Lightman [K K K] vs Nick [New] - 47356,03%

  • Andromeda [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lightman [K K K] vs Nick [New] - 47356,03%

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Lightman [K K K] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 63.001
    L.myśliw. 1.313.317
    Krazownik 240.117
    O.wojenny. 476
    Bombowiec 157
    Panc. 99.391
    Niszcz. 14.644

    Obrońca Nick [New] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 752.788
    C.mysliw. 15
    Krazownik 99.894
    O.wojenny. 5.920
    Recykler 67.781
    So.szpieg. 749
    St.kolon. 2
    Bombowiec 37
    Panc. 60.169
    Niszcz. 9.633
    G.Smierci 6

    ...po 6 rundach:

    Agresor Lightman [K K K] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 31.059 -31.942
    L.myśliw. 647.268 -666.049
    Krazownik 221.877 -18.240
    O.wojenny. 469 -7
    Bombowiec 157
    Panc. 99.099 -292
    Niszcz. 14.618 -26

    Obrońca Nick [New] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 70.291.837 metalu, 7.750.405 kryształu, 2.283.700 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 17.572.959 metalu, 1.937.601 kryształu, 570.925 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 3.349.414.000 jednostek, z dofarmieniem 3.349.414.000.
    Obrońca stracił łącznie 13.866.135.000 jednostek, z dofarmieniem 13.866.135.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.015.879.000 metalu i 1.719.724.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 47356,03%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 666.277.796, K: 858.714.206, D: -38.395.375, P: 1.486.597).
    Bilans obrońcy (M: -7.703.328.796, K: -4.871.404.006, D: -1.391.809.625, P: -13.966.542).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak[/center]


    Nastapil bug i Nick wciaz ma cala flote, natomiast w wyniku dezycji GA to ja jestem na sporym minusie (nie, nie ma to nic wspolnego z Monthy Pythonem).
  • Gratuluje Lajt top 1 solo :) mam nadzieje ze jeszcze wiekszy wykrecisz niedlugo :) z floty nicka mniejszy ze wzgledu na to ze juz znow go ktos tam przefarmil na jakies 180% ;)
    Co do gry i panow wladcow, zostawilem wam jakies 2k pln lekko, nawet nie licze, musialbym karte kredytowa pare lat wstecz przejzec, do tego czasu jak niedopracujecie tej gry i nie zajmiecie sie mechanika a nie promocjami, dopalaczami i eventami to nie zobaczycie ode mnie zlotowki. Mam wrazenie ze coraz mniej macie przychodow bo liczba eventow rosnie lawinowo.
    Polecam wam budowanie floty za antymaterie, znajdzie sie paru naiwnych co to kupi, ale w tym momencie normalni ludzie ktorzy mieli przyjemnosc z tej gry odejda. Ogarnijcie sie bo uni ograniczyliscie juz bardzo, tak sie pozostale wyludnily.
  • grat % ale o co chodzi z ta flota niewiem czy dalej grac , zwyciesca starcia traci flote to tu jest cos nietak parodia O_O
    teraz nie wiem czy latac na farmerow ]:-D bo jeszcze mi flota pujdzie w piach,chciasz bede mnial lepsza :(
    niech ktos mi wytlumaczy o co tu chodzi
  • PsujeObrazki napisał(a):

    Biorąc pod uwagę jak zostałeś potraktowany wystarczy napisać: ładny push - bo tak właśnie team ocenił to RW. To jest PARODIA. Ale jeżeli GA jest osoba, która ataki wysyłała pewnie tylko na Ii to co się dziwić? ]:-D
    Lajt proszę opisz coś bliżej rozmowę z GA i z którym , bo ja ostatnio również miałem do czynienia z GA smoki która wykazała się bezgraniczna nie wiedzą i niekompetencją

    A co do starcie to pozwolę sobie zacytować GA Kasie z innego takiego samego starcia :
    "To nie jest do końca tak, że bitwa się odbyła, obrońca nie powinien uciec. Można spojrzeć na to z drugiej strony - obrońca uciekł, bitwa nie powinna się odbyć."

    a tu link do starcia >>>KLIK<<<
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sokojny ().

  • sokojny napisał(a):

    "To nie jest do końca tak, że bitwa się odbyła, obrońca nie powinien uciec. Można spojrzeć na to z drugiej strony - obrońca uciekł, bitwa nie powinna się odbyć."


    skoro nie powinna, to agresor również nie powinien też nic rozbić

    już na tym uni była podobna sytuacja - padły gsy migdała, które później dalej istniały :D
    i nikt z tym nic nie zrobił, o ile dobrze pamiętam, także nie zazdroszczę
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Graty Light top1 :) miejmy nadzieję, że ktoś przejrzy na oczy i naprawi to a dla ciebie wypłaci rekompensaty z poniesionych strat.

    Ciekawe czy to bug czy małe wsparcie dla Nicka :wrr:


    Ps: Adaś ty już przestań tyle inwestować kapusty i daj linka do twojego ST.
  • Laska napisał(a):

    Niezłe jaja :D
    Sam nie wiem, komu pogratulować - Lightmanowi super STeka, Nickowi niezniszczalności, czy firmie GF bajecznie dobrych programistów ;]

    Wybieram pierwszą i trzecią opcję :D
    Wygranemu Gratulacje dobrego [ciach] starcia i zarazem Szo
    a pokonanemu Gratulacje szczęścia :E:E:E

    ---

    Bez wulgaryzmów też da rady ;)

    24.07.14 - Mati
    Nekkar[MiT] /// Eridanus[SCS] :)
    Strącone GS : 82 ]:-D
    Ściągnięte moony : 1
  • Light gratuluje... Nickowi gratuluje farta ...

    a ze strony "teamowi" po raz kolejny widać jak słoma z butów wystaje, takiego buractwa poraz enty na Andro bym sie z waszej strony nie spodziewał , weźcie zamiast durnych eventów poprawcie silnik gry za pln od graczy bo wszystko opada i sie podnieśc nie może oO

    akcja na gs migdała
    akcja na laroka gdzie pieknie bugushing mimo dowodów obył sie bez kar
    teraz akcja Lighta

    a to sa tylko te konkrtne akcje o których wiem sa inne unie i historie innych graczy jak ta przytoczona przez poltera...
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez angelsin ().

  • wygląda na to , że niektórzy mają specjalne uprawnienia w grze ( ograniczenia i limity ich nie dotyczą)... i dziwne ,że to najczęściej dotyczy jednego sojuszu ....

    gratuluje % i żal ściska pośladki na to co się wyrabia...
  • Jest jedno mądre przysłowie doskonale obrazujące tą sytuację : najlepszym zawsze wiatr w oczy :D

    Pokazałeś, że umiesz, że Twoja flota miażdży takie ochłapki :E Tylko, że gra sprzyja takim farmom jak nick to wyszło jak wyszło :P

    Jeśli starcie się liczy to graty top1 solo, jeśli nie to chyba pora coś zrobić żeby się liczyło, no nie ? :>
  • Gratki % Light,współczuję zaistniałej sytuacji oraz żałuję(a właściwie się wkurzam,że operatorzy nic z tym nie zrobią)...
    "Niezniszczalnemu' gratki szczęścia?

    ---

    Bez pseudocenzury proszę.

    2.08.14 - Mati
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>
  • Wpadłem zobaczyć co tam na Twojej uni Patyczku, a tu widzę że takie kokosy... Po przeczytaniu całego tematu jednak stwierdzam po raz enty, że nie potrzebnie wracałem do tego gówna. Skoro nawet GA wykazują się buractwem cebulactwem i ogólną zlewką na normalnych graczy. Jeszcze super fajni modkowie usuwają większość nieprzychylnych postów. Żal na to wszystko patrzeć mimo że gra była i mogłaby być na prawdę jedną z lepszych na rynku. Cóż więcej mogę powiedzieć... Trochę punkcików jesteś w plecy... Gdybym ja był obrońcą to oddałbym Ci to co Twoje. No ale polaczi cebulaczki łaszą się na cyferki więc... :quasi:

    Pozdro z Xalynth i baw się dobrze mistrzu :*