Konkurs na bombkę świąteczną 2013

    • Konkurs
    • Konkurs na bombkę świąteczną 2013

      Konkurs na bombkę świąteczną 2013



      Na dworze coraz zimniej, za chwilę spadnie śnieg i nie chce się z domu wychodzić. Chcemy Wam zaproponować na czas oczekiwań na święta i Nowy Rok konkurs na bombkę świąteczną, która ozdobi nasze forum.




      I. Szczegóły techniczne:
      • maksymalne wymiary: szerokość: 500px; wysokość: 500px; waga: 250kB
      • format: .png .jpg .jpeg
      • brak animacji


      Oryginalna bombka:


      Szablon bombki nie jest stały, więc można także użyć własnego pomysłu.
      Istnieje także możliwość samodzielnego doboru koloru do w/w szablonu, z tego względu zamieszczamy także białą wersję.



      II. Zasady umieszczania prac :
      • Prace może zgłosić każdy użytkownik forum z wyłączeniem członków team OGame.pl
      • Każdy użytkownik może wysłać dwie prace.
      • Prace muszą być utrzymane w motywie zimowo-świątecznym.
      • Prace łamiące regulamin forum, będą dyskwalifikowane z konkursu, a ich autorzy w stosowny sposób ukarani.
      • Prace powinny być wykonane samodzielnie, nie mogą być skopiowane z innej strony. W pracy można użyć ogólnodostępnych materiałów [liternictwo, elementy graficzne].

      Prace nie spełniające warunków podanych w pkt I i II oraz uznane przez FA za zbyt mało samodzielne nie zostaną dopuszczone do konkursu.

      III. Nagrody
      Decyzję o tym, która bombka jest najlepsza podejmie Team OGame.pl.

      Lista nagród
      I miejsce - kupony 2 x 10 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge + dodanie do grupy specjalnej
      II miejsce - kupon na 10 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge + dodanie do grupy specjalnej
      III miejsce - kupony 2 x 3 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge + dodanie do grupy specjalnej
      I miejsce w głosowaniu użytkowników - kupon na 3 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge + dodanie do grupy specjalnej

      IV. Terminy:
      Prace w postaci linku do zewnętrznego serwera przyjmowane będą pod adresem konkurs@ogame.pl w terminie do 14.12.2013 r., godz. 20:00 - maile z dołączonymi pracami nie będą brane pod uwagę.
      W mailu proszę podać swój nick na forum (wraz z linkiem do profilu)
      Głosowanie odbędzie się w terminie 14.12-19.12.2013
      Wyniki zostaną ogłoszone dnia 20.12.2013

      V. Uwagi końcowe:
      • Osoby wysyłające zgłoszenie automatycznie zrzekają się wszelkich "praw autorskich" do swojej pracy [bombka może zostać wykorzystane na dowolnym forum Gameforge].
      • Administracja Forum OGame.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania dowolnej bombki nadesłanej do konkursu.


      Czekamy na Wasze prace i liczymy na wspólną zabawę :)



      Wasz Team OGame.pl


      Konkurs na logo forum Ikariam.pl: board.pl.ikariam.gameforge.com…o-forum-2013/#post2178965
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Czas na nadsyłanie bombek już minął. Dziękujemy za nadesłane prace.
      Tegoroczne bombki możecie obejrzeć tutaj : Konkurs na bombkę świąteczną 2013. Zachęcamy także do głosowania.

      Przypominamy, że dla zwycięzcy głosowania userów przewidziana jest nagroda: kupon na 3 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge + dodanie do grupy specjalnej.
      Jednocześnie wystartowało głosowanie teamowców, w którym to zostanie wybrana zwycięska praca.
      Jestem i mnie nie ma ^^

    • Wyniki konkursu




      Tak oto kształtują się ostateczne wyniki w głosowaniu teamowców:



      Walka była jak widać bardzo zacięta, jednak wygrała praca nr 3.


      I miejsce

      0restes - board.pl.ogame.gameforge.com/user/346125-0restes/ ( praca nr 3)

      nagroda: 2 kupony o wartości 10 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge, przydział do grupy Zwycięzca Konkursu,


      II miejsce

      ladianes - board.pl.ogame.gameforge.com/user/342152-ladianes/ (praca nr 2)

      nagroda: 1 kupon o wartości 10 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge, przydział do grupy Zwycięzca Konkursu

      III miejsce


      Marandoss™ - board.ogame.pl/user/322118-marandoss/ (praca nr 8)

      nagroda: 2 kupony o wartości 3 euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge, ranga konkursowa jak widać już przyznana za inny konkurs w przeszłości ;)


      I miejsce w głosowaniu userów

      Marandoss™ - board.ogame.pl/user/322118-marandoss/ (praca nr 8)

      nagroda: kupon o wartości 3 Euro do wykorzystania w dowolnej grze Gameforge, ranga konkursowa już przyznana wcześniej.

      Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy :xgraty:

      Po nagrody proszę zgłaszać się do FA wakata poprzez Prywatną Wiadomość.
      Jestem i mnie nie ma ^^