TOP 1 ACS; PIOTR WITCZAK i cichylowca i cichyPL i WinneR i Galaktyczny_Rolnik [WIP] vs KIC [MG42] - 351347,16% + zbiórka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jak widać nic na tym świecie nie jest wieczne

    uni 50 odeszło, czas budowania gs odszedł i nawet gsy odeszły

    jak napisał lajt problem logistyczny
    planowanie wszystkiego przed lotem
    pewnie kiedyś gdy latałeś jeszcze gsami za czasów Sinu to inne było pilnowanie aktywek

    pocieszające jest to iż nie padła flota ofensywna
    a co dała w 39 roku linia Maginota
    to chyba każdy wie
    jeśli jest Polakiem tym bardziej
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • Gratulacje STarcia!
    Niedawno kosmiczny procent na Electrze, teraz tu :O same rekordy padają. :D
    Zadziwiające zebrać tyle gąsek i puścić je w jednej fali. zapewne myślenie takie, że takiego sprzętu to nikt nie ruszy :D
    No jednak pomyłka :P
    SzO choć osobiście to w takiej sytuacji już bym szedł w Eco. :D
  • Takie starcie wymaga odpowiedniego cytatu z klasyki:
    "Odczułem zakłócenie Mocy. Jakby krzyk przerażenia z milionów gardeł, a potem cisza. Stało się coś strasznego."
    Ben Obi-Wan Kenobi, Gwiezdne wojny
    Gratulacje dla atakujących, obrończy SzO ... ale to chyba potrwa kilka lat.
    "Obyś trafił do nieba zanim diabeł dowie się, że umarłeś"








    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dedal ().

  • Bizon. napisał(a):

    sporawy % z ciebie wyszedł kicu ;) pomyśleć że na u 50 nie myslelismy o niczym innym tylko o tym żeby cie zapakować w recki... tam łatwiej było utrzymać takie stado, ale żal troszkę ludzi którzy wypisują że grac nie umiesz tym bardziej że sami nic nie osiągnęli.. a ty sam ponad 5k gasek umiałeś naspawac pamietam jak było ich tylko 500 ;P
    Powidzenia w realu


    nawet mnie nie dotknely twoje slowa,
    powod mojego posta jest prosty,
    to ty nic nie osiagnales, fisher budowal ci konta a ty je wtapiales
    [ciach]
    ja chociaz zbudowalem cos na pol-oszustwie ale 80% starc bylo uczciwych
    fakt tego ze ja siedzialem i zlomowalem a ty siedziales i traciles mowi sam za siebie
    [ciach]

    jeszcze raz gratuluje starcia

    Administrator Forum Asiaa:
    Flame.
  • co tu duzo pisac , cierpliwosc poplaca , odpuszczalismy nie raz zeby zlapac cale stado w jednym slocie i w koncu sie doczekalismy :D
    klopoty "logistyczne" spowodowaly ze nie polecialem z wami ale mimo tego wyszliscie z tego starcia z pieknym zyskiem i bardzo malymi stratami
    graty jeszcze raz , falszywiec dostal to, na co zasluzyl :D a zielony paziu zlomuje swoje gasiory zeby sure do GO odeslac :quasi:
    pozdr
  • gardze wami napisał(a):

    Bizon. napisał(a):

    sporawy % z ciebie wyszedł kicu ;) pomyśleć że na u 50 nie myslelismy o niczym innym tylko o tym żeby cie zapakować w recki... tam łatwiej było utrzymać takie stado, ale żal troszkę ludzi którzy wypisują że grac nie umiesz tym bardziej że sami nic nie osiągnęli.. a ty sam ponad 5k gasek umiałeś naspawac pamietam jak było ich tylko 500 ;P
    Powidzenia w realu


