Chce zestrzelić rakietą statek kosmiczny

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Chce zestrzelić rakietą statek kosmiczny

      Proste pytanie, sugestia dlaczego nie mogę zestrzelić rakietą : sondy szpiegowskiej, gwiazdy, kaczki, czego kol-wiek
      Separatyści mogą a ja nie. ;}
      Powyższą sugestię proszę wprowadzić natychmiast Dziękuje GRACZ
    • 1. Wydaje mi się, że odpowiedni dział dla tego tematu to flota i obrona
      2. Trzy linijki to chyba trochę za mało na innowacyjny pomysł.
      3. Takie tematy już były: Obrona: Orbitalny system obrony rakietowej. Inżynierowie żeby usprawnić obronę planety wymyślili rakiety krótkiego zasięgu z ładunkiem plazmowym
      4. Cytat z regulaminu tego działu:

      Rakiety / pociski zdolne niszczyć flotę
      Flota posiada nad obronią tą przewagę, że może się przemieszczać, a zatem nie może zostać namierzona przez rakiety międzyplanetarne. Nie powinna być niszczona przez rakiety także dlatego, iż rakiety są o wiele szybsze, niż flota (zwłaszcza na niewielkich odległościach) oraz po zbudowaniu nie wymagają deuteru - gracz, który na dłuższą chwilę zostawiłby flotę na planecie / księżycu, bardzo szybko traciłby ją w takich atakach.


      Link: Regulamin działu Pomysły i Propozycje


      Gra: Fabryki, a produkcja - coby nanitki nigdy nie stały bezproduktywnie 8-)
    • Dobra rozwinę temat
      Za trzema linijkami kryje się cała idea tylko trzeba spojrzeć świeżym okiem, burza mózgów i "Dlaczego NIE" "Dlaczego TAK"
      Scenariusz 1
      Gracz top 10 atakuje. 500GŚ leci na gracza 1500 bez obaw bez dreszczyku wpada rabuje i po sprawie nuda .
      Scenariusz 2
      Gracz 10 atakuje gracza 1500 i akurat jest on aktywny, widzi atak i wysyła rakietki ,spada 8GS ,gracz 1500 jest w sojuszu aktywni mu pomagają,
      spada w sumie 40gs tak czy tak gracz 10 wpada rabuje ale coś się dzieje. ( nie jestem nowy nie chodzi mi o ratowanie mojego Du...ka .)

      "Dlaczego TAK"
      -niwelujemy różnice po miedzy graczami ( flociarz - eko) (nowy gracz - stary gracz) itd.
      - promujemy sojusze
      - gra staje się ciekawsza rozwija się przyciąga graczy i gracze zostają

      "Dlaczego Nie"
      - Bo tak mówi regulamin =)
      Teraz czas na Ciebie jakiś pomysł spostrzeżenia uwagi proszę bardzo .
    • Nie licząc, że temat zabroniony. To algorytm jak zwykle na oko ;>
      Od tak sobie wyliczyłem, za chwilę ktoś zaprotestuje, bo rakiety pół floty mu wybiją :P
      Były już tematy o przyjmowaniu obrażeń przez rakiety, obrona orbitalna, tak też się pojawił bodaj kilka razy.
      To, że coś się podoba 1 graczowi nie znaczy, że setkom tysięcy też się spodowa

      exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
      Moderator działu Pomysły i Propozycje

      Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
      Lista Tematów Zakazanych
      Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
      Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na
    • Jeżeli uważasz, że gdy leci na Ciebie 500 GS od sporo mocniejszego gracza to nic z tym nie można zrobić, to chyba jednak jesteś tutaj nowy. Ciekawe jak by te rakiety wyglądały na speed uni, pare sekund i buuum. I tak jest coraz mniej flociarzy, wtedy nie zostałby już żaden.