Przyklejony zUy kUn i zUa Sarmikowa + zUy ares [MNS] vs Mrs Smith [BoS] - 21122,02% top 1 ACS + 698,15%

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • zUy kUn i zUa Sarmikowa + zUy ares [MNS] vs Mrs Smith [BoS] - 21122,02% top 1 ACS + 698,15%

    #92

    od ZurekXtreme
    Powiada prorok Lebioda: zaprawdę, ubogiego datkiem wesprzyj. Ale miast dać ubogiemu całego arbuza, daj mu pół arbuza, bo się gotowo ubogiemu we łbie przewrócić od szczęścia. Mówi dalej prorok: jeszcze lepiej zaś dać ubogiemu ćwierć arbuza. A najlepiej sprawić, by to kto inny dał ubogiemu arbuza. Albowiem zaprawdę powiadam wam, zawsze znajdzie się taki, kto ma arbuza i skłonny jest nim obdzielić ubogiego, jeśli nie szlachetności, to z wyrachowania albo dla inszego pozoru.

    Jak to zwykle bywa na uni, po ostatnim top 1 ACS padały słowa, że długo powisi - wredna natura spowodowała, że nie mogliśmy do tego dopuścić! Sorro by z nami leciał, ale trochę za daleko.
    Obrończyni długo obserwowana, kilka prób nieudanych, wiele udanych farmingów, wyszło z tego nawet jedno st. Jednymisłowy - musiało się wkońcu udać.
    Jak to przystało ostatnio na uni, smithowa lognęła się zaraz po RW i zaczęła klikać recki, sporo zebrała, a my zaczęliśmy wisieć z dobitkami. Na linii współpracy sarmik - ares - koń jakoś to wyszło, ares dołożył floty i recki, sarmik obserwowała falangi, koń opóźniał i wszyscy razem zaciemniali podgląd czerwonymi wykrzyknikami. Czy złom udało się po części odzyskać? To już niżej. :D

    Zgubiłem Mamusie napisał(a):

    Brawo Daga :)
    pancków masz ładnie nastukanych :)
    teraz pora na jakąś czterocyfrową :)

    Nawet pięciocyfrowa wyszła. :E Oczywiście gratulujemy bos, kolejnej bitwy w top 5 acs!

    Od kUnia,
    ofc pozdr dla MNSów i buddy. ;)

    Od Sarmik,
    Pozdrowienia dla wszystkich MNS, stałej ekipy z IRCa, znajomych oraz buddy*
    * rzecz jasna pozdrowienia nie dotyczą pozostałości BoS i ich popleczników

    Speszyl podziękowania dla knopersa za rozpoczęcie krucjaty, dzięki której ciemna strona zUa ma za co latać i co rozbijać, oby tak dalej!

    Od sorro (jak zwykle potężne wypociny :E),
    Ktos mowil ze predko nie pobija naszgo ostatniego RW a tu dlugo nie trzeba bylo czekac :P
    To bylo nieuniknione wiec i w koncu musialo trafic :)

    Gratki dla Sarmik i Konika za top1 acs !!!
    I pozdrowionka dla MNS-ow i mojej marudki niewyspanej :)






    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor zUy kUn [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 6.588.729.000 (65,14%)
    Flota:
    L.myśliw. 301.043
    Krazownik 48.148
    O.wojenny. 3.530
    Panc. 44.429

    Agresor zUa Sarmikowa [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 3.525.468.000 (34,86%)
    Flota:
    L.myśliw. 118.340
    Krazownik 29.927
    O.wojenny. 1.116
    Panc. 24.909

    Agresor zUy ares [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 2.000 (0%)
    Flota:
    So.szpieg. 2

    Obrońca Mrs Smith [BoS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty z obroną 6.337.677.000
    Flota:
    M.transp. 10.627
    D.transp. 2.325
    L.myśliw. 302.324
    C.mysliw. 375
    Krazownik 32.529
    O.wojenny. 1.666
    Recykler 37.860
    So.szpieg. 72
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.251
    Panc. 32.819
    Niszcz. 3.417



    Agresor zUy kUn [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 108.786 -192.257
    Krazownik 41.032 -7.116
    O.wojenny. 3.471 -59
    Panc. 44.229 -200

    Agresor zUa Sarmikowa [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 42.759 -75.581
    Krazownik 25.608 -4.319
    O.wojenny. 1.100 -16
    Panc. 24.802 -107

    Agresor zUy ares [MNS]
    Zniszczony!

    Obrońca Mrs Smith [BoS]
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 23.327.994 metalu, 5.961.930 kryształu, 25.035.048 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.433.564.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.337.677.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.303.657.500 metalu i 808.544.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 21122,02%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Wartość flot agresorów 10.114.199.000 (61,48%). Wartość flot i obrony obrońców 6.337.677.000 (38,52%).
    Bilans agresora (M: -57.875.861, K: 262.328.530, D: -2.439.952, P: 202.013).
    Bilans obrońcy (M: -3.324.053.994, K: -2.339.819.930, D: -728.128.048, P: -6.392.002).

    Udało się zebrać 963.595.145 metalu i 617.656.600 kryształu.
    [/center]

    Trochę poczarowane i zaraz po tym jak pojawił się złom z wyczekanej kontry, wyparował. Kto widział, ten wie. :E

    [center]
    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 22.000
    O.wojenny. 300
    Panc. 4.000

    Agresor zUa Sarmikowa [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 8.000
    Panc. 5.000

    Obrońca Mrs Smith [BoS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 12.600
    D.transp. 5.510
    Recykler 7.231
    Panc. 5



    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 21.968 -32
    O.wojenny. 300
    Panc. 4.000

    Agresor zUa Sarmikowa [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 7.994 -6
    Panc. 5.000

    Obrońca Mrs Smith [BoS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 73.594.995 metalu, 73.594.997 kryształu, 9.820.005 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 152.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 247.103.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 39.238.800 metalu i 30.576.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 698,15%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 112.757.795, K: 104.095.597, D: 9.820.005, P: 226.673).
    Bilans obrońcy (M: -204.314.995, K: -175.440.997, D: -24.357.005, P: -404.113).
    Created by cuteConverter v 0.3.2.1 - Adam Woźniak[/center]


    p.s. 2-0
    zUy kUn [MNS] vs Mrs Smith [Legion] - 488,63%
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Cpt K ().

  • od ptaszka :D

    Gracz rannyptaszek informuje cię, że:
    Pełen Podziwu dla wielkiego i wspaniałego sojuszu MNS
    Chciałbym złożyć szczere gratulacje togo niezwykle umiejętnie przeprowadzonego RW
    Chyle czoła przed skilem Panny Sarnik umiejętnościami naszego Ogiera ;) oraz pancernymi sondami Boga wojny Aresa
    memento mori tego starcia
    "Ogólnie należy kierować się zasadą, że "gdy się krzywdzi człowieka, należy czynić to w ten sposób, aby nie trzeba było obawiać się zemsty"



    Ja także chylę czoła duży % gratulacje !! Od dzis będe grac na właczonym urlopie : D

    No i przepraszam za smoka to polo kazał mi lecieć więc jeśli checie kogoś winić to najlepiej jego ; /

    Chciałbym wam zaproponować pewien układ . Powiedzmy co 2 niedziele po mszy która odprawi proboszcz Starsky będziemy wam dawali danine w postaci Minda na 400 % czyli w sam raz na ST , w zamian chcielibyśmy aby reszta sojuszników była bezpieczna - oczywscie możecie robić aktywki sondami , ale bez latania flotą powyżej 100 k punktów flot . Piszecie się na taki układ ? Jak chcecie możemy spisać umowe od ręki ; )
    The heart is always only remain Ronin

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mefist ().

  • Ja to chciałem przeprosić za Mefcia.

    Ja mu mówiłem żeby nie leciał i że to nasz sojusznik z MNS, ale on nie słuchał...

    Jak chcecie to go wyrzucę.

    Ogólnie pamiętajcie, że zawsze uważałem że jesteście najlepsi na świecie i szczerze Wam kibicowałem.

    Sarmik, kochana przyjaciółko. Tyle czasu nie rozmawialiśmy ze sobą. Jak tam życie i zdrówko? Tuszę że dobrze i cieszę się niezmiernie.

    Drogie MNS. W razie potrzeby. Paliwko po minimalu, aktywki, statusy przeciwników, powroty Minda?

    Służę pomocą.


    PS. Zawsze Was podziwiałem i uważam że jesteście super fajowi.


    Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnych snów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Miejsce zajęte, to można się wpisać :D.

    Gratuluję, bo jest czego, bo % fajny i bo fajne floty macie :E.

    Nie wiem co kierowało Mrs Smith, że trzymała flotę akurat w tym miejscu i to bez opieki. Jak widać wystarczy wyściubić nosek z 9g i można dostać gonga ;).
    Ale sa też pozytywne strony tego RW. Np +1 dla mnie.

    P.S
    [ciach]

    ---

    Flejmy ciach! ;>

    17.06.14 - Mati

    Łącznie 176 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Starsky2 ().

  • Wielkie gratulacje dla najlepszego sojuszu na uniwersum. Takie starcia lubię najbardziej wielodniowa obserwacja wybranie dogodnego momentu wlot i boom, majstersztyk. Do tego pięknie skontrowane śmieciarki i wywózka tego co się należało. Dominujecie wyraźnie to uni, teraz to mało kto może Wam podskoczyć.
    Teraz kolejna kwestia. To rw zapewne weszło tylko dlatego, że wczoraj z Wami byłem w jednym sojuszu i natchnąłem Was pozytywną energią. Proszę wysyłać odpowiednią daninę na jeden z moich księżyców. Jako, że mam gest niech będzie to któryś w 3 galaktyce abyście mieli blisko. Dobrze, że Starski nie chce bo na ten wypizdówek to byście więcej paliwa stracili na przelot niż to wszystko warta.
    Jeszcze raz graty top 1 acs piękne starcie!.
    Obrończyni odbudowy lub czego sobie życzy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawcz=] ().

  • Zaczynam się zastanawiać komu Koń najpierw wysyła linka :E Bo odnoszę wrażenie że najpierw leci hasło do GENderów "zaraz wstawiam", Ci zaczynają odświeżanie i rezerwacje a potem dopiero reszta :E Ale są równi i równiejsi, była by to dyskryminacja zapewne :E

    Obrończyni już chyba tyle razy dostawała drugą szansę od losu że w końcu musiało się to tak skończyć ;) Graty, duet niebanalny :D Przetapiajcie i siejcie dalej zniszczenie :D A obrończyni śmiało będzie mogła zapominać o koncie i oddawać się uciechom macierzyństwa :baby: Powodzenia w odbudowie, bądź w realu.
    Legionowo się skończyło,większość BoSo poszła... Who is next ? :E
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Leonidas ().

  • Cpt K napisał(a):

    Speszyl podziękowania dla knopersa za rozpoczęcie krucjaty, dzięki której ciemna strona zUa ma za co latać i co rozbijać, oby tak dalej!


    Sarmik coś ostatnio cały czas coś mi wytykasz , Wafelek to , Knopers tamto , to chyba miłość od pierwszego kliknięcia ;P
    Chyba niedługo będziesz chciała mnie "przelecieć" :P Jak Ci się uda to czapa z głów , i już nie wrócę jak bumerang =)

    Co tu dalej napisać , no wykruszają się mi sojusznicy , na co to zgonić hmmm , że ciepło , że internetu nie było , że piwo za mocne , coś się tam wymyśli .
    Najważniejsze aby mieć dystans do tego wszystkiego i jeśli zostanie się pokonanym to pogratulować .

    Tak więc gratulacje .
    Gry nie kończymy , może coś jeszcze uda się was podgryźć .

    P.S Sarmik ciekawa treść dźwignia handlu :)
  • Po raz kolejny pogratuluje top1 acs !!

    No troche sie nalatalismy ale w koncu weszlo jak trzeba :)
    Troche dziwnie wyszlo z ta dobitka :P no ale kara za podbieranie zlomu wyszla od samej gry :D

    Tak czy siak znow potwierdzamy ze nie jednostki a sojusz jest wazny, dobra wspolpraca i wieczna gotowosc :)

    Nie bylo dane mi leciec ale swoj duzy wklad tez mam co mnie osobiscie cieszy :)


    P.s. knopers niestety to nasza chwila wiec troche zrozumienia :) ogolnie mamy dystans do tej gry ale takie rw trzeba jakos opisac :)

    P.s. Daga teraz masz czas do zajecia sie tym co chyba powinno byc najwazniejsze dla Ciebie a nie siedzenie przed kompem !

    Genderki pozdro :P
  • gratuluję
    nie usprawiedliwiam się - złom to złom

    może za kilka dni wrócę, ale w jaki sposób to się jeszcze zobaczy

    przepraszam wszystkich których zawiodłam i dziękuję wszystkim którzy zaoferowali pomoc w odbudowie
    pozytywne zdziwienie wywołała ilość osób chętnych do pomocy w odbudowie
    szczerze mówiąc nie sposób wszystkim odpisać na pw więc odpisuję zbiorowo na forum
  • I kolejna osóbka chcąca tak bardzo złomować MNSów poszła w nasze recki... :D

    teraz będziesz mieć Dagusiu czas aby zająć się na spokojnie dzieciaczkiem :)


    Gratulacje dla Was. akcja świetna, kontra na recki też niczego sobie :) strach się bać co jeszcze nawywijacie na uni :D

    miłego przetopu dla Was! :D

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez (Cannabis) ().

  • Co tu dużo pisać... Znowu pokazaliście, że w lataniu nie macie sobie równych także gratulacje chociaż zaczyna być nudne, że nikt Wam nie potrafi się postawić i zaczyna ubywać flot bez tagu MNS:D

    A tak od siebie to dziękuję bardzo bo to już 3 osoba która mnie bardzo męczyła skanami :p
  • no to niezłe zamieszanie narobiliście. Nic nowego ;P

    Gratulacje, pakujecie w recki po kolei.. strach się bać, zaraz wszędzie dookoła będzie (u) ;P

    Wielkie :beer: dla was przy okazji, Koniu musimy w końcu na tą wawe uderzyć :] Laseczki czekają na nas :E
    Wraz z wprowadzeniem nowego hasła "Palce lizać" personel KFC wycofał papier toaletowy z firmowych ubikacji.

    Gdy masz doła, pomyśl sobie, że jesteś tym plemnikiem, który wygrał.
    Uni 33 - KoU <3
    Uni 58 - A.o.D <3
    Uni Ursa - BWOLF/MNS <3
    Uni Xanthus - Wraith/N-D <3
  • Jak wczoraj wieczorkiem kuknęłam tak tylko przelotnie w dział ST i zobaczyłam to RW to mi się wypsnęło... "o kur...cze" :D No może bardziej wulgarnie :P
    Dobrze że na forum nie można przeklinać bo pogratulowałabym bardziej po "swojskiemu" ale trzeba używać ładniejszych słów ;)

    Także ogromne gratulacje dla Was łobuzy za takie ładne BOOM :) :super: :bdb:
    Swoją drogą nie sądziłam, że na Ursie już takie procenty można wykręcać... to z lekka przerażające :D


    Obrończyni życzę szybkiej odbudowy albo przejścia na eko co osobiście gorąco polecam :) Mam nadzieję, że po złomie się podniesiesz i nie zrezygnujesz z gry :)


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • pfffff co to ma być kolejna ustawka na nic wiecej was nie stać..


    kon wez sie do roboty zezlomuj fatalnego albo goscia w polo to moze wtedy pokazesz jakas klase bo na razie to marnie wyglada ustawki z ludzmi ktorzy nie maja czasu na gre
  • Raku77 napisał(a):

    pfffff co to ma być kolejna ustawka na nic wiecej was nie stać..


    kon wez sie do roboty zezlomuj fatalnego albo goscia w polo to moze wtedy pokazesz jakas klase bo na razie to marnie wyglada ustawki z ludzmi ktorzy nie maja czasu na gre

    + ustawki/pushe na stary kontach MNS ;)

    Stare konto webbera
    Surowce na
    Ksiezyc [x:xx:xx] (Gracz: keller) z dnia 06-12 09:25:26
    Metal: 189.328.170 Kryształ: 20.741.398
    Deuter: 14.342.654 Energia: 0
    Aktywność
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 46 minut.
    Floty
    Duży transporter 3.610 Lekki myśliwiec 12.947
    Krążownik 1.090 Statek kolonizacyjny 18
    Recykler 12.752 Sonda szpiegowska 1.576


    Dla porównania skan floty jak jeszcze webber grał na nim:

    Metal: 65.204.941
    Kryształ: 568.961
    Deuter: 20.581.812

    Floty
    Mały transporter 8.957
    Duży transporter 576
    Lekki myśliwiec 46.137
    Ciężki myśliwiec 57
    Krążownik 5.110
    Okręt wojenny 397
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 11.154
    Sonda szpiegowska 311
    Niszczyciel 57
    Pancernik 6.306


    Co do starcia, ładnie wam to ostatni czasy wychodzi , chyba prowokacje na coś się przydały ^^
  • Raku77 napisał(a):

    kon wez sie do roboty zezlomuj fatalnego albo goscia w polo to moze wtedy pokazesz jakas klase bo na razie to marnie wyglada ustawki z ludzmi ktorzy nie maja czasu na gre

    o właśnie zgadzam sie najlepiej tego tam.... jak mu było... yyyyyyyy
    o mam Wpolo czy Wpassat - nie nie ta to o pana Wpolo chodzi on jak robi stejki to i tak na minusie więc jaka to mu bedzie różnica czy jest po lewej czy po prawej stronie raportu ?(

    A tak ogólnie to naprawde jest czego gratulować wiec - :graty:


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • Jak się nie ma czasu na grę to się wbija urlop, proste jak kontra na darmozjada :E

    Tak się kończy powiew nudy w MNSach i końskie marudzenie "muszę ustrzelić coś dużego", chciał duże to ma, chwila spokoju będzie :P
    Na tą akcję czekaliśmy sporo czasu, czekały recki, dex, tylko obrończyni nie chciała współpracować co do miejsca, wczoraj jednak zmieniła zdanie i zrobiła nam miłą niespodziankę tym ruchem.
    Chłopaki, dzięki za wspólny lot ^^

    Mef, ale my sobie % z minda bierzemy bez żadnej umowy, zaproponuj coś lepszego :D

    Teraz czas wmontować sorro w coś większego bo jak jeden przestał marudzić to zaczął drugi, jak tu z nimi wytrzymać :*

    Obrończyni szo lub spokojnej gry w innym wydaniu ;)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Sarmik ().

  • Gratulacje. To była kwestia czasu kiedy ta flota padnie, na żadnym uni nie widziałem tak często farmionego gracza z topu jak właśnie smithowa, to po prostu regularna farma była, chyba najlepszy dostawca deuteru dla konia na całym uni...

    A co do kolejnych insynuacji, że MNS się pushuje to polecam w końcu zrozumieć, że dodali w pewnej wersji coś takiego jak "Handlarz złomu".
  • No ładnie sobie tu gracie! Gratulacje zasłużone jak najbardziej. SzO dla Pani Smith, oby wróciła w wielkim stylu ;)
    Przy takim tytanie to i dramę ciężko ambitniejszą wykręcić :P
    Aż się nie mogę doczekać, aż zobaczę nowy rekord ^^ Chodź wtórując "pewnie nie prędko" :D