Przyklejony Nabu san [Omerta] vs mis_uszatek - 3357,76% + zbiórka

  • Taurus [1]
  • Nabu san [Omerta] vs mis_uszatek - 3357,76% + zbiórka

    Czasami trzeba coś komuś udowodnić nie bacząc na koszta
    Pozdrowienia dla sojuszy Omerta i FenikS

    [center]Starcie z 2014-11-23 06:46:15 następujących flot:

    Agresor Nabu san (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 23.863
    Panc. 13.158

    Obrońca mis_uszatek (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.132
    D.transp. 3.624
    L.myśliw. 58.017
    C.mysliw. 30
    Krazownik 11.865
    O.wojenny. 648
    Recykler 3.433
    So.szpieg. 11
    Bombowiec 73
    Panc. 462
    Niszcz. 1.422
    G.Smierci 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor Nabu san (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 16.903 -6.960
    Panc. 12.736 -422

    Obrońca mis_uszatek (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 11.227.442 metalu, 9.686.991 kryształu, 619.515 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 237.710.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 962.744.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 228.215.700 metalu i 107.560.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3357,76%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 52.410.742, K: 16.474.791, D: -19.630.485, P: 49.255).
    Bilans obrońcy (M: -620.086.442, K: -302.620.991, D: -61.570.515, P: -984.278).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    16.789 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 335.780.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 193.043.300 jednostek metalu i 72.387.800 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 193.043.300 jednostek metalu i 72.387.800 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.3 - Adam Woźniak[/center]
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nabu san ().

  • No i moje skromne GRATULACJE :D
    mnie też wbiło, ale może nie w fotel ,a w narożnik ;) aż się zapadłem hue hue hue , piękny % Nabu jeszcze raz gratulacje !!!
    Dzięks za pozdrowienia ;) no i FenikS pozdrawia Omerte :P
  • Graty Nabu;]
    Ładne walnięcie zrobiłeś;) To było wiadome że do tego ST dojdzie ale zastanawiałem się kto bedzie po lewej stronie heheh
    Powodzenia i szybkiego przetopu;
    A misiowi klepania tego swojego eko;]
  • to sie misiu nalatal :D w koncu to musialo nastapic - tyle razy ile mu sie farcilo(albo temu drugiemu, zalezy kto siedzial :D ) to juz bylo niepowazne ;) brawo Nabu ze sie za to wziales na powaznie ;) przetapiaj i farm dalej ^^
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...
  • Gratulacje, starcia topowych graczy zawsze są bardzo efektowne. Długo nikt nie będzie zdolny do pobicia top1 solo ;) Zysk jak na taki procent przyzwoity nawet biorąc pod uwagę kradzież złomu, chociaż myślałem, że Miś by się od tego niecnego czynu powstrzymał.

    PS. Dorób krążków bo coś mało ;>
  • Co prawda nie mamy opisu jak doszło do tego.. Ale Pogratulować trzeba..

    % ja na to uni robi wrażenie i widać upór agresora w dążeniu do celu..

    Wróg nie wróg.. ładną akcję trzeba docenić..

    Obrońcy pakiet..
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • _Muerte_ napisał(a):

    to sie misiu nalatal :D w koncu to musialo nastapic - tyle razy ile mu sie farcilo(albo temu drugiemu, zalezy kto siedzial :D ) to juz bylo niepowazne ;) brawo Nabu ze sie za to wziales na powaznie ;) przetapiaj i farm dalej ^^


    widziałeś kiedyś jakiegoś drugiego ? bo ja nie.
    Gnida może się tobie pomyliło i mówisz o tym na czym ty wielokrotnie siedziałeś częścią swojego ciała widoczną na twoim avatarze ?

    jeśli już mamy oceniać czyjąś uczciwość to takich pusherów i oszustów mających po kilka multi dawno nie widziałem na żadnym uni
    na szczególne wyróżnienie zasługuje tu matiw i nabu siusek ze swoimi multi: chada (czarnobrody), songo (matiw pozdrów pseudo "synka" songo - poza tym on kiedyś spi czy siedzi ci na kolanach i gra po nocach razem z toba? :D) millaise, mientki oraz prawdopodobnie merkury

    te multi były przez nich wsadzane do wielu sojuszy w konkretnym celu, zeby miec podglady waszych statusów online, np songo (poprzedniego nicka nie pamietam) byl kiedys w infamous, takich kont nabusiusia może być znacznie więcej.

    bytek napisał(a):

    (...) biorąc pod uwagę kradzież złomu, chociaż myślałem, że Miś by się od tego niecnego czynu powstrzymał.


    od kiedy zbieranie złomu z własnej floty jest kradzieżą ?
    cieszy mnie że topowy pusher tego uni nie zarobił na mnie nic

    p.s. nabusiusiek - pamiętaj pozdrów...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mis.uszatek ().

  • mis.uszatek napisał(a):

    na szczególne wyróżnienie zasługuje tu matiw i nabu siusek ze swoimi multi: chada (czarnobrody), songo (matiw pozdrów pseudo "synka" songo - poza tym on kiedyś spi czy siedzi ci na kolanach i gra po nocach razem z toba? :D) millaise, mientki oraz prawdopodobnie merkury
    ej to miała być tajemnica :juzpotobie:

    mis.uszatek napisał(a):

    takich pusherów i oszustów mających po kilka multi dawno nie widziałem na żadnym uni
    dobrze, że ktoś w końcu się wypowiedział pod tym kątem, właśnie się zastanawiałem czy wszędzie takie dziadostwo czy tylko na taurusie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SKORPUCH ().

  • mis.uszatek napisał(a):

    cieszy mnie że topowy pusher tego uni nie zarobił na mnie nic


    zarobiłem i zarabiałem każdym dniem latając do Ciebie
    Jesteś naszym głównym dostawcą surówki i dobrze to wiesz :)

    Co myślisz, ze to koniec? to się bardzo mylisz, napsułeś ludziom kupę zdrowia latając po nich i się bezsensownie mszcząc i nie mówię tu o mnie ale o innych sojuszach.
    Nienawiść do Ciebie jest powszechna. Nie wspomnę już o Twoich obraźliwych PW, wręcz obrzydliwych (btw. chyba nie wierzyłeś we wszystko co ci mówiłem? wierzyłeś? :D:D)

    Zdejmuj ten urlop bo chcemy Ci znowu trzepać futro
    (ah jak ja lubię grozić paluszkiem)
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek