Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Banshee napisał(a):

    Nie chodzi mi o grafikę, tylko o POEZJĘĘĘ. Ach, to nie. Czemu miałabym zmienić? Idealnie pasuje do mojej osoby..


    kruszynka napisał(a):

    Czy mam zacząć się Ciebie i Ogra bać? Zdecydowanie. Nie wiesz, że zielone jest nieprzewidywalne? c;
    Dlaczego chcecie mnie skrzywdzić ? :( Przecież o tym, że lubi sok z gumijagód wiadomo od dawna! w "wieczornych dziecięcych wiadomościach" na TVP1 o godz. 19:00 puszczali ! Tak właśnie działaja federalni. Liczyli, że dzięki takiej prowokacji, któryś z nas się wysypie.. Na szczęście nic nie wypłynęło. I nie wypłynie.. prawda kruszku? ]:-D
    Czy miałaś kiedyś problem z agresywnym klientem? Agresywnym? Chyba raz miałam. Jak.. czy wyglądam Ci na osobę, która pozwoli sobie rozkazywać? Wzięłam mopa i pogoniłam. Agresywnych ludzi jest mało, ale ludzi z zaburzeniami psychicznymi i niezaspokojonymi żądzami seksualnymi jest okropnie dużo..
    Jak sobie poradziłaś? Oupss, odpowiedziałam wyżej. :> Mop przydatna rzecz w pracy, serio. (;
    Czy nosisz w torebce gaz pieprzowy? Nie nosiłam i nie będę nosić. :P Btw. tygrysy nie noszą torebek. :E
    Kogo z Wladcy Pierscieni lubisz najbardziej? Aragon. <3 Ideał faceta, hrhr. Nie uważasz, że mam rację? :D
    Czytałaś książkę Tolkiena czy lubisz tylko na podstawie filmu? Właśnie problem w tym, że film oglądałam setki razy - a mam ochotę przeczytać książkę. Boję się jednak, że po przeczytaniu rozczaruję się filmem, a tego bym bardzo, bardzo nie chciała..
    Czy ktoś Cię kiedyś ugryzł w pasiasty ogon? Jeżeli tak to czy bolało? Hmm, ugryzł? Nie, ugryźć nikt nie ugryzł. :P Ale Witcher mnie za ogona ciągnął. :P
    Jaki przedmiot w szkole podstawowej lubiłaś najbardziej? :> Oczywiście, że WF. I mecze piłki nożnej z chłopakami. :>



  • Czy grając w piłkę nożną z chłopakami kopałaś na oślep aby trafić piłkę i niestety trafiałaś w ich kostki? :E
    Umiesz "prawidłowo" kopać piłkę czy walisz z czuba?
    Czy Witcher ciągnął Cię za ogon za Twoim przyzwoleniem?
    Jeżeli nie, jaka kara go za to spotkała ? :D
    Nio Aragon fajowski :D Chociaż uwielbiałam gdy Legolas z Gimlim się prztykali :D
    Nie sądzisz że Aragorn bardziej pasowałby do Eowiny niż do Arweny?
    Czy było Ci żal Golluma?
    Sukienka czy spódniczka? Lubisz w nich chodzić?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Czy grając w piłkę nożną z chłopakami kopałaś na oślep aby trafić piłkę i niestety trafiałaś w ich kostki? :E Zdecydowanie nie. ;) Niechcący w kostki trafiam tylko na koncertach, gdy ktoś nie potrafi się dobrze bawić.. ale to podkreślam - niechcący!
    Umiesz "prawidłowo" kopać piłkę czy walisz z czuba? Kruszku, ja trenowałam piłkę nożną w klubie. ;)
    Czy Witcher ciągnął Cię za ogon za Twoim przyzwoleniem? On mi zawsze robi na zuość i nigdy nie pyta o pozwolenie. :D "Lepiej prosić o wybaczenie, niż o pozwolenie". :D
    Jeżeli nie, jaka kara go za to spotkała ? :D Oj.. cielesna. ]:-D ]:-D
    Nio Aragon fajowski :D Chociaż uwielbiałam gdy Legolas z Gimlim się prztykali :D Aragon to ciacho. :D Chociaż Legolas też niczego sobie. :P A przytyki tak - jeden z ulubionych fragmentów filmu. :D Np. w obronie Helmowego Jaru. :P Albo jak się licytowali pod murami Gondoru. :D
    Nie sądzisz że Aragorn bardziej pasowałby do Eowiny niż do Arweny? Hmm, nie - Eowina takie dziewicza jak dla mnie była, a Arwena ma klasę. :P
    Czy było Ci żal Golluma? Żal? Trochę się wzruszyłam, ale gdy ginie w objęciach lawy, to czuję satysfakcję. ]:-D
    Sukienka czy spódniczka? Lubisz w nich chodzić? Spódniczka. Na sukienkę mam za szerokie biodra. Lubię chodzić w spódniczce, chociaż rzadko to robię. :D Nie mam dla kogo. ^^



  • Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Umiesz "prawidłowo" kopać piłkę czy walisz z czuba? Kruszku, ja trenowałam piłkę nożną w klubie. ;)

    A to mnie zaskoczyłaś! Takie małe, niewinne kociątko w piłkę grało ;>
    I na jakiej pozycji grałaś?
    Jaki był Twój numer koszulki?
    Czy zostałaś kiedyś brutalnie sfaulowana?

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):

    Czy Witcher ciągnął Cię za ogon za Twoim przyzwoleniem? On mi zawsze robi na zuość i nigdy nie pyta o pozwolenie. :D "Lepiej prosić o wybaczenie, niż o pozwolenie". :D
    Jeżeli nie, jaka kara go za to spotkała ? :D Oj.. cielesna. ]:-D ]:-D

    Ooj ale chyba tygrys nie odgryzł mu coś co nie odrasta? :E

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Nie sądzisz że Aragorn bardziej pasowałby do Eowiny niż do Arweny? Hmm, nie - Eowina takie dziewicza jak dla mnie była, a Arwena ma klasę. :P

    A mi się właśnie Arwena taka mdła wydała.. :P
    A rozróżniasz Saurona od Sarumana? :D

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Sukienka czy spódniczka? Lubisz w nich chodzić? Spódniczka. Na sukienkę mam za szerokie biodra. Lubię chodzić w spódniczce, chociaż rzadko to robię. :D Nie mam dla kogo. ^^

    Jak to nie masz dla kogo? Dla siebie!
    Lubisz chodzić na obcasach? A umiesz? :D
    Czy kiedykolwiek spódniczka podwinęła Ci się za mocno? :E

    Czy masz na forum Ogame usera, który strasznie Cię irytuje ale i tak go lubisz?
    Czy musiałaś kogoś nominować do bana chociaż go lubiłaś i było Ci smutno z tego powodu?
    Jak byłaś tMODem to kto Cię z zielonków najwięcej terroryzował? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Jakie zacne tematy tutaj :D

    Nie czytałaś Władcy Pierścieni ani nic z Tolkiena? Cóż za zbrodnia z twojej strony ;(

    Nie masz co się obawiać i możesz czytać smiało. A najlepiej zacznjj od Silmarillionu.

    Arwena ma klase hmm to jak Ci sie podobała koncepcja porzucona na etapie produkcji (już po nakreceniu scen) w której Arwena miała walczyć w Helmowym Jarze? ;P

    Bylaś na maratonach WP? Albo idziesz na WP i Hobbita teraz w grudniu? :D

    Aragon to ciacho

    Lubisz rześkich 87 latków? :D

    Jak byłaś tMODem to kto Cię z zielonków najwięcej terroryzował? :D

    triali nie męczymy horror zaczyna sie potem prawda Tygrysie? :>
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • Shax napisał(a):

    Podziękował Ci ktoś kiedyś za dobrze wykonywaną pracę ? Tak. :> Na moim pierwszy forum jest masa użytkowników, z którymi maiłam bardzo dobry kontakt i od których regularnie słyszałam słowa podziękowania. ;)

    Wręczał jakiś drobiazg ? Pewnie, dostałam paczkę - słodycze i trochę alkoholu. ;3 Kurcze, mega miłe to było! I smaczne. ]:-D

    8-) baj baj! ;)


    kruszynka napisał(a):

    A to mnie zaskoczyłaś! Takie małe, niewinne kociątko w piłkę grało ;> O, a to Ty mnie teraz zaskoczyłaś! :D Przecież ja nie wyglądam jak niewinna dziewczynka, tylko jak jakiś pitbull. :D Masę mam!
    I na jakiej pozycji grałaś? Zawsze byłam obrońcą. :D Jakoś tak.. łatwo wychodziło mi zatrzymanie pędzącego napastnika.. :D
    Jaki był Twój numer koszulki? Szczęśliwa 7-czka. :D
    Czy zostałaś kiedyś brutalnie sfaulowana? Raz była taka sytuacja, ale w większości przypadków to ja byłam prowodyrem takich sytuacji. :> A robiłam to w taki umiejętny sposób, że nigdy nie dostałam kartki i nie zeszłam z boiska. ]:-D
    Ooj ale chyba tygrys nie odgryzł mu coś co nie odrasta? :E Niee.. nie zrobiłabym mu tego. :D Małe Łiczery będą wpadać do tygryska na zabawę. :P
    A mi się właśnie Arwena taka mdła wydała.. :P Hmm, bo ona taka dostojna, taka statyczna, wszystko z rozwagą robiła. Taki powolny sloł, if u know. :D
    A rozróżniasz Saurona od Sarumana? :D Ha, pewnie, że tak. :D Nie wiem, jak można by tego nie rozróżniać. :P Saruman, to niewierny człowieczek. :D A Sauron, wielkie oko, które bezustannie inspiruje cezia. :D/color]
    Jak to nie masz dla kogo? Dla siebie! Niby tak powinno być. Ale u mnie jest tak, że jak się "od święta" ubiorę w spódniczkę, to jest ten zachwyt i ta satysfakcja, bo spotkać mnie w spódniczce nie często można. :D
    Lubisz chodzić na obcasach? A umiesz? :D O kochana! Kupiłam sobie jakiś czas temu szpilki, dwie pary. Takie same, tylko jedne z odkrytą piętę, a drugie z zakrytą. :D Byłam w nich na weselu, jako jedyna wytrzymałam do końca imprezy. :D A wysokie to one są!
    Czy kiedykolwiek spódniczka podwinęła Ci się za mocno? :E Specjalnie, czy niespecjalnie? :D

    Czy masz na forum Ogame usera, który strasznie Cię irytuje ale i tak go lubisz? Pewnie. :D Banshee, tylko.. on mnie nie irytuje, ja po prostu czasami nie mam siły czytać jego postów. :D
    Czy musiałaś kogoś nominować do bana chociaż go lubiłaś i było Ci smutno z tego powodu? Nie nominowałam zbyt wiele osób na tym forum. Chyba tylko jedną, ale kompletnie tej osoby nie znałam. ;) Tak naprawdę mało userków tutaj znam tak bliżej, a tych których znam, cechuje hmm.. jak by to nazwać.. O, po prostu szanują regulamin. :D
    Jak byłaś tMODem to kto Cię z zielonków najwięcej terroryzował? :D Nikt. :D Na TModzie wszyscy mówili jak jest fajnie, jak miło.. robota taka prosta, wszystko będzie dobrze. Aha, no ciekawe.. :D


    Cezarcfc napisał(a):

    Jakie zacne tematy tutaj :D Tak? Zamierzasz wpadać częściej? :D Ściągnęłyśmy Cię Władcą Pierścieni? :D
    Nie czytałaś Władcy Pierścieni ani nic z Tolkiena? Cóż za zbrodnia z twojej strony ;( Mrrru, kara będzie? ;3 No jakoś tak się złożyło.. Naprawdę boję się, że się rozczaruje..
    Nie masz co się obawiać i możesz czytać smiało. A najlepiej zacznjj od Silmarillionu. No dobrze, skoro tak mówisz.. to przeczytam. :D Ale najpierw w planach jest Wiedźmin. :D
    Arwena ma klase hmm to jak Ci sie podobała koncepcja porzucona na etapie produkcji (już po nakreceniu scen) w której Arwena miała walczyć w Helmowym Jarze? ;P Nie oglądałam. ;O Kolejna zbrodnia? ;x
    Bylaś na maratonach WP? Albo idziesz na WP i Hobbita teraz w grudniu? :D Miałam iść, ale niestety.. praca. -.- A na Hobbita idę, nie sama nawet. :P
    Lubisz rześkich 87 latków? :D Chciałbyś mi coś powiedzieć, cez? ]:-D
    triali nie męczymy horror zaczyna sie potem prawda Tygrysie? :> No niestety.. tak kolorowo to już nie jest. :D Jakaś Ogrzyca mi ciągle nad uchem zrzędzi, jakiś cez się czepia i głaskać nie chce.. :x O, i FA ciągle molestuje mnie o moje zdjęcia. :x



  • Indestructible napisał(a):

    Masę mam!

    taa chyba w cyckach :E

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy zostałaś kiedyś brutalnie sfaulowana? Raz była taka sytuacja, ale w większości przypadków to ja byłam prowodyrem takich sytuacji. :> A robiłam to w taki umiejętny sposób, że nigdy nie dostałam kartki i nie zeszłam z boiska. ]:-D

    No to jednak siedzi w Tobie mały diabełek :)
    Czy po faulu, który zrobiłaś na kimś tenktoś miał ochotę Cię bić?
    Czy też wymieniałyście się koszulami? :P
    Duże tłumy przychodziły na mecze? :>
    A czy zamiast czirliderek były czpidendelsi? :D hyhy (no co pomarzyć można :D)

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    A mi się właśnie Arwena taka mdła wydała.. :P Hmm, bo ona taka dostojna, taka statyczna, wszystko z rozwagą robiła. Taki powolny sloł, if u know. :D

    Nie wiem.... mi się taka jakaś muflonowata wydawała :D Na takie ciacho jak Aragon powinna być jakaś fajna żwawa babeczka przeznaczona :P

    Indestructible napisał(a):


    A Sauron, wielkie oko, które bezustannie inspiruje cezia. :D

    A do czego go inspiruje? :P

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy kiedykolwiek spódniczka podwinęła Ci się za mocno? :E Specjalnie, czy niespecjalnie? :D

    yyy....ten..tego...ekhm.. :D Ktoś tu ma kosmate myśli :P Miałam na myśli niespecjalnie :P


    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy masz na forum Ogame usera, który strasznie Cię irytuje ale i tak go lubisz? Pewnie. :D Banshee, tylko.. on mnie nie irytuje, ja po prostu czasami nie mam siły czytać jego postów. :D

    Ja jak czytam jego jakiś post to rzadko rozumiem :P

    Wolisz chodzić w rozpuszczonych włosach czy związanych?
    Bałaś się że Cię zbiję na zlocie? :D
    Masz jakieś zwierzątko? Jakby co nie pytam o padlinę do jedzenia :P
    Znasz język francuski ? :>
    Dlaczego taki podpis pod nickiem? :)


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    taa chyba w cyckach :E Trafiłaś w czuły punkt. No niestety.. cóż poradzić. :(
    No to jednak siedzi w Tobie mały diabełek :) Nigdy temu nie przeczyłam. :> Ba, z reguły zawszę wszystkich uprzedzam, że jestem szatańskim pomiotem. :D
    Czy po faulu, który zrobiłaś na kimś tenktoś miał ochotę Cię bić? Pewnie, ale się przecież nie odważyli. :> Szczególnie jeśli chodzi o chłopaków. :D Ha, ale mi się teraz przypomniało, jak w 6 klasie podstawówki powiesiłam chłopaka na płocie, bo mnie z górki zrzucił. :D Ostatnio widziałam go w autobusie, pogadaliśmy - oczywiście mi to wypomniał.. :D
    Czy też wymieniałyście się koszulami? :P Nie, z dziewczynami nigdy. :D Z chłopakami się zdarzył raz, czy dwa. :D
    Duże tłumy przychodziły na mecze? :> Nie, jakoś tak piłka nożna kobiet nie jest rozpromowana. :x
    A czy zamiast czirliderek były czpidendelsi? :D hyhy (no co pomarzyć można :D) Za marzenia nie karzą, także spokojnie. :D No niestety, nikt się nie chciał rozbierać. :D
    Nie wiem.... mi się taka jakaś muflonowata wydawała :D Na takie ciacho jak Aragon powinna być jakaś fajna żwawa babeczka przeznaczona :P Taka jak.. Ty czy ja? :> Skoro tak, to też Cię popieram. :D Arwena jest bee. :D
    A do czego go inspiruje? :P Słowotoku myślowego dostaje. :D Chodzi tylko i wypisuje, co mi zrobi w ramach kary. :D Ale żeby zaczął to spełniać.. to od razu gdzieś znika. :D
    yyy....ten..tego...ekhm.. :D Ktoś tu ma kosmate myśli :P Miałam na myśli niespecjalnie :P Wcale nie kosmate! po prostu uzupełniałam pytanie. :D Niespecjalnie to pewnie, że tak - chociaż ja zawsze noszę takie spódniczki, które się nie podwijają. :D Nie widać mi tyłka jak się schylę. :> To akurat jest niesmaczne, niżeli podniecające. c; Ale co ja tam wiem.. Jestem przecież tylko tygrysem.. ]:-D
    Ja jak czytam jego jakiś post to rzadko rozumiem :P Hypcio ostatnio też miał problemy. :D Ja się niestety muszę wczytywać, jak mi rozrabia w PoO. :D
    Wolisz chodzić w rozpuszczonych włosach czy związanych? Gdybym miała piękne włosy, to bym w rozpuszczonych chodziła. Ze względów praktycznych przyzwyczaiłam się zbierać je w kucyk. :D Ale w poniedziałek byłam u fryzjera, więc.. Hm, teraz nie ma co związywać. :D
    Bałaś się że Cię zbiję na zlocie? :D Szczerze? To tak. :x
    Masz jakieś zwierzątko? Jakby co nie pytam o padlinę do jedzenia :P A siostra - chomik się liczy? :O Teraz obecnie nie, wszystkie moje gryzonie poumierały, a nie jestem gotowa* na kolejne.
    * .me jest sentymentalny, ale nie mam też ostatnio zbyt dużo czasu by brać na siebie taki obowiązek jak zwierzątko, o które trzeba dbać. (;

    Znasz język francuski ? :> Jestem w trakcie nauki. :D Chyba, że mówimy o innym języku, bo ten to opanowałam na poziomie rozszerzonym. c;
    Dlaczego taki podpis pod nickiem? :) Bo francuskie. :D Bo takie pasujące do mnie. :P



  • Indestructible napisał(a):


    w 6 klasie podstawówki powiesiłam chłopaka na płocie, bo mnie z górki zrzucił. :D Ostatnio widziałam go w autobusie, pogadaliśmy - oczywiście mi to wypomniał.. :D

    Miałaś tyle siły aby chłopaka jakiegoś na płocie wieszać? O_O Czy oprócz piłki nożnej trenowałaś podnoszenie ciężarów? :>

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy też wymieniałyście się koszulami? :P Nie, z dziewczynami nigdy. :D Z chłopakami się zdarzył raz, czy dwa. :D

    ulala...czy scenariusz był taki że sciągasz koszulkę a oni jakoś dziwnie się ociągają aby ściągnąć swoją? :E Jeżeli tak to węszę tu podstęp z ich strony ]:-D

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    A do czego go inspiruje? :P Słowotoku myślowego dostaje. :D Chodzi tylko i wypisuje, co mi zrobi w ramach kary. :D Ale żeby zaczął to spełniać.. to od razu gdzieś znika. :D

    Widocznie boi się zadzierać z Tygrysem.. :P


    Indestructible napisał(a):


    Ale w poniedziałek byłam u fryzjera, więc.. Hm, teraz nie ma co związywać. :D

    Ale że jak to? Masz krótkie włosy teraz? O_O Poka fotę! :D

    Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Bałaś się że Cię zbiję na zlocie? :D Szczerze? To tak. :x

    Aha! Wydało się! A dlaczego? :P Co przeskrobałaś?:> Zawsze możemy to nadrobić!

    Indestructible napisał(a):


    Dlaczego taki podpis pod nickiem? :) Bo francuskie. :D Bo takie pasujące do mnie. :P

    Mój wielce profesjonalny tłumacz google przetłumaczył mi to jako "wilk rebeliantów" :> Jak to tygrys wilkiem? Jakiś zwierzęcy mezalians czy o co lotto? :D :P


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Miałaś tyle siły aby chłopaka jakiegoś na płocie wieszać? O_O Czy oprócz piłki nożnej trenowałaś podnoszenie ciężarów? :> A dlaczego miałabym nie dać? :D Przecież jestem duża! :D Nie, nic prócz piłki nie trenowałam. :P
    ulala...czy scenariusz był taki że sciągasz koszulkę a oni jakoś dziwnie się ociągają aby ściągnąć swoją? :E Jeżeli tak to węszę tu podstęp z ich strony ]:-D Hm, nie - jeszcze wtedy chłopaków cycki nie interesowały, a ja byłam jedną z nich. :P
    Widocznie boi się zadzierać z Tygrysem.. :P Hmm, a to jest bardzo dobre spostrzeżenie! :D Tu się absolutnie z Tobą zgadzam! .me mały potfur!
    Ale że jak to? Masz krótkie włosy teraz? O_O Poka fotę! :D Sporo ścięłam, ale mam ładnie wycieniowane.. :) Jak tylko uznam, że zdjęcie nadaje się do publikacji, to Ci je pokażę. :D Umowa stoi? :D
    Aha! Wydało się! A dlaczego? :P Co przeskrobałaś?:> Zawsze możemy to nadrobić! Hmm, po prostu nie o wszystkim wcześniej wiedziałam, ale nie wydaje mi się, żebym zrobiła coś, za co najleżały by mi się baty. :D
    Mój wielce profesjonalny tłumacz google przetłumaczył mi to jako "wilk rebeliantów" :> Jak to tygrys wilkiem? Jakiś zwierzęcy mezalians czy o co lotto? :D :P `la louve rebelle - nieposkromiona wilczyca. ;) W grze, przez którą zaczęła się moja przygoda z GameForge - BiteFight, do wyboru są jedynie dwie rasy, wilkołaki i wampiry. :) Ponieważ tygrysowi bliżej jest do wilkołaka niż do wampira.. To trochę tego wilka we mnie siedzi. :)



  • Jesteś duża? taa...jesteś dużym krasnoludkiem :P hyhy
    Hmm podejrzewam że nigdy nie nastąpi zdjęcie nadające się do publikacji.. pewnie dziwnym trafem aparat się zepsuje, telefon rozładuje albo klisza prześwietli ;> :P
    A czego nie wiedziałaś w związku z tym co przeskrobałaś? :E hehe ale mi się zrymowało :) tak czy siak czeka Cię dywanik! Bój się <:
    Jednak tłumacz google mnie okłamał :( Chyba się na niego pogniewam...
    Skoro siedzi trochę wilka w Tobie to czy wyłaś kiedyś do księżyca? :D
    Czy wpadasz w świąteczny amok jak niektórzy czy raczej na spokojnie podchodzisz do zbliżających się świąt?
    Co byś chciała dostać pod choinkę? Tylko nie pisz że antylopę bo św. Mikołaj na pewno z takim prezentem przez komin by nie przeszedł :P
    Lubisz jak pada śnieg?
    Wolisz jeździć na sankach czy na nartach?
    A łyżwy..figurówki czy hokejowe? :>
    Czy nadal będziesz spamować w tym dziale aby zapędzić Teamowców do roboty? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Jesteś duża? taa...jesteś dużym krasnoludkiem :P hyhy Dzięki, to miłe kruszku. :D Haha, a tak naprawdę, to gdy ktoś każe mi się pisać to piszę: mały, zuośliwy skrzat. :D Więc coś w 'byciu małym' się zgadza. :D
    Hmm podejrzewam że nigdy nie nastąpi zdjęcie nadające się do publikacji.. pewnie dziwnym trafem aparat się zepsuje, telefon rozładuje albo klisza prześwietli ;> :P Nie, czemu? ;) Ja tam nie mam z tym aż takiego problemu. Czasami ładne zdjęcie wyjdzie, ale są dni, że lepiej faktycznie, aby coś stało się z aparatem.. ;x
    A czego nie wiedziałaś w związku z tym co przeskrobałaś? :E hehe ale mi się zrymowało :) tak czy siak czeka Cię dywanik! Bój się <: Nie mam się czego bać, nic nie przeskrobałam, ja niewinna jestem. :D
    Jednak tłumacz google mnie okłamał :( Chyba się na niego pogniewam... Dlatego ja nie korzystam z translatorów internetowych. ;) Jest jeden, który warty jest uwagi, ale też nie działa w pełni tak, jak chciałoby się, żeby działał. ;)
    Skoro siedzi trochę wilka w Tobie to czy wyłaś kiedyś do księżyca? :D Pewnie, jeśli tylko za oknem pełnia, wskakuję w skórę wilkołaka i wyruszam na łowy. ]:-D
    Czy wpadasz w świąteczny amok jak niektórzy czy raczej na spokojnie podchodzisz do zbliżających się świąt? Niee lubię świąt. :< Męczy mnie gorączka świątecznej nocy. -.- Z perspektywy czasu święta straciły swoją moc i stały się świętem, na którym można najwięcej zarobić.
    Co byś chciała dostać pod choinkę? Tylko nie pisz że antylopę bo św. Mikołaj na pewno z takim prezentem przez komin by nie przeszedł :P Słuchaj.. Dobry Mikołaj wszędzie się zmieści. :D Co bym chciała? Nie wiem, trudne pytanie - nie zastanawiam się, bo i tak nigdy się to nie spełni. Większość mojej rodziny decyduje się na pieniążki, co moim zdaniem, jest lepsze niż nietrafiony prezent lądujący później na zakurzonej półce, czy w kącie szafy. ;)
    Lubisz jak pada śnieg? Nie. Śnieg to zima. Tygrys zimy nie cierpi. :< Owszem, może i ładnie wygląda, gdy biała pierzynka okryje miasto, ale nie trwa to wiecznie. Raz, dwa - śnieg zaczyna się topić, pokazują się kupy na chodnikach, robi się plucha. Czo w tym fajnego? c;
    Wolisz jeździć na sankach czy na nartach? Zdecydowanie wolę sanki. :) Jakaś tradycja u mnie w rodzinie jest, że co najmniej raz w roku wybieramy się do Smardzewa, na wielką górkę i urządzamy sobie ognisko. :)
    A łyżwy..figurówki czy hokejowe? :> Raczej hokejówki. :P
    Czy nadal będziesz spamować w tym dziale aby zapędzić Teamowców do roboty? :D Zue pytanie zadałaś kruszku. :D Powinno być `Czy nadal zamierzasz z takim entuzjazmem dbać o dział Ci podlegający?` :D Pewnie, że tak, tylko nie za często, żeby dość nie mięli. :D



