Przyklejony ACS Top -1 Mizara ; Stefan Senegal [UoS] vs POKEMONN [665], Mir [B-D] - 5705,91% - obrona bez roztrzygnięcia :)

  • Mizar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS Top -1 Mizara ; Stefan Senegal [UoS] vs POKEMONN [665], Mir [B-D] - 5705,91% - obrona bez roztrzygnięcia :)

    Dokładnie tydzień wcześniej przez moją nieuwagę w pułapkę zastawioną przez Novako wpadło 19 moich Gąsek lecących by przefarmić iderka . O_O
    Strata zabolała mnie, a jakże :> , ale bardziej zaskoczyły mnie wpisy pod tematem zwłaszcza graczy byłych lub obecnych z soja UoS, które mając sztamę z Yakoozą czują się bezkarni na Mizarze .( Może i mają rację bo oprócz mnie i tych dwóch sojuszy to na Mizarze ciężko znaleźć flotę na przekroczenie w ST 300% . Za to bunkrów jest sporo. Dlatego poszedłem głównie w GSy ;) )

    Grand napisał ...
    Mir w reckach :E to sie musiał mocno zdziwić, prawie rok temu naśmiewał sie z naszej głupiej miny a dziś proszę :D Klik czary nadal działają ?

    Grand czy to nie na twoim koncie grał Stefan Senegal ? jeśli tak to 2/3 twojej floty poszło w piach ;P

    Zealot vel Stefan Senegal napisał ...
    Hahahahahahahaha nie mogę no :D Dobry pstryczek w nos nie jest zły dla pana top 1. Może się zastanowi nad lataniem w stylu na pałę gsami wszędzie :rumieniec: Graty Novako tu Ci się udało ^^

    UAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.....!!! teraz ja się śmieję :D chyba poczułeś się jakbyś walną głową w betonową ścianę :quasi:

    Azazel666 napisał ...
    Drobniaki drobniakami, ale może to po prostu zapowiedź?:D
    Dobrze się stało. Im mniej latadeł ma, tym lepiej dla wszystkich.

    prorok ? ..., polityk ?..., nie powołuj się za wszystkich bo dla paru osób jest teraz lepiej :roll:


    Vajsik napisał ...
    Mirek nie rozśmieszaj mnie :E
    Ty i polowanie na cokolwiek? Gadasz jakbyś był co najmniej flociarzem ^^
    Przyjmij zlamienie na klatkę i stukaj dalej gsy.

    dzieciaku ty mnie najbardziej rozbawiłeś no i chyba najbardziej nakręciłeś na tą akcję ;]

    Przez przypadek odezwał się do mnie POKEMON, którym zaczęli się interesować wojownicy z obu walecznych sojuszy. No to partnera do akcji już miałem, ale by zrealizować mój plan potrzebne były jeszcze 4 rzeczy ( nie będę zdradzał tajemnic handlowych ) , ale 3 pierwsze w środę z samego rana się spełniły. Szybki kontakt z POKEMONEM i teraz nastąpiło długie oczekiwanie :spi: czy pułapka wypali i jaka zwierzyna w nią wpadnie. Co się stało później to w ST , dodam jedynie że przez małą nieuwagę w pułapce znalazła się też mała flotka recków POKEMONA. Szkoda bo wyszedł by czyścioch ]:-D


    Dedy dla wszystkich znajomych
    a
    POKEMON prosił bym w temacie pozdrowił sojusz 665



    :kawa:


    [center]Środek galaktyki blisko czarnej dziury- Bitwa o moon

    Agresor Stefan Senegal [UoS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1

    Agresor Stefan Senegal [UoS] (x;xxx;xx) :pirat:
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 24.018
    L.myśliw. 205.853
    C.mysliw. 619
    Krazownik 30.000
    O.wojenny. 785
    Panc. 15.061
    Niszcz. 505

    Obrońca POKEMONN [665] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Recykler 276
    G.Smierci 12 :juzpotobie:

    Obrońca Mir [B-D] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 374 :juzpotobie:

    ...po 6 rundach walenia w betonowa ścianę:
    :ow:
    w74jnew#%gy^G^T#@#o ^#k

    :uhuh:

    Agresor Stefan Senegal [UoS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor Stefan Senegal [UoS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 8.172 -15.846
    L.myśliw. 70.967 -134.886
    C.mysliw. 246 -373
    Krazownik 10.318 -19.682
    O.wojenny. 260 -525
    Panc. 5.191 -9.870
    Niszcz. 168 -337
    :quasi:
    Obrońca POKEMONN [665] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 12 :D

    Obrońca Mir [B-D] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 374 :papa:
    :beer:
    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 2.090.023.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.968.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 352.481.700 metalu i 218.109.300 kryształu.
    Potrzebnych 28.530 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5705,91% :top1:
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]

    I to co lubimy najbardziej :) . Nasze recki zebrały jakieś : 332 000 000 metki i 197 000 000 krysi :super: . Reszta chyba u agresora, któremu życzę SzO ale widzę, że na razie poszedł ochłonąć na urlop.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Smir ().

  • się potem wpiszę ;)

    PS: Zabawny i tak jesteś z tą ahaha bo ja wpadłem kontrując a Ty wpadłeś na idlerze lecąc gsami są 2 duże różnice kolego.
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • "Dzieciaku" to możesz mówić do swojego synala zasiadacza, nie do mnie :E
    Wyszła ci jedna akcja, życiówka tak zwana i się napuszyłeś konkretnie ;]
    Nakręcać będę dalej, bo w dalszym ciągu nie pokazałeś jak się lata flotą szybką.
    Kombinuj dalej staruszku, tylko nie przekombinuj ^^
    Pokemon wreszcie po słusznej stronie, gratulacje :D
    Vajs
  • Ale ........

    Czarnuch nie życzę sobie byś w jakichkolwiek postach powoływał się na mnie.

    Nie znamy się !.

    Nie współpracujemy !.

    Tym bardziej nie potrzebuję twoich kont !

    O co Ci chodzi !!! . wrrrrr...............
    hahaha widać nie potrzebowałeś jego kont :D


    zealot SzO

    a sojusz 665 za trzymanie w swoich szeregach POKEMONA zobaczy co, to dobra zabawa :E
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Gratulacje dla obrońców :) Miło widzieć górnika z 665 w topowym ST :)
    a sojusz 665 za trzymanie w swoich szeregach POKEMONA zobaczy co, to dobra zabawa :E
    Nie wiem jak Ty free, ale My cały czas się dobrze bawiliśmy i bawimy :)
    Nawet po wczorajszym złomie też się dobrze bawię, więc dziękujemy, że chcesz Nam dać jeszcze większej rozrywki :)
    Uni Mizar - TOP 20 OFF
    Uni Kallisto - TOP 20 ON
  • Graty Poke i Mir piekny 5 i zacny zysk.
    trzymajcie tak dalej.
    Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, obrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja.
  • Widzę ze muszę napisać kilka wyjaśnień =)

    Olvik vel kujkopujko napisał ...
    % konkretny - jeszcze żem takiego w życiu nie zrobił.
    gratuluje obrońcom


    Mir sie pałuje - bedzie pyskówka hehehehe

    PS. sie dowiedziałem z powyższego, że mamy sztame z UoSymi
    - nikt mnie o tym nie powiedział?!


    1. THX:) i szacun (za grę). W sumie dobrze Cię kojarzę mimo żeś z Yakoozy) ;]
    2. Nudne uni, nudne forum trzeba je jakoś rozruszać :D
    3. Nie znalazłem ani jednego ST na forum UoS vs Yakooza, ale wspólnych ACSów sporo no i wzajemne wpisy pod STkami :roll:

    freelowe napisał...

    Cytat
    Ale ........

    Czarnuch nie życzę sobie byś w jakichkolwiek postach powoływał się na mnie.

    Nie znamy się !.

    Nie współpracujemy !.

    Tym bardziej nie potrzebuję twoich kont !

    O co Ci chodzi !!! . wrrrrr...............
    hahaha widać nie potrzebowałeś jego kont :D


    zealot SzO

    a sojusz 665 za trzymanie w swoich szeregach POKEMONA zobaczy co, to dobra zabawa :E



    freelove widzę że wstawiłeś cytat z mojej wypowiedzi chyba sprzed pół roku albo lepiej nie chce mi się tego szukać.
    Miło mi, że tak utkwił on Ci w pamięci ;]
    Kilka razy próbowałem Ci utrudnić grę na Mizarze z różnym skutkiem, ale to tylko ją chyba ubarwiło. ;)
    Na pułapkę specjalnie wybrałem okolicę gdzie wszyscy ostatnio wykazywaliście sporą aktywność liczyłem, że wejdzie, ale że za pierwszym podejściem to już nie. :>
    Padło na Stefana Senegala choć miałem nadzieje, że będzie to ktoś inny.

    Acid Drinker vel Vajsik napisał ...

    "Dzieciaku" to możesz mówić do swojego synala zasiadacza, nie do mnie :E
    Wyszła ci jedna akcja, życiówka tak zwana i się napuszyłeś konkretnie ;]
    Nakręcać będę dalej, bo w dalszym ciągu nie pokazałeś jak się lata flotą szybką.
    Kombinuj dalej staruszku, tylko nie przekombinuj ^^
    Pokemon wreszcie po słusznej stronie, gratulacje :D


    Same inwektywy zero pomysłu na wpis. Co tu oceniać ?
    Oceniasz kogoś kogo w ogóle nie znasz, a wystarczyło by trochę poszperać na forum, może tam jest coś z szybszymi latajkami ale nie BFS. ;P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Smir ().

  • I vice versa. Od Grudnia ubiegłego roku zrobiłeś 4 ST, wszystkie zdaje się gsami a co kiedyś świrowałeś to zostawiam pod ocenę tych, co wtedy grali.
    Właściwie nic do twojej osoby nie miałem, póki nie zacząłeś się puszyć na forum "co to nie ty, komu to nie przeszkodziłem".
    Skoro wybrałeś drogę samotnego jeźdźca z zamiarem straszenia na uni, to kiepsko ci to wychodziło (ktoś może dopowiedzieć "po dziