Przyklejony ACS; koszmarek, pan tik tak, Ira, Wrog u bram vs Hort - 173505,74% + zbiórka

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; koszmarek, pan tik tak, Ira, Wrog u bram vs Hort - 173505,74% + zbiórka

    Dobrzy sie Pilnuja... ale tylko najlepsi umieją sie upilnować :P

    Dzisiaj gościnnie na starych śmieciach cobyście o mnie nie zapomnieli ;)

    Adas pozdrawia caly zs i bruncie whisky : )
    reszta - reszte


    Starcie z 2014-12-28 12:40:56 następujących flot:

    Agresor koszmarek (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.902.583
    Krazownik 200.042
    O.wojenny. 100.089
    Panc. 201.907
    Niszcz. 60.165
    G.Smierci 3.063

    Agresor pan tik tak (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.538.698
    Krazownik 145.668
    O.wojenny. 85.133
    So.szpieg. 1
    Panc. 200.167

    Agresor Ira (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 141.896
    Panc. 1
    G.Smierci 5.540

    Agresor Wrog u bram (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 164.651

    Obrońca Hort (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 2.500
    Obrona:
    L.laser 6

    ...po 1 rundzie:

    Agresor koszmarek (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 1.853.713 -48.870
    Krazownik 194.831 -5.211
    O.wojenny. 97.510 -2.579
    Panc. 196.747 -5.160
    Niszcz. 58.642 -1.523
    G.Smierci 3.063

    Agresor pan tik tak (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 1.499.280 -39.418
    Krazownik 141.873 -3.795
    O.wojenny. 83.031 -2.102
    So.szpieg. 1
    Panc. 195.094 -5.073

    Agresor Ira (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 138.220 -3.676
    Panc. 1
    G.Smierci 5.539 -1

    Agresor Wrog u bram (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 160.423 -4.228

    Obrońca Hort (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 239 metalu, 82 kryształu, 56 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 2.545.306.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 25.000.012.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 9.695.881.300 metalu i 7.654.692.499 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 173505,74%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 7.394.622.539, K: 5.773.639.982, D: -258.771.944, P: 12.909.491).
    Bilans obrońcy (M: -12.500.002.939, K: -10.000.000.982, D: -2.500.000.056, P: -25.000.004).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    450.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 9.000.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 9.695.881.300 jednostek metalu i 7.658.914.900 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 4.500.000.000 jednostek metalu i 4.500.000.000 jednostek kryształu.

    400.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 8.000.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 4.245.881.300 jednostek metalu i 2.208.914.900 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 4.245.881.300 jednostek metalu i 2.208.914.900 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 8.745.881.300 metalu i 6.708.914.900 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.3 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Art81 ().

  • bardzo ladnie to Wam wyszlo. Dzieki Ira za porannego calla oraz za mozliwosc przygladania sie akcji. Jak zwykle ze strony opozycji duzo zamieszania i slabe efekty. Lotka Fundacji w uklad w celu ... no wlasnie obrony? No to juz nie do mnie pytania. Zlom lezal jakis czas ale widac obronca nie mial na niego ochoty.

    Gratulacje zysku oraz finezyjnej kontry i przetapiajcie na flote bo z pewnoscia sie jeszcze przyda na tym uni.

    Edit.

    Zlom nie lezal ... lag sprawil ze zlom swiecil pare minut w gali.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Torquemada ().

  • SOLO; Hort [DSP] vs songo - 2065,2% + zbiórka
    Niby Boćki to ptaki ale wstawię niech sobie jeden poszczeka.

    Nie wiem, który to już raz ale zysk jak zawsze przedni.


    No przedni i to żekłbym całkiem na duży MINUS


    Hehe grateczki akcyjki Panowie. Konkretnie siadło boćków. Haha
    Należało się ubić te marne gęgacze.
    A teraz topić gościnnie jak to artek powiedział.
    I odwiedziny kolejnemu DOBREMU upilnować ;d

    Grateczki

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AlterEgo ().

  • Graty Chłopaki :P

    dzięki za telefon z rana ale wczorajsze chlanie i urlop nie pozwolił towarzyszyć w akcji. Ale i tak zostało w rodzinie! ]:-D
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Kiedyś o tym pisałem, multikontach, pushówkach, gsówkach itd. to mi zdzIRa zarzucał, że szczekam i dowodów nie ma. No to teraz masz. Właśnie w taki sposób super pro elo elo sojusz buduje swoje konta. 15 jest zbanowanych, na pare dni, później wrócą do swoich praktyk, ciekawe ile nie ma bana i pompuje Was?
    Uczciwość pierwsza klasa lameczki.
  • jednego jestem ciekaw, w ilu tak naprawdę mnie zaatakowali ? 4 konta a ile osób ?? Obstawiam 3 Ira, Szpryc i Artek na dwóch kontach ale oczywiście dowodów nie mam.
    w tym topiku co najmniej trzech ZSów to zasłużeniu i złapani goście pręgierza, Alter Ego - multikonciarz z Elki, Torq multikonciarz choć dalej z tagiem ZS i Artek o którym wszyscy to wiedzą ale dopiero teraz został złapany,ale im to zwisa, swoje na kontach i surówce zarobił a Ira zaraz powie że przecież to nie Artek bo tylko gościnnie i tag ZS tam nie ma, buhahahaha, śmiech na sali.

    Akcji nie pogratuluję ale szczęścia jak najbardziej, najpierw kulka Fundka w 20 próbie, ZSowe 2-3 próbach. Potem też kilkanaście prób na wysoki % i wuj, do starcia miało nie dojść ale pech był po mojej stronie. Grać nie chciało mi się już od jakiegoś czasu, latanie na bunkry dawno mi się znudziło. Nie wiem jeszcze czy będzie odbudowa. Coś tam Gąsek mi zostało ale chęci prawie wcale.

    Pozdrawiam.
    U23 - OFF
    Q - OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hort ().

  • Hort - odbudowy Ci życzę, bo może agresorzy dużo potrafią, ale nie wszyscy grają uczciwie.
    Pewnie Ira znów będzie bronił wszystkich i pisał jakimi my to jesteśmy "szczekaczami".
  • Panie Hort, wypraszam sobie multi w moim kierunku. To ze GO Pax z ogromnym stazem oraz doswiadczeniem nie potrafi przyznac sie do bledu to nie moja wina. Po odejsciu trzona starych sprawdzonych GO/SGO/GA czy jak to teraz jest w Teamie wieje przeciag w postaci deficytu na wiedze.

    Mam logi z odwolania gdzie SGO przyznal iz powod bana powinien byc ZASIADANIE a nie MULTI a ze nie mialem czasu ani ochoty walic glowa w mur to odpuscilem temat.

    Logi do dyspozycji na PW lub GG
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • Torqu - a więc zasiadał na 15 kontach? Heh dobry jest :)
    To w takim razie ta gra traci sens, bo jedni grają uczciwie, a drudzy nie, ale jak kupią anty to im nic nie grozi. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ja5152 ().

  • Torquemada napisał(a):

    Panie Hort, wypraszam sobie multi w moim kierunku. To ze GO Pax z ogromnym stazem oraz doswiadczeniem nie potrafi przyznac sie do bledu to nie moja wina. Po odejsciu trzona starych sprawdzonych GO/SGO/GA czy jak to teraz jest w Teamie wieje przeciag w postaci deficytu na wiedze.

    Mam logi z odwolania gdzie SGO przyznal iz powod bana powinien byc ZASIADANIE a nie MULTI a ze nie mialem czasu ani ochoty walic glowa w mur to odpuscilem temat.

    Logi do dyspozycji na PW lub GG
    Zawsze karzesz się całować po nogach i czekać aż Twoje bany (lub Twoich koleżków) się wyjaśnią na pręgierzu, a jak teraz Ci nie zdjeli to wielkie zaskoczenie, i najłatwiej zwalić na to, że GO to teraz gimbaza.

    Jesteś byłym GO, wiesz jak to wszystko działa i jak obejść różne rzeczy w tej grze, jeżeli wpadłeś to świadczy to o Twojej głupocie i tyle. Wiesz też, jako były GO, że na pręgierzu wisi tylko część oszustów bo wszystkich złapać się nie da, i dobrze też wiesz, że powinno wisieć tam więcej nicków z ZS ale oczywiście tego nie powiesz bo ... wiadomo czemu.
    Dziwi mnie tylko fakt, żeby iść tak w zaparte, że gra się uczciwie i epatować tym na prawo i lewo. Po co to?
    Ile macie kont? 100? Pewnie by się zebrało. Pushujcie się dalej i mówcie, że gracie fair :).

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez trybson ().

  • Co do tego panie hort że nie potrafisz pogratulować twoja sprawa wiesz że uczciwie trafione co do tego że nie potrafiliście obronić twoich gąsek inna sprawa czy to strach nie pozwolił czy nieudolność wchodziła w grę ;) tylu graczy z waszego soja z u wyszło i co nawet nie było kontry na jedno z kont więc tylko wylewanie pomyj wam zostało na forum

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wladeczek ().

  • tak masz racje, wszystko co mowisz to Twoja prawda, jestes graczem uni Q ... grasz pod nickiem Trybson, wszyscy Cie znaja wiec Twoje zdanie jest naprwade znaczace w dyskusji. Sciagasz moony, lub grasz flota lub masz mega wydobycie ... ogolnie na Q Cie znaja wiec to co mowisz ma znaczenie .... no ma?

    Dobranoc :)

    @ Trybson
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Torquemada ().

  • proponuje dac sobie spokoj z oskarżeniami każdy na każdego ludzie myślę, że 90% ludzi wie jak to działało i ze ban artka jest słuszny ale po co spamowac o tym na forum w temacie starcia?. starcie sie odbyło, dostaliśmy trudno taka gra po co prowokować? strata nie jest duża a myślę ze najlepsza odpowiedzią bedzię Starcie a nie pyskówki na forum a nie pisanie kto czego gdzie nie robi i kto z kim i tak dalej zostawcie to dla siebie a nie na publicznym gdzie za przeproszeniem jakiś przypadkowy człowiek który nic o niczym nie wie przeczyta i wierzy i pisze o tym dalej.

    Pozdrawiam i Szczęsliwego nowego roku

    Jezol
  • @Władeczek,
    oczywiście że uczciwie trafione, w końcu songo to samodzielne konto a nie jakaś tam zasiadana GSówka. Nie mam nic do umiejętności gry, trafiania, kontr itp, ale widzisz ciężko jest walczyć przeciwko przemysłowi 15 multikont. Przypomnę że to nie pierwszy ban, w szeregech ZSu tegu typu pushowanie to standart, tak zbudowano konto ANKA, tak zbudowano konto migotki bez floty, tak artek sprzedawal surowce na lewo i prawo więc nie sciemniaj o żadnych akademikach. A że nie bylo kontry - policz floty, policz recki i sam sobie to wyjaśnij. po za tym jak juz mówiłem, do starcia miało nie dojść, od zwykły pech w rachunku prawodopodobieństwa, i nie nie uciakałem skryptem - ira zapewne na fali widział pewne ruchy to już wie o co chodzi, jestem ciekaw czy się spodziewał.
    U23 - OFF
    Q - OFF
  • lucky666 napisał(a):

    Wielkie gratki ubicia ladnego stadka hehe
    Troszke zlomu zniknelo ale jestem pewien ze wroci tam gdzie powinien :D
    Phee nie cwaniakuj bo juz pokazales na co cie stac, mowiac ze usuniesz konto po zdjeciu bana, to bylo zagranie ala Grzegorz Lato po ME. W sumie racja jak usunac konto warte pare tysi jak nie kilkanascie i w ktore wlozylo sie grube tysiace nie ?... Naucz sie brac odpowiedzialnosc za to co mowisz a nie tylko szczekasz duzo. Buc taki jestes, najmadrzejszy, niewinny i szczekajacy za duzo. Teraz jak podczas bana napisz do GO na skarge ze pisze prawde, moze mnie zbanuja. Jak afera podczas bana byla to naprawde dziwie sie pl1 ze tak cie bronil ( pl1 jestes rowny gosc ), ale w sumie sojusznik to musiales. Poprostu chlopie nie masz jaj. Teraz znajac Ciebie napiszesz cos w stylu ze zemnie taki kozak i ze zjedziesz mnie, spakujesz w recki takie tam uhhh az sie zamknalem w sobie ze strachu ( a na marginesie nie gram juz na tym uni )
  • Wybaczcie ale nie umiałam się powstrzymac :fgrin:



    A od Adasia :
    adas mowi : tak horcie irka sie spodziewala nie doceniasz nas , pozatym za kazdym razem jak podnosisz flote ryzykujesz - wiesz o tym ? nie obchodzi mnie jak inne konta sa budowane
    ja buduje swoje konto tak ze oddaje 90% dochodu i nie gram tu od DUŻO miesiecy . i wiesz co Ci jeszcze powiem fundi pogratulowal a Ty nie - Twoja sprawa : )
    czego Ty sie spodziewales ? ze mozesz bezkarnie sobie atakowac cele i nic z tym nie zrobimy - tak jak wyzej pisalem nie doceniasz nas

    spodziewalismy sie paru innych rzeczy ale widocznie bylo to poza waszym zasiegiem a co do akcji to ma szczescie ze ma takich dobrych kumpli jak fundi
    i niech sie cieszy ze fundi nie gra z nami
    a akcja nie zostala nawet 1 gramem anty okraszona
    w porowanniu do was
    dobrze ze nie uciekal skryptem jak pozostale PUSSY
    torq nie dyskutj z jakims pajacem bo nie ma to sensnu to pajac i nikt a i tak ich spalimy i tak
    wystarczy przeskanic jak moj telep zostal zbudowany
    i jak telep fundiego
    i wszystko bedzie wiadome!:d



    dzieki za lot panowie
    i cala akcje
    bo sam bym nic nie zrobil
    !
    i wszystko dzieki wam
    oraz dzieki kalinko za wstawienie tego co pisze: )

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez kalinkaWhisky ().