mIMaS [Arcy LaMki] vs wishmaster [KLN] - 28978,54%

  • Uni 66 [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • mIMaS [Arcy LaMki] vs wishmaster [KLN] - 28978,54%

    Dzień dobry :)

    Długa nerwowa noc, ale jak widać było warto. Flota złapana z PZ. Pozwolę sobie zacytować kilka słów Wishmaster'a :]

    "...mnie bys sam nie zlapal, nikt nigdy mnie sam nie zlapal..."

    mam nadzieje, że nie kłamałeś z tą krata piwa :D


    Let it go- Def Leppard


    Pozdrawiam moich sojuszników, wszystkich znajomych i dostawców deuteru, których serdecznie zapraszam :)

    Obrońca oczywiście pogratulował, za co szacun.
    SzO nie życzę bo nie ma sensu, Wish powodzenia w realu! Pozdro :)

    [center]Starcie z 2014-04-08 następujących flot:

    Agresor mIMaS [Arcy LaMki] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 1.000.000
    Krazownik 100.000
    Panc. 100.000
    Niszcz. 15.000
    Razem: 1.215.001

    Obrońca wishmaster [KLN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 23.195
    D.transp. 5.296
    L.myśliw. 300.015
    C.mysliw. 34
    Krazownik 40.000
    O.wojenny. 10.000
    Recykler 34.000
    So.szpieg. 894
    St.kolon. 42
    Bombowiec 2.600
    Panc. 30.000
    Niszcz. 7.800
    G.Smierci 107
    Razem: 453.983

    ...po 6 rundach:

    Agresor mIMaS [Arcy LaMki] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 636.594 -363.406
    Krazownik 92.044 -7.956
    Panc. 96.632 -3.368
    Niszcz. 14.487 -513
    Razem: 839.758 -375.243

    Obrońca wishmaster [KLN] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 10.822.103 metalu, 43.776.800 kryształu, 9.723.372 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 2.034.753.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.560.306.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.794.897.900 metalu i 1.102.955.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 28978,54%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 398.708.403, K: 567.264.500, D: -64.403.628, P: 901.569).
    Bilans obrońcy (M: -4.612.657.103, K: -3.140.827.800, D: -871.143.372, P: -8.624.628).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    143.600 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.872.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.794.897.900 jednostek metalu i 1.102.955.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.769.044.300 jednostek metalu i 1.102.955.700 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.2 - Adam Woźniak[/center]
    ---------------------------

    Dopóki zna się swój cel i ma się wewnętrzną siłę, by ten cel realizować, dotąd człowiek jest niepokonany!

    ...można mnie zniszczyć ale nie pokonać...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez =mIMaS= ().

  • hehehe, oczywiście, że z kratą nie kłamałem, podaj tylko namiar to podeśle, lub razem wypijemy :D ale zdaje się, że te słowa napisałem do sosny a nie do ciebie.
    gratuluję jeszcze raz i choć wiem, że to do krzykaczy większych niż ja nie przemówi, to na prawdę dziękuję. Od dłuższego czasu nie miałem chęci na grę i od około 2miesięcy szły lamerskie fsy na własny pz, choć wiedziałem czym się to w końcu skończy. Ale nie żałuję, bo nie ma czego. Prawie 8 lat w tym syfie to zdecydowanie za długo. Teraz każdy jest zadowolony, mimas, bo dopiął swego, ja bo nie jestem już uwiązany, moja żona, bo będę miał więcej czasu dla niej i dla moich dwóch córek, no i reszta uni, która nie przepadała za mną delikatnie mówiąc :D odbudowy nie będzie bo nie ma chęci, a poza tym gdybym zaczął się odbudowywać to zaprzeczył bym temu co tu napisałem. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wspólną grę. Szczególne podziękowania dla sojuszu KLN,starej Valkirii i zamyślonego marabuta, bo to było jego konto, grałem na nim od poprzedniego złoma. Kto ma ochotę niech się bawi dalej. Peace!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czmielu ().

  • Graty Mimas :D piekny strzał godny twej floty :)
    TOP1 SOLO uni 66 twoje ;P
    przetapiaj i próbuj pobić ten % :D
    WISH powodzenia w realu :)
    Idź swoją drogą nie daj satysfakcji wrogom

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gma85 ().

  • gratulacje, choc wish to dobry kolega to i tak ciezko nie byc pod wrazeniem, i do tego wyliczony z pz, przy takiej akcji nawet obronca nie moze sobie za duzo zarzucic (nie kazdy ma czas puszczac fs na 3min)
    Zgodze sie z tym co powiedzial Wish
    mimo ze st na koledze to i tak milo popatrzec na takie starcie i zachowanie, gratulacje raz jeszcze.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez candy632 ().

  • no Mimas, wielkie gratulacje
    Wishowi powodzenia


    ale najfajniejsze jest to ze nie ma pyskówki tylko pozytywne zachowanie dwojga graczy z wysoką kulturą osobistą

    więcej takich starć można wszystkim życzyć
  • Gratulacje Mimmek bo procent piękny z tego starcia wyszedł, obserwacje jak najbardziej zaowocowały, a mniejsze chęci Wisha też miały wpływ na powstanie tego starcia.
    Przetapiaj bo sporo tego jest i następnych równie godnych starć życzę.

    Wish szkoda, ale z drugiej strony to ułatwienie w realu, rodzinka będzie mieć większa z Ciebie pociechę ;)
    Jako stara Valkiria życzę powodzenia w realu...trzymaj się.
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
  • Pięknie mimas ]:-D długo czekałem na konkretny % z Twojej strony 8-)

    ale się doczekałem ;}

    Wishowi powodzenia w realu ;) pamiętam jak jeszcze kiedyś wleciał mi w planetkę i skasował flotę ekspedycyjną ;(

    Przetapiaj na zabawki, niech flota rośnie, trzeba mieć czym latać jak połączą uni XD

    pozdr malutki
  • GRaty Mimas ubicia nieuchwytnego ............... teraz czekam na jego kolezanke do konca :E :E :E :E chyba ze tez sie sprzeda

    Wszystko jest fajne i mile ale historia tego jest bardzo dziwna i chyba sami wiemy ze tu jest walec ciezki ale oczywiscie szczekaczki tu zaraz zrobia swoje
    czekam mimas az jeszcze jedna r...spakujesz wtedy bedzie koniec z wszystkim
  • arcy kaganiec napisał(a):

    GRaty Mimas ubicia nieuchwytnego ............... teraz czekam na jego kolezanke do konca :E :E :E :E chyba ze tez sie sprzeda

    Wszystko jest fajne i mile ale historia tego jest bardzo dziwna i chyba sami wiemy ze tu jest walec ciezki ale oczywiscie szczekaczki tu zaraz zrobia swoje
    czekam mimas az jeszcze jedna r...spakujesz wtedy bedzie koniec z wszystkim


    Góral zawsze musisz te swoje bidne 2 grosze wtrącić?? Ciebie to zjechali na każdym możliwym uni na jakim byłeś a tutaj tylko dla tego nie bo Ci inni pilnowali (-śmy) Przynajmniej mamy swój honor a ty masz jedynie swoje marne tekściki ;) Twoje Marzenia Ci się nie spełnią i tak ciao :))

    Szkoda wisha przynajmniej widać, że szczesliwy i wolny Wish powodzenia :)
    a ja hm... może oddam swoje albo moim pobije to TOP Solo bo tez od jakiegoś czasu ochoty niema gra straciła sens Ale napewno góral tobie satysfakcji żadnej nie dam bo pokazałeś kim jesteś i jaki jesteś i taki sam bedziesz dla innych jak tylko sytuacja będzie tego wymagać
    Tyle w tym temacie a teraz czekamy na wypocinki górala :))):)

    Gratki dla atakiera spory % solo :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lukasz1979 ().

  • Góral Ty to chyba Nostradamus jesteś do tego mistrz CIĘTEJ KRAWĘŻNIKOWEJ RIPOSTY :D:D mało wiesz a dużo szczekasz do tego nawet na zawołanie ;)) I ci sie wydaje tylko, że ktoś mi się do dupy dobiera powody są całkiem inne ale twój rozum nie których spraw nie obejmuje i pewnie nigdy nie obejmie :) I wiesz coo?? fajnie to wygląda od drugiej strony kurtyny jak sie pienisz ;) Jak sobie wyobrażam twoja minę i bujające się polichy jak świńska dupa w tych całych emocjach kiedy się zapieniasz ... i to z jaką werwa piszesz te swoje zdanka, jak w tych nerwach musisz się cofać i poprawiać literki to dopiero mi się micha cieszy :P Co do 8 G wycofałem się dla tego i tylko dla tego że nie było w sojuszu równości o jakiej była mowa wszystko w tajemnicy utrzymane i planowane , totalna ignoracja i olewka jak człowiek wyrazał chęci uczestniczenia w czymś zespołowym a taki zespół to ja mam na tyłach do tego nie przywykłem i nie przywykne to po 1 a po 2 jak bym miał grać dla glorii i chwały jak co nie którzy to bym tam był tylko mi na steczkach nie zależy grałem dla "ludzi" ciężko kumający prostaku :)
    Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz z tego, ze nie którzy mają dylematy co do ciebie .. z resztą nie moja sprawa szczekaj sobie dalej tyle twojego i tylko takie możliwości ci pozostają ;)

    A co do idlaków czemu nie?? jak się na tym nieźle wychodzi obrazki sobie same lecą a ja sobie siedzę gdzieś i mam lepsze i przyjemniejsze na tą chwile zajęcie w przeciwieństwie do Ciebie i do tego że na jakim koncie nie zasiądziesz to od razu zaczyna się cofać w rozwoju na wiecznych urlopach :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lukasz1979 ().

  • Góral ty to jednak jesteś paranoik, umiesz tylko pyskować i mięsem rzucać, nawet Aleks ci napisała na soju żebyś- parafrazując- zachował swoje żałosne jęki dla siebie, bo to źle o soju świadczy. Odpuść sobie i kultury się trochę naucz. Fakt faktem też lubię poszczekać, ale nikogo nie wyklinam i nie powoduję, że ludzie dla świętego spokoju banują mnie na gg. Mały kontakt z tobą miałem, ale jedno czym dałeś mi się poznać to właśnie bluzgi i to, że sprzedawczykiem jesteś. A może już zapomniałeś jak ja, piranoss, i gameOVER dołączyliśmy do KLN i w ten sam dzień wysłałeś do twardego pw ze skopiowaną wiadomością właśnie gameOVER-a, którą napisał tylko i wyłącznie do wiadomości sojuszu?? Fałszywy jesteś i tyle. Szczekaj sobie ile chcesz. Sprostuję jedną rzecz dla ciebie i dla innych. Sam wielokrotnie mimasa podejrzewałem o lewe steki o push i handel kontami. I pewnie w wielu wypadkach miałem rację o czym i inni pewnie dobrze wiedzą. Ale ja nigdy nikomu się nie podłożyłem i tak samo było tym razem. Starcie 100% czyste. Za co pogratulowałem już raz, pogratuluję i kolejny. A ty pało niemyta zajmij się swoim nosem i swoimi pushami, dobrze wiem o nich wszystkich, inni zresztą też.
    I nie zaśmiecajcie już tego tematu, dajcie odejść w spokoju, bo jestem zaskoczony wszystkimi wpisami które się tu pojawiły. Myślałem, że będą znacznie gorsze, a tu suprajsik:D Właściwie każda wypowiedź jest neutralna lub wręcz życzliwa :D
  • Mimas klasa sama w sobie. Dobrze sie oglada i czyta tak dobrze wykonane starcie na dobrym graczu. 28k % juz masz wiec przetapiaj i ...czas na kolejne cele :)-

    Wishmaster, mogles wlaczyc urlop, pisales nie raz,ze nie masz czasu,wiec po co to bylo? :P Powodzenia!
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Mimas piękne wyliczanko , przepiękny zysk , jeszcze lepszy % , to teraz czekam na pobicie tego % , przetapiaj na nowe latawce i dobij do 200k panter.

    Wish a Tobie życzę powodzenia w realu.