ACS; lucky666 i Mart i Mysterious i pl1 i zla Migotka [Zly Sen] vs Louve [DREAMS] - 773703,46% TOP 1 Solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ciap napisał(a):

    Agent Brown wtedy się kasuje z tytułu "ACS" a nie robi bajzel z przodu ACS z tyłu Solo.



    Formalnie jest to ACS - w starciu wzielo udzial wiecej niz jedna flota - faktycznie jest to Solo , floty pozostalych agresorow nie przekraczaly minimalnej procentowej wartosci floty glownego agresora. Nie widze tutaj bledu "geniuszu" oba okreslenia zawarte w tytule starcia sa prawidlowe , jak Ci cos nie pasuje to po prostu sie nie wpisuj i nie rob syfu.
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • No, no no. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :) Gratulacje i to Wielkie, bo Louve tymi swoimi gwiazdkami jechał nawet bezbronne dt i recki. Ładnie to farmić słabszych, a już trudniej zmierzyć sie z kimś co ma dużą flotę co? Teraz będzie polowanie na duże floty i nie jedna flota spadnie, a górnicy zaczną więcej surowców wydobywać na handel, co ożywi całe universum :)

    Jeszcze raz graty super wlotu i Niech Moc Będzie z Wami!!!
  • Gratuluję wlotu.
    Wątpię by górnicy wydobyli coś ponad stan, skoro tacy "pro" jak PL1 interesują się mtkami w ilości 1-2k i lecą na 10kk na czysto Gwiazdkami...
    Electra wymrze. Kolejne dokoptowanie baranków na rzeź pewnie niebawem, jak wyludni się i będzie trzeba zająć się likwidowaniem siebie..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Oddkurzacz ().

  • haha co za placzki nawet na quantumie tak nie placza .
    to po co zostawiacie cokolwiek ekonooby
    to nie jest temat o tym ze pl1 polecial ci po 2k mt tylko to jest rw luckiego chcecie sobie zalozyc to w did a nie tu - proponuje rowniez zebyscie ze swoich prawdziwych nickow pisali a nie jakis nołnejmow - moze sie myle nie znam was jeszcze moze to wasze prawdziwe nicki
    latalem zawsze i bede latal - skoro nie rozumiecie na czym polega farming

    moja taktyka gry jest moje indywidualna sprawa wam nic do tego - nie umiesz sobie przypilnowac konta to wina jednego z drugim a nie moja .
    moze jeszcze mam atakowac tylko tych co sa wyzej ? o co wogole ten placz bo polecialem ci po planetach? ze zabralem ci zabawki i surowiec , zobacz ile stracil obronca tego starcia a potem dopiero wypisuj farmazony .
    co wy mysleliscie ze jak bedzie ze sobie dalej bedziecie mogli trzymac tyle ile trzymacie i dalej bedzie to samo bo flociarze z elki nic z tym nie robili , w bledzie jestescie
    bede latal na to co mi sie podoba kiedy mi sie podoba i jak mi sie podoba , zadziwiajace ze tak nie pyskujecie na pw a wlazicie w dupe - wam sie wydaje ze jestescie nietykalni?
    dla mnie jestescie tylko metalem i krysztalem ekonooby . z samych farmingow spokojnie 1kkk mozna wyciagnac wlasnie latajac po takie 2k mt rozumeim ze tego nie ogarnicie bo z flota macie tyle wspolnego co widzicie ja w rw u siebie
    2. co mnie obchodzi co sie stanie z elka ? myslicie ze mnie to interesuje ,mnie interesuje tylko to zebyscie byli pakowani do wora im szybciej tym lepiej
    a i 3. co robicie od drugiego dnia na elce mamy popuszczane recki na wszystkie planety na X czasu i co placzemy? nie bo to wasza normalna taktyka a jeszcze rmp badz satkobojstwo po 3ciej
    tyle potraficie czyli nic - myle sie pokazcie mi to
    mowicie pro pro pro - to pokazcie mi cos co wy potraficie - z tego co tu widzialem po takim krotkim czasie to katastrofa - kompletny brak ogarniecia czegokolwiek , nie mowie tu o flociarzach bo jeszze nie mielismy okazji sie z nimi spotkac ale o zwyklych graczach ekonoobach , metalach i krysztalach : )


    NADMIENIAM NIE JESTESCIE W POZYCJI DO JAKIEJKOLWIEK NEGOCJACJI , pozatym nie zwyklem rozmawiac z metalem i krysztalem koncze zbedna dyskusje do zobaczenia w gali .

    edit:
    a i tak wyglada gra ludzi ktorzy graja czysto - skads ta przewaga nad wami musi sie brac miedzy innymi z farmingow + rw . co wy mysleliscie ze my sie tu przyszlismy puszowac ? i atakowac jakies ustawki - otoz nie - my atakujemy wszystko to co sie oplaca . tak wiec skonczcie ten lament albo przeniescie go do DID i tam sobie placzcie jaki to pl jest zly i niedobry , a ja sobie was pozapisuje i bede oral dzien w dzien .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • Zawsze znajdzie się większa ryba co połknie tą mniejszą. Śmieszą mnie wypowiedzi osób co umieją latać tylko na farmy, a nie grać taktycznie. :) Bo nie sztuką jest złapać kogoś kto gra spokojnie bo np. nie ma czasu na latanie flotą. Sztuką jest złapać kogoś silniejszego np. w 5-ciu i zgrać to w czasie. I za to wielki szacun dla agresorów. Ja np. mam rodzinę , syna , życie w realu i nie mam czasu grać flotą. Dobrze jak znajde czas te kilka godzin (2h) na pozamiatanie kont i nie tylko na Ogame. Gram więc spoko eko, 1000 gesi przetopiłem na surowce i pobudowałem sobie 23 level astro. To co że sie budowało wiele tygodni? Gram tyle, na ile mam czas. A co do orania, to sobie oraj jak cię to kręci. Zniszczysz mi obronę, to się odbuduję, zniszczysz ponownie, Zrobię to ponownie. I tak do końca trwania tego serwera. Jestem cierpliwy, gram lightowo. A jak pobudujesz większą flotę żeby się przebijać przez bunkry ludzi grających eko, to wezmą na cel cię grube ryby i będziesz robił w gacie że ci flotę zjadą, bo na Ogame nie ma sentymentów jeśli chodzi o cyferki. Prawdziwych flociarzy interesują tylko inni flociarze i ile zysku można mieć z lotu. Latanie na bunkry jest poprostu nudne i głupią stratą czasu. Pełno wachy straty i zero zysku lub minimalny. Jeśli ktoś lata gwiazdami to tylko skupia uwagę innych co już przeliczają te gwiazdy na surowce, więc gęsi też nie opłaca się mieć :) A co do wojen które ożywiają handel lub mu szkodzą to flociarze potrzebują masy paliwa, więc i tak będą kupować,żeby latać, więc koło sie kręci.

    Jeszcze raz graty dla zwycięzców tej gigantycznej bitwy, gdyż blask wybuchających mas gwiazd śmierci będzie jeszcze widoczny przez wiele lat świetlnych w całym uniwersum ;)
  • GZ ST.

    Co do cwaniaczka pl1. Orać, rakietować, farmić jak jest okazja - niestety rzadko bo zycie spedza na ogame. Jak by sie każdy ekonoob uparł to by zmiękł. Nie patrzeć na nic. Po każdej stracie jajko znosi. Jaja potanieją

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BunksBuster ().

  • pl1 znowu piłeś ? poznaj umiar. :P
    ale za ten tekst, powinni Ci dać jakąś nagrodę.

    "dla mnie jestescie tylko metalem i krysztalem ekonooby" Widzę, że w realu się powodzi. :E
    Zostaw og, zostań scenarzystą. :)

    btw, jeszcze raz graty lucky

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marys ().

  • graty agresive zmarnowałeś kolejną flote, ile to już k $ poszłow piach? :E
    tak to jest jak się kupuje flote a nie buduje :E

    ---

    Bardzo proszę bez wulgaryzmów!

    31.07.14 - Mati

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TenZły ().

  • mało w postach siedzę ale to/;
    2. co mnie obchodzi co sie stanie z elka ? myslicie ze mnie to
    interesuje ,mnie interesuje tylko to zebyscie byli pakowani do wora im
    szybciej tym lepiej
    he kozaku na gierce :D kupuj złomuj kozacz razem z tymi swoimi pusherami
    do wora to byłeś schowany ;P a nie ubliżaj bo nie znasz ludzi !! miej szacunek
  • i stanie się koniec ................tego unii ,

    od razu powinni zmienić nazwę na fronax ,
    z elki zostaną TYLKO te osoby które będą mieli cokolwiek wspólnego z ZS reszta (kwestia czasu) skończy grać


    dzięki pokus za pomoc w zakończeniu gry...... czego i wam życzę ]:-D




    pozdrawiam z zaświatów 8-)




    ps gratulacje
    i tak na marginesie ............Twoja flota kontra reszta unii było by ciekawe starcie
  • .pl1 napisał(a):

    haha co za placzki nawet na quantumie tak nie placza .
    to po co zostawiacie cokolwiek ekonooby
    to nie jest temat o tym ze pl1 polecial ci po 2k mt tylko to jest rw luckiego chcecie sobie zalozyc to w did a nie tu - proponuje rowniez zebyscie ze swoich prawdziwych nickow pisali a nie jakis nołnejmow - moze sie myle nie znam was jeszcze moze to wasze prawdziwe nicki
    latalem zawsze i bede latal - skoro nie rozumiecie na czym polega farming

    moja taktyka gry jest moje indywidualna sprawa wam nic do tego - nie umiesz sobie przypilnowac konta to wina jednego z drugim a nie moja .
    moze jeszcze mam atakowac tylko tych co sa wyzej ? o co wogole ten placz bo polecialem ci po planetach? ze zabralem ci zabawki i surowiec , zobacz ile stracil obronca tego starcia a potem dopiero wypisuj farmazony .
    co wy mysleliscie ze jak bedzie ze sobie dalej bedziecie mogli trzymac tyle ile trzymacie i dalej bedzie to samo bo flociarze z elki nic z tym nie robili , w bledzie jestescie
    bede latal na to co mi sie podoba kiedy mi sie podoba i jak mi sie podoba , zadziwiajace ze tak nie pyskujecie na pw a wlazicie w dupe - wam sie wydaje ze jestescie nietykalni?
    dla mnie jestescie tylko metalem i krysztalem ekonooby . z samych farmingow spokojnie 1kkk mozna wyciagnac wlasnie latajac po takie 2k mt rozumeim ze tego nie ogarnicie bo z flota macie tyle wspolnego co widzicie ja w rw u siebie
    2. co mnie obchodzi co sie stanie z elka ? myslicie ze mnie to interesuje ,mnie interesuje tylko to zebyscie byli pakowani do wora im szybciej tym lepiej
    a i 3. co robicie od drugiego dnia na elce mamy popuszczane recki na wszystkie planety na X czasu i co placzemy? nie bo to wasza normalna taktyka a jeszcze rmp badz satkobojstwo po 3ciej
    tyle potraficie czyli nic - myle sie pokazcie mi to
    mowicie pro pro pro - to pokazcie mi cos co wy potraficie - z tego co tu widzialem po takim krotkim czasie to katastrofa - kompletny brak ogarniecia czegokolwiek , nie mowie tu o flociarzach bo jeszze nie mielismy okazji sie z nimi spotkac ale o zwyklych graczach ekonoobach , metalach i krysztalach : )


    NADMIENIAM NIE JESTESCIE W POZYCJI DO JAKIEJKOLWIEK NEGOCJACJI , pozatym nie zwyklem rozmawiac z metalem i krysztalem koncze zbedna dyskusje do zobaczenia w gali .

    edit:
    a i tak wyglada gra ludzi ktorzy graja czysto - skads ta przewaga nad wami musi sie brac miedzy innymi z farmingow + rw . co wy mysleliscie ze my sie tu przyszlismy puszowac ? i atakowac jakies ustawki - otoz nie - my atakujemy wszystko to co sie oplaca . tak wiec skonczcie ten lament albo przeniescie go do DID i tam sobie placzcie jaki to pl jest zly i niedobry , a ja sobie was pozapisuje i bede oral dzien w dzien .


    Jestescie dla mnie metalem i krysztalem:E PL1 gra zezarla ci mozg, zlomuj dalej i rozjedzcie electre tak samo jak fornax.

    Lucky piekne starcie, piekna flota graty!
  • dla tego starcia zaktualizuje top 10.

    olbrzymie gratulacje ;)

    pl1 gratuluje komentarza roku: "jestescie dla mnie metalem i krysztalem" moze ty juz skoncz grac w ta gre

    a dobiłeś mnie tym

    "pl jest zly i niedobry , a ja sobie was pozapisuje i bede oral dzien w dzien ."

    zeszyt prowadzisz?
    kajecik kupiles w biedronce albo lidlu?

    od kiedy tak dupke zaczales podnosic wysoko
    ehh szkoda troche bardziej mi sie podobaly twoje ciete riposty kilka miesiecy temu

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gardze wami ().