    nawet mnie nie dotknely twoje slowa,
    powod mojego posta jest prosty,
    to ty nic nie osiagnales, fisher budowal ci konta a ty je wtapiales
    [ciach]
    ja chociaz zbudowalem cos na pol-oszustwie ale 80% starc bylo uczciwych
    fakt tego ze ja siedzialem i zlomowalem a ty siedziales i traciles mowi sam za siebie
    [ciach]

    jeszcze raz gratuluje starcia


    widać jak cie to nie rusza kiepie
    Prawda to jest taka ze dostałeś kopa z MG i masz ból tyłka bo bez fishera nic nie umiesz zrobić...
    Bizon taki zły bo oddał konto fisherowi na wakacje. przynajmniej nie przypisuje sobie jego starć zrobionych na moim koncie jak ty i ciesze sie ze mógł podziałać na tym co zbudowałem bo ma dryg do tego tylko pieniędzy na koncie w banku za bardzo nie chce wydawać na ta gre i musi sie kumplować z takimi jak ty i yoda zeby miec jakies szanse z wipem :.
    zejdź z urlopu na dłużej niz 2 tygodnie bez zasiadaczy rzecz jasna i postaraj sie cos sam ustrzelić a nie tylko to co nazywasz pół oszustwem... żenada

    przykro mi że tak mało tu pozłomoałem gdy ty złomowałes flote syrenki i cry u hadlarza no ale mi sie skanować nie chciało a kaski za bardzo wydawać nie miałem ochoty ;)

    pozdrawiam i zastanów sie kto więcej osiągną. ty czy kic który pzrez kilka lat stukał te gsy. przynajmniej zrobił to uczciwie....

    kicu powodzenia w realu albo na innym uni ;]
  • [ciach]

    cichy kat napisał(a):

    klopoty "logistyczne" spowodowaly ze nie polecialem z wami

    bez urazy..."klopoty "logistyczne" "???.....Dostaliście lot jak na tacy a i tak nie umieliście się zdzwonić......Lajt miał rację że nie było problemu w logistyce......Jarek (KIC`u) źle wybrał cel.Jedno jest pewne,flota którą zaprezentował Fabiano tak czy inaczej byłaby w tym samym miejscu o tej samej porze,gdyż nie lata się ot tak po strzelcu



    niniejszym dziękuję Marcinie za wspomnienie mojej osoby....Faktem jest że gdyby nie real, to wolałbym się własną pięścią zabić niż konto dać do WIP`ów.....swgo czasu niemrawość MG`erów i CHAOS`ów spowodowała że WIP`y maja czym latać....teraz mam nadzieję że wszyscy zainteresowani widzą że to co mówiłem miało sens

    GrześQ gratki rewanżu......
    Marcin Tobie gratuluję mega % i godnego zysku
    KIC`u.....Tobie życzę byś olał tę grę.....wypnij się na to....walnijmy po browarku.....sam sie przekonasz ze strzelec to jest mega kolo ;)


    niewątpliwie kontrującym którzy mieli jaja zdecydowane gratki bo trzeba mieć charakter żeby tak polecieć

    Super Moderator Asiaa:
    Flame
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Starcie piękne. Gratulacje się należą, szkoda tylko tych przepychanek pod takim starciem:/
    KICowi odpoczynku a ci którzy twierdzą że kic nie umial grać/ latać GSami niech pokażą mi swoje 5k GS
  • Torquemada napisał(a):

    no i ladnie cisniesz Cichy ... widze ze gra Ci sluzy.

    Pozdrowienia dla Igly, Testero i niezapomnianego Jarczyka :D

    ps. Palma sprzedaje paliwo na Quantum :D
    że też się wam dalej chce :D
    myślałęm że z draco tylko kosmiczny pył już został ;)
    a tu widze nieźle się bawicie :)
    starcia tylko pogratulować :)
    a w ogame jak w ogame dużo spinek- jak zawsze :)
    pozdro dla was
    w szczególnośći dla Psikusów :)
    obrońcy :gszo:

    Best of the best
    8-)
    Solo 5822 %
    ACS: 75.000 %