Przyklejony TOP 1 ACS rocky i FUGAZI i Trener Ciacho [ZWB] vs Czekoladowy [CS] - 5177,18%

  • Pegasus
  • TOP 1 ACS rocky i FUGAZI i Trener Ciacho [ZWB] vs Czekoladowy [CS] - 5177,18%

    MUZA

    AVE ZWB


    Rocky chciał żeby wstawił dedy ;)
    Jako że stary rok trzeba pożegnać z hukiem to życzę wszystkim Szczęśliwego nowego roku !!!
    Dziękuję za wspólny lot moim dzielnym kompanom. Głownie Fugaziemu bo w końcu jego skany się opłaciły hahaha ;] no i mam z nim upragnione ACS które miało już być na Czarnymzłoto ale nie wyszło wtedy;]

    Pozdrowienia dla ZWB i wszystkich znajomych ;

    moje dedy;)
    Dedy:
    Dla sourisa
    Dla sojuszników z ZWB, PZT
    byłych z BC a szczególnie dla : Jarasa, Yorgusa, Ekonomica,
    Dla buddy listy
    [b]specjalne dla trolla: żeby żyłka pękła


    Dziekuje Sojusznikom za lot - wiem że koszta paliwa były olbrzymie - ale jak sie bawić hucznie to sie bawić

    Co tu dużo pisać zaczeło sie od jednego PW

    56 od 71
    Od: Midas [X:X0X:4]
    Do: FUGAZI
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 31.12.2013 07:18:30

    usuń
    quote
    odpowiedz
    zgłoś

    i co zdążysz ustrzelić jeszcze coś przed końcem roku ? :P
    i nie skanuj tyle xd z reszta cały czas jestem :)

    Odpowiedź była krótka -
    Pewnie jakiegoś leszcza


    Obrońca nie odezwał się więc kij mu w oko ;)

    Specjalna uwaga dla tych co będą marduzić że nie udało sie zebrać
    Wy pewnie latacie tylko po swoich pushówkach

    A Co do bilansu to jesteśmy w plecy - ale i tak byśmy polecieli 2 razy

    Pikantne szczegóły

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor rocky [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 40.104
    Krazownik 1.690
    Panc. 15.593

    Agresor FUGAZI [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 87.100
    Krazownik 7.397
    O.wojenny. 535
    So.szpieg. 1
    Panc. 4.139

    Agresor Trener Ciacho [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 5.500

    Obrońca Czekoladowy [CS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 78
    L.myśliw. 86.839
    C.mysliw. 501
    Krazownik 8.105
    O.wojenny. 155
    Recykler 8.471
    So.szpieg. 575
    St.kolon. 11
    Bombowiec 280
    Panc. 9.158
    G.Smierci 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor rocky [ZWB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 15.586 -24.518
    Krazownik 1.518 -172
    Panc. 15.551 -42

    Agresor FUGAZI [ZWB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 32.906 -54.194
    Krazownik 6.636 -761
    O.wojenny. 529 -6
    Panc. 4.127 -12

    Agresor Trener Ciacho [ZWB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 5.477 -23

    Obrońca Czekoladowy [CS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 1

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 348.811.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.554.770.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 319.200.600 metalu i 198.517.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5177,18%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -257.376.000, K: -88.414.000, D: -3.021.000, P: -348.811).
    Bilans obrońcy (M: -738.686.000, K: -505.372.000, D: -174.832.000, P: -1.418.890).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    6.700 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 134.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 319.200.600 jednostek metalu i 198.526.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 67.000.000 jednostek metalu i 67.000.000 jednostek kryształu.

    94 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.880.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 194.580.600 jednostek metalu i 73.907.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 940.000 jednostek metalu i 940.000 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 67.940.000 metalu i 67.940.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]
  • Panowie wielkie graty :D
    A jeszcze wczoraj pisałem że fajnie było by widzieć czoko w reckach no i spełniliście moje marzenie :D
    Jedynie żałuję że nie mogłem uczestniczyć w akcji ale nie dzisiaj to kiedy indziej :)
    Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez armand ().

  • Graty starcia Panowie :) Prawdziwy CzekoSTEK :P Szkoda złomu, ale obrońcy na pewno się przyda (Chociaz mi nie chciał przesłać nawet złamanego recka :( ) :P
    Rocky jakbym nie miał Czekolady w buddy to może i być chociaż te recki pożyczył :P
    Ważne, że fajny % wyszedł i szybko nikt go nie pobije ;)

    Czekolada :D odbuduj się lamo :D i nie rzucaj dziewczyny za tego złoma :P

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Gratulacje się należą, choć nie wiadomo, czy wyliczony z pz, czy nie wstał rano odebrać fsa. Tajne przez poufne, może obrońca więcej napisze. Choć z marnego zebrania złomu można wnioskować, że jednak sponton.

    Pierdyknięcie konkretne, jednak pance są przesadzone w tej grze, ale chyba o tym wszyscy wiedzą.

    Bardzo dobrze, że obrońca zgarnął większość złomu, jeżeli będzie dalej grał, będzie na odbudowę jak znalazł.

    Laska z reckami - takie ST nie jest dla zysku, a dla chwały, każdy złomiarz to wie. Rzadko takie akcje kończą się pełnym sukcesem.

    Szkoda, że nie spadło atakierom więcej pancków ;)

    Zakończenie roku z przytupem, strach się bać, jak się Nowy Rok rozpocznie. Chyba jakąś pięciocyfrówką ;)
  • No i stało się, Czeko został rozdziewiczony i to potrójnie :o


    Kończycie stary rok z niezłym pierdzielnięciem. Choć do północy jeszcze trochę, to fajerwerki już zostały odpalone :)

    Czekoladowy, Tobie życzę odbudowy, bo czasami Ci sie pofarciło coś ustrzelić, ale zanim zaczniesz, to wypuść powietrze z lalki, schowaj do pokrowca, bo znowu zapomnisz o flocie :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Secik ().

  • No faktycznie pierdyknięcie jest i to z hukiem wystrzelone, że całe uni sie dowiedziało na momencie :D. Szkoda tylko, że rekiny nie zdążyły pozbierać tego co tam leżało, bo sporo tego było :), ale tradycją która pociesza agresorów jest ogromny % za co szacuneczek, bo pewnie nie prędko ktoś to pobije :).

    Jeszcze raz graty panowie :)
  • Podobny % pamietam w Marcina wykonaniu 2 lata temu w Prima Aprilis ;)
    Dzis Sylwester - widać lubisz % w wyjątkowe dni strzelać :D

    Graty panowie, brak zysku wyrównuje satysfakcja :D:D słodko i czekoladowo ;)
    Kradzieje złomu zawsze kończa 2 raz w reckach - po przetopie - wiec to pewnie kwestia czasu...

    Serdeczne życzonka z tego miejsca w nowym 2014 :)

    dzieki za dedki i pamięć :)
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.
  • Nie wiem kto normalny czepiałby się zysku w sytuacji, w której podbiliście TOP1 ST prawie o drugie tyle :D
    No i satysfakcja, że akurat na waszego ulubionego kolegę na uni padło też na pewno wynagradza ten minusik przy bilansie :D
    Gratulacje panowie, procent powala, no i też czekam na pikantne szczegóły ;)
  • Cóż jako jeden z członków CS powiem tak!

    Piękne starcie, szkoda czekoladki, ale przy takich flotkach każdy by się rozpuścił! :bdb:

    Agresorom życzę szczęśliwego nowego roku, udanych akcji w grze jak i pomyślnego życia po za grą!!! :super:

    Czekoladce życzę odpoczynku w tym i następnym roku, a jak nie umiesz grać flotą to klep eko. :noob:

    A music pasujący do tej sytuacji:


  • buhahahaha pierwszy raz wam szczeze od serca gratuluje zrobiliscie zniego babke czekoladowa .. wielkie graty chcialbym widziec jego mine hahahahahaha wielki kozak ktory robil z siebie pseudo gwiazde .. nie zycze odbudowy .

    o rockego sie nie boje on sobie odbuduje bo zlomowac potrafi fuga to kolejny rok bedzie to odbudowywal :) :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E


    yyy no jak to mowia hucznego sylwka wam zycze ... porobcie fsy i wypijcie ! :) pozdro i do nst .
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem
  • Ładne sojuszowe zgranie FUGAZI :D
    Prezent na Nowy Rok jak znalazł, szkoda że bez reszty śrubek no ale nie zawsze kolorowo bywa ze złomem teraz :E
    Teraz nic tylko się odbudować i czekać na odbiór złomu :D
    Ale takie floty ładne poszły w ruch a ta jedna gwiazdka się ostała :E ( :noob: x3 )
    Odbudujcie się i złomujcie dalej, obrońcy :gszo:

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • No nie powiem fuga szczegółami nie grzeszy no ale cóż.... Prawda taka że konkretny spontan mieliśmy w planie lecieć na kogoś innego ale mi sie przysnęło budzę się patrze Fuga grandzi a za 15 min PW że kakaowy stoi bez namysłu telep i wylot zap dla fugi i smigamy.... Było tylko małe ale zapędziliśmy się i błąd przy obliczeniach i brak flo i co za tym idzie recków też brak no nic już mam zawracać ale mówię co tam jak już lecę to napiszę do sąsiadów - wisior nie mógł bo buddy inni też spali więc mówię dupa będziemy stratni ale lecimy na remis i zostaje mu ok 700 pc. na to wszystko wszedł trener i leciał przez galę także cały lot trwał grubo ponad 3h - opóźnianie szukanie itp - recki wpadały chyba niecałe 10 min po ST a wysyłane były zaraz po moich PC.....


    Jeszcze raz dziękuję za lot bo dziś jest moja rocznica jak dostałem złoma osobiście w zeszłym roku. Co do start ehh nawet mnie to nie obeszło lol przy takim spontanie cud (a może zbyt duża pewnośc siebie kakaowego) że wogóle ST jest... co do jego zbiórki nie mam mu za złe sam bym też tak zrobił
    Także czeko parę słó do ciebie.... nie ma chyba na uni nikogo kto by nie wiedział że ciebie i luce nie lubię ale jest z ciebie taki pro gracz że nawet pogratulować (choćby wyczucia czasu) nie potrafisz i to właśnie świadczy jaki jest z ciebie zwykły CienkiSznurek.

    Właśnie dlatego należy ci się noworoczny prezent ;]



    Świadomość tego że właśnie my cię zezłomowaliśmy nie przestaje mnie bawić do rozpuchu a tak właśnie wyobrażam sobie ciebie jak odpaliłeś ogame hahahaha

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez rocky ().

  • Buhahahahaha ! Wielkie gratulacje dla calej 3 . Akcja jak na spontan wyszla super , a zlom niech sobie w skarpety wsadzi ProGracz co nagle stal sie analfabeta i nawet pogratulowac nie potrafi.

    Szczesliwego Nowego Roku w zyciu jak i w OG !

    Pozdro Dj.
  • A od kiedy to gratulacje od zezłomowanego są obowiązkowe?
    Nie przypominam sobie żeby regulamin coś takiego stwierdzał.
    Nie lubicie go i on was nie lubi.Dlatego nie gratuluje.
    [mniam] naskakuje na Czekoladę przy każdej okazji, obsmarowuje cały sojusz i podziękowań / gratulacji oczekuje analfabeta jeden.
    Czeko SZO z całego serca życzę.
    A atakierom? Nie gratuluję.
    Życzę tylko żeby równie efektownie w reckach skończyli.

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za obrazę.
  • Valpurgius napisał(a):

    [mniam] naskakuje na Czekoladę przy każdej okazji, obsmarowuje cały sojusz i podziękowań / gratulacji oczekuje analfabeta jeden.
    nawet nie wiesz od czego sie zaczelo to nawet nie warcz siad plaski i milcz....

    a dla tych co nie wiedza to zaczelo sie od sporu z lucabrasi kakao i niektorzy z was sie nieproszeni wtracili a np kakaowy otwor zaczal sie mnie czepiac ze nie mam skilla i wogole ciegle krytykowal i cisnal po bandzie to teraz dostal kare hahaha moim i fugi specialem czyli ST na bfs'ie

    w przeciwienstwie do kakaowego [mniam] potrafie pogratulowac po ujemnym zlomie jak uczynielem piszac do adf jak i tatara co wiecej

    po zlomie zyczylem mu szczesliwego nowego roku no i
    Od:rocky
    Do:Czekoladowy
    Temat:Nie dotyczy
    Data:31.12.2013 10:30:06

    z czasu dolotu moich rekinow wynika ze wyzbierasz wiec juz teraz gratuluje starcia i z gory mowie ze nie mam zale zbiorki sam bym tak zrobi
    takze na przyszlosc jak nie wiesz o co chodzi to cicho sza

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za flame i obrazę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rocky ().

  • Hehe...kto ma wiedzieć ten wie, że flota Czekoladowego stała całą noc bez opieki a wy ją walnęliście o 9:22 to słaby skaner z tego fugaziego skoro flotę wyłapał w okolicach 5-6 rano a skanował całą noc :E

    No i Valpurgius ma racje, w tej grze nie ma przymusu gratulowania :P a flotę przy pomocy sojuszu można odbudować i to w krótkim czasie ;)

    Czekuś BSzO, pomożemy stanąć na nogi ;)
  • Wiedziałem że to top 1 będzie ale nie sądziłem że aż taki % tam będzie.
    Każdego kiedyś złom czeka. Teraz trafiło na mocną flotę.

    Zysku nie ma ale i tak agresorzy mają złoty medal a to niejednokrotnie jest większą nagrodą niż sama surka.
    Obrońcy z racji słodkiego nicku nie życzę pasztetu a dżemiku wiśniowego.

    A teraz wszyscy na imprezę. SYLWESTER MAMY!






  • [mniam]

    nie ma przymusu gratulowania ale taki pro jak on powinien to uczynic ale co ja tam wiem za slaby jestem na ta gre


    p.s. smoczus skan o 2 nic nie ma skan wczesnym rankiem i juz jest a flo byla sporo opozniona bo lot trwal prawie 3 h - trener lecial przez gale 2,2h to pomysl zanim cos klepniesz

    ps2 ciekawe kto i za co zglosil moj post

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za flame
  • Ehh...
    zupełnie jakbym czytał komentarze na onecie...
    O co chodzi z tą nienawiścią? To jest gra a mam wrażenie że dla niejednego staje się życiem.



    Valpurgius napisał(a):

    [...]Faktem jest również to że TY NIE MASZ SKILLA.[...]


    NIe skille są w życiu najważniejsze :)
    Poza tym w tej wiadomości od "oddam" nic nie ma bo ktoś nie miał skilla aby to dobrze wkleić.

    Agresorom gratki jeszcze raz. Obrońcy zapomniałem na osłodę mleka do dżemiku.

    PS - Morg, Moon - dawać to ST bo w tym zaczynają bluzgi lecieć.






    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jo Mason ().

  • No i zaczela sie pyskowka

    Jak sie komus nie podoba anty to zawsze moze zmienic gre, nikt tu chyba na sile nie siedzi.

    Co do skilla to niewazne jak to zwa, trzeba po prostu miec chec do gry i tego Rockiemu i Fugazi na pewno nie mozna odmowic.

    Klapcie co chcecie, wystarczy rzucic okiem na top liste stekow teo uni.

    Atakierom graty, procent jest, top1 ACS jet, surke sobie odbijecie na nastepnych stejkach.

    A obroncy na przyszlosc lepszego pilnowania floty albo przejscie na eko
  • Gratulacje. Rocky może mnie troszkę pamięta jeśli tak to wie jak mnie to starcie cieszy XD . Przypomnę się jeszcze że pisałem iż nie lubię ZWB ale Rockiemu w potyczce zarówno słownej jak na polu bitew z CS kibicuje. Gratulacje też dla mojego dawnego oprawcy Fugaziego jak i sąsiada Trenera Ciacho. Wszystkim zarówno wygranym jak i pokonanym szczęśliwego nowego roku.