ACS; Whaaat, No Name vs trelemorele - 158604,28%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; Whaaat, No Name vs trelemorele - 158604,28%

    obronca nie ma konta to ja wstawie ;)


    [center]Starcie z 2014-10-31 18:51:51 następujących flot:

    Agresor Whaaat (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1.103.653
    L.myśliw. 1.000.000
    O.wojenny. 100.000
    Panc. 250.000

    Agresor No Name (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 110.000
    Niszcz. 49.000

    Obrońca trelemorele (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 104.604
    Recykler 30.130
    St.kolon. 1
    G.Smierci 5.673

    ...po 6 rundach:

    Agresor Whaaat (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 368.915 -734.738
    L.myśliw. 332.981 -667.019
    O.wojenny. 33.193 -66.807
    Panc. 83.209 -166.791

    Agresor No Name (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 36.829 -73.171
    Niszcz. 16.539 -32.461

    Obrońca trelemorele (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 5.673

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 34.069.843.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.797.628.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 8.276.151.000 metalu i 7.584.277.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 158604,28%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -7.347.217.000, K: -6.775.853.000, D: -4.086.345.000, P: -18.209.415).
    Bilans obrońcy (M: -928.934.000, K: -808.424.000, D: -60.270.000, P: -1.797.628).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak[/center]
  • obronca byl na koncie PUSH! :D pozdro dla pseudo go

    a ja gratuluje postawy po starciu , bo nie kazdego na to stac - niektorzy twierdza ze konto sprzedali albo csotam costam
    zreszta strata niewielka , a my mielismy nie grac .

    ---

    Dwa posty scalone w jeden :)

    1.11.14 - Mati
    Pliki
    • dynia.gif

      (17.52 kB, pobrany 13 razy, ostatnio: )
  • Odbudowy Ronq i rowniez dla ciebie Panie o nicku No name dzis sie poznalismy po paru pw przyznam ze fajny z ciebie gosc, zacnych celow zycze !!
    Pliki
    • dynia.gif

      (17.52 kB, pobrany 13 razy, ostatnio: )
    Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i fajne znajomości poprzez gre
    Pozdro Mapi, MichalK, Candy, Fireman, Dziekuje :)
  • od dawien dawna wiadomo ze ZSy pakuja surkę na inne konta potem to farmią, ale oeratorzy niestety zapadli na kurzą ślepotę i tego nie widzieli :E
    pl1 nie obrazaj kogoś w ten sam sposób kim sam jesteś,,,,,, przypomnieć ci sprzedaż surowców na quantum za 100pln?
    żyjesz z tego więc przestań się udzielać jak ostatni idiota, czas pójść do roboty 30 -latku
    nikt tu nie jest aniołem ani bogiem więc po co te spinki, pl1 radzę się wybrać na urlop dłuższy niż rok bo ta gra niestety spaprała twoje szare komórki :E (zresztą jak widzę nie tylko tobie)
    co do dalszego rozwoju tego St , niestety pawam sympatią do obu stron atakujących więc powiem tak: Ronq ładnie fruwałeś kiedyś tam ale niestety tak sie dzieje jak,,,,,,,
    Aga chyba już pora skończyć ten dramat.......
    chyba ze chcecie dalej porywac się z motyką na słońce ,,,, a z drugiej strony nie chce mi się patrzec na podobne wtopy.......

    co do ST to BSZo atakierom a ZSom kolejnego udanego pushu z tych przeklikanych gsów :D ciekawi mnie jedno jak to padnie? zawrócona makabrycznie stacja? lot lamerski na pz czy kolonizuj? a może i lot pl1 gsami na moona i włączenie urlopu przez to konto ? :D
    poczekamy zobaczymy , ja tylko obserwuję
    bawcie się dalej , ale radziłbym pograć w bierki niż w ogame , gra ta nie wymaga pieniędzy tylko umiejętnośći :E co u niektórych brakuje :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • widzisz nazz moj atak na kogos kto wlaczyl urlop byl wyliczony obserwowany i mierzony
    w spoosb ktorego ty nie zrozumiesz
    ale postaram CI sie to wyjasnic mimo ze nas oczerniasz i obrazasz
    1. gosc lecial ukrasc mi zlom - mial blizej ukradl -kontra nie poszla bo musialem uzyc wiekszosci floty a dexu moze mialem ze 250kk na moonie akurat tam pozatym koszt kontry byl nieoplacalny w stosunku do zarobku
    2 gosciem siadzacym na koncie krisa byl blue
    3. z obserwacji wielomiesiecznej i jego calej gry wiedzialem jak sie zachowa
    4. od razu po powrocie swoich reckow wlaczy urlop - cos ala synchroniczne wlanczanie urlopu na koncie candy i twoim - bym mial wiecej czasu zapalu i checi tez bys padl: ) w identyczny sposob nie raz dzielily Cie od tego sekundy nawet nie zdajesz sobie sprawy:D
    5 dlatego puscilem mu niszcze na moona - po to zeby gleboko wierzyl ze zamiezram mu zniszczyc moona na zywca - jak nie raz czynislimy jesli zlomu nie odesle
    6. oczywiscie w czesniej leciala fala czyszczaca z 1 gsa wszystko mialo byc puszczane w tempo
    7 wystarczylo obliczyc kiedy wroca mu recki i dolaczyc do gsa swoje statko po powiedzmy 10 sek : )

    tyle w temacie . ale oczywiscie wiesz lepiej .

    ZS NIGDY SIE NIE PUSZOWAL I PUSZOWAL NIE BEDZIE ! .
    a co do tej roboty to maszcalkowita racje juz dawno sie za nia powinienem wziasc tylko jeszcze mam za co jesc i za co zyc a do szczescia niewiele mi potrzeba .
    tylko ze to jest moje zycie i moja sprawa co z nim robie ja cie nie oceniam czy tam jestes jakims biznesemenem prezesen czy jakims innym tam kims i nie obchodzi mnie to
    to jest forum o grze i rozmawiamy o grze a nie o naszych sukcesach zawodowych czy prywatnych czy jakis kolwiek innych i jesli ja najebany gosc jestem w stanie odpowiedziec ci spokojnie to czy ty jestes w stanie zastanowic sie ze moze faktycznie TO NIE BYL PUSZ? pomysl nad tym
  • nie bedę się z tobą pl1 się spinał bo twoje stejki to w sumie majstersztyki :D ale dziwi mnie jedno czemu ominąłeś temat sprzedaży surowców na quantum ?(
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • obronca to konto artka które oferował mi na sprzedaż za 400-500 zł :) mam screeny z gg jesli ktoś nie wierzy . więc Artku nie piuerdziel farmazonów ze obronca nie ma konta :DDDD
    powrót 2015.08.25
    Quantum -zdunOrigamista ON !
    ===================================
    pb Solo : 87.582%

    ACS : 13.412 %
    SOLO ŁĄCZNIE : 114.528%
    ST : 33
    MST: 97 :evil:

  • No nieźle, ZłyDotyk nawet jak nie gra to wygrywa :D Gratulacje, dla obrońcy.
    Tak btw. ile antymaterii przeklikanie 5k gsów kosztuje? To jest 100k anty za każdą połowe czy jak to wygląda? Nie docinam, pytam hipotetycznie. w sensie ktoś wstawi do stoczni 9999gs i za 100k anty ma 4999gs? :D
  • Smiesza mnie wpisy o jakims tam skilu obroncy i braku skila atakujacych(np.bialypyk)Co to za skil miec w posiadaniu 10kont z sojuszu cycki i przeslyac sure na trelemorele, ja ostatnio tez lecialem na to konto bylo tam ponad 60kkk surowca ale obronca odswiezyl i wrzucił w stocznie gsy widac nie bylo antymateri na stanie temu ja swoja flote mam jeszcze! Jesli konto nalezy do Zs to naprawde spadliscie bardzo nisko.
    gratulowac tu nie ma czego, ronk odbudowy jak Ci sie zechce!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Terry ().

  • Hmm no nie wiem co tu naskrobac ...
    Obrońcom pomomo tego jak sie nasze drogi potoczyły szczere SzO zycze ze wzgledu na stare fajne czasy ;)
    Złomu troche macie zapal jest wiec odrobicie.
    Co do ZS widze każy orze jak może kazdym sposobem :)
    A i powala mnie tekst a raczej logo czy jak to nazwac
    ZS NIGDY SIE NIE PUSZOWAL I PUSZOWAL NIE BEDZIE ! .
    Darujcie to naprawde... bo pluja wam w twarz dowodami a gadacie ze deszcz pada ;)
  • Święty nigdy nie byłem ale czytając tu niektórych to nawet mi ręce się załamują, obrażacie człowieka, którego nie znacie i mówicie mu o jego poziomie inteligencji ?

    Napiszę Wam w skrócie, że pl1 jest mądrzejszy i dużo bardziej inteligentny niż zakładacie, a Wy obrażacie go, bo umie grać czyli to czego nie potraficie Wy :D

    W historii ZS jest tylko jeden głupio mądry tępak i zaprawdę powiadam Wam, że nie jest to pl1 ;)

    Wiem, bo miałem okazję grać z nimi na jednym uni jak prawdziwa ich potęga(?) była jeszcze w powijakach, a pl1 był daleki od członkostwa w ZS, miałem okazję poznać jako tako pl1 jako osobę prywatną więc nie jest to tekst zakompleksionej farmy, która na elce wyłapywała złoma średnio raz na tydzień czy typa, który zna sytuacje od kolegi z gg :E

    Szo agresorom, graty obrońcy, a klakierom agresorów rozumu ;)

    Ps. Moderator jest chyba ślepy skoro nie zamknął tego tematu :D
    Ps2. Pozdrawiam szpryca :E
  • Art81 napisał(a):

    obronca nie ma konta to ja wstawie ;)
    Rozwalił mnie ten początkowy wpis :E
    To ja również z przymrużeniem oka pogratuluję obrony nieogarniętemu Obrońcy, co nawet konta nie potrafi założyć ;)

    Ach te podpuchy, agenci, podwójni agenci, potrójni agenci, multikonta, wciąganie w zasadzkę i udawanie, że to nie my :D - fajniejsze to nawet niż historie o Jamesie Bondzie 8-)
    Co tu gadać - w końcu celem tej gry jest zniszczenie przeciwnika - militarnie lub ekonomicznie, więc nie ma się co czepiać.
    Daję łapkę w górę, a co mi tam :brawo:
    Winnetou jest moim idolem XD
  • dobry numer, lecz wykonanie słabe bo złom niezabezpieczony więc artek mogłes się już lepiej postarać ;)
    A to że to twoje konto nie będziesz chyba się wypierał? W innym przypadku poproszę słodką zemste o te screeny :)


    Dla agresorów pstryczek w nos, strata niewielka więc myślę że odbudowa idzie pełną parą.
    Wyjątkowo zgodzę się z nazzem i podepnę się pod jego pytanie.

    "co do ST to BSZo atakierom a ZSom kolejnego udanego pushu z tych przeklikanych gsów :D
    ciekawi mnie jedno jak to padnie? zawrócona makabrycznie stacja? lot
    lamerski na pz czy kolonizuj? a może i lot pl1 gsami na moona i
    włączenie urlopu przez to konto ? :D"
    #268 st ogame.pl
    85.196 %
    101.063 %
    133.225 %
    301.518 %
    465.888 %

    936.675 % - TOP 1 ACS WORLD!

    Ponad 2.000.000 % na ogame.pl

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez aqqressive ().

  • Pyskacz No Name w reckach ,widok bezcenny :fsmile: obrońcy gratulacje i poprawki przy najbliższej okazji
    john malkowitz 007 17.01.2015 19:05:32

    No to zobaczymy kto zostanie farma
    Zapamietaj
    Jestem Angelssem Apokalipsy a nie misiaczkiem Moja farmo od dzis
    Pa pa
  • aqqressive napisał(a):


    dobry numer, lecz wykonanie słabe bo złom niezabezpieczony więc artek mogłes się już lepiej postarać ;)
    A to że to twoje konto nie będziesz chyba się wypierał? W innym przypadku poproszę słodką zemste o te screeny :)


    Dla agresorów pstryczek w nos, strata niewielka więc myślę że odbudowa idzie pełną parą.
    Wyjątkowo zgodzę się z nazzem i podepnę się pod jego pytanie.




    Cytat


    "co do ST to BSZo atakierom a ZSom kolejnego udanego pushu z tych przeklikanych gsów :D
    ciekawi mnie jedno jak to padnie? zawrócona makabrycznie stacja? lot
    lamerski na pz czy kolonizuj? a może i lot pl1 gsami na moona i
    włączenie urlopu przez to konto ? :D"

    czyżby kolejne pytanie fatum pozostaje bez odpowiedzi?
    ZSy napiszta cuś bo czasami to mi się nudzi bo nie mam co naklikać
    aaa zapomniałem że "starcie cud miód i orzeszki" dostał bananka na forum więc poczekam na dalsze konfrontacje :E
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • Pozdrówka Panowie:)))
    Ładna obronka:)

    OD ZS proszę się odwalić a skupić na podnoszeniu własnych umiejętności bo jak tak dalej pójdzie to wszystkie gwiazdy pogasną w przekonaniu pushu i przeświadczeniu niesprawiedliwości.

    A prawda jest taka, że ZS nie oszukuje!!!!!!!!! - to jest sojusz zgrany wyselekcjonowany i wiedzą dokładnie co jak zrobić by choćby nawet w ciągu jednego dnia padło tyle stejków, że aż ściska z zazdrości.

    możecie sprawdzić grałemw ZS chyba 3 lata i moje konto dalej jest na FORNAX i tam się wykasuje - więc czemu niby nikt z ZS go nie zezłomolał przez tyle czasu???


    Panowie i Panie prawda jest objawiona --- NIE SIĘGACIE DO PIĘT ZS i to nie tylko chodzi o umiejętności a o zgranie, poświęcenie, dogadywanie się i zaufanie.

    POZDRAWIAM ZS - wszystkich starych i nowych uczestników sojuszu.
  • Urodziliśmy się w Polsce czyli kraj bez żadnej mentalnej swobody , każdy kombinuje jak może i tyle musisz się Nazz z tym pogodzić .


    Pozdro dla wszystkich dawno mnie tutuaj nie było :)
  • 11 kont multi i banik na krótki czas ,kpina z innych graczy ,jak się odniesie do tego ZS a w szczególności pl1 ? przecież oni są tacy uczciwi tylko GO i SGO winni że to umieszczają na pręgierzu ,wypada cofnąć wcześniejsze gratulacje odnośnie ST ,oszustom się nie gratuluje :wrr:
    john malkowitz 007 17.01.2015 19:05:32

    No to zobaczymy kto zostanie farma
    Zapamietaj
    Jestem Angelssem Apokalipsy a nie misiaczkiem Moja farmo od dzis
    Pa pa