Przyklejony ACS; Trojek i bociek i artek i AmstelL [ZLY SEN] vs malo [TTG] - 82072,57%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Marw17 napisał(a):

    Ogłaszam oddam konto na ursie i quantum nie mam sił na takie potyczki latać i złomować jedno ścierać się sojuszami to zabawa.a takie hejtowanie za plecami oskarżanie że niby się pushuję..ehh bezsens...ta gra była fajna dopóki ...a z resztą koniec tematu.pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze Westowi(szacun kolego bo masz sporo racji).mam nadzieję że odbudujesz stadko bo fajnie już sobie latałeś :)
    Hm Rzadko się wypowiadam :) bo nie lubię buców ;)

    Stary.....Mój prawie ulubiony cytat..dostosowany do forum ogame... " Zachowujesz się jak kobieta chora na alchajmer-a pracująca w agencji towarzyskiej...dziwisz się cały czas że cię dymają"

    Graj ufs cały czas i tyle...

    a co do ZS... chcą to mogą ...nie każdy ma czas i zdrowie...i drugą polówkę...i pracę...a wystarczy przyjazna dłoń i zapomoga ;) bez obrazy oczywiście...

    Stary :) że ktoś się podłożył... to nie pierwszy i nie ostatni raz :) dobrze wiesz że pieniądze otwierają wszelkie bramy :)

    Pozdrawiam :)
    "Bunty są językiem niewysłuchanych" Martin Luther King