TOP 1 Solo - riddi i bmws1000rr i Poltergeist [New] vs gward [PiS] - 12607,07%

  • Andromeda [2]
  • TOP 1 Solo - riddi i bmws1000rr i Poltergeist [New] vs gward [PiS] - 12607,07%

    [center]Z nas trzech riddi miał najbliżej :)) Gratulacje


    Starcie z 2014-02-02 04:11:54 następujących flot:

    Agresor riddi [New]
    Broń 170% Tarcza 170% Osłona 170%
    Flota:
    L.myśliw. 705.951
    Krazownik 79.624
    O.wojenny. 14.943
    Panc. 49.193

    Agresor bmws1000rr [New]
    Broń 160% Tarcza 150% Osłona 170%
    Flota:
    So.szpieg. 6

    Agresor Poltergeist [New]
    Broń 170% Tarcza 170% Osłona 180%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca gward [PiS]
    Broń 150% Tarcza 130% Osłona 150%
    Flota:
    M.transp. 10.035
    D.transp. 2.821
    L.myśliw. 205.336
    C.mysliw. 258
    Krazownik 5.542
    O.wojenny. 478
    Recykler 23.206
    So.szpieg. 2.562
    St.kolon. 28
    Bombowiec 1.193
    Panc. 15.130
    Niszcz. 8.575
    G.Smierci 16

    ...po 5 rundach:

    Agresor riddi [New]
    Flota:
    L.myśliw. 606.255 -99.696
    Krazownik 76.736 -2.888
    O.wojenny. 14.781 -162
    Panc. 48.777 -416

    Agresor bmws1000rr [New]
    Flota:
    So.szpieg. 4 -2

    Agresor Poltergeist [New]
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca gward [PiS]
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.216.150 metalu, 2.000.161 kryształu, 6.539.944 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 527.618.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.133.999.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 751.173.000 metalu i 509.533.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 12607,07%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 378.681.150, K: 371.463.561, D: -5.476.056, P: 744.669).
    Bilans obrońcy (M: -2.132.508.150, K: -1.561.461.161, D: -453.785.944, P: -4.147.755).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:


    Udało się zebrać 750.083.000 metalu i 508.447.400 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%
  • Bo takich dwóch jak was trzech to niema ani jednego rzekł czwarty z nich i obydwaj wyszli a Emil ustrzelił pięciocyfrówkę :E
    :brawo: :graty: :bdb: :evil:
    Przetapiaj i dawaj kolejnych do swoich stoczni :juzpotobie:
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein
  • [ciach]
    jednak ludzie nie mylili sie co do twojwj oceny jeżdząc po tobie przez
    prawie cały okres twojej bytności w ogame. [ciach] już niedługo i tutaj się wszyscy przekonają co ta gra zrobiła ci z mózgu i co potrafisz zrobić dla cyferek.
    Z każdym dniem i każdym przekrętem zdobywasz coraz wiecej fanów.
    Ekipie złomującej gratuluje top 1 zasłużyleś w końcu na ładny %
    Obrońcy szo to w końcu tylko tylko cyferki :P

    Super Moderator Asiaa:
    Obraza.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h.u.n.t.e.r ().

  • Latanie z bmw pokazuje tylko jakimi ignorantami są ludzie grający w sojuszu "New", widocznie jego styl im jak najbardziej odpowiada, pewnie grają podobnie. Czego tu gratulować? Pewnie bmw kupił konto nowemu przydupasowi ]:-D
  • Tak jak Sojusznik pisał- szkoda gwarda :/

    Riddiemu 3eba jednak pogratulować, taka flota, nie trafia się codziennie ;) :brawo:


    Gward Tobie :gszo: i nie poddawaj się :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez kabanos ().

  • PiSiora hiehie na to nie wpadłem
    Po co te sondy bo nie rozumiem, że niby też braliśmy udział w akcji ?
    Tak tylko pytam bo też mam sondy więc też mógłbym z kimś polecieć :D
  • widzisz Senna to odziela cie od ludzi z klasa...od graczy dobrych i bardzo dobrych dla tego zawsze zostaniesz miernota, żyjącym na wyspie fantazji zwanej ,,któregoś dnia będę,, BŁĄD TY NIGDY NIE BĘDZIESZ NIE MASZ JAJ. jestes zwykłym pionkiem ,fałszywym który dla kilku kryształkow jest wstanie złamac wszytkie układy i zasady...
    wiem ze wyczekujecie mojego złoma =) pewnie sie doczekacie 8-) przyszło mi walczyć z dużo lepszymi flotami i dużo lepszymi graczami wiec dla mnie to nie będzie ujma na honorze jak polegnę w takim starciu i z takiego miecza :* ale ty tego nigdy nie zrozumiesz.... na GEMINI jak mówiłeś byliśmy bez karni.... na koncu tak na poczatku było nas trzech ^^ ciesze sie ze wbiłem ci sie jak drzazga we wacka i cie uwieraaaa oj uwieraaa ]:-D
    GWARDA ODBUDUJEMY macie to jak w banku;) Amber Banku :ocb:
    co do ST bo wypada pogratulować ....piękne starcie mimo ze jak to Webber napisał.... można mieć niesmak w ustach 0_o
    GRATY!! GRATY!! GRATY!! 8-)
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Wypadałoby się wpisać w ST na miarę top 1 co też czynię ;)
    % bardzo ładny - ten będzie już ciężej przeskoczyć ot tak z marszu.
    Zysk niczego sobie, będzie na nowe latawce.
    Co do Lokiego vel bmw też co nieco słyszałem - zobaczymy czy czas pokaże, czy dobrego radia słuchałem ;)
    I amar prestar aen.
  • -----MELMAK-------- napisał(a):

    widzisz Senna to odziela cie od ludzi z klasa...od graczy dobrych i bardzo dobrych dla tego zawsze zostaniesz miernota, żyjącym na wyspie fantazji zwanej ,,któregoś dnia będę,, BŁĄD TY NIGDY NIE BĘDZIESZ NIE MASZ JAJ. jestes zwykłym pionkiem ,fałszywym który dla kilku kryształkow jest wstanie złamac wszytkie układy i zasady...
    wiem ze wyczekujecie mojego złoma =) pewnie sie doczekacie 8-) przyszło mi walczyć z dużo lepszymi flotami i dużo lepszymi graczami wiec dla mnie to nie będzie ujma na honorze jak polegnę w takim starciu i z takiego miecza :* ale ty tego nigdy nie zrozumiesz.... na GEMINI jak mówiłeś byliśmy bez karni.... na koncu tak na poczatku było nas trzech ^^ ciesze sie ze wbiłem ci sie jak drzazga we wacka i cie uwieraaaa oj uwieraaa ]:-D
    GWARDA ODBUDUJEMY macie to jak w banku;) Amber Banku :ocb:
    co do ST bo wypada pogratulować ....piękne starcie mimo ze jak to Webber napisał.... można mieć niesmak w ustach 0_o
    GRATY!! GRATY!! GRATY!! 8-)


    wystarczyło napisać tylko " czekam na kolejnego PiSiora w reckach " i szczekacz już jest :) chyba Ciebie musi uwierać jak CI sojusznicy zaczęli spadać i wracasz do starszych dat .... :) pozdro ;)
    Nekkar[MiT] /// Eridanus[SCS] :)
    Strącone GS : 82 ]:-D
    Ściągnięte moony : 1
  • no i ja pogratuluję pięknego starcia ]:-D

    tylko zastanawia mnie jak do tego doszło ... monik poleciał czy obrońca zaspał?? ;>

    obrońcy SZO =)

    a i zapomniał bym pozdrowienia dla Melmaxa mojego mentora :> :P
  • dla ciebie to PAN szczekacz XD narazie pokazałes tylko jak sie pushowac...z kiepskim wynikiem....jak sprzedawac sojusznikow...z dobrym wynikiem...i jak zrywac układy z bardzo dobrym wynikiem. spinasz sie bo masz konto zbudowane na PUSZach a jakos innego ST niz ustawka nie widzialem.
    skoro chcesz PIS w reckach moze sam zezlomujesz?? hahaah a zapomniałem..... musiałby ci ktoś najpierw cel wystawic sam nie potrafisz ^^
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -----MELMAK-------- ().

  • jak zobaczyłam nagłówek to pomyślałam "riddi znowu policzył kogoś z pz", a tu wygląda, że bfs z sondami towarzyszkami :D
    niemniej, gratuluję, bo % piękny ;)
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Riddi Gratki Topa 1 Solo :xgraty:
    szkoda ze na sojuszniku.

    Widzę ze co niektórzy zawzięci wrogowie z gemini nadal sa wrogami na Andro.

    Gward - :xgszo: , straty duże , ale no jakoś to będzie z Ta odbudowa , jak to mówią Warszawy tez od razu nie odbudowano .
    Większość wie ze gracze a Andro maja bardzo duża przewagę flotowa do Gemini , wiec jeszcze pewnie nie jednego gracza zobaczy się w reckach .

    Ale kto mieczem walczy i od miecza upada , tak było i tak będzie .

    :lm: :lm: :lm: :ow: