Przyklejony ACS; aplik12 [NASA] vs Tutsi, luca brasi i Czekoladowy i MoonMaker [CS] - 2308,11% + moon

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; aplik12 [NASA] vs Tutsi, luca brasi i Czekoladowy i MoonMaker [CS] - 2308,11% + moon

    Dzień dobry, na wielką prośbę agresora zamieszczam ten oto kawałek:


    watch?v=xyNbHdXDZE0


    Czekoladowy:
    Giganci z CS pokazali, że są najlepsi :xtongue:
    Szkoda, tylko że padło na Aplika...Wolałbym skasować kogoś lepszego i bardziej kulturalnego :(
    Oczywiście, starcie z dedykacją dla Czeczena i MistycznegoKarczmarza :xntongue:

    Moonmaker:
    Pozdrowienia dla sojuszników z najlepszego sojuszu! Jedziemy z innowiercami! Pozdrowienia również dla Koczkina i ekipy z Vega! ;)


    Na początek parę cytatów złotoustego Aplika:


    "Jednak zmieniłem zdanie - pozdrawiam Czekoladowego, spadł na 2 miejsce w ACS, ale coś mi mówi, że o top1 zahaczy, pewnie z moim udziałem, pytanie, po której stronie :D"

    "Rozumiem, że żal ściska 4 litery, że straciłeś top1, ale tak jak pisałem - wrócisz na bank tam, gdzie Twoje miejsce."

    "Graty się należą, tak w środku dnia ubić członka legendarnego sojuszu, najlepszego na wszystkich uniwersach, toż to wyczyn nie lada."

    "W sumie no life pogratulował, więc życzę przeanalizowania wszystkiego i skupienia się na próbach moonowych, bo grać to trzeba umieć ;)"


    Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ostatnia sentencja "bo grać to trzeba umieć" ;> wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z proelokwentnym i mega inteligentnym gościem...

    Pomysłodawcą całej akcji jest Moonmaker, któremu chciałbym podziękować, Tutsi już chyba od 2 miesięcy była nieaktywna i szczerze mówiąc zaczynałem wątpić czy ktokolwiek się skusi, do wczoraj =) lot był na planetę, więc wszystko widzieliśmy na fali, pozostawała tylko kwestia opóźnienia...przecież leciał na nas sam cesarz wszechświata Aplik =) Szczegóły akcji pozostaną naszą tajemnicą, tak to wyglądało:


    Starcie z 2014-11-25 08:46:57 następujących flot:

    Agresor aplik12 [NASA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 72

    Obrońca Tutsi (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.457
    D.transp. 800
    So.szpieg. 2
    Sat.slon. 69
    Obrona:
    Wyrz.rak 12.720
    L.laser 4.345
    Plazma 146
    M.powloka 1

    Obrońca luca brasi [CS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 1.500
    Recykler 1
    Panc. 6.100
    Niszcz. 1.030

    Obrońca Czekoladowy [CS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Recykler 1
    Panc. 15.000

    Obrońca MoonMaker [CS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Niszcz. 1.500

    ...po 2 rundach:

    Agresor aplik12 [NASA] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca Tutsi (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2.303 -154
    D.transp. 755 -45
    So.szpieg. 2
    Sat.slon. 67 -2
    Obrona:
    Wyrz.rak 11.863 -857
    L.laser 4.085 -260
    Plazma 135 -11
    M.powloka 1

    Obrońca luca brasi [CS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 1.408 -92
    Recykler 1
    Panc. 5.700 -400
    Niszcz. 959 -71

    Obrońca Czekoladowy [CS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Recykler 1
    Panc. 14.046 -954

    Obrońca MoonMaker [CS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Niszcz. 1.390 -110

    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 720.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 148.060.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 124.859.400 metalu i 105.951.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2308,11%
    Księżyc został dany!
    Created by cuteConverter v 0.3.3 - Adam Woźniak


    złom pozbierany przez nas 10 minut po bitwie


    Nie wiem który już to złom tego Pana, straciłem rachubę, na usta same cisną się słowa "kończ Waść, wstydu oszczędź" =) ale nie bądźmy okrutni, dajmy mu szansę, wszak tylko on na całym uni wstaje w weekendy o 6 i zaczyna polowanie... w imieniu całego sojuszu, którego tak nie lubisz i któremu tak ubliżasz życzę Ci szybkiej odbudowy =)

    "bo grać to trzeba umieć" XD
  • Łezka się w oku kręci... To było piękne *powoli zaczyna klaskać*... Panowie, kamraci, gwiezdne serduszka... Nie sądziłem że ten dzień nadejdzie tak szybko. Czekoladowy zapewniał że to tylko kwestia czasu, jak widać miał racje. Wielkie propsy dla Moonmakera :P ten to jak coś przykoksi to całe uni się trzęsie
  • super. gratulacje Panowie :)

    ładnie uszczuplilicie GSy z floty aplika :) na pewno wielu na uni sie cieszy i bedzie wdzieczna :))

    ]:-D ]:-D ]:-D

    ilość zrobionych moon'ów: 77
    ilość zniszczonych moon'ów: (4.11.15)
    wszystkich moich wrogów pozdrawiam środkowym palcem [;

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pr0Cooper ().

  • I dlatego wlasnie nie latam gs'ami
    Nie wiem jak to wygladalo ze strony Aplika ale mniemam ze zgubila go rutyna...

    Do panow z CS - za starcie graty sie naleza ale nie podniecajcie sie tak mocno bo wam zylki w tylkach popekaja

    Aplik - nie myli sie ten co nic nie robi. SzO
  • Dla Obrońców gratulacje udanego podstępu a a aplikowi12 SzoG ;)
    Szczerze mówiąc, jakoś się spodziewałem, że Tutsi to pułapka.
    Obserwowałem jej resztki i coś za dużo tam zostało i za długo stało...
    Pomysł z wykorzystaniem idlaka nie nowy ale jak widać skuteczne są i stare, często zapomniane metody ;)
    Lasciate ogni speranza...


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hawatt ().

  • Pogratulowałem w PW, gratuluję i tutaj.

    Trochę przykro, że mnie macie za jakiegoś oszusta czy megalomana, ale to już wasz problem.

    Sprawa banalna- real ważniejszy. Były czasy, że pewnie bym jechał autkiem i ryzykował życie, by opóźnić, dziś po prostu nie mogłem. Oczywiście miałem przeczucie, że coś może się święcić, bo idlak długo nieaktywny z flotą i surowcami to rzadki widok.

    Wtopiłem trzeci raz, może to nie ostatnia wtopa, ale mnie to nie rusza. Mam czym latać i jeszcze zobaczymy, kto się będzie śmiał ostatni :) Póki co daleko mi do wyczynu kakaowego, choć pomału się zbliżam ;)

    Wyluzujcie trochę, to tylko gra, sprawiacie wrażenia, jakby poza nią życia nie było.
  • Aplik przyjaciel spadającch gwiazd

    kogo ja tu widze czy to nie mój przyjaciel aplik ??? ładnie wyglądasz poskładany w reckach jeszcze ci pare latajek zostało ale i je też dojedziemy.
    Dzieciaku naucz sie latać albo zacznij klepać eko.

    Ps chłopaki z Cs zapomieli pozdrowić wisiora dzięki za wystawienie aplika i pisanie na priv o jego aktywności.
    POzdro dla aplik zostałeś oficialnie odpicowany.
  • Chyba Ci, którzy wypominają Czekoladowemu tego złoma mają mokro na samą myśl o tym :D ale prawda jest taka, że żaden z Was tego nie zrobił ani żadnej swojej cegiełki nie dołożył. Za to Aplik drugi raz pada z jego ręki :D Pewnie wtedy strata tych krążków nie była tak odczuwalna ale stado gsów to już inna bajka :P

    A teraz czas pogratulować udanej akcji a więc graty :evil:
  • Jakim cudem ja wcześniej nie widziałem tego rw??

    Masakra, 72 gąski, to już konkretne stado, ekolodzy pewnie się burzą jeśli to były dzikie gęsi.

    Graty podkładki, 2k% to też nie mało.
    72 życzenia na 4, oddacie mi jedno? Marzy mi się naga Carmen Electra na weekend. :D :D

    Pozdro all. ;)


    Ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz.
  • Wypada pogratulować :) Aplik na pewno się odbuduje jak tylko ureguluje sprawy w pracy i wróci z urlopu :D
    Gratulacje dla obrońców, a dla Aplika Szo :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Właśnie zauważyłem, że starcie kwalifikuje się na TOP10 ACS :) Jak tylko znajdę nieco czasu to zaktualizuję temat :)
  • SZO Aplik, to tylko gsy :) szkoda że nie upilnowane do końca, ale jak już pięknie Iks wspomniał - nie myli się ten co nic nie robi, pułapka wręcz idealna - konto już długo nie aktywne więc graty za pomysł - co do wywyższania się to dno totalne, ale jest tak przy każdym waszym starciu, może dlatego że złomujecie coś raz na miesiąc albo i więcej, a może dlatego że... a w sumie nie ważne :]

    Czeko pokazał niedawno jakim jest super graczem :E :E :E :E , pielucha już zmieniona?


    Dla Shepparda - możesz sobie zamówić :E :E
  • My robimy starcia non stop. Owszem, większość na mały procent, ale większe również wpadają.
    CS robi ST rzadziej na super procent i to też jest fajne - gratulacje dla Was
    Wasz... w sumie nie Wasz, bo to nie tyczy się całego CS... Kilka osób z w/w sojuszu przedłuża sobie przyrodzenie tym, że kogoś zezłomowali na wysoki procent. My nie musimy sobie przedłużać, bo wasze kobiety są zadowolone.


    A tak na serio, to jeśli mamy kopać się po kostkach, to zróbmy w dziale "top10" pozycję "top10 sojuszy" po podliczeniu starć okaże się kto od początku uni zrobił więcej %


    Obrońcom gratuluję pomysłu i wytrwałości.
    A Tobie aplik dzida w oko!
  • Smoczus napisał(a):

    Bo C S jak robi starcie to porządne a nie trzepie kapucyna jak parasolki do starć ledwo przekraczających próg ]:-D

    Ale cóż, tyle z tego mają boty, które muszą żebrać o lepsze konta :E




    my nie musimy "trzepać kapucyna" :P nikt również o nic nie żebrze, ale co Ty tam wiesz :)

    jedyny fakt z Twojej wypowiedzi to to że faktycznie robicie porządne starcia (robicie za dużo powiedziane, ale niech jest)

    my sobie latamy na wszystkie cele, gdyż sprawia nam to przyjemność - na tym polega granie w gry gdybyś nie wiedział :)

    najwięcej szczeka ten co nic nie robi :E :E
    pzdr

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Axerd2 ().

  • Prawda zabolała hahaha :E

    Tego pierwszego pana nawet nie trzeba ripostować bo sam się ośmieszył swoim wpisem wciągając w to osoby spoza ogame. Tekst na poziomie gimbazy ale czegoż można było się spodziewać :E

    Do pana nr 2, nie ja tutaj padałem jak ostatnia lama, nie ja muszę skakać z konta na konto żeby podbudować swoje marne ego i nie muszę nikomu niczego udowadniać :E A patrzeć na wasze bulwersy po moich wpisach to sama przyjemność. Te botki się rzucają jak świnki w chlewie hahaha :E
  • Smoczuś jesteś zwykłym kłamcą, hipokrytą i osłem.
    Jak byliśmy w sojuszu sam dostałeś złoma jak największa lama, po czym przesiadłeś się na to konto co masz teraz (z konta na konto) i udawałeś na forum wielkiego "anonima".
    Wszystkim wypominasz pushe, multikonta a Twój kolega w sojuszu nie dość że tchórz i ucieka do 8 gali to jeszcze z wszystkimi push kontami, bo co? ma dojście u Admina. Jak by był normalny admin już dawno dostałby bana za multi.
    Sam nic nie złomujesz i zwyczajnie zazdrościsz :D żal mi Cię ]:-D

    P.S Twój ulubiony temat: kupowanie kont
    Nie ma to jak kupić konto Rockiego i wbić je do sojuszu, który teraz jest zwykła zbieraniną graczy ]:-D

    Aplik odbudowy i nie przejmuj się inaczej niż podstawka na multi nie potrafią Cię zezłomować 8-)


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MrocznyWesoly ().

  • O ile mnie pamięć nie myli złoma to tu dostałem nie będąc w żadnym sojuszu co można bardzo łatwo sprawdzi :E a dostałem go przez brak chęci do gry ale botki wiedzą lepiej :E

    A to konto na którym gram, racja dostałem od Neymara po 1-2 miesięcznej przerwie od ogame, który mnie jeszcze namawiał do tego żebym je wziął a było na poziomie 600k pkt kilka razy przefarmione zanim usiadłem :E Jak chcesz mogę go poprosić żeby się tu wypowiedział, więc nadal pudło :E A no i jak usiadłem to z pół roku klikałem sobie spokojnie eko i to był błąd bo nie byłoby teraz problemu do pilnowania, żałuje tej decyzji kiedy to zadecydowałem stawiać flotę :D


    I to ty misiaczku wylądowałeś na pręgierzu za push, jeszcze się szczyciłeś tym starciem jako st ale jak mądry GO wysłał na urlopik z banikiem to od razu był lot z g-over ahhaha :E

    No i chyba to 2 członków parasolek padło z ręki Czeko i to na topowe %, więc 2-0 dla niego a wy możecie tylko sobie popłakać :E

    I tak bardzo wam zazdroszczę tych wielu starć, tylu nie przespanych nocy i przesiadywania o takich porach, które ja nie przeznaczam na ogame :E Jeśli byście nie załapali to ostatnie zdanie to ironia :E
  • Z nimi wraz z latino byłeś, potem odszedłeś i dostałeś złoma
    http://board.pl.ogame.gameforge.com/board790-z-ycia-uniwers-w/board801-starcia-tytan-w-raporty-wojenne/board1155-starcia-pegasus/1290623-acs-kusy-wlp-bulek-gps-vs-smoczus-510-37/#post16565051
    sądząc po wypowiedziach moich i latino to musiałeś z nimi grać :D
    nie wątpie że neymar napiszę wszystko o co go poprosisz :E
    no i co? dostałem urlopik ale przynajmniej odpowiedziałeś za Swoje błędy :D jak mężczyzna, a nie zachowuje się jak dziecko co tata ma znajomości i wszystko może :D
    push jest pushem i nie ważne czy trafisz na pręgierz czy nie.
    I znowu o tym ile to masz czasu prywatnego a my gramy w ogame :D żenada :D
    Koniec.


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyWesoly ().

  • Przecież ja się do tego przyznałem, że dostałem tutaj złoma :E ja tego nigdy nie ukrywałem, aż dziw, że tego nie umiecie zezłomować ale to tylko świadczy o was :E

    A jeśli chcemy być tak bardzo konkretni to odeszliście we 2 do parasolek przy czym wcześniej rozwiązałeś sojusz a Neymar założył bluemoon, nawet st zrobiłem pod tymi barwami przed złomem co też można sprawdzić :E Ale kiedy on skończył grać to też go rozwiązał i temu zostałem bez soja a brak bez soja to nuda, nuda i jeszcze raz nuda :E

    Także nie ja tutaj wychodzę na kłamce i manipulanta faktami :E ale cóż kłamać też trzeba umieć botku ;* a jeśli chodzi o moje granie na tym koncie wystarczy sprawdzić kiedy został zmieniony nick na pega a dowiesz się od kiedy gram :P
  • A może i tak być :) lecę z pamięci a to było już 2 lata temu więc można trochę pokręcić fakty :D
    Ale skrócę Ci o co mi chodziło:
    Graliśmy razem w sojuszu i chwilę potem dostałeś złoma (jesteś lama)
    Przesiadłeś się na konto i nie ważne z jakim TOP. Przesiadka to przesiadka (ktoś dostaje wyższe TOP a ktoś niższe) a co chwilę wypominasz że inny to robią
    Krytykowanie poza C S że są pusherami i mają multi a sami to robicie
    Ciągle wspominka o prywatnym czasie :D każdy spędza go jak chce 8-)
    to chyba tyle :D dobra gimnazjum skończyłem lata temu i nie muszę się już zniżać do Twojego poziomu wypowiedzi :D jak nie rozumiesz mojego postu wpisz w googla co to HIPOKRYTA
    Pozdro All


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyWesoly ().

  • Ja tam was lubię denerwować a wy to łapiecie jak młode szczawie i to też jest fakt :E

    A co do reszty to i vice versa, tylko jest taki mały szkopuł, że wy nam wypominacie pushe tylko w waszym mniemaniu a my mamy jako twardy dowód pręgierz, jest różnica :E

    A co do mojego pisania na temat czasu, to każdy robi z nim co chce dlatego inni złomują więcej a inny mniej ale to wiążę się z poświęcanym na grę czasem a mi osobiście nie widzi się tyle go marnować ale co kto lubi :E ale aż mi głupio, że muszę wszystko na czynniki pierwsze rozkładać jak dzieciom w przedszkolu żebyście dali rade to zrozumieć :E
  • Ciekawe po czy stwierdzasz że denerwujemy :D bo na forum na pewno widać emocję :D. Mamy tylko z Ciebie bekę i to ty łapiesz nasz haczyk po czym bardziej możemy się z Ciebie nabijać :D
    Skoro dalej nie rozumiesz to może inaczej:
    Trafiamy na pręgierz bo nie mamy takich "pleców" w postaci znajomych u admina :D a łamanie zasad nie jest tylko jak się tam trafia :D
    The End


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyWesoly ().

  • Nie nie widać emocji ale widać co piszecie :E a gdyby was to nie ruszało to byście po prostu olali temat ale nie nakręcali się jak katarynki :E


    A powtarzanie o jakichś znajomościach w teamie jest najzwyczajniej w świecie słabe ale skoro tak uważacie to są teraz zapisany do teamu, desygnujcie kogoś znajomego żeby złożył tam podanie, będziecie wtedy mieli plecy i wtedy będzie push za pushem bez banów hhahahaha :E

    Bez odbioru bo nudzicie już :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Smoczus ().

  • Smoczuś a po co ktoś ma się pushować? Nie wiem jak inni wypowiem się za siebie, nie potrzebuje być najlepszy. Konto na którym gram dostałem od Kusego, nawet centa za konto nie zapłaciłem Kusemu. Konto poleciał w dół jak się patrzy. Powinno być tak na oko z 500k więcej, ale nie ma, bo powiem to jeszcze raz, nie muszę być najlepszy. A to, że nie którzy się pushowują to jak dla mnie oszustwo, ale jak widać nie którzy ( nie będę wymieniał nicków, bo nie wiem kto ) potrafią to obejść i być dumnym z siebie, że mają coś w nieuczciwy sposób.

    Buźka :)
    uni 43,57,63 - OFF
    uni Pegasus - OFF top40
    uni Taurus - OFF top50
    uni Taurus + PRS - OFF top110
    uni68 - ON top :thumbdown: