Przyklejony TOP 2 ACS Kusy<---Łosiek i pawciok [UMBRELLA] vs jackal [ZWB] - 2272,58% + farming + zbiórka

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 2 ACS Kusy<---Łosiek i pawciok [UMBRELLA] vs jackal [ZWB] - 2272,58% + farming + zbiórka

    Witam


    Mam przyjemność zaprezentować TOP 2 ACS naszego Uni ;) Akcja typowy spontan skanowałem sobie i znalazłem 8-) szybkie pw do kompana lotu, liczenie i lot :)
    myślę, że kilka osób na uni to RW ucieszy ]:-D
    obrońcy SzO =) pozbierał trochę więc ma ;)

    podziękowania dla pawcioka za lot :*
    pozdrowienia dla wszystkich parasolek ;)
    specjalnie dedykacje dla Kusego, który skończył przygodę z ogame i konto oddał ;)
    pozdrawiam również moją dziewczynę :kocham:

    ediT: zapomniałem o Miksonie, który posłał recki ;) muaaaa :*

    i sojusz FRG z uni Taurus ;)

    a teraz
    KABOOM BOOM BOOM




    [center]Starcie z 2013-11-15 15:59:33 następujących flot:

    Agresor Kusy [UMBRELLA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Lekki myśliwiec 65.531
    Ciężki myśliwiec 564
    Krążownik 6.200
    Okręt wojenny 1.100
    Pancernik 4.900

    Agresor pawciok [UMBRELLA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krążownik 8.221
    Pancernik 7.726

    Obrońca jackal [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Mały transporter 2.099
    Duży transporter 695
    Lekki myśliwiec 43.800
    Ciężki myśliwiec 152
    Krążownik 3.531
    Okręt wojenny 20
    Recykler 4.007
    Sonda szpiegowska 634
    Statek kolonizacyjny 2
    Bombowiec 9
    Pancernik 4.068
    Gwiazda Śmierci 2
    Obrona:
    Wyrzutnia rakiet 750
    Mała powłoka ochronna 1

    ...po 5 rundach:

    Agresor Kusy [UMBRELLA] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Lekki myśliwiec 44.480 -21.051 (M: 63.153.000 K: 21.051.000)
    Ciężki myśliwiec 467 -97 (M: 582.000 K: 388.000)
    Krążownik 6.054 -146 (M: 2.920.000 K: 1.022.000 D: 292.000)
    Okręt wojenny 1.095 -5 (M: 225.000 K: 75.000)
    Pancernik 4.872 -28 (M: 840.000 K: 1.120.000 D: 420.000)

    Agresor pawciok [UMBRELLA] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krążownik 8.016 -205 (M: 4.100.000 K: 1.435.000 D: 410.000)
    Pancernik 7.692 -34 (M: 1.020.000 K: 1.360.000 D: 510.000)

    Obrońca jackal [ZWB] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 4.061.328 metalu, 557.096 kryształu, 1.572.242 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.030.664 metalu, 278.548 kryształu, 786.121 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 100.923.000 jednostek, z dofarmieniem 100.983.000.
    Obrońca stracił łącznie 738.005.000 jednostek, z dofarmieniem 738.925.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 137.286.000 metalu i 89.971.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2272,58%
    Z czego 297,87% z floty agresora, a 1974,71% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 23.196.692, K: 54.854.644, D: 726.363, P: 78.778).
    Bilans obrońcy (M: -391.597.992, K: -274.295.644, D: -80.609.363, P: -746.503).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    5.900 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 118.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 136.694.600 jednostek metalu i 89.380.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 59.000.000 jednostek metalu i 59.000.000 jednostek kryształu.

    2.150 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 43.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 74.474.600 jednostek metalu i 27.160.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 21.500.000 jednostek metalu i 21.500.000 jednostek kryształu.

    500 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 10.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 9.474.700 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 9.474.700 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 89.974.700 metalu i 80.500.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]

    pozdro Łosiek }:
    uni 43,57,63 - OFF
    uni Pegasus - OFF top40
    uni Taurus - OFF top50
    uni Taurus + PRS - OFF top110
    uni68 - ON top :thumbdown:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez maly92losiek ().

  • I to się nazywa ST :D Wielkie brawa dla was Panowie :) Kozacki procent wyszedł a do tego z zyskiem :brawo:


    Przetapiajcie i wracajcie tu z TOP 1 :)


    Fajnie widzieć jak pada flota którą black leszcz "budował" :D Z tego co słyszałem obrońca zachował się z pełną kulturą tak więc wypada szybkiej odbudowy :) Głowa do góry każdemu może się zdarzyć :)


    PS. pawciok nawet nie wiedziałem kiedyś żeś tyle tych puszek natłukł :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wenzi003 ().

  • ST pierwsza klasa, % powala z zyskiem jak na % trochę słabo ale najważniejsze że jest :) gratuluje wyczucia i fajnie że zwb również trafia w recki jeszcze lepiej że ląduje w reckach osób które mogą poważnie zagrozić rockyemu i spółce (choć ich głównymi przeciwnikami są GO i SGO), przetapiajcie i następnym razem top1 proszę :)
  • Zacny % moje laseczki :)

    dymek a mowilem zlomujmy go bo ktos inny to zrobi.. no i zrobil Rogas i Pitbull :P

    kiepski czasy dla "Zagubionych w boju" jak nie GO i push, to czerwony Krzyz i recki xD

    Obroncy naprawde szybkiej odbudowy by zabawa trwala dalej :)

    PS. Łoś zapraszamy w nagrode do okraglego stolu :P ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D


    PS 2. nie chce nakrecac zadymy ale dla mnie to top 1 Pegasus :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Finek ().

  • zacny % panowie gratuluje nie ma co ;] lamka pewnie nie bedzie zachwycny ze jego wypociny tak zostaly stracone no ale sam na to nie mial zbyt wielkiego wplywu

    Axerd2 napisał(a):

    ST pierwsza klasa, % powala z zyskiem jak na % trochę słabo ale najważniejsze że jest gratuluje wyczucia i fajnie że zwb również trafia w recki jeszcze lepiej że ląduje w reckach osób które mogą poważnie zagrozić rockyemu i spółce (choć ich głównymi przeciwnikami są GO i SGO), przetapiajcie i następnym razem top1 proszę
    mozesz do nas palac nienawiscia ile chcesz ale powiem ci tyle jackal trafil do nas niecale 2 tygodnie temu przez "oddane" konto od ROSa i juz dostal zloma. z mojej perspektywy powienien dostac kopa z tad do tamtad a zamiast tego pomoglem mu w zbiorce jak tylko moglem bo chce dac mu szanse bo takie ekscesy tez sie zdazaja...

    co do GO i SGO to oszczedz sobie - ewidentnie chlopaki zasluzyli sobie skoro maja bany ale widze wy nie macie sie do czego przyczepic dalej tylko klapiecie dziobem... dalem na swoje konto ticket i na cale zlomowanie luzika i nie ma mnie na preziezu wiec co to swiadczy o waszych teoriach spiskowych...
  • losiek - dziekuje za wspolny lot, wspaniale wyczucie czasu, do samego konca wydawalo mi sie, ze spale na marne 3kk deu a tu taka mila niespodzianka :))

    Mikson, dzieki za wsparcie w postaci reckow

    Pozdrawiam Parasolki i wszystkich znajomych
  • wypociny, czy tez nie wypociny ale jednak cos z tego bylo po mimo dlugiego urlopowania;)

    juz myslalem ze ROS zlamil ale jak widze ktos inny przejol to konto ;)

    no trudno plakal nie bede ;D

    szkoda ze zlom u parasolek no ale trudno

    nowemu graczowi zycze SzO i checi odebrania tego co mu wzieli ;P

    bo tego tez zycze wszystkim nie udacznikom tego uni i oszusta czyli parasolka ;D

    teraz macie kolejny powod do nabicia sobie paru postow a wiec slucham waszych obelg w moja strone ;D
    cos za spokojnie tu bylo bo dawno nie zagladalem hehe

    No kici kici dawac ;D
  • Gratuluję wlotu i przede wszystkim wyczucia atakierom.
    ,,Mały'' Losiek już nie taki mały... ;)
    Obrońcy SzoF - każdemu się może zdarzyć. Powody zwykle są różne ale efekt ten sam - ubytek w obrazkach :)
    Rozumiem radość Axerda z zezłomowania konta B.Lamki (choć jak go znam, to wolałby brać w tym czynny udział) - pamiętamy jaki numer między innymi jemu wywinął poprzedni właściciel zezłomowanego konta.
    Nienawiść to silne i bardzo negatywne uczucie i nie sądzę, żeby zarzucanie komuś, że takowe odczuwa pasowało do zabawy jaką w sumie powinno być dla nas wszystkich Ogame
    Satysfakcja już prędzej ;>
    Lasciate ogni speranza...


  • po cichaczu takie manewry odpierniczacie ? :D

    Wielkie graty panowie, wspaniała robota, a fakt, że to flota blacka kiedyś była... poezja, więcej chcieć nie można :>

    Szefu floty masz pod dostatkiem :D częściej z niej korzystaj


    Losiu - dziadzia musi być dumny z wyboru następcy ;)

    Obrońcy SzO - zdarza się najlepszym ;)

    p.s: Pora na atak TOP1 ? :D :D
    u8 Mikson [NECRO] OFF
    u20 Mikson [nWo | KRZYZ] OFF
    u50 Mikson [FPS] OFF
    uDraco Mikson [Ltd.] OFF
    Pegasus Mikson [UMBRELLA] OFF
    Polaris Mikson [iNNi] ON

    Liczba ST #
  • rocky napisał(a):

    mozesz do nas palac nienawiscia ile chcesz ale powiem ci tyle jackal trafil do nas niecale 2 tygodnie temu przez "oddane" konto od ROSa i juz dostal zloma. z mojej perspektywy powienien dostac kopa z tad do tamtad a zamiast tego pomoglem mu w zbiorce jak tylko moglem bo chce dac mu szanse bo takie ekscesy tez sie zdazaja...
    nienawidzić kogoś w grze xD jak to fajnie brzmi, sorka ale to do mnie nawet nie podobne, nie mam zwyczaju pałać nienawiścią, ucieszył mnie po prostu złom na koncie lamki (jak już Godmil wspomniał chciałem w tym uczestniczyć) jako że Twojego sojuszu też nie lubię (tak nie lubię - nie jest to żadna nienawiść) za po 1 grę nie fair 2 za sposób w jaki mnie i moich kompanów spakowaliście, nie umniejszam tym samym waszych ogólnych zasług, bo trzeba przyznać że i Ty i większość Twoich kompanów gracie na wysokim poziomie. Tyle ode mnie


    jeszcze raz graty starcia :)
  • Bardzo ładnie chłopaki oby tak dalej. Miło jest oglądać takie ST na boardzie. Aż miło jest wrócić między swoich :)
    ~For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave.

    ~Knowledge is power, guard it well.

    PEGASUS: TOP8 - OFF UMBRELLA <3
    WASAT: TOP140 -ON B S <3
  • Piękne starcie :D
    gratuluje ubicia konta black pałki ]:-D
    szkoda trochę złomu ale cóż tak bywa przy spontanicznych akcjach
    teraz czekam na duże % solo XD


    pozdrawiam --------------- wegi
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.
  • Wielkie gratulacje Panowie, piękne starcie. Wiedziałem, że Łosiek ma duży potencjał, tylko brakowało mu dużej floty, teraz będzie na pewno postrachem okolicy ;). Konto oddałem z czystym sumieniem, wiedziałem, że w dobre ręce :). Chłopaki, życzę Wam kolejnych sukcesów i zapału do gry.
    Pozdrowienia z emerytury dla wszystkich Parasolek.
  • black lamka napisał(a):


    juz myslalem ze ROS zlamil ale jak widze ktos inny przejął to konto ;)

    lamka, wybacz że źle wybrałem następcę...



    Co do starcia to graty, wielkie graty, fakt że trafiliście nasze najsłabsze ogniwo (poza mną), ale trafiliście!
    Mnie nie pozostaje nic innego jak cieszyć się urlopem, ale nie ukrywam że ciśnienie do gry mam i czekam z niecierpliwością aż będę mógł zapolować... ;}


    rocky'iemu szacun za pomoc, bo ja faktycznie dałbym kopa w dupe i cześć.

    pozdro dla Wszystkich =)

    Uni 11 - ...
    Pegasus - 6 ST
    Betelgeuse - 34 ST
    Merkur - 3 ST
  • Wielki szacun panowie :) ta flota zrobiła niezły burdel na Uni ale dobrze że już jej nie ma :D
    Łosiek nie zmarnuj Kusego floty przetapiaj i lataj dalej :D
    Pawciok ładnie się już dorobiłem panterek, trzaskaj dalej i może jakieś TOP 1 Solo?
    Tak jak dymek uważam że to prawdziwe TOP 1 ACS :D
    Pozdrowienia z wiecznego urlopu WESOŁY XD


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."
  • dymek2006 napisał(a):

    Jak dla mnie to jest top 1 acs bo tamtego jakoś nie uznaję;) Gratulacje i przetapiajcie ładnie;)

    Axerd2 napisał(a):

    dymek2006 napisał(a):

    Jak dla mnie to jest top 1 acs bo tamtego jakoś nie uznaję;) Gratulacje i przetapiajcie ładnie;)

    w 100% popieram, top1 acs tego uni gratulację :)


    Jak dla mnie jesteście top 1 [mniam]. W tytule macie Top 2 ACS. Na dodatek to RW plasuje się na pozycji top 2 ACS = czarne na białym. To tak jak byście powiedzieli, że kubica zajął 1 miejsce w momencie gdy odbiera srebrny medal. Czy to takie ciężkie do zrozumienia? Co wy przyjechaliście ciężkim bombowcem z 10 gali? xD dramat

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;)
  • Jak dla mnie [mniam] naucz się czytać ze zrozumieniem, bo tam jest napisane moim zdaniem a nie Twoim. Fakt jest taki że tamten procent jest lepszy, ale każdy może go zrobić wystawiając swoich kompanów lotu. Więc ja bardziej uznaję ten niż tamten. Pozdro;)

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;)