artek [ZLY SEN] vs seven [SFA] - 96307,79%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • artek [ZLY SEN] vs seven [SFA] - 96307,79%

    [center]Starcie z 2014-02-14 23:48:50 następujących flot:

    Agresor artek [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 983.001
    Krazownik 100.000
    O.wojenny. 100.000
    Panc. 100.000

    Obrońca seven [SFA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 249.838
    L.myśliw. 919.612
    C.mysliw. 3
    Krazownik 153.271
    Panc. 18.350

    ...po 6 rundach:

    Agresor artek [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 177.338 -805.663
    Krazownik 84.149 -15.851
    O.wojenny. 99.886 -114
    Panc. 99.998 -2

    Obrońca seven [SFA] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 403.778 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 3.689.341.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.682.439.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 6.729.554.300 metalu i 2.901.224.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 96307,79%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -2.739.199.000, K: -918.410.000, D: -31.328.222, P: -3.688.937).
    Bilans obrońcy (M: -144.895.700, K: -324.972.100, D: -582.195.778, P: -1.052.064).
    *Przy założeniu że obrońca zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.2 - Adam Woźniak[/center]
  • Gratulacje za dobrą organizację i kontrę. Tego nikt Ci nie zabierze.

    Ale proponuje nie robić z tego RW jakiegoś zwycięstwa, bo Seven uciekł Ci w bardzo krótkim odstępie czasu. Dowodem tego jest flota, którą z Waszego punktu widzenia trafił Artek, a z naszego punktu widzenia ocalała dzięki teleportacji na inny moon.

    Co by nie mówić RW jest, ale flota też jest. Tutaj oczywiście dla jednych zwycięzcą będzie Artek, pomimo ogromnej straty w surowcach. Dla innych z kolei zwycięzcą będzie Seven, któremu to udało się ocalić flotę.

    Największy przegrany tej bitwy to ogame.pl. Gra, która posiada, mimo kilku lat egzystencji, ciągle wiele wad. I właśnie te wady sprawiają, że to RW jest raczej ciekawostką niż bitwą. Nikt nie wygrał, nikt nie przegrał.
    ST- 88368% 8-)
  • Graty artku!
    kontra ładna, chociaz zachowanie obrońcy do uczciwosci miało daleko :)

    szkoda, ze tak sie stało bo złom pewnie dałoby sie odzyskać - przynajmniej czesc...

    GF mogłoby sie tym bugiem zająć bo to stawia zasady tej gry pod dużym znakiem zapytania. A jeżeli nie to zmienic regulamin, bo operowanie 'taka' flotą to juz bugusing JEST. ;]

  • Pyza90 napisał(a):

    Graty artku!
    kontra ładna, chociaz zachowanie obrońcy do uczciwosci miało daleko :)

    szkoda, ze tak sie stało bo złom pewnie dałoby sie odzyskać - przynajmniej czesc...

    GF mogłoby sie tym bugiem zająć bo to stawia zasady tej gry pod dużym znakiem zapytania. A jeżeli nie to zmienic regulamin, bo operowanie 'taka' flotą to juz bugusing JEST. ;]



    mieli albo mają taką parówe w soju jak szpryc i mają czelność o uczciwości jeszcze pisać ... graty Artek za kontre pierwsza klasa !!

    Obrońcy gratulacje sprytu.
  • Piękny wlocik Art, pogratulować pokaźnego starcia.
    zysk kategorią drugorzędną, bo straty odrobisz w półtora tygodnia zapewne. ;)

    Obrońcy ? Szo i czujności, bo pewnie źli ludzie przylecą po odbiór surowca. :D

    i pytanie, bo o 8 rano mało ogarnięty jestem, jeżeli to była kontra, to on całym sprzętem poleciał w jednym slocie ? xD
  • Bug znany chyba od poczatku, ja pamietam go jeszcze ze starych czasow uni 6, czyli jakies 9 lat.
    Co jakis czas tak bywa, na fornax tez sie pojawil. Widac GF ma go gdzies bo nic z tym nie robi a na pewno o nim wie.

    Pyza90 napisał(a):


    A jeżeli nie to zmienic regulamin, bo operowanie 'taka' flotą to juz bugusing JEST. ;]

    Flota, ktora zostaje nie jest efektem bugusingu, raczej samo starcie. Nawet przy telepnieciu floty na pare s przed atakiem takie rzeczy sie zdarzaja.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez OnceAgain ().

  • takie rzeczy miały już miejsce na ogame, w ciągu 3-4 miechów moi znajomi mieli 2 takie sytuacje, to błąd w grze, flota powinna się tepnąć a st nie powinno być, (bo to laguje że niby nie można tepnąć floty a w rzeczywistości flota zostaje tepnięta)

    edit

    nie wiem czy złom zebrał obrońca czy atakujący ale powinien zostać odesłany do GO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fear ().

  • Kto zebrał złom? polecam czytać dokładnie rw. Kto jeszcze chce powiedzieć że to bug? w nimal każdym poscie piszecie ,,to bug" no WOW!! dzięki za info bo pewnie gdyby nie wielokrotne powtórzenie nikt by się skumal... GF o tym wie ale co maja zrobić? ogromne floty, telep 3s przed i gra nie wyrabia poprostu więc co tu naprawić? nie mogą przyspieszyć czytania kodu przez przeglądarki. Gratulacje starcia bo niemal perfecto wykonane. Sevenowi też graty ogarniecia sprawy choć zysk pewnie GA zabiora
  • Fear napisał(a):

    flota powinna się tepnąć a st nie powinno być, (bo to laguje że niby nie można tepnąć floty a w rzeczywistości flota zostaje tepnięta)
    wg mnie jest dokladnie na odwrot :P lag wystepuje przy starciu wiec teoretycznie po telepnieciu floty :P
    dochodzi do starcie, wystepuje lag.. niech trwa 1-2s co powoduje iz udaje sie telepnac cos czego w praktyce powinno juz nie byc. brzmi logiczniej, ale domyslam sie ze wszystkie stworzonka ktore sa nastawione anty do ZS beda miec z gola odmienne zdanie :)
    nie mniej jednak ja mam ladne rw, obronca ma flote x 2, a forumowe troliki temat do lamentowania :) wszyscy zadowoleni :P
    a czy obronca bedzie musial odeslac surowce czy tez nie zalezy od GO (czy tam od tych wyzej) ktore na tym uni jest jakie jest.
    tak wiec narazajac sie wszystkim mozliwym stronom "konfliktu" mowie serdeczne pozdrawiam ;)
  • Art81 napisał(a):

    wg mnie jest dokladnie na odwrot :P lag wystepuje przy starciu wiec teoretycznie po telepnieciu floty :P
    dochodzi do starcie, wystepuje lag.. niech trwa 1-2s co powoduje iz udaje sie telepnac cos czego w praktyce powinno juz nie byc. brzmi logiczniej, ale domyslam sie ze wszystkie stworzonka ktore sa nastawione anty do ZS beda miec z gola odmienne zdanie :)
    nie mniej jednak ja mam ladne rw, obronca ma flote x 2, a forumowe troliki temat do lamentowania :) wszyscy zadowoleni :P
    a czy obronca bedzie musial odeslac surowce czy tez nie zalezy od GO (czy tam od tych wyzej) ktore na tym uni jest jakie jest.
    tak wiec narazajac sie wszystkim mozliwym stronom "konfliktu" mowie serdeczne pozdrawiam ;)


    To nie jest wina laga po starciu bo to wystepuje przed rw nawet jesli teleportacja jest przeprowadzana z paru sekundowym zapasem. Jak nie wiesz co i jak to swoje domysly zachowaj dla siebie zsowy stworzonku. :)
  • ART


    Mam wywalone na wasze potyczki, mój kumpel miał laga 10 minutowego nie mógł tepnąć i puścić floty tak się stalo to mówie z doświadczenia jak wyglądają takie starcia z tym błędem w grze

    mówię starcie nie powinno być a obrońca niech odsyła sure do GO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fear ().

  • OnceAgain napisał(a):

    Art81 napisał(a):

    wg mnie jest dokladnie na odwrot :P lag wystepuje przy starciu wiec teoretycznie po telepnieciu floty :P
    dochodzi do starcie, wystepuje lag.. niech trwa 1-2s co powoduje iz udaje sie telepnac cos czego w praktyce powinno juz nie byc. brzmi logiczniej, ale domyslam sie ze wszystkie stworzonka ktore sa nastawione anty do ZS beda miec z gola odmienne zdanie :)
    nie mniej jednak ja mam ladne rw, obronca ma flote x 2, a forumowe troliki temat do lamentowania :) wszyscy zadowoleni :P
    a czy obronca bedzie musial odeslac surowce czy tez nie zalezy od GO (czy tam od tych wyzej) ktore na tym uni jest jakie jest.
    tak wiec narazajac sie wszystkim mozliwym stronom "konfliktu" mowie serdeczne pozdrawiam ;)


    To nie jest wina laga po starciu bo to wystepuje przed rw nawet jesli teleportacja jest przeprowadzana z paru sekundowym zapasem. Jak nie wiesz co i jak to swoje domysly zachowaj dla siebie zsowy stworzonku. :)
    Ale o jakim ty zapasie mówisz jak to kontra była ? :D Przecież gdyby nie było laga wywołanego starciem to on nawet nie powinien zdążyć tej floty zobaczyć na moonie, a co dopiero ją telepnąć...
  • Agent Brown napisał(a):

    OnceAgain napisał(a):

    Art81 napisał(a):

    wg mnie jest dokladnie na odwrot :P lag wystepuje przy starciu wiec teoretycznie po telepnieciu floty :P
    dochodzi do starcie, wystepuje lag.. niech trwa 1-2s co powoduje iz udaje sie telepnac cos czego w praktyce powinno juz nie byc. brzmi logiczniej, ale domyslam sie ze wszystkie stworzonka ktore sa nastawione anty do ZS beda miec z gola odmienne zdanie :)
    nie mniej jednak ja mam ladne rw, obronca ma flote x 2, a forumowe troliki temat do lamentowania :) wszyscy zadowoleni :P
    a czy obronca bedzie musial odeslac surowce czy tez nie zalezy od GO (czy tam od tych wyzej) ktore na tym uni jest jakie jest.
    tak wiec narazajac sie wszystkim mozliwym stronom "konfliktu" mowie serdeczne pozdrawiam ;)


    To nie jest wina laga po starciu bo to wystepuje przed rw nawet jesli teleportacja jest przeprowadzana z paru sekundowym zapasem. Jak nie wiesz co i jak to swoje domysly zachowaj dla siebie zsowy stworzonku. :)
    Ale o jakim ty zapasie mówisz jak to kontra była ? :D Przecież gdyby nie było laga wywołanego starciem to on nawet nie powinien zdążyć tej floty zobaczyć na moonie, a co dopiero ją telepnąć...

    Opisuje jak dziala bug a nie historie tego starcia. Sadzac po wyniku i czasie jaki podal art, seven musial telepnac flote 1s przed starciem ale cos takiego zdarza sie i przy przerzucaniu floty na 5-10s przed atakiem. Nie widzialem/nie slyszalem, zeby cos takiego przytrafilo sie zezlomowanej flocie, czyt. telepniecie floty pozniej niz powstanie rw, dolot atakuj nawet jesli sam raport pojawia sie po jakims czasie.
  • Skoro byl bug, flota obroncy ocalala, zlom zapewne jesli powstal to bedzie musial byc odeslany do GO, wiec zeby bylo to sprawiedliwe to powinni przywrocic tez flote Artkowi do stanu sprzed RW, inaczej cos tu bedzie nie tak.
  • Hue hue hue. Twoja gra tak czysta jest jak woda w Wisle. Wiedzial "Bug" kogo trafil xD. Ale widze ze juz Twoje konto pomocowe berek bez urlopu, pewnie zbiera surke zebys podfarmil co?

    Gratuluje starcia, % ladny jak na ST ktorego nie ma xD.
  • Szczekanie słychać z obu stron płotu. Jedynie atakujący, zrozumiale sfrustrowany i obrońca zachowują się normalnie.
    Zgłoście sprawę do GO i czekajcie na rozstrzygnięcie, bo GF miał, ma i mieć będzie opinie forumowe czy też ujęte w zgłoszeniach tam gdzie słońce nie dochodzi. Mają logi i swoje ustalone zasady postępowania - nic tu nie zmienicie.