Przyklejony ACS;Matiw i Nabu san [FenikS] vs adg [hYBRIS] , Manwe [FRG]- 1929,22%

  • Taurus [1]
  • ACS;Matiw i Nabu san [FenikS] vs adg [hYBRIS] , Manwe [FRG]- 1929,22%

    Wstawiam szybko, aby przenieść dyskusję tutaj.

    Manwe napisał(a):

    Z mojej strony, całą tę akcję chciałbym zadedykować sojuszowi FRG których tym samym opuszczam.
    Świetnie się z Wami grało i mam nadzieje, że nadal pozostaniemy w dobrym kontakcie :)
    Dodatkowo pozdro dla Krzysztofa, Ryby i Łosia.

    Co do tego czy akcja była jakaś nie fair ? Ja czuję, że mam czyste sumienie i odegrałem się na przegranym.
    Poprostu nie lubię gdy ktoś sprząta zabawki w mojej piaskownicy i to te które sam pokazałem i zaprosiłem do wspolnej zabawy.

    "The only verdict is vengeance; a vendetta, held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous."

    adg przestawił już swoją wersję, z naszej perspektywy wyglądało to tak:
    Około 3 tygodnie temu, po akcji z Nickt-em, Manwe napisał do mnie z propozycją "dorwania" marcela - GSówki adg, już wtedy FRG wiedziało, że ma kreta w sojuszu. Potem temat ucichł. W ubiegłym tygodniu zgadaliśmy się ponownie i zaczęliśmy kombinować. Wymyśliliśmy podstęp - Manwe napisał do sojuszu kto pomoże mu się bronić, bo ja próbuję wyklikać go z PZ. Nieoczekiwanie, zamiast marcela, w sprawę wmieszał się sam adg.
    Historia samego RW banalnie prosta - adg podstawił flotę, a my ją zezłomowaliśmy. Nawet nie prosił o screena.

    Jakiś czas temu pewien gracz zarzucił nam wpychanie kretów do innych sojuszy i w ten sposób nabijanie ST. Cóż, teraz to Wy mieliście szpiega, a my ponownie po lewej stronie.

    Zdaję sobie sprawę, że etycznie nie wygląda to najlepiej, nie będziemy więc "pierdzieć serduszkami" nad tym ST, jednak przy minimum rozsądku i ostrożności można było tego uniknąć.


    Starcie następujących flot:

    Agresor Nabu san [FenikS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1
    O.wojenny. 1.010
    Panc. 11.614
    Niszcz. 564

    Agresor Matiw [FenikS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 350
    Bombowiec 53
    Panc. 7.462
    Niszcz. 66

    Obrońca Manwe [FRG] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Zniszczony!

    Obrońca adg [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 51.035
    C.mysliw. 30
    Krazownik 6.635
    O.wojenny. 1.214
    Panc. 2.457

    ...po 6 rundach:

    Agresor Nabu san [FenikS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 956 -54
    Panc. 11.545 -69
    Niszcz. 564

    Agresor Matiw [FenikS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 336 -14
    Bombowiec 52 -1
    Panc. 7.381 -81
    Niszcz. 66

    Obrońca Manwe [FRG] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca adg [hYBRIS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 600 kryształu, 84.101 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 16.924.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 678.540.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 126.581.100 metalu i 66.341.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1929,22%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 118.969.100, K: 59.294.700, D: -2.180.899, P: 176.083).
    Bilans obrońcy (M: -414.325.000, K: -214.090.600, D: -50.209.101, P: -678.625).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    10.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 200.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 126.581.100 jednostek metalu i 66.341.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 126.581.100 jednostek metalu i 66.341.100 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Matiw. ().

  • Cóż, w ten sposób TOP1 sojuszy oraz TOP1 ACSu wraca we właściwe ręce :)
    Gratulacje za % i za zysk. Stylu starcia komentować nie będę, bo jest z lekka kontrowersyjny.

    Obrońcy, mimo postawy (wstawienia ST przed zwycięscami itd) SzO
    Uni Taurus - FenikS - ON, Uni22 - ArCor - OFF
  • PS do Manwe nie pozdrawiaj Krzysztofa bo my takich jak ty nie tolerujemy Rybę sobie pozdrawiaj bo to next burak pochodzenia twojego :P krętacz matacz itp i ,aby tobie feniksy nie włamali się na kompa i zawrócili ci flotę jak to robił ryba starym weteranom trzeba pogratulować dobrego wyczucia czasu a AGD szybkiej odbudowy i nie ufania nikomu oprócz swojego sojuszu ,ale tez zawsze szkodnik może jakiś być Pozdro dla mojego ukochanego sojuszu ROA bo tam nie ma kretów tylko normalni ludzie a krety są dawno zakopane pod ziemią prawda USA :]
  • Widzisz adg, chyba nie było tak jak napisałeś w swoim nieregulaminowym st. Ładnie tak kłamać?
    Jesteś mały krętacz i niestety trafiłeś na lepszych od siebie. Złom z przyjemnością przetopie i nawet ręka mi nie zadrży aby wrzucić całość do stoczni.

    Sojusz Feniks zawsze stał na straży małych i uciśnionych. ;)
    Manwe dostał od Ciebie to co mu perfidnie zabrałeś.
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • No panowie gratki ładnego % :) Nikt nie powinien się za bardzo spinac o styl w jakim było wykonane ST skoro adg sam używał szpiegów no to cóż widać kontrwywiad był lepszy, jak się bawimy w ten sposób to trzeba akceptować porażki. Tak czy siak życzę SzO a obrońcom uciśnionych żeby zachowali się już całkiem jak Robin Hood i rozesłali do biednych surkę np do mnie... :D
    Primus inter pares.
  • Napisałem juz elaborat o tym co myślę na temat tej perfidnej akcji ale ...skasowało mi sie :)
    Mimo spięć na boardzie do tej pory miałem umiarkowane zdanie o Nabu i Matiw, teraz pokazaliście panowie co sobą prezentujecie.
    Czekam na następne finezyjne ST wykonane z waszym udziałem.
    U 64 : N.C.>" (...) bo w naszych sercach wiecznie ogień płonie" by Angelo di Livio
    "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo niezdrowe"


  • Wszyscy nadajecie się na talerz Augusta za tą akcję, szczególnie Ty Nabu. Wystawiłeś cały swój honor na poważną próbę.
    adg sam tak działał?
    "NIE DYSKUTUJ Z GŁUPCEM. NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, A PÓŹNIEJ POKONA CIĘ DOŚWIADCZENIEM"

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SKORPUCH ().

  • SKORPUCH napisał(a):

    Widziałbym was wszystkich na widelcu Augusta za tą akcję.


    a to coś nowego, ale w dziale mini ST czy ST?

    Matiw wstawił RW aby każdy mógł zobaczyć jakie z nas podłe świnie i dodam, że zmienić się nie mamy zamiaru i jak nadarzy się okazja polecimy jeszcze raz i jeszze raz i jeszcze raz.

    [ciach] adg, że marcel to jego kolega rozbawiło mnie do łez :D To trzeba mieć tupet :)

    Administrator Forum Asiaa:
    słownictwo
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Nabu- nie zrozum mnie źle. Chcesz pokazać, że jesteś świnia? nie wiem idź pobiegaj nago po lesie i potaplaj się w błocie, zaryj nosem jak prawdziwy dzik.

    Mówią, prać brudy należy w wąskim gronie, za kurtyną, ale cóż.. i tak masz brudne dłonie.

    Uważam, że tak doświadczonego i prestiżowego gracza jak Ty stać na conajmniej dwukrotność tego % i to w dobrym guście - w przeciwieństwie do tego, co teraz oglądam.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez SKORPUCH ().

