Przyklejony ACS; zUy ares i Cannabis i zUy LeO [MNS], panwpolo [polo] vs dawac_koncze [Ekipa] - 18480,47% ---Top4 ACS---

  • Ursa
  • ACS; zUy ares i Cannabis i zUy LeO [MNS], panwpolo [polo] vs dawac_koncze [Ekipa] - 18480,47% ---Top4 ACS---

    Na wstepie pozdrawiam tych trzecich co wysłali reki i sie zawiedli oraz tych co zapewne wysylaja wlasnie tikety :P
    Nie, to nie była ustawka !
    Widocznie obrońca chciał skonczyć z nałogiem a mając 2x gsówki GEN w układzie i zapewne juz próby sciagania moona postanowił zakończyc grę :)
    Flotka puszczona na stacje przez 2dni, wczoraj obronca przeslal surke i dobudowal obrony (chyba chcial skonczyc z wielkim hukiem i tak tez sie stało)
    W trakcie lotu były co prawda akty na matce ale ciezko powiedziec czy to obronca czy to nasi nadgorliwi znajomi ktorym żyłki pękały :D
    Tak czy siak pozdrawiam obrońce i zycze powodzonka w realu lub innych uni chyba że nie kończy gry bo w sumie nic nie napisał jak do tej pory :P

    Nutka ode Zuy Leo:

    Podziękowania dla panów z GEN, ta współpraca na pewno jest zalążkiem wyśmienitej zabawy w S&D !
    Sorro kolejny raz świetna współpraca z oczekiwanym efektem, dzięki za lot i jedziemy dalej.
    Pozdro dla MNS, DTB i Mańka, RW z dedykacją dla Sarmik ;) Jak zawsze niezawodna pomoc :)


    Ode mnie dziki za pomoc dla: Plamki, Leo, Cannabis oraz Sarmik :)
    Dzieki również za towarzystwo wPolo :P

    Pozdrowienia dla całego sojuszu MNS , Kunia na wypasie (jak widzisz moge coś zorganizować), oraz znajomych z Rigla :)

    I nutka ode mnie dla zgrzytajacych zebami GEN-ow i BWOLF-ow :D



    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 592.415
    C.mysliw. 546
    Krazownik 58.499
    O.wojenny. 6.361
    Bombowiec 1.139
    Panc. 48.606
    Niszcz. 4.305
    G.Smierci 1

    Agresor panwpolo [polo] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 69

    Agresor Cannabis [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 8

    Agresor zUy LeO [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1.545
    L.myśliw. 331.853
    Krazownik 40.444
    O.wojenny. 4.000
    So.szpieg. 1
    Panc. 22.000

    Obrońca dawac_koncze [Ekipa] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 5.976
    D.transp. 4.618
    L.myśliw. 153.411
    C.mysliw. 42.854
    Krazownik 24.723
    O.wojenny. 810
    Recykler 2.410
    So.szpieg. 17.673
    Bombowiec 1.000
    Panc. 5.167
    Niszcz. 13.666
    G.Smierci 90
    Sat.slon. 629
    Obrona:
    Wyrz.rak 107.000
    L.laser 49.000
    C.laser 3.100
    Gauss 1.900
    Plazma 200
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 5 rundach:

    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 425.967 -166.448
    C.mysliw. 458 -88
    Krazownik 53.649 -4.850
    O.wojenny. 6.005 -356
    Bombowiec 1.096 -43
    Panc. 46.733 -1.873
    Niszcz. 4.139 -166
    G.Smierci 1

    Agresor panwpolo [polo] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 35 -34

    Agresor Cannabis [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 4 -4

    Agresor zUy LeO [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1.290 -255
    L.myśliw. 238.177 -93.676
    Krazownik 37.175 -3.269
    O.wojenny. 3.779 -221
    So.szpieg. 1
    Panc. 21.083 -917

    Obrońca dawac_koncze [Ekipa] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.296.504 metalu, 4.271.370 kryształu, 3.538.508 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.576.315.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.520.361.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.156.074.600 metalu i 691.972.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 18480,47%
    Bilans agresora (M: 91.786.104, K: 247.737.170, D: -57.684.492, P: 281.839).
    Bilans obrońcy (M: -2.895.528.304, K: -1.883.118.370, D: -448.569.008, P: -5.227.216).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.3 - Adam Woźniak[/center]

    o dziwo udało się zebrać 100% złomu :P

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sorro02 ().

  • Gdzie tam.
    Chciałem żeby Sarmik się ucieszyła, że tak ładnie i kulturalnie się dogadujemy :*

    Gratulacje Panowie. Piękne starcie nam wyszło. Ares i Leoś, cieszę się że zostaliśmy przyjaciółmi.
    Polecam się na przyszłość :super:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Śmiesznie trochę wyszło z 5 minutowym lagiem recków no ale nie od dziś wiadomo że programiści GF robią co mogą żeby to naprawić. Bezczynność obozu przeciwnego tylko ułatwiła sprawę, pozdrawiamy i życzymy kolejnych spadających moonów. Zysk mizerny ale małe prawdopodobieństwo tego że wejdzie bez liczenia zawróconego stacjonuj zniechęcała do angażowania większej ilości flot. Grunt że RW dla MNS bez specjalnych wysiłków ^^ Dzięki sorro za lot i do naSTępnego, obrońcy powodzenia w realu.
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Ładny % z tego wyszedł panowie , graty organizacji , bo przebiegła sprawnie .
    Żeby była jasność zaistniałej sytuacji , bo Sorro jak widać nic nie wie ..
    Nasze gsówki zrobiły robotę , poszły ataki na dwa moony które miał w układzie , gdy pękł pierwszy na fali ukazała się ta flota , która spokojnie i leniwie leciała na stacjonuj . Postanowiliśmy zaryzykować i poszedł atak , aż dziw bierze że nikt tego nie zauważył . Niestety obrońca sie zalogował i FLOTĘ ZAWRÓCIŁ , stad bardzo zastanawiający jest fakt , że nagle postanowił ją poświęcić , bo był online wczoraj i dziś też . Ja nic nie insynuuje
    Drugiego ataku nie było , bo nie było komu lecieć , praca tudzież inne obowiązki , tak bywa życie ważniejsze :)

    Szczególne graty dla Polo , po tym wszystkim co pisał o was na forum , jak objeżdżał Was na forum , Wy zresztą Jego też , zaczynam wierzyć w przebaczenie i miłosierdzie ..
    Poluś życzę mnóstwo , wspólnych lotów z ekipą MNS , a oczywiście liczę , że pokażesz fotki ze wspólnego , najbliższego zlotu .

    Amen
  • Nie za bardzo rozumiem co robi w tym starciu tag mojego sojuszu, ale rozumiem że trzeba było trochę podkoloryzować, żeby ''wyglądało'' >_>
    Ale mniejsza z tym, już się przyzwyczailiśmy :D

    Gartki wykorzystania okazji, szkoda że obrońca tak łatwo się dał, zawrócone stacjonuj zdecydowanie lepiej by wyglądało :P niż takie.. nijakie.
    Szybkiej odbudowy, czy tam przetopu (jak kto woli) :D
  • alldromeda napisał(a):

    Poluś życzę mnóstwo , wspólnych lotów z ekipą MNS , a oczywiście liczę , że pokażesz fotki ze wspólnego , najbliższego zlotu .

    na to bym nie liuczył, acz to zdaje sie wy macioe na cos parcie

    alldromeda napisał(a):

    Szczególne graty dla Polo , po tym wszystkim co pisał o was na forum , jak objeżdżał Was na forum , Wy zresztą Jego też , zaczynam wierzyć w przebaczenie i miłosierdzie ..


    co było mineło, a ze mna jako takiej powaznej spiny nie miał i też nikt nie powiedział że .... ale w sumie co wam juz teraz do tego ?

    alldromeda napisał(a):

    Żeby była jasność zaistniałej sytuacji , bo Sorro jak widać nic nie wie ..
    Nasze gsówki zrobiły robotę , poszły ataki na dwa moony które miał w układzie , gdy pękł pierwszy na fali ukazała się ta flota , która spokojnie i leniwie leciała na stacjonuj . Postanowiliśmy zaryzykować i poszedł atak , aż dziw bierze że nikt tego nie zauważył .


    nom przyznaje ze nie zauwazyłem tej akcji ale brak moonu tak :)

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka
  • Lajtujcie poślady.

    Siedze na skype w pracy z Aresem i Plamką bo jak wiadomo są małżeństwem więc wiedziałem że lecą, bo od rana tylko o tym było "klepane". Dostałem zaproszenie bo chciałem RW zobaczyć, jako że procent duży, a nie czekać na nie aż ktoś mi pokaże.
    Gdybym brał w tym czynny udział to flotę bym posłał albo złom zbierał, tudzież robił cokolwiek innego, mającego wpływ na bitwę.
    Moje sondy na pewno tutaj były decydujące i pomogły wygrać :D

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Gratuluje chłopcy, aż dziw bierze, że gość tego nie zawrócił, jego strata, mnie to nawet cieszy bo gdyby zawrócił to musiałabym się tam zjawić, a tak mam laby dalej ;P
    Topcie, budujcie, a za zapke polo sorro ma w dziób, tak zepsuć takiego ładnego acsa, fuj!


    :E
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • A, to fakt, leciałem jeszcze w jednym celu :D


    [13:05:30] Polo: to dzieki za zaproszenie
    [13:05:33] Polo: jak rozumiem za 69 sondek
    [13:05:37] Polo: nalezy mi sie tyle?
    [13:05:39] Polo: Flota odzyskała 466.726.600 jednostek metalu i 133.273.400 jednostek kryształu.
    [13:05:41] Polo: :D:D:D:D
    [13:05:48] Plamka: :D:D:D:D
    [13:05:50] Plamka: lol:D
    [13:06:01] Polo: PS. Kupie deuter!
    [13:06:24] sorro: Zebrales Ty ?
    [13:06:41] Polo: na prosbe Fatala
    [13:06:46] Polo: bo nie mial dzis czasu zeby grac
    [13:06:47] Polo: :(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Sporo czasu było na przemyślenie i ustawienie Wszystkiego... Wyszło jak widać powyżej bardzo ładnie :) Cieszę się, że mogłem Wam pomóc :)

    Ciekawe ile sępy straciły dexu na lot recków na 12:51:10 :D tego się niestety nie dowiemy bo obstawiam, że nagle nikt ich nie puszczał :D

    Gratulacje dla Was Panowie, % bardzo ładny :) kolejne top starcie dla MNS :D

    obrońcy powodzenia w realu bo po tym co się wydarzyło obstawiam, że serio kończy z grą.

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • Ułaa, ale [ciach] ;P Może i bez większego zysku, ale liczy się satysfakcją z % ;) Gratulacje dla agresorów za wyczucie chwili i uprzedzenie rywali, a obrońcy gratuluje uwolnienia się od nałogu, powodzenia w rlu.

    ---

    Bardzo proszę nie używać wulgaryzmów.

    20.11.14 - Mati
    uni3 - top85 / OFF
    ST solo: 1, ST ACS: 1
    uni42 - top180 / OFF
    ST solo: 8
    uni Ursa - OFF
    ST solo: 1
  • Gratki bunkra, jeszcze nie tego oczekiwałem, ale jest progress. ^^ Ważne, że nie śpicie. :D
    Dzięki za pamięc i link. :* Oby dalej.

    Pozdr z plaży
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Gratki Panowie, ładny %!
    Poluś... dlaczego Ty rozbijasz swoje sondy?
    Kryształu szkoda!
    Tak, czy owak przetopu, tym co mają złom zebrany :P
    Do naSTępnego.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]