  • Banshee napisał(a):

    Co tam sapiesz, smokozordzie? A sapię, bo zmęczona jestem, a tu jeszcze pół godziny w robocie siedzieć muszę. :< Gdzie tu sprawiedliwość? :c
    Weź przetłumacz ten napis pod swoim nickiem, bo mi Internet nie działa.Łeh banshee, aż taki leniwy jesteś? :x Dwa posty wyżej wyjaśniałam, c znaczy moja ranga tekstowa.. :<

    Indestructible napisał(a):

    `la louve rebelle - nieposkromiona wilczyca. ;)



  • Banshee napisał(a):

    Ej, nie buzi ten.
    No. Am.. że co? :D

    - Co najczęściej kupujesz w sklepie, jeśli chodzi o produkty żywnościowe? Zdecydowanie kakao, które przy tej pogodzie piję litrami. c;
    - Twój ulubiony deser? Mokre ciasto czekoladowe z kawą z lodami i bitą śmietaną. :X
    - Twój ulubiony sposób zaskakiwania innych? Jestem nudnym tygrysem, nie potrafię nikogo zaskoczyć!

    Dajesz, może się czegoś nauczę. Hueh, chcesz się czegoś ode mnie uczyć? Zuy adres, Słoneczko, oj zuy..



  • Shax napisał(a):

    Pytanie czy możesz sobie pozwolić na to by mi nie wierzyć :P Ja sobie mogę tutaj pozwolić na.. bardzo dużo. ]:-D

    Łatwa ? ;> z czym to się wiążę ? :D A co Cię tak te sprawy interesują? Nie interere, bo kici kici. :D

    Jest jakaś muzyka, która wybitnie Ci nie podchodzi, a w stanie upojenia alkoholowego Twego poprzedniego wchodzi z przyjemnością ? Właściwie, to każda. :X Discopolo też, nad czym niezmiernie ubolewam. :X

    I czy jest coś jeszcze co łatwo wchodzi wtedy ? ;P Hhyhy. :D Pewnie, nieograniczone ilości jedzenia. :}