  • wtyczki były, są i będą. a że ktoś nie uważa i lata na pałę to inna bajka. leci ktoś na podstawkę flotą wartą prawie 700k i nie chce screena?! dno i 3 metry mułu.
    Manwe dzięki za wspólnie spędzony czas :D
    i tak napewno marcel jest "kolegą" adg ... Prawą dłonie gra na myszce adg, a lewą marcel i to jego kolega ;)
    agresor przetopu, obrońcy więcej rozwagi i uczciwości :)
    uni 43,57,63 - OFF
    uni Pegasus - OFF top40
    uni Taurus - OFF top50
    uni Taurus + PRS - OFF top110
    uni68 - ON top :thumbdown:
  • Ponieważ pierwsze temat został usunięty wyjaśnię jeszcze raz jak to było. Kilka dni temu Manwe poprosił w sojuszu o pomoc twierdząc że Pan Matiw chce wyliczyć jego flota wracającą z pz Na wezwanie sojusznika odpowiedział Marcel proponując że może podesłać kilka gwiazdek do obrony Ponieważ ich siły były za słabe Manwe napisał do mnie powołując się na Marcel ( z którym wcześniej latałem )

    Cześć.

    Jestem znajomym Marcela z sojuszu i polecił mi żebym do Ciebie napisał.
    Nie wiem na ile Ci nakreślił o co chodzi, ale ogólnie jest szansa na ustrzelenie jednego z Feniksów (konkretnie Matiwa). Tak się składa, że od paru dni stara się mnie wyliczyć z PZ na które latam.
    Póki co tylko raz leciał, ale albo źle policzył albo trafił w czas recków które wysyłam z drugiego moona. Leciał w sobote rano 7300pc i 20k lm. W związku z tym pomyślałem, żeby wykorzystać tą okazje i w koncu dokopać jednego z Feniksów. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie strasznie irytuje ich postawa na Boardzie i tym że czują się tacy nietykalni i w ogóle jakby byli nie wiadomo kim.
    Ponieważ Matiw się nie poddał, i nadal regularnie rozbija o mnie sondy w środku nocy, więc podejrzewam ze nadal liczy na moją pomyłkę. Mój pomysł na to żeby to wykorzystać wyglądałby w ten sposób, że "zapomniałbym" wysłać reckow z 2 moona i tym samym pz znikneło by tylko raz więc możliwe ze pokusiłby się i poleciał. Wiem, że jest ryzyko że się podstawimy a On nie poleci i tylko stracimy dex, ale jeśli się uda to będzie mega satysfakcja i sporo złomu.

    Teraz jedynie pytanie, czy masz może na tyle floty zeby sobie z nim poradzić i mi pomóc ? Niestety ja sam mu nie dam rady, nawet z Marcela GSami. Pytałem w sojuszu już w weekend czy ktoś mi pomoże, ale odezwał się tylko Marcel.

    Pozdrawiam,
    Manwe

    P.S. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz.

    Postanowiłem pomóc mu i wysłać swoją flotę do obrony Jak widać powyżej Manwe to konto Feniksów i rezultat widać .


    Wiedziałem że różni ludzie tu graja często niedowartościowani i zakompleksieni ale to tylko gra dla tego nie wypowiadam się na temat agresorów. Ale dziwie się Tobie Nabu . Zawsze uważałem że bycie TOP1 do czegoś zobowiązuje, że jak się ma mega flotę to nie trzeba oszukiwać :dno: :dno: :dno: Przetapiaj ze smakiem Może i dobudujesz 1000 panców ale reputacji już na tym uni nie odzyskasz.


    Sobie życzę MEGA :gszo: :gszo: :gszo:


    pozdrawiam
    ADG
  • Pominąłeś gdzieś część, w której marcel sam wyszedł z inicjatywą wciągnięcia Ciebie pisząc, że może załatwić 51k lm, 6k krk, 1k ow i 1,3k pc.

    PHENIX napisał(a):

    z którym wcześniej latałem
    Błagam, nie róbmy z ludzi debili. Nikt nie uwierzy, że to nie Twoje konto.

    PHENIX napisał(a):

    Postanowiłem pomóc mu i wysłać swoją flotę do obrony
    Kolejna bujda - Twym zamiarem nie była pomoc Manwe, tylko zezłomowanie Feniksa. Nie udało się.

    PHENIX napisał(a):

    Jak widać powyżej Manwe to konto Feniksów i rezultat widać .
    A tego nawet nie wiem jak skomentować :) Uśmiałem się do łez


    Generalnie post mocno rozmija się z rzeczywistością.
    Niemniej również życzę adg SzO.
  • Matiw, proszę cie :)Janusz Korwin-Mikke w bardzo podobny sposób odpiera zarzuty :) jak nie masz konkretów to przemilcz a nie odpowiadaj dla zasady.
    agd przedstawił fakty ( zacytowana wiadomość od Manwe)
    Odnieś sie jakos konstruktywnie do tego a nie czaruj bajdocją.

    Z mojej strony to ostatni post w tym temacie.
    U 64 : N.C.>" (...) bo w naszych sercach wiecznie ogień płonie" by Angelo di Livio
    "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo niezdrowe"
  • cybermen napisał(a):

    agd przedstawił fakty


    AGD? a może RTV?

    brednie, brednie, brednie, a nie fakty
    Marcel od dawna było gsówką OUT każdy kumaty gość na tym uni to wiedział. Ty mało, że nie znasz własnych sojuszników to jeszcze nawet nie wiesz jakimi kontami oni operują.
    Śmiem twierdzić, że wiem więcej o Was niż Wy sami o sobie.

    Zegnam się z tematem.
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Pozwolę sobie na skomentowanie tego co się tutaj dzieje.

    SKORPUCH napisał(a):

    Wszyscy nadajecie się na talerz Augusta za tą akcję, szczególnie Ty Nabu. Wystawiłeś cały swój honor na poważną próbę.
    adg sam tak działał?


    Co Ty masz do Nabu w tej sprawie? Ja rozumiem, że każdy go hejtuje tutaj (sam hejtowałem), ale w tej akcji brakowało nam mocy więc poprosiliśmy Nabu żeby nam pomógł i wysłał swoją flotę. Więc zamiast go potępiać, to może przydałoby się docenić to, że ma ochotę pomagać kolegom z sojuszu jak i tym z poza sojuszu których nawet nie zna. I Nabu i Matiw tak na prawdę ryzykowali tą akcją dla mnie. Wiedzieli co ich spotka tutaj za pomoc mi i się tego podjeli. Więc proszę Was, darujcie sobie hejt w tym przypadku.


    PHENIX napisał(a):

    Jak widać powyżej Manwe to konto Feniksów i rezultat widać .


    Tak pewnie, a przez telefon rozmawiałeś z kim ? Matiwem czy Nabu ? Ośmieszasz się tylko.


    Pop 8 napisał(a):

    Manwe dzięki za pomoc z jedną taką sprawą i czyszczeniem sojuszu od środka.

    Zawsze do usług Pop :) Chociaż podziękowania należą sie również agresorom :)

    cybermen napisał(a):

    Matiw, proszę cie Janusz Korwin-Mikke w bardzo podobny sposób odpiera zarzuty jak nie masz konkretów to przemilcz a nie odpowiadaj dla zasady.
    agd przedstawił fakty ( zacytowana wiadomość od Manwe)

    Matiw zna na pewno więcej faktów niż Ty, więc daruj sobie.


    I to nie tak, że nagle polubiłem Feniksów i liżę im teraz d***pę. Jeszcze wkleje tutaj ST, w którym Feniks upadnie :)
    Nie mniej jednak, nie każdy Feniks taki zły jak go malują (lub jak sam się maluje tutaj :P).
    A krzykaczom, życzę więcej akcji mniej nienawiści.

    dzięki.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Manwe23 ().

  • PHENIX napisał(a):

    Wiedziałem że różni ludzie tu graja często niedowartościowani i zakompleksieni ale to tylko gra dla tego nie wypowiadam się na temat agresorów. Ale dziwie się Tobie Nabu .
    Nie płacz ... sam piszesz że to tylko cyferki. Chciałeś przez kreta ustrzelić FenikSa a tu okazało się że naiwny jesteś ... trudno, ale jaja trzeba mieć i się przyznać "zlamiłem", bo bardziej już nie mogłeś zlamić. Nic nie sprawdziłeś, dałeś się zrobić jak małe dziecko do tego to TY KRETA miałeś w sojuszu a nie agresorzy .... a płaczesz teraz dlatego że zrobili Ciebie a nie Ty zrobiłeś. Następnym razem zastanowisz się 3 razy zanim polecisz na podstawkę pod FenikSa :P .... i dobrze :D

    Agresorom GRATULACJE ... % przedni a zysk przy takim % powala ... odnośnie składu akcji znacie moje zdanie :P ... Wojna polega nie tylko na zabijaniu stateczków ale i na wywiadzie, kontrwywiadzie itp. Życzę następnych udanych wystawek, niemniej pamiętajcie to o czym adg zapomniał: "Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie" i wykazujcie więcej ostrożności :P ... Manwe powinniście ozłocić :D

    a obrońcy .... jak masz dalej ryczeć to lepiej nie odbudowuj się tylko Mega szybko rzuć grę w cholerę .... dla swojego spokoju i spokoju innych.
  • cybermen napisał(a):

    Matiw, proszę cie :)Janusz Korwin-Mikke w bardzo podobny sposób odpiera zarzuty :) jak nie masz konkretów to przemilcz a nie odpowiadaj dla zasady.
    agd przedstawił fakty ( zacytowana wiadomość od Manwe)
    Odnieś sie jakos konstruktywnie do tego a nie czaruj bajdocją.
    Do wszystkich akapitów aż na język toczy się "i vice versa" :)

    Widocznie nie odróżniasz faktów od dowodów.
    Co do dowodów - nie będę cytował wiadomości, gdyż nie był one kierowane do mnie.
    Co do faktów - przedstawiłem je dość czytelnie, nawet dla średnio ogarniętych. Nie musicie mi wierzyć, nieszczególnie też mi na tym zależy. Oczywistym jest, że w Waszym interesie będzie je podważać.

    Manwe, zostaw trochę winy dla innych :) zaplanowaliśmy wspólnie. Faktycznie jak okazało się, że leci adg, a nie marcel, zwerbowałem Nabu. Pozdrawiam krzykaczy :)
  • wiele zostało już napisane...

    ...więc pozostaje mi chyba już tylko pogratulować akcji i poklepać was po zadach - jesteście fantastyczni!!
    zresztą moje podwójne wyrazy uznania, bo do tego naprawdę potrzebny był wyjątkowy skill.
    zdrada, oszustwo i kłamstwa - widać, to dzisiaj cnoty i umiejętności niezbędne do skonstruowania akcji topowego sojuszu.
    no cóż, milusio z waszej strony że w tak wysublimowany sposób promujecie tę grę!!
    dawno, dawno temu (kiedy prawdopodobnie na podłodze zostawialiście jeszcze po sobie żółtą plamę), można było grać fair i mimo to kreowało się coraz to bardziej wymyślne akcje. jednak kiedy widzę st, w którym właściciel atakowanej kulki podnosi flotę wystawiając gracza, który wyciąga pomocną dłoń i leci go bronić - nie łudzę się, stare czasy już nie wrócą...

    PS. no to jeszcze z mojej strony odrobinę prywaty, pozdrawiam wszystkich pro-graczy:

    manwe, jesteś wynaturzeniem samego siebie, tacy jak ty zawsze prędzej czy później kończą w szambie własnych kompleksów,
    matiw, dotychczas myślałem że marnujesz się w feniks - myliłem się...
    nabu, jesteś jak wladimir p. - nawet jak ubierzesz gacie na lewą stronę, nie tracisz przekonania że ludzie cię kochają...
  • Manwe23 napisał(a):

    I to nie tak, że nagle polubiłem Feniksów i liżę im teraz d***pę.

    Niestety tak to wygląda, myślę że możesz już zejść pod stół i dokończyć to co zacząłeś. Nabu coś tam i Matiw zapewne już się niecierpliwią. XD

    Zarówno raportu, jak i postawy Agresorów nie będę komentował, DNO do kwadratu. :dno: :dno: :dno: A tak na marginesie to błędnie zatytułowane jest to ST, z raportu wynika, że Manwe występuje w roli Obrońcy

    Tobie ADG oczywiście :gszo:

    Cień

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez szrut ().

  • Rilran, czasami jest lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie inteligentnego ...
    Wiesz Nabu, Ty to wrażenie już dawno zatarłeś.
    Widać, że nawet top1 acs/solo nie potrafisz zrobić uczciwie.
    brednie, brednie, brednie, a nie fakty
    Marcel
    od dawna było gsówką OUT każdy kumaty gość na tym uni to wiedział. Ty
    mało, że nie znasz własnych sojuszników to jeszcze nawet nie wiesz
    jakimi kontami oni operują.
    Śmiem twierdzić, że wiem więcej o Was niż Wy sami o sobie.

    Zegnam się z tematem.
    Nabu - Wszechwiedzący I - San.
    Naprawdę serdecznie z całego serca Ci współczuję. Nie wiem co się stało takiego w Twoim życiu, ale musiałeś zostać bardzo skrzywdzony... Myślę, że wszyscy na forum mogą już Ci tylko współczuć. Niestety nikt nie jest w stanie Ci pomóc....

    Czyżbyś za odrobinkę prawdy zechciał mi przeorać za pomocą RMP bunkry na planetach? A może zrobić rajd po satkach? W końcu Ty to potrafisz najlepiej, i masz w tej kwestii doświadczenie, prawda :)? Nawet bym Cię nie podejrzewał o próbę zezłomowania mnie, to w końcu nie w Twoim stylu, by zrobić coś uczciwie.


    Swoją drogą spodziewałem się po Matiwie czegoś więcej, ale bycie w tak topowym sojuszu do czegoś zobowiązuje. Jak mawia klasyk "ale co klasa - to klasa".
    Chociaż, żeby poprawnie nie umieć nawet zatytułować tematu to naprawdę źle się dzieje...


    @ADG
    Odbudowy ;).

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Rilran ().

  • Jak co nie którzy nie zauważyli podstępy i nie uczciwe zagrywki wszelkiego rodzaju to na tym uni norma a dawne czasy nie wrócą bo ogame ginie śmiercią naturalną. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dzisiaj ktoś krzyczy i smieje sie z kogoś że leci zloma komuś walnąć bez zysku a za tydzień sam podrywa flotę pali kilka mln dykty i nawet na zero nie wychodzi i jest ok. Od początku pojawiają się różne kombinacje podstępy czy to uczciwe czy nie aby osiągnąć swój cel. Graczy mało na uni gra nudna to i kombinują nawet jak ktoś oszukuje to ma to gdzieś bo dostanie bana na 2 tygodnie mała kara to i oszuści się mnożą :D
  • Gdy zaczyna brakowac celów, tak sie dzieje ;)
    Ze Feniks nie gta czysto wiedzialem jeszcze pol roku temu jak sam tu z wami gralem ;) d
    Manwe - nie nazwe cie, bo to by cie sie nie spodobalo.
    Napisze jedynie ze szkoda mi ludzi jak ty. Miales problem do ADG ? trzeba bylo gamoniu klepac flote ,odegrac sie i pokazac ze jestes pro,
    ale zachowales sie jak zwykly [ciach].
    Chyba predzej spodziewalbym sie w skladzie agrsorow nabu sana ,niz Matiwa, no ale roznie bywa.
    Szkoda ze ludzie jak Manwe psuja to piekna gre.

    Zapraszam na Xalynth, pokaze ci pajacu jak sie zalatwia takie sprawy ;)

    ADG WARIACINO ,NIE PODAWAJ SIE ! GDYBYM GRAL DALEJ ,WYSLALBYM CI coa na SzO ,tak jak Ty mi kiedys!
    pozdrawiam, czekam az mi linka kopsniesz z tą manwe spakowana w recusie ;)
    Moderator owen10:
    Apeluję o poprawę kultury! Zdecydowanie lepiej czyta się wypowiedzi, gdy są pozbawione wulgaryzmów i obelg w stronę innych użytkowników. Upominam!

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST