Przyklejony TOP 1 ACS rocky i FUGAZI i Trener Ciacho [ZWB] vs Czekoladowy [CS] - 5177,18%

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A ja powiem tak :D - każdy kto tutaj ciśnie albo ma żal, bo stracił czekoladkę :D, albo po prostu jest zwykłym debilem, który nie może znieść myśli: Czekoladka padł i co teraz ? :O Jak komuś coś sie nie podoba to macie tak zwane pw i tam ciśnijcie sie do bólu aż wam wszystkie flaki i urazy psychiczne zejdą, bo jak widzę co tutaj nie którzy piszą to aż odbiera mowę, bo nie wiadomo jak taką głupotę określić :)

    Pozdrowienia dla wszystkich urażonych :D.
  • gratki atakierom za procent szkoda że spora część z własnych strat :>
    ale pierdyknęło galancie :P
    dzięks Fuga za priv'a i więcej takich strzałów życzę w nowym roku
    SzO dla aobrońcy sporo skubnął złomu to wygląda na to że odbudowa będzie
    i wszystkim bez wyjątku zdrowej wątroby w nowym roku :beer:
    nie ma jak pomykać furmanką po hyperprzestrzeni :E
  • Rzadko komentuje to co wstawiam

    Tak lot był spontan totalny ;)
    Mieliśmy z rockym lecieć na coś innego ale - dobrze wyszło ;)

    Ciesze że nie których tak to boli (Ari , Valpurgius, smoczuś ) że zaczęli robić pod siebie ;)

    Trochę szkoda ze kilku buraków psuje opinie całemu sojuszowi CS
    A tym graczom z CS którzy wysyłali mi gratulacje na priv - dziękuję bardzo

    a tak ogólnie to Szczęśliwego Nowego Roku
  • Po krotkiej aczkolwiek trafnej analizie calej sytuacji, nie pozostalo mi nic innego jak pogratulowac temu komu trzeba ^^

    Fakty mowia same za siebie takze... gratulacje czeko - obrona pierwsza klasa :)
    Obroncy milego przetopu a agresorom szo lub powodzenia w realu :D

    Korzystajac z okazji, ze juz nie spie to zycze wszystkim szczesliwego nowego roku :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ladianes ().

  • ladianes napisał(a):


    Po krotkiej aczkolwiek trafnej analizie calej ... gratulacje czeko - obrona pierwsza klasa :)
    ...



    Bilans agresora (M: -257.376.000, K: -88.414.000, D: -3.021.000, P: -348.811).
    Bilans obrońcy (M: -738.686.000, K: -505.372.000, D: -174.832.000, P: -1.418.890).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    To ja życzę takiej obrony czekoladzie częściej ;)


    Dziekuje ;) już 1k pc zespawałem następne 1k w stoczni i nikt nie musiał zezłomować żadnego konta
    Widać ja nadal mam czym latać ;)
    FUGAZI [ZWB] vs Neshi [TDC] - 207.34%

    Tak przy okazji to w ciekawe czemu czekoladzie nie życzysz SZO - ciche dni macie ?
  • FUGAZI napisał(a):

    Tak przy okazji to w ciekawe czemu czekoladzie nie życzysz SZO - ciche dni macie ?
    nie tyle ze maja ciche dni tylko kakao sie na niego obrazil :XP: namowil brata zeby zezlomowal swoja bezuzyteczna flo i dal mu sure na odbudowe, a Luca mimo ze jego flo jeszcze bardziej jest bezurzyteczna sie nie zgodzil i poszedl emo-foch...

    ladianes napisał(a):

    Fakty mowia same za siebie takze... gratulacje czeko - obrona pierwsza klasa
    No powiem ze nie ma co.... bo ja za kazdym razem polece na tak odwaznego obronce ;] nawet jak bym mial polowe swojej floty stracic ;]
  • 22 k lamek odbudowane 16,5k w stoczni plus 700 pc czy ja wiem ze taki poszkodowany - huehuehue wole miec top1 ACS na wrogu i nie zebrac zlomu niz miec flote i nic z nia nie robic XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rocky ().

  • Gratulacje procent rozwalił system.
    Kolegom z CS ostatnio się chyba nie powodzi zbyt dobrze :P
    Jeden się rozwalił o ścianę ZWB, drugi się obraził i strzelił samobója - pzdr Waleczny - nic tylko pogratulować wierności, Czekoladowy nieźle sobie wychował braciszka

    Fugazi, odbudowujesz się prawie tak szybko jak Kakaowy :D
    Rocky, szacun dla Ciebie jak zwykle, za ilość pancy. Trener, zawsze w dobrym miejscu o właściwym czasie.
    Jeszcze raz :graty:
  • O_O Jaaaaaaki % kozacki^^ zostawić was na jakiś czas i takie cyrki się dzieją^^

    Czekoladowemu SzO. Rockiemu Fugaziemu i Ciastkowi graty wielkie.

    ps. Dajcie znać jak ktoś % ten przebije^^
    DarthGreen
    Pegazus Off-LegionOfRome |Vega Off - LoRome
    Xalynth - C S, LoL EU OFF ABIN |Antares Off -LegionOfRome
    Japetus OFF -LegionOfRome |Eridanus OFF | Spica Off | Tarazed Off
  • Pamiętacie jeszcze mnie noobki??:)
    Wpiszę się tylko tutaj bo nastukaliście tych ST-eków od mojej ostatniej wizyty mnóstwo... I bardzo dobrze:D
    Generalnie raport nie powala. Spodziewałem się czegoś lepszego;) I jeszcze te recki... Generalnie cienko :F

    Pozdrowienia z emerytury: Stalker 8-)