ACS; riddi i Mephisto i Nick [New], No FeAr [B.A], kilerwaszpan [PiS] vs massa [MIT] - 40734,47% + moonkill TOP 1 ACS

  • Andromeda [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; riddi i Mephisto i Nick [New], No FeAr [B.A], kilerwaszpan [PiS] vs massa [MIT] - 40734,47% + moonkill TOP 1 ACS

    a sezon na MIT w pelni po wystrzeleniu drobnicy trzeba bylo zmienic kaliber ...

    Na samym poczatku chcialbym przeprosic gracza Poltergeist ( z duzej litery zobacz:P) za to ze nie poczekalem z akcja do konca S&D

    co do samej akcji to jakies 2 tyg zagadalem do 2 gornikow u massy w us czy by mu moona nie zdjeli, jeden z nich wyrazil chec wspolpracy tak wiec postawil kilka gs i czekalismy tylko na wlasciwy moment. Pierwotnym naszym zamiarem nie bylo sciagniecie mu calej floty a jedynie moona na ktorego zwozil surowce z grubszych akcji ]:-D ale ze przezorny zawsze ubezpieczony to zagadalem do paru osob czy jezeli okaze sie ze leci tam cala flota to nie poleca w acs bo sam nie dam rady a szkoda zeby okazja przepadla ;P pierwszym terminem akcji byla niedziela tydzien temu jak massa trafil senne, ale niestety siedzial w nocy wiec akcja przelozona. Drugi termin byl w sobote ale za pozno odezwalem sie do osoby sciagajacej moona i niestety nie bylo go;/ wiec akcja przelozona na nastepny dzien 8-) fs massy poszedl standardowo, po zniknieciu pz okazal sie ze fs faktycznie poszedl na tym monie. Od razu pw do chlopakow i tu mala niespodzianka bo killer poslal o godzine za dlugiego fs i nie da rady poslac swojej floty (bez ktorej notabene nie przebijalismy sie przez GS), gdy powiedzialem o tym mephisto, zaproponowal aby lecial jego kumpel z innego uni z ktorym juz rozmawial nawet o przyjsciu do nas do soja. Podanie zostalo rozpatrzone w trybie blyskawicznym i wyslane zapro potem juz tylko czekalismy czy moon padnie, reszta byla formalnoscia. REKORD ACS zostal troche wysrubowany 8-)

    Pozdrowienia:
    - dla marty (tym razem nie wymuszone)
    -calego New i NewA
    -dla okoprokopa
    -rollo ( za sciagniecie moona)
    - mialem pozdrowic forumowe zwierzatko laske, ale szkoda takiego ST psuc takimi pozdrowieniami wiec w nastepnym :]
    - i najwazniejsze pozdrowienia dla taty ( gdyby nie sympatia jaka cie daze nie byloby pewnie tego ST :E )

    od No FeAr:
    Dzięki za możliwość lotu i pozdrowienia dla B.A i znajomych.
    od kilerwaszpan:
    Dzieki za zapro ale niestety po ciezkim week zle ustawiony powrot fs-a i
    pozostal tylko lot ss:/ wielkie graty i pozdro dla PiSiorow i teamu
    od Mephisto:
    Pozdrowienia dla znajomych i sojuszników z Andromedy, oraz sojuszu SinCity z 69 uni ;)


    Starcie z 2014-02-24 05:49:59 następujących flot:

    Agresor riddi [New] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 120.244
    D.transp. 1
    L.myśliw. 770.170
    C.mysliw. 10.000
    Krazownik 81.106
    O.wojenny. 15.109
    Bombowiec 1.000
    Panc. 50.256
    Niszcz. 5.497

    Agresor Mephisto [New] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 40.195
    L.myśliw. 151.390
    C.mysliw. 514
    Krazownik 10.192
    O.wojenny. 3.010
    Bombowiec 1.004
    Panc. 14.425
    Niszcz. 246

    Agresor No FeAr [B.A] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 18.270
    L.myśliw. 92.242
    Krazownik 15.024
    O.wojenny. 1.300
    Bombowiec 1.007
    Panc. 8.483
    Niszcz. 1.857

    Agresor Nick [New] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 69.711

    Agresor kilerwaszpan [PiS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca massa [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 100.074
    D.transp. 5.659
    L.myśliw. 600.085
    C.mysliw. 1.365
    Krazownik 50.078
    O.wojenny. 10.000
    Recykler 80.001
    So.szpieg. 197
    St.kolon. 4
    Bombowiec 1.000
    Panc. 34.000
    Niszcz. 4.011
    G.Smierci 180
    Sat.slon. 699
    Obrona:
    Wyrz.rak 869

    ...po 6 rundach:

    Agresor riddi [New] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 71.137 -49.107
    D.transp. 1
    L.myśliw. 454.692 -315.478
    C.mysliw. 7.023 -2.977
    Krazownik 73.120 -7.986
    O.wojenny. 14.235 -874
    Bombowiec 930 -70
    Panc. 47.535 -2.721
    Niszcz. 5.188 -309

    Agresor Mephisto [New] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 23.595 -16.600
    L.myśliw. 89.001 -62.389
    C.mysliw. 384 -130
    Krazownik 9.178 -1.014
    O.wojenny. 2.833 -177
    Bombowiec 945 -59
    Panc. 13.618 -807
    Niszcz. 235 -11

    Agresor No FeAr [B.A] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 10.846 -7.424
    L.myśliw. 54.587 -37.655
    Krazownik 13.601 -1.423
    O.wojenny. 1.233 -67
    Bombowiec 956 -51
    Panc. 8.024 -459
    Niszcz. 1.762 -95

    Agresor Nick [New] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 65.804 -3.907

    Agresor kilerwaszpan [PiS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca massa [MIT] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 62.937.435 metalu, 42.614.022 kryształu, 13.910.539 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 47.203.076 metalu, 31.960.517 kryształu, 10.432.905 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 3.094.095.000 jednostek, z dofarmieniem 3.094.095.000.
    Obrońca stracił łącznie 11.659.691.500 jednostek, z dofarmieniem 11.660.873.500.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.533.733.100 metalu i 1.539.713.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 40734,47%
    Księżyc został dany!
    Bilans agresora (M: 700.513.611, K: 609.335.439, D: -123.837.556, P: 1.186.011).
    Bilans obrońcy (M: -6.615.833.511, K: -4.201.998.539, D: -1.050.055.944, P: -11.867.888).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.


    Udało się zebrać 2.531.333.100 metalu i 1.539.714.900 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.2 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez riddi01 ().

  • No, no - akcja pierwszorzędna :)
    Nic, tylko pogratulować i bić pokłony za tak wysoki procent i za samą akcję też oczywiście ;)
    Pokonanemu cóż - nosił wilk razy kilka... SzO oczywiście XD

    PS. Do baranka riddiego: do tej pory nie tykałem Cię personalnie, bo i nie miałem ku temu powodu, ale widzę, że przestawanie (acz krótkie) z pusherkiem bmw, który kiedyś tam też zwał się riddick, zrobiło Ci wodę z mózgu. Jest też taka możliwość, że to jednak Ty jesteś tym samym pusherem z uBarym :E Chociaż po wpisach widzę ciut większą inteligencję :XP:
    To, co wpisałem przed PS. było moim naturalnym odruchem, w którym szczerze gratuluję pięknej akcji. Niestety, swoim buraczanym wpisem o mojej osobie sam sobie psujesz piękne ST :] Niby Ci moje wpisy nie pasują, ale jak widać domagasz się ich więcej ;)
    Winnetou jest moim idolem XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Laska ().

  • No najwyższa półka , gratulacje udanej akcji agresorom , nabałaganili i posprzątali po sobie :brawo: :bdb: , obrońcy pakiet choć jak widzę po statystykach ciężko , długo i mozolnie może to potrwać :gszo:
  • No riddi dałeś czadu na całego :evil:
    Taki Top :top1: ACS Andromedy niełatwo będzie pobić :bdb:
    % piękny i w dodatku z mega zyskiem :brawo:
    Pokonanemu SzO a raczej zmiany konta bo odbudowanie tego będzie raczej czasochłonne :komp:
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein
  • będę obserwowała z ciekawością, bo mam dziwne przeczucie, że mogą posypać się topowe floty andro po tym łączeniu... i sama nie wiem, czy to źle, czy dobrze :>

    Marta, 24.11.2013.


    przyznam, że myślałam, iż floty te będą zdejmowane przez graczy nowo przybyłych, tutaj akcja zorganizowana przez riddiego, ale gdyby nie łączenie, nie miałaby ona pewnie szans powodzenia z uwagi na brak towarzystwa do lotu, tak więc w pewnym sensie miałam rację

    dodatkowego smaczku dodaje jeszcze fakt, że massę dopadł jego były sojusz poniekąd, choć w ciut zmienionym składzie, to jednak tag ten sam

    to tyle moich dywagacji :D

    gratuluję, rozegranie akcji wzorcowe
    i dziękuję za pozdrowienia

    massa, hm, wiem, że jakiś czas temu chciałeś wziąć urlop od ogame... może teraz będzie na to okazja? jeśli jednak postanowisz powrócić, życzę szybkiej odbudowy :)
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez vaR ().

  • Ridi miales fart i to niesamowity gdyz ja z tego moona prawie nigdy nie robilem fs-ow
    Niestety wczoraj przez brak czasu i to ze moj synek jest chory musialem sie nim zajac
    Puscilem fs tam gdzie stala flota
    I zebym zszedl na dol normalnie tak jak zawsze przed praca
    A zszedlem jakies 17 min pozniej
    To starcia pewnie by nie bylo bo moona bym obronil i rollo nie zdjalby go
    Bo pz zle wyliczyliscie

    No ale coz stalo sie jak sie stalo i tyle
    Pogratulowalem ci na pw zrobie to i tu
    Graty

    Co do odbudowy nie wiem czy bedzie
    Bo rozwazalem i rozwazam zakonczenie przygody z og

    Tyle ze nie chcialem zrobic tego w taki marny sposob

    I ten fakt nie bardzo denerwuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Ps: Zebyscie widzieli mojej zony reakcje i jej rogal na twarzy jak sie dowiedziala!
    ANDROMEDA - OFF
    URIEL - OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez massa ().

  • graty starcia bo % mega
    co do zysku to jest ok

    Riddi fart niesamowity... mial byc farming wyszedl top 1

    Mam nadzieje ze siurek nie ulegnie i jeszcze w st wystapi po odpowiedniej stronie

    Masa Ultra SzO

    a ekipie wiecej przepałów 8-)
  • MA$A napisał(a):

    Ridi miales fart i to niesamowity gdyz ja z tego moona prawie nigdy nie robilem fs-ow
    Niestety wczoraj przez brak czasu i to ze moj synek jest chory musialem sie nim zajac
    Puscilem fs tam gdzie stala flota
    I zebym zszedl na dol normalnie tak jak zawsze przed praca
    A zszedlem jakies 17 min pozniej
    To starcia pewnie by nie bylo bo moona bym obronil i rollo nie zdjalby go
    Bo pz zle wyliczyliscie

    No ale coz stalo sie jak sie stalo i tyle
    Pogratulowalem ci na pw zrobie to i tu
    Graty

    Co do odbudowy nie wiem czy bedzie
    Bo rozwazalem i rozwazam zakonczenie przygody z og

    Tyle ze nie chcialem zrobic tego w taki marny sposob

    I ten fakt nie bardzo denerwuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    massa wiem ze bardzo zadko robiles tam fsy i wiem gdzie zazwyczaj fsy robiles :) co do zlego wylcizenia to w ogole nie klikalismy cie wiedzialem o ktorej wroci ci flota najwczesniej i na ten czas wyslalem atak zeby czasem nie bylo sytuacji gdzie moon pada a twoja flota wraca pare min przed naszym wlotem :E moon byl sciagany dla farmingu nie dla tego ze liczylem na trafienei calej floty, ale wolalem byc przygotowany na to ze bedzie cala flota a jak zniknal pz co zauwazylem jakies 10 min po zniknieciu pz to wiedzialem ze poszedl tam fs i dlatego chlopaki tez wystartowali . co do obrony moona to moze sie nie znam albo cos ale flote miales na efesie wiec nie miales czym go bronic :P a tej surki i floty co byla na planecie starczylo by moze na odbicie max 4 kulek , dla twojej wiadomosci lecialo ich 10 ;P
  • Graty chłopaki, akcja cud malina.... Co by było gdyby.... XD XD Ile to ja razy słyszałem ten tekst ^^ Kolejne konto starych Dech w powietrze poszło :E

    Massa SZO i odbuduj chociaż do stanu jaki dostałeś :roll:

    Pozdro dla grających i już nie grających

    PS Riddi: Dzięki za dedy i fona w ST

    Sory, że tak późno w tak zacnym tytanie się wpisałem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okonek1 ().

  • Massa jaki był to był ale Szoo życzyć mu trzeba, bo jakby nie było to również taki gracz jak on tworzył historię Andzi.

    A chłopaki imprezka na całego. Macie za co bawić bo PZ ogromniaste więc szaleć można. Graty wam się należą jak nikomu innemu. Gadki typu a gdyby babka wąsy miała... są tak smieszne że aż żenujące dlatego nie ma co się nad tym rozpisywać. Gratuluję i cóż... Kto następny?
  • Cóż - o tym St na pewno będzie się sporo pisać. Osobiście cieszy mnie fakt, że Massa padł - ostro mnie pilnował i zagrożenie stanowił realne. Nie cieszy mnie fakt, że to riddi go złomnął bo jakoś tak te jego napinki, teksty a i ostatnie wczasy na pręgierzu nie przemawiają za nim w mojej ocenie. Nick się widzę jakoś odnalazł - ciekawe jak się finalnie Twoje przygody skończą - szczęścia życzę ;) S&D skończone - nawet już nie skanuje bo i tak nie ma sensu...
    I amar prestar aen.
  • No cóż... massa wielka szkoda że tak się stało... nie mniej jednak nie do końca Twoja wina :)

    BSzO mam nadzieję że będzie, już się o to postaram

    C do ekipy... nie pwoiem EGZOTYCZNYM składem nazywano acs SCS I HYPNO w pewnym st na NEW, ale ten skłąd wogóle pojecie ludzkie przechodzi ]:-D

    akcja zaplanowana dobrze i równie dobrze przerowadzona , liczy się efekt. Mimo że na sojuszniku zrobiony rekordowy % to gratuluje Wam zacięcia i akcji z zyskiem.

    Massa jeszcze raz uszy do góry
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Raaany...tak się zastanawiałem kto Massę dorwał O_O a tu proszę ,jaka niespodzianka ]:-D
    Gratki Panowie,bo jest za co :brawo: fajne planowanie,przeprowadzenie ,% i zysk :bdb:
    Massie oczywiste :gszo: :gszo:
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>
  • Miałem sie już dawno wpisać ale robiłeś takie małe st że szkoda było pisać :)
    Gratki wszystkim agresorom bo wiem że akcja była planowana od pewnego czasu .
    Największe tobie Rafał bo jak by nie ty nie było by tego ST , reszta leciała tylko dla asysty dobrze że mephiso masz do mnie daleko bo zrobiłbyś mi też wizyte jak na u 69choć tutaj nie ma takiej różnicy we flotach jak tam .
    Massa szo choć ciężko bedzie ale bedzie próba sojuszu i jak każdy sie dołoży szybko odbudujesz sie a resztę będziesz miał w swoich rękach .
    Hunter czekam na kolejne st
  • No ładnie 0_o Wchodzę na forum i na pierwszy rzut oka ogłupiałem ?( Bardzo byłem zaskoczony, że Massa dostał złoma :evil:

    Szkoda -_- -_- -_-

    Życzę BSZO, bo kto mnie teraz będzie tak często odwiedzał sądami ;)

    Atakującym oczywiście graty się należą bo Topkę i to konkretną ubili :brawo:
  • no trzeba gratulacje no i kondolencje jednocześnie wysłać,
    spoko akcja atakujący ładnie się pospawali i dali radę a i massa nie ma czego się wstydzić bo czterech musiało się do niego fatygować aby go wysiurać
    pikne starcie oby takich więcej


    swoją drogą massa chyba poważnie bycie flociarzem traktowałeś bo eko .... jakie eko
  • Tak właśnie myślałem sobie kto dorwał Massę, a tu taka niespodzianka. :>
    Graty starcia panowie bo % jest mega. :D
    Massie życzę :gszo: o ile będzie ale mam nadzieję, że tak właśnie będzie i nie zerwie z nałogiem. :E
    UNI 17 - TOP 100 - Wieczne OFF
    UNI 66 - TOP 100 - Wieczne OFF
    UNI Andromeda - TOP 750 - ON

    Zestrzelone GSy - 9
    Na dzień 18.08.2014 r.