Przyklejony TOP1 ACS; lStrikerl , Zgubilem Mamusie , Nemezis [OCB], Nieznajomy [EOTS] vs cudok89 [FenikS] - 2265,24%

  • Sirius
  • TOP1 ACS; lStrikerl , Zgubilem Mamusie , Nemezis [OCB], Nieznajomy [EOTS] vs cudok89 [FenikS] - 2265,24%

    :fgrin: Witam :fgrin:

    Moje wieczorne skanowanie dzisiejszej nocy przynosiło bardzo gruby efekt.
    około 11 zauważyłem że cudok stoi z flotą w 3 gali , napisałem wiec szybko do sasika lecz okazało się że śpi.
    bardzo dużo czasu musiało minąć zanim flota cudoka padła bo ponad 4 godziny.
    Nemezis musiał przerzucić Dex , Striker leciał przez galę no i trzeba sporo rekinów .
    Napisałem do Nieznajomego czy leci , tego długo prosić się nie trzeba było .

    ogólnie mamy bardzo gruby % , złom nasz .

    pozdrowienia dla dobrych ludzi z OCB jak i siriusa .

    od Nieznajomego :

    najwazniejsze, podziekowania za zaproszenie i lot dla Mamuśki :) . Wysoko zawiesilismy poprzeczke :P

    pozdro dla:

    Anubisa
    Jude
    Bandyty
    Logitecha
    Komórki
    Budynia
    buddy
    całego EOTS i OCB


    a więc przedstawiam TOP1 ACS :



    Starcie z 2014-01-08 03:42:44 następujących flot:

    Agresor lStrikerl (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 848
    Panc. 817

    Agresor Zgubilem Mamusie (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 20.564
    C.mysliw. 1
    Krazownik 3.602
    O.wojenny. 580
    Bombowiec 6
    Panc. 2.311
    Niszcz. 222

    Agresor Nieznajomy (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 12.044
    Krazownik 1.565
    O.wojenny. 1.391
    Panc. 1.309

    Agresor Nemezis (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 1.031
    O.wojenny. 1.108
    Panc. 2.474

    Obrońca cudok89 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1.526
    D.transp. 266
    L.myśliw. 25.827
    C.mysliw. 452
    Krazownik 3.411
    O.wojenny. 3.305
    Recykler 2.607
    So.szpieg. 2.000
    St.kolon. 1
    Panc. 2.284

    ...po 6 rundach:

    Agresor lStrikerl (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 822 -26
    Panc. 813 -4

    Agresor Zgubilem Mamusie (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 6.170 -14.394
    C.mysliw. 1
    Krazownik 2.717 -885
    O.wojenny. 562 -18
    Bombowiec 6
    Panc. 2.294 -17
    Niszcz. 222

    Agresor Nieznajomy (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 3.562 -8.482
    Krazownik 1.151 -414
    O.wojenny. 1.336 -55
    Panc. 1.297 -12

    Agresor Nemezis (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 784 -247
    O.wojenny. 1.079 -29
    Panc. 2.464 -10

    Obrońca cudok89 (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 375.312 metalu, 243.082 kryształu, 2.501.198 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 147.673.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 657.449.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 150.895.200 metalu i 75.628.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2265,24%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 44.672.512, K: 38.533.582, D: -1.235.802, P: 81.970).
    Bilans obrońcy (M: -396.761.312, K: -215.000.082, D: -48.807.198, P: -660.569).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zgubiłem Mamusie ().

  • ooo Panowie aż nie wiem co powiedzieć ( Gratulacje tak zacnego %)

    jak na 4 lecących zysk zacny :D :D

    Obrońcy SZO i to nie małego chyba musiało się coś stać,że nie odebrał floty.

    Jeszcze raz Gratulacje Panowie ;)
  • Cudok miał przykre zdarzenie w realu - dlatego tak się stało, jak się stało. Ostatnią rzeczą o jakiej myślał, było Ogame - real jest zawsze najważniejszy.

    Jednak gratulacje się Wam należą - nawet za sam fakt zmontowania, takiej ekipy złomiarzy. Szybkiego przetopu życzę!

