Przyklejony freeigor [Yakooza], Vajs [UoS] vs Sensei Wu [KINGSAJZ] - 6131,2% TOP1 SOLO

  • Mizar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Znowu ?? ehhh

    % powala, zysk się nie wspomni..

    Czasu nie było więc wybacz, że teraz dopiero coś tam namazuje ;}

    Już tu chyba wsio zostało powiedziane więc tylko dodam, że wszyscy szczekacze zostaną "zutylizowani" jak ten wyżej ;>

    Pozdro... I spawaj tych pancerwafli bo wciąż coś ich masz mało :>

    :bdb:
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • Smutna prawda jest taka, że jedyne czyste ST w twoim wykonaniu to te do 200% cała reszta była zrobiona przy pomocy wielu multikont... kierownik, bushIdo i teraz widzę że myszka1977 też jest w twoich rękach. Marny jesteś chłopcze dlatego za wszelką cenę próbujesz wmówić wszystkim, że wszyscy są be a ty jesteś taki pro. Największy pusher i oszust to ty freelamo i niestety tego nic już nie zmieni,[ciach]

    Super Moderator Asiaa:
    Obraza.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bushido mizar ().

  • bushido mizar napisał(a):

    Smutna prawda jest taka, że jedyne czyste ST w twoim wykonaniu to te do 200% cała reszta była zrobiona przy pomocy wielu multikont... kierownik, bushIdo i teraz widzę że myszka1977 też jest w twoich rękach. Marny jesteś chłopcze dlatego za wszelką cenę próbujesz wmówić wszystkim, że wszyscy są be a ty jesteś taki pro. Największy pusher i oszust to ty freelamo i niestety tego nic już nie zmieni, [ciach]
    nic nie wiesz o tym jak robiłem ja swoje St, ani jak igor, więc daruj sobie swoje wywody, nikt nie zabrania mieć gsówki w zgodzie z regulaminem, więc o co ten płacz?
    i dodm o Tobie misiu, bo to Ty jesteś królem pushu
    Push (I) złomowy od luke (nakaz odsyłki surowców na planetę GO)
    Push pasywny i złomowy (II) z kont malbacken, luzak, luke + nakaz odsyłki surowców na planetę GO

    gul nadal skacze.. :*
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Miałem się nie wpisywać, co by nie było że UoS tak bardzo trzyma z Yakoozą :E ale...

    Te Twoje teksty Bushido przyprawiają o zawrót głowy :quasi:

    bushido mizar napisał(a):

    Marny jesteś chłopcze dlatego za wszelką cenę próbujesz wmówić wszystkim, że wszyscy są be a ty jesteś taki pro. Największy pusher i oszust to ty freelamo i niestety tego nic już nie zmieni, bo charakteru wiejskiego głupka nie wykorzenisz. A co do reszty klakierów takie same budynie, byc jak najbliżej pisiorka feelamy żeby mi nie zrobił krzywdy...


    Po co te obrazy kimkolwiek i cokolwiek by free nie robił ? Zarzucasz jemu że jest taki denny, zły i wieśniacki, a te teksty to rozumiem dowód na to, że Ty taki nie jesteś ? :E

    Słuchaj Freelamo % ładny ale sam nigdy byś tego nie zrobił w sumie trzy sojusze były w to zaangażowane ( nie wy nie macie sztamy z UoSiami :D ) przysnąłem po 4 nocce[ciach] miałem kończyć ale popykam sobie eko :] . A flota nie taka słaba bo straciłeś swojej za 350kk szkoda że zlomu nie pozbierałem ale zobaczyłem raport i spałem błogo dalej :-]
    [ciach]


    Kolejny tekst wyczyszczony już przez moderatora w którym nie popisałeś się ani kulturą, ani niczym innym.

    Przyjmij człowieku złoma na klatę i klikaj dalej, przecież to tylko gra :E :E :E

    Co do pushu to róbta co chceta, każdy bawi się takimi zabawkami jakie ma i po co się nad tym rozwodzić ? Każdy orze jak może, zazdrościsz ? Też chcesz mieć tyle kont ?

    To kup sobie :D

    Tak jak mówiłem, miałem się nie wpisywać, ale te Twoje obrazy, wywody i żale to poniżej krytyki jakiejkolwiek są 0_o i jakoś szkoda mi było przejść obojętnie obok tego :P

    Tak więc Agresorowi :graty: starcia i TOP1 SOLO na uni, a Obrońcy ?

    Sam nie wiem, ale jak masz się odbudować i później znowu takimi tekstami sypać, to nie życzę :gszo: sorry.
    STRĄCONE GS-y: 418
    STRĄCONE MOONY: 2
    DANE MOONY: 12


    U MIZAR ---> U NEKKAR - ON
  • Przyjąłem na klatę mój drogi Indoo, ale ten tekst mógłbyś zamieścić równie dobrze pod RW, gdzie też jestem obrażany i zarzuca mi się pushowanie. Tak zrobiłem to dwa razy bo był etap gry, gdzie miałem jej serdecznie dość. Ale jeśli wypomina mi to koleś, który również gra nie czysto i to przypuszczam że od początku powstania tego uni, to chciałem mu odpowiedzieć jego językiem.

    Ty Free za to jesteś pushowym błaznem

    02.09.2013 14:00:44 SGO psotka Bushldo 16.09.2013 14:00:44 Multikonto [1] freeigor, Bushldo + Push [1] Bushldo --> freeigor
    02.09.2013 14:00:35 SGO psotka freeigor 16.09.2013 14:00:35 Multikonto [1] freeigor, Bushldo + Push [1] Bushldo --> freeigor + Nakaz odsylki surowcow na planete administracji.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bushido mizar ().