Nie masz odpowiednich uprawnień, aby oglądać te stronę.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie masz odpowiednich uprawnień, aby oglądać te stronę.

    Temat już był lecz czyszczenie ciasteczek nie pomogło.

    Przeglądarka Chrome oraz IE. Na laptopie z win8 nie mam możliwości zalogowania się na forum. Wyskakuje komunikat: Nie masz odpowiednich uprawnień, aby oglądać te stronę.
    Logowanie próbowałem wykonać poprzez rozwijalne okienko na górze oraz osobną stronę logowania ale niestety nie działa :(
  • Z tego co widzę wpisujesz nick Kleosia - a takiego nicka nie ma na forum. Proszę wpisz zatem poprawny nick, bo konto o które chyba Ci chodzi ma troszkę inny nick.

    Niezależnie od wyniku swoich działań radzę czym prędzej napisac ticketa ze strony support.pl.ogame.gameforge.com/ (sekcja forum) z ładnym wytłumaczeniem czemu masz 2 konta na forum, a przynajmniej dwa na które się logujesz/próbujesz zalogować.

    Przypominam, iż posiadania 2 aktywnych, niezbanowanych kont na forum, jest zabronione. Brak wysłania ticketa z sensownym wytłumaczeniem zaistniałej sytuacji spowoduje nadanie bana za maultikonto.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Oficjalnie już pozwolę sobie teraz oficjalnie się wytłumaczyć :)

    Sprzedam deuter: 2 mln wachy :)

    To jest link do posta dodanego przez użytkownika Kleosia :)
    Dzisiaj konto założone bo żona handlować zaczyna. Jeśli chodzi o grę to już dawno zgłoszone że z jednego ip się logujemy na dwa konta ale o forum to już zapomniałem :)

    Już produkuję ticketa :)

    Co nie zmienia faktu, że taki użytkownik istnieje a na lapku nie można się zalogować :/

    Edit:
    Już zgłoszone :)
    Aha. I wiem dlaczego jest problem :) Login to Klosia a wpisywaliśmy Kleosia bo żonie podczas rejestracji "e" zeżarło w loginie :)

    Do zamknięcia chyba, że jeszcze jakaś uwaga która może się przydać aby nie złamać regulaminu.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MaziSmile ().

  • Oczekujemy zatem ticketa i proszę w nim dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Zalogować się natomiast nie może albowiem z jednej IPki, dla obydwu kont, podjęto znaczną ilość nieudanych prób logowania co poskutkowało włączeniem się automatycznej blokady bezpieczeństwa. W takim wypadku pozostaje odczekać 24 godziny nie próbowac się logować w międzyczasie.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.