SOLO; Loki vs Junior(GD) - 4607,96% + zbiórka

    • Barym
    • SOLO; Loki vs Junior(GD) - 4607,96% + zbiórka

      [center]Starcie następujących flot:

      Agresor Loki (x;xxx;xx)
      Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
      Flota:
      Niszcz. 40.000

      Obrońca Junior (x;xxx;xx)
      Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
      Flota:
      M.transp. 4.267
      D.transp. 6.136
      L.myśliw. 75.994
      C.mysliw. 936
      Krazownik 4.362
      O.wojenny. 6.685
      Recykler 6.386
      So.szpieg. 875
      St.kolon. 27
      Bombowiec 603
      Panc. 3.026
      Niszcz. 631
      G.Smierci 14
      Obrona:
      Wyrz.rak 58

      ...po 6 rundach:

      Agresor Loki (x;xxx;xx)
      Flota:
      Niszcz. 39.484 -516

      Obrońca Junior (x;xxx;xx)
      Zniszczony!

      Agresor wygrał bitwę!
      Przejął 34.682.356 metalu, 34.682.357 kryształu, 9.603.286 deuteru.

      Agresor stracił łącznie 64.500.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 1.579.008.000 jednostek.
      Na tych współrzędnych znajduje się teraz 297.267.900 metalu i 163.527.900 kryształu.
      Szansa na powstanie księżyca wynosi 4607,96%
      * Bitwa odbyła się na księżycu.

      Zbiórka PZ:
      23.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 460.000.000.
      Na polu zniszczeń znajduje się 296.657.900 jednostek metalu i 162.917.900 jednostek kryształu.
      Flota odzyskała 296.657.900 jednostek metalu i 162.917.900 jednostek kryształu.

      Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]


      WEEBER SZYBKO ZGLASZAJ O_O [ciach]
      dragodraxx widze ze idziesz w tym samym kierunku co Beliar (Witcher )co na kilku kontach gral a jednego dobrze nie umial upilnowac

      Super Moderator Asiaa:
      Jedna emotka wystarczy
    • SzO Junior.... O_O
      to chyba nie polatamy chwilowo
      Loki nie posądzaj pusherze
      Jakim idiotą trzeba być by posądzać mnie o multikonto?? Pisz do GO a nie oceniaj po sobie ]:-D
      Oceniasz swoją miarą?? A to dlatego myślisz że każdy jest krętaczem i pusherem :ocb:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez DragoDraxx ().

    • Loki ty masz coś z głową, gdzie niby byly aktywy takie same na moim koncie i Drago ?? jak to pisales do Drago, smieszny jestes, masz szczescie bo nie wstalem (bo budzik wyłaczylem) nawet o tym nie wiedzac na spiaco, ale to juz szczegol, po ataku od razu piszesz do mnie smieszna wiadomosc ze niby fsa nie odebralem i piszac do osoby Dragodraxx a nie do mnie . Lepiej skoncz grac bo ta gra Ci mozg wyzarla. Nie wiesz co piszesz
    • Chciałem najpierw wypowiedzieć się w temacie, gdzie ja jestem ofiarą, ale niestety forum mi na to nie pozwala, bo jak tylko tam wchodzę, to mnie wylogowuje. Naksrobię tam coś później.

      Tymczasem jedyne, co o tym starciu można napisać, to push.
      Nie tylko dlatego, że to byłe konto Tiwaz, jest wiele przesłanek. Junior na początku jak był na swoim koncie trzymał flotę w 3 gali, gdzie ma 2 moony w układzie (o ironio, świetne miejsce do FSów). Jednak zaraz po tym, jak się Loki z cerberem dowiedzieli, że w 1g mam 50kk paliwa, flota magicznie znalazła się w pierwszej gali.
      W trakcie trwania bana Lokiego natomiast, Junior przeniósł flotę do 3g/4g, bym jej nie mógł dorwać. Ewidentnie wyglądało to tak, jakby była wystawiana w 1g po to, bym na nią poleciał i by Loki i cerber mogli mi zrobić kontrę.
      Sam Junior miał taktykę jak każda osoba z Tiwaz - na moonach w ciągu dnia wszystko stało, a on siedział na jednej kolonii.

      Dziwne jest również, że Junior nie miał tyle surowców na tym konkretnym moonie. Je trzymał w 3 gali razem z paroma reckami i 1 GSem, a na potrzeby tego starcia wszystko, co Junior posiadał zostało przeniesione do 1g.

      Dodatkowo bardzo interesujący jest lot samymi niszczycielami (tym bardziej w takiej ilości, ciekawe ile paliwa poszło i jak długo leciały) na flotę, która nie została odebrana z FSa. No ale nasz cudowny pusher ma przecież nadmiar paliwa mimo takiej ilości surowca, którą ostatnio musiał odesłać do GO za push na byłym koncie Tiwazu.

      Swoją drogą, flota Juniora nigdy nie wracała tak wcześnie z FSa. Pojawiała się na moonie nie wcześniej niż o ok. 11:30, więc taki ewenement jest dość interesujący.

      Ode mnie tyle. Loki i jego banda stworzyli fajną otoczkę wokół konta Juniora, więc pewnie nic mu się nie udowodni, ale to już nie mój problem.


      ex-IRC Support
      ex-GO

      BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

      Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Witcher ().

    • a mnie w tym wszystki zadziwia bierność GO w tym całym burdeliku na barymie... macie kilku solidnych UCZCIWYCH GRACZY, a jeden taki robi rozpiździaj pushując się na prawo i lewo...

      więcej zmian na gorsze w tabeli kar!!! :E
      Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

      Universum: Wezn

    • To była kwestia czasu kiedy się to ścierwo spushuje się tym kontem. Wystarczy napisać że oryginalny gracz tego konta wymienił je / oddał / sprzedał a nowy utworzył specjalnie konto na forum pod koniec listopada.

      Rób punkty, będzie bardziej imponujący procent po UF.

      A i tak najlepszy jest czapek który nadal ma dupę na oczach.
    • Witcher napisał(a):

      Dodatkowo bardzo interesujący jest lot samymi niszczycielami

      Moim zdaniem ten fakt nie powinien Cię za bardzo dziwić... Przykład podobnego starcia, w którym brały udział same niszczarki jest przecież aktualne TOP 2 ACS uBarym na graczu Luzak ;) Niektórzy po prostu lubią ciężki sprzęt, a Ty wracaj do gry bo od stycznia obiecywałeś mi, że zaczniesz nowe polowania na mnie :P 4cyfrowy % już będzie...
      Lokiemu jeszcze raz graty trafienia i przetopu, a obrońcu Sz/O, bo nie miał tego znowu aż tak wiele :)

      Edit. Webber uspokój się :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pan B ().

    • Bryk, zauważ subtelną różnicę pomiędzy lotem na konto, które nie miało aktywności przez prawie 3 doby, a lotem na nieodebranego FSa, kiedy właściciel może się zalogować w każdej chwili.


      ex-IRC Support
      ex-GO

      BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

      Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.