    Cudokowi powodzenia w realu, bo prawdopodobnie nie wróci do nas :(
  • Mega rozpierducha flota stała od jakiegoś czasu często to na 2 to na 3 gali ale ilość recków zawsze przerażała ale wam gratuluję ryzyka i lotów przez galę bo wiadomo że mogła na kogoś polecieć kontra :) LOT wygląda pięknie ciężko było przebić próg 1k ? więc już jest ponad 2 :D

    Dzięki nieznajomy za pamięć :top1:


    Sprawnego przetopu ;P



  • Napisałem do Nieznajomego czy leci , tego długo prosić się nie trzeba było .
    Napisz prawdę - stać cię na to


    Cudok zdrowia życzę i powodzenia w Realu

    Agresorom Piękny % i ładny zysk wam wyszedł - gratuluje
    postawie jednak pytanie o moralność:

    jak można być takim kawałem łajna by lecieć na kogoś kogo ma się w buddy ?


    dla cyferek ?
    dla tego by byc w top1 acs ?
    Każdy z kim mieliśmy styczność odciska ślad na naszej duszy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pluszowy ().

  • proszę mnie ani nikogo z OCBeków w to nie mieszać .

    Znalazłem i zorganizowałem JA te RW .

    to że Nieznajomy miał go w buddy to jest jego prywatna sprawa i to jak on to wytłumaczy .

    pluszak zazdrość zżera bo jeśli piszesz to tylko po to by sprowokować to odpuść.

    EDIT :

    i nie edytuj głupio postów i nie dopisuj BZDUR !.

    RW powstało tak jak pisałem , jeśli masz z tym problem to tylko TWOJA sprawa.

    przeklinać na forum nie mogę to będę trzymał język za zębami ale nie drażnij mnie misiek nawet .

    RW w 10000 % jest czyste -_- .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zgubiłem Mamusie ().

  • mam zapalenie płuc i solidną gorączkę więc nie myślę zbyt bystro
    postaram sie odpowiedzieć jednak zgodnie z logiką swojego myślenia

    Zgubiłem Mamusie napisał(a):

    pluszak zazdrość zżera bo jeśli piszesz to tylko po to by sprowokować to odpuść.
    zazdrość w czym ?
    w tego że na topce nie jestem wysoko ?
    dwa miesiące trzeba czekać na uaktualnienie TOPki Uni bo Laska nie złomnęła nikogo wysoko
    jak Laska złomnie kogoś wysoko to topka od razu będzie zrobiona
    na moją uszczypliwą uwagę pod którymś z twoich ST sprzed chyba tygodnia dostałem obiecanke cacanke że jak wytrzeźwiejesz to zrobisz ...
    to też pewnie była prowokacja co ?

    Zgubiłem Mamusie napisał(a):

    i nie edytuj głupio postów i nie dopisuj BZDUR !.



    RW powstało tak jak pisałem , jeśli masz z tym problem to tylko TWOJA sprawa.
    wydaje mi się że po prostu pisaliśmy w tym samym czasie
    co do BZDUR to OCB miało te przypadkowe nieszczęście i
    zaproponowało lot jedynej niepewnej osobie z buddy cudoka czyli nieznajomemu
    przez przypadek

    oczywiście OCB cały czas o tym niewiedziało i ani razu nie skorzystało z wiedzy nieznajomego że cudok po prostu ma off
    według twoich słów jest to problem nieznajomego i mój
    logiczne rozumowanie ?(

    Zgubiłem Mamusie napisał(a):

    przeklinać na forum nie mogę to będę trzymał język za zębami ale nie drażnij mnie misiek nawet .
    wydawało mi się że nikt nie może,ale jak ci tego brak to wyżyj się przed monitorem aż cały zachlapiesz spienioną złością płynąca z twych ust a ja obiecuję że poczuję się dotknięty

    zawsze bolało mnie że ludzie na uni grają nieczysto
    RW kiedy agresor ma w buddy obrońce wciąż uważam za "brudne"
    jestem idealistą takim pozostanę i takim mnie zezłomują
    Każdy z kim mieliśmy styczność odciska ślad na naszej duszy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pluszowy ().

  • od dziś Sir Ci będę mówił bo z tego co widzę to Ty jesteś chyba jakimś koksem .

    nie mam ochoty się tłumaczyć jak było , Wy i tak wszyscy będziecie wiedzieli lepiej , bo przecież to mamuśka jest ten zły . Nie będę się tu pucował kto miał lecieć co i jak , powiem tylko że napisałem do Nieznajomego o locie ponieważ potrzebowaliśmy 11k recków i bez jego i Anubisa recków którzy byli po 24 online i mniej więcej blisko było by ciężko , dlatego jeden z nich leciał z nami , Anubis przez gale pożyczał recki . Ciężko jest ogarnąć 11k recków po 24 w nocy :]

    jeszcze jedna sprawa , cudoka nie było MINIMUM 6 godzin . Aż taki słaby nie jestem by nie widzieć że go nie ma :)

    NIe pisz że OCB czy coś i się nie spinaj jaki to ty kurde mariano italiano oczytany jesteś . będziesz na cytatach jechał mi tu .

    resztę sobie już dopowiedzcie sami , przyzwyczaiłem się do faktu że to nasz sojusz jest jakiś " zły " i " niedobry " .

    Nie mam zamiaru więcej się tłumaczyć i odpierać " ataki " , " pseudo graczy"

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zgubiłem Mamusie ().

  • Szkoda kolegi .Ja rozwiązuje ten problem nie mając nikogo w buddy bo sprzedawcy się zawsze znajdą , nie ma to jak gra fair play 4 na 1 i do tego z informacją o statusie.

    ps; Pluszak to Pluszak a Sir jest jeden.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SirGuardian ().

  • jak zobaczylem % to mnie zatkało, mysle no dobrzy są, ale teraz mieszane uczucia..
    tyle że jeśli ktoś skanował cudoka89 wczoraj (jak np ja) to zauważył ze zdradziła go jedna planeta na której surowce wydobywcze nie mieściły się już w zbiornikach? =)

    "nikt nie atakuje FenikSa bez zysku" by Pluszowy - no to czekamy :D

    w sumie dobrze ze dzisiaj padł bo S&D nie miałby juz sensu :D haha wygrałaby druzyna z Warsaw shore na starcie juz : )

    niemniej jednak bije brawo, ale tylko po cichu, tylko dlatego ze duza flota padła a ja skoczylem o 1 do góry :D hah

    Cudokowi powrotu do zdrowia bo najwazniejsze :)

    Psycho ^^
    PSYCHO - i wiesz O Co Biega
  • Dziwi mnie tylko udział nieznajomego
    od kiedy mamuska tak chetnie latasz z innymi :P?

    Nieznajomy hmmm napisze Ci w PW co o tym mysle bo za bardzo Cie lubie żeby smarować błotem publicznie :) To zostawimy mamusce :D

    Mimo wszystkich jakis dziwnych relacji czy korelacji gratuluje wysoko procentowego RW ;)
    Całe szczęscie ze to nie S&D :D
    Starcie robi wrażenie jednak szkoda cudaka
    niech chlopak wraca do zdrowia

    pozdrawiam
    Powrót po 3 latach emerytury ;)

    Universum Nekkar
  • Graty sie naleza bo procent powala. Szkoda ze juz kladlem sie spac i na fsie bylem od kilku godzin bo pewnie ja bylbym tam zamiast Nieznajomego.

    Ps. Po jaka cholere trzymac w buddy kogos 'niepewnego' ? Dla cyferek? Zeby lista byla dluzsza? Chcesz miec buddy zaloz se Facebooka albo Nasza Klase ziomek!
  • Miałem się nie wypowiadać , ale jednak chyba muszę :)

    Niestety nie było mnie od 22 ponieważ miałem zdarzenie w Realu które mnie prawie wyeliminowało z reala , na szczęście tylko tydzień w szpitalu spędzę :) co do buddy ok usunął mnie przed lotem i luz ale i ta uważam że nie powinno się latać na kogoś kogo ma się w buddy , co do surki byłem w 100 % przekonany ze odesłałem nieznajomemu sowitą zapłatę ( jeśli nie to sorki za niedopatrzenie ale wystarczyło się upomnieć ) , a akcję z archaniołem trzeba by szerzej opisać , ale to nie czas i miejsce na to :)

    Mamusi gratulowałem na pw i gratuluję i tutaj , niestety czasem real nie daje nam możliwości , znam go z innych unii nawet krótko byliśmy chyba razem w soju :) flotę dłużej niż 2h nigdy nie zostawiłem , mam nadzieję że miło będzie przetapiać bo % długo nie będzie pobity :D

    Jeszcze raz przepraszam sojusz za tą sytuację ale nie było innej możliwości , choć zapewne jak by flota stacjonowała w 2 gali to złoma by nie było :)

    Tyle z mojej strony i do zobaczenia kiedyś tam jak wrócę do nałogu ( każdy z nas wraca :D:D )
  • Dla mnie sprawa prosta, ja bym nie polecial
    ale wielkiej krytyki nie mam
    za duzo juz tego w zyciu widzialem

    % ladny
    17.02.2013 18:33:43 SGO Marcepan ARO 24.02.2013 18:33:43 Push złomowy i pasywny (I) z kont Freequ, ekonom + zwrot surowców na planetę GO
  • cudok-89 napisał(a):

    Miałem się nie wypowiadać , ale jednak chyba muszę :)

    Niestety nie było mnie od 22 ponieważ miałem zdarzenie w Realu które mnie prawie wyeliminowało z reala , na szczęście tylko tydzień w szpitalu spędzę :) co do buddy ok usunął mnie przed lotem i luz ale i ta uważam że nie powinno się latać na kogoś kogo ma się w buddy , co do surki byłem w 100 % przekonany ze odesłałem nieznajomemu sowitą zapłatę ( jeśli nie to sorki za niedopatrzenie ale wystarczyło się upomnieć ) , a akcję z archaniołem trzeba by szerzej opisać , ale to nie czas i miejsce na to :)

    Mamusi gratulowałem na pw i gratuluję i tutaj , niestety czasem real nie daje nam możliwości , znam go z innych unii nawet krótko byliśmy chyba razem w soju :) flotę dłużej niż 2h nigdy nie zostawiłem , mam nadzieję że miło będzie przetapiać bo % długo nie będzie pobity :D

    Jeszcze raz przepraszam sojusz za tą sytuację ale nie było innej możliwości , choć zapewne jak by flota stacjonowała w 2 gali to złoma by nie było :)

    Tyle z mojej strony i do zobaczenia kiedyś tam jak wrócę do nałogu ( każdy z nas wraca :D:D )
    Cudok i Pluszowy powrotu do zdrowia ;)

    Cudok mijasz się z prawdą flota na 2gali stała ponad 2h i to nie raz aczkolwiek ja z Bandytą mieliśmy nie dobór recków na lot :)
  • Rozmówki trzeba było może nie wklejać, gdyż okazuje się ona być równie kompromitująca jak Twe zachowanie Stranger.
    Poza tym forum, tak mi się wydaje to miejsce nie tylko na wstawianie cyferek, ale również miejsce w którym można się ciekawie wypowiedzieć a Wasze rozmówki notabene do zbyt ciekawych nie należą.
    Aby więcej nie deprecjonować Waszej wartości i zasług, proszę (zapewne nie tylko ja), o to aby przemyśleć wszystko to, co ma się zamiar dodać do ST.
    Mamuśka, Ty nasz Siriusowy pretorze, przeklinać możesz sobie w miejscu, skąd takowe zachowania wyniosłeś, gdyż tutaj Twe oracje nie zaznają posłuchu ani uznania. Sam piszesz, że nie będziesz się pucował, więc nie rób tego - bo to jak znajdować sens w bezsensie, chociaż może Ty to pootrafisz... no ale, nie moja w tym głowa.

    Pozdrawiam Cie Cudok bracie, wracaj do zdrowia - nic nie jest ważniejsze.
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • pozwolę sobie jeszcze napisać coś ; ) . Pomijając fakt że dyskusje na temat "czystości" RW pomijam bo nie przegadam .

    od kilkunastu tygodni - wy szczekacie ja złomuje :E


    dziękuję dobranoc
  • Nosił wilka razy kilka ponieśli i wilka...jak mówi stare porzekadło.
    Wracaj Cudok do zdrowia bo to jest priorytet, cyferki to zabawa - wciągająca i uzależniająca, ale cały czas zabawa.
    Gratuluję chłopaki % bo robi wrażenie.
    ...a kulisy bitwy pozostawię bez komentarza.
  • procent jest powalający jak na takie młode uni, więc duże gratki za zgranie ekipy, a że złom pozamiatany to mistrzostwo świata O_O , dla obrońcy pakiecik chociaż pewnie nie będzie się odbudowywał

    mond entmannen [4]
    My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani !

    ^obserwator^ napisał(a):


    NAJLEPSZE EKO???.... TWOI SĄSIEDZI :D
  • ZM "od kilkunastu tygodni - wy szczekacie ja złomuje :E"

    A będzie szo? Czy urlop już na stałe ??
    :):)
    dla zainteresowanych w dzisiejszym losowaniu żydo-lotka padły numery
    1.4.0.6.3.3.
    Kto odgadnie co to za cyfry ma u mnie browarka :) do odbioru w Stolicy
    Przeżyliśmy ruska, przeżyliśmy niemca

    Przeżyjemy ten czas, brat, czeka ich klęska!