Przyklejony TOP 1 SOLO! Czekoladowy [C S] vs emeryk [G-Over ] - 3287,11%

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO! Czekoladowy [C S] vs emeryk [G-Over ] - 3287,11%

    Dobry Wieczór :P

    Przyszedł czas na nową bitwę top 1! :rumieniec: Tym starciem pobijam własny rekord! :rumieniec: Co za tym idzie bitwy:
    TOP 1 SOLO ^^
    TOP 2 SOLO ^^
    TOP 3 SOLO
    ^^
    UNI PEGASUS NALEŻĄ DO MNIE!
    Moja całkowita dominacja na uniwersum stała się faktem!

    Emerykowi padł internet na niecałą godzinę :) Dany mi czas wykorzystałem najlepiej jak potrafiłem :top1:
    Obrońca pogratulował i pokazał wielką klasę! Sojusz pomoże i pewnie szybko wróci do tego działu :P Tym razem po tej lepszej stronie :)

    Starcie z dedykacją dla n00bera oraz Luci! Najlepszych złomiarzy na uni!
    :P

    Zapraszam na Czekooo...czekoo...czekoSTEK



    [center]Starcie z 2014-09-03 17:26:44 następujących flot:

    Agresor Czekoladowy [C S] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 290.738
    Krazownik 29.264
    Panc. 23.042

    Obrońca emeryk [G-Over ] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1.451
    D.transp. 2.270
    L.myśliw. 20.030
    C.mysliw. 176
    Krazownik 994
    O.wojenny. 1.327
    Recykler 2.565
    So.szpieg. 1.857
    St.kolon. 12
    Bombowiec 563
    Panc. 5.222
    Niszcz. 1.523
    G.Smierci 12

    ...po 4 rundach:

    Agresor Czekoladowy [C S] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 266.749 -23.989
    Krazownik 28.382 -882
    Panc. 22.642 -400

    Obrońca emeryk [G-Over ] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 11.043.208 metalu, 3.390.035 kryształu, 9.249.399 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 155.534.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.076.792.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 186.249.000 metalu i 142.462.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3287,11%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 95.685.208, K: 99.689.235, D: 1.485.399, P: 196.860).
    Bilans obrońcy (M: -530.266.208, K: -432.101.035, D: -138.107.399, P: -1.100.475).


    Czekoladowy mega recykler ma całkowitą ładowność równą Dużej czekoladzie :D .
    Na polu zniszczeń znajduje się 186.249.000 jednostek metalu i 142.468.800 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 186.249.000 jednostek metalu i 142.468.800 jednostek kryształu.
  • No i od 9 miesięcy masz TOP 1 ACS :D
    graty starcia bo opisu nie ma co komentować bo to zwykła podpucha do kolejnej dyskusji o cyferkach i literkach
    a obrończy SzO bo który to już raz w ST po prawej stronie? ]:-D


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."
  • Gtary ! :D

    Czekoladowy - to do Ciebie: gratulowałem za pośrednictwem Czornego, ale moge to już zrobić bezpośrednio : GRATULUJE ! Nie będę ukrywał że jesteś jedynym który miał okazję mnie dopaść ... jeśli nie liczyć straconych 150 panców jakiś czas temu ! Cieszę się że to Ty mnie łyknąłeś a nie jakiś krokodyl ( małe łapki do roboty a wielki pysk do gadania ) z Umbrelli ... Jeszcze raz graty ! Nie mam zamiaru rezygnować z tej zabawy więc może kiedyś znów mnie dorwiesz bo w przeciwnym kierunku to chyba nie zadziała !

    Mała odpowiedź dla Wesołego - nie wiem co miałeś na myśli pisząc o prawej stronie statystyki - czy jakoś tak, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć bym był choć raz sensownie zjechany ! Zapoznaj się z faktami a swoje przemyślenia i trafne uwagi postaraj się wydobyć z rzeczywistości a nie z dna szklanki po piwie ... i to piwie kiepskiej jakości ! Zbieraj kasę na kolejne lewe konto - powodzenia !

    Pozdro dla całego G.OVER i Wszystkich znajomych ! :D
  • Sorki za spam więcej nie będę xD

    A może faktycznie nie w ST tylko w wiadomościach Parasolek byłeś częstą farmą :D no nic sorki i dzięki
    Powodzenia w kolejnym budowaniu floty ]:-D


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyWesoly ().

  • No pozostaje pogratulować wykorzystanej okazji bo jakby nie patrzeć to na tym ta gra polega.
    Emeryk postawimy Cie szybko na nogi :) i dalej będziemy szalec ,wiec luz blus :)
  • Inni mają orgazm po zrobieniu zwykłego ST i uważają się za pro graczy a tu proszę, całe podium Twoje :E

    No i muszą jeszcze kilka kont kupić żeby Cie zezłomować i na podbudowę własnego ego :E

    A zapomniałbym, graty starcia :top1:

    Bez odbioru ]:-D
  • ładna ustawka :) pyszny zysk.

    p.s. duzo kosztuje takie RW ? w PLNach ? :> " title=";>"> " title=";>"> " title=";>">

    gratulacje^^

    ilość zrobionych moon'ów: 77
    ilość zniszczonych moon'ów: (4.11.15)
    wszystkich moich wrogów pozdrawiam środkowym palcem [;