Ostrzeżenia

  • Znalazłem tam tylko odpowiedź na pytanie ile mogę mieć ostrzeżeń zanim dostane bana ale nadal nie wiem czy można ściągnąć te ostrzeżenia jakoś się ich pozbyć i czy bana stałego da się pozbyć po np. jakiejś pokucie, w sensie coś do zrobienia poprawy itd.
  • Każde ostrzeżenie może skutkować banem stałym lub czasowym. 5 ostrzeżenie jest równoznaczne z automatycznym nałożeniem bana czasowego (FA rozstrzyga o długości trwania) a ostrzeżenie nr. 6 zawsze kończy się banem stałym. Bana stałego nie można usunąć. Ostrzeżenia można usunąć w sposób podany w regulaminie.

    V. Amnestia

    a. Ostrzeżenia:
    Ostrzeżenie może zostać usunięte przez administratora forum na prośbę użytkownika, o ile spełnione są następujące warunki:
    usuwane ostrzeżenie jest starsze niż 6 miesięcy,
    użytkownik od otrzymania ostatniego ostrzeżenia wykazał znaczną poprawę w zachowaniu i nie otrzymał kolejnych ostrzeżeń,
    usuwane ostrzeżenie nie dotyczy sprawy poważnej (np. gróźb, mocnych wulgaryzmów, łamania OWU, multikont),
    za dane ostrzeżenie nie udzielono bana na konto (lub bana w wyniku poprzednich ostrzeżeń),

    Uwagi:
    Nawet mimo spełnienia tych warunków administrator zastrzega sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia prośby lub postawienia dodatkowych warunków.
    Amnestia nie dotyczy ostrzeżeń sprzed bana czasowego oraz kont zablokowanych na stałe.
    Każdy użytkownik może skorzystać z amnestii maksymalnie trzy razy.
    Prośby należy wysyłać za pomocą ticketu: support.ogame.pl/
    OGame Tech