • O r i o n napisał(a):

    Kocurc takimi postami to Ty wychodzisz na największego lamusa na tym uni.


    Orion serio? Nie sądziłem, że od Ciebie usłyszę takie słowa ?(

    Problem tkwi w Waszym błędnym interpretowaniu moich słów.
    Nie nazywam lamusami całego uni, szanuje każdego gracza, który szanuje mnie a nie oszukujmy się ktoś kto mnie oczernia i wmawia mi kupowanie konta nie zasługuje na szacunek 8-/






    O r i o n napisał(a):

    Ja też dostałem od Batcata nowiutkie Ferrari, ale jakoś nie przypominam sobie, żebym innych miał za nic.


    Nie bardzo wiem do czego nawiązujesz?
    Jeżeli porównujesz konto, które dostałem od Drogona do tego, które dostałeś od Batcata to coś chyba jest nie tak :roll:



    O r i o n napisał(a):

    Kiedyś przegniesz pałę i Cię spakują, bez większych problemów.


    No i ? :E
    Zresztą raczej nie mam zamiaru przestać robić fs'ów :]


    O r i o n napisał(a):

    PS. to pisałem ja lamus - orion...bo chyba nim jestem, skoro reszta uni to same lamusy


    Orion ja tego nie powiedziałem, ale jeżeli wierzysz w to, że ja kupuje konta by je potem złomować to owszem możesz się tak tytułować.


    Kończąc moją wypowiedź, zawsze Cie szanowałem Orion i nawet ostatnio Piterowi podczas wymiany zdań to podkreślałem. Dziwie się, że się w to mieszasz skoro jak widzę nie do końca znasz całą sytuację i nie ciebie ona dotyczy.
    Nie zmieniłem się, tylko parę osób mi uświadomiło, że sojusz jest od tego aby z jego graczami dobrze żyć a nie z całym uni jak to miało wcześniej miejsce :E





    -- Riddick -- napisał(a):

    P.S. Czemu linków na PW nie dostaję ? :>


    Za dużo tego było ostatnio :P
    Wasat: [OFF] /kocurc [B S]/ #163 ST : 71490%
    Izar: [OFF] /kocurc [COCO]/ #53 ST : 4210%
    Tarazed: [OFF]
    /kocurc [DiR]/ #29 ST : 3139%
  • Zohan z pewnością to ten sam człowiek, mi też w wspomnianej w ST wymianie zdań pierw posłał wiązkę ;)
    Jak widać zwykły wieśniak od tyle :) Wniosek jest jeden : niektórzy nie powinni grać w tą grę albo nie powinni posiadać internetu ze względu na swoją szkodliwość :E

    Nie zmienia to faktu, że sam łamiesz regulamin forum wklejając kordy i cytując wulgaryzmy ;)
    Wasat: [OFF] /kocurc [B S]/ #163 ST : 71490%
    Izar: [OFF] /kocurc [COCO]/ #53 ST : 4210%
    Tarazed: [OFF]
    /kocurc [DiR]/ #29 ST : 3139%