artek [ZLY SEN] vs seven [SFA] - 96307,79%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Fear napisał(a):

    takie rzeczy miały już miejsce na ogame, w ciągu 3-4 miechów moi znajomi mieli 2 takie sytuacje, to błąd w grze, flota powinna się tepnąć a st nie powinno być, (bo to laguje że niby nie można tepnąć floty a w rzeczywistości flota zostaje tepnięta)

    OnceAgain napisał(a):

    To nie jest wina laga po starciu bo to wystepuje przed rw nawet jesli teleportacja jest przeprowadzana z paru sekundowym zapasem. Jak nie wiesz co i jak to swoje domysly zachowaj dla siebie zsowy stworzonku.
    "Witaj artek,
    Sprawa została bardzo wnikliwie zbadana. Analiza wykazała, że przez błąd gry flota która powinna zostać zniszczona przetrwała. ..."



  • Nie pierwszy raz, nie ostatni :D
    Mieliśmy już takiego "ożywieńca" jak Pierro uciekł w 2 sec. Szprycu miał to samo z Rybonzem.
    Post wyżej odpowiada, na wszelkie spekulacje:)
    graty Art! Spóźnione, ale szczere:D Kolega nam kiedyś zaszedł za skórę i dziś znowu miał dużo szczęścia.
    Przetop go na coś pożytecznego



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • dziwne ponieważ znam 5 przypadków na innych uniach, gdzie skończyło się inaczej, że flota powinna zostać, tylko te uni jest jakieś dziwne, ale cóż kontakty z GO i te sprawy, to co się dziwić, szkoda słów, pzdr

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Drake ().

  • Hehe ZSy jadą na botach pushówkach a innym wypominają.
    Ja też Wam na bocie ucieklem.
    Poprostu jesteście hipokryci i ofermy...
    Nie potraficie pojąć że komuś wyszło odrazu pozsuwacie sie do oskarżen a GO takie bajki łyka...
    Bo oszusta podanego na tacy ukarają przykładnie zeby wyglądało że coś robią...
    Dno
  • Cóż według mnie trochę słaba decyzja administracji gry co do tego starcia.

    '' Analiza wykazała, że przez błąd gry flota która powinna zostać zniszczona przetrwała. ..."

    Równie dobrze można było analize zroboć pod innym kątem i wtedy wynik byłby inny

    ''Analiza wykazała że przez błąd gry flota która powinna być na innej planecie uczestniczyła w starciu...''

    Ale jest to już decyzja Administracji. Zastanawia mnie tylko fakt że do tej pory błędy w grze nie były w gestii obsługi, ale jednak polityka zmieniła się na lepsze, także liczymy w tym momencie na backupy w razie błędów, i wszelkich utrudnień gry.

    Gratu Artek.
    ST- 88368% 8-)
  • Drake napisał(a):

    dziwne ponieważ znam 5 przypadków na innych uniach, gdzie skończyło się inaczej, że flota powinna zostać, tylko te uni jest jakieś dziwne, ale cóż kontakty z GO i te sprawy, to co się dziwić, szkoda słów, pzdr

    To jest właśnie żalenie się Twoje kilka postów wyżej, ja tylko nazywam rzeczy po imieniu.
    wild wild WEST - Quantum top 2000