Przyklejony ACS : Szpryc , Ira [ZLY SEN] vs Candy [BuS] - 112 201,58%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Odbudowy Candy , a szpryc jak zawsze chowa sie pod parasol lepszych graczy swojego sojuszu, przypisujac sobie ich sukcesy ;p dobry z niego lizak ;p
    użyteczni idioci zawsze w cenie ;p czy to w realu czy to w ogame ;p Polska polityka roxxx ;p
    Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i fajne znajomości poprzez gre
    Pozdro Mapi, MichalK, Candy, Fireman, Dziekuje :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zuzia28 ().

  • grac nie umiala za urlopami sie chowała i nic
    szczególnego nie pokazała :)

    Szpryc

    Flota:
    L.myśliw.: 638.532
    Krazownik: 63.324
    O.wojenny.: 29.598
    Panc.: 44.912


    Candy

    Flota:
    M.transp.: 111.143
    D.transp.: 4.346
    L.myśliw.: 813.849
    C.mysliw.: 1
    Krazownik: 69.996
    O.wojenny.: 17.047
    St.kolon.: 29
    Recykler: 120.231
    So.szpieg.: 3.448
    Niszcz.: 1.333
    G.Smierci: 10
    Panc.: 69.418
    Moze czegos nie ogarniam ale .... nie składasz jej solo,"ona" za urlopami sie chowała,grac nie umiala itp.To ja sie Ciebie Szpryc pytam:
    Jesli "ona" grac nie umiala a ma wieksza flote niz Ty to .... kto grac nie umie?:D-spojrzec mozna na statki :D
    Jestem tu bezstronna osoba i nie gram tu ( raczej sledze Adasia wyczyny bo on ta gre "przeszedl cala" ) ale jak widze takie texty jak Twoje to szok chlopie.Troche dystansu do tej gry,do ludzi a przede wszystkim do kobiet ( ciekawe jaki jestes w realu-taki sam? )
    Wielka zasluge maja tu statki Adasia bo gdyby nie jego udzial to moglby tylko sonda jak .... potraktowac.
    SzoO dla wszystkich i gratki
  • Niby jest nieźle Adaś, ale trochę czasu tu nie zaglądałem i spodziewałem się zastać trochę inny obrazek, a nie, że sobie jeszcze takie floty spokojnie latają. Oczekuję poprawy twojego zachowania.
  • jak to może być ,że złapaliście to :D
    podobno nie da rady złapać takiego nołlajfa :ocb: ,przecież to takie super bajeranckie :D,tylko mnie zatanawia czemu nawet nie pogratulował na forum STarcia na sobie ??
    czyżby zyłka pierdząca już nie wytrzymała,gul skoczył,może omdlenie,czy poprostu próba samobujstwa :D
    spokojnie ,nie kończ z sobą bo jeszcze wiele osób ma ochotę się pośmiać :ocb:



    kaman
  • penc napisał(a):

    jak to może być ,że złapaliście to
    podobno nie da rady złapać takiego nołlajfa ,przecież to takie super bajeranckie ,tylko mnie zatanawia czemu nawet nie pogratulował na forum STarcia na sobie ??
    czyżby zyłka pierdząca już nie wytrzymała,gul skoczył,może omdlenie,czy poprostu próba samobujstwa
    spokojnie ,nie kończ z sobą bo jeszcze wiele osób ma ochotę się pośmiać



    kaman




    gratki chłopaki,spóźnione ale szczere i jak to ZS potrafi poprawić humor :D
    co do obrońcy to mógłby chociaż pogratulować STarcia-w sumie cytat jest wymowny w 100%

    nie odpuszczajcie :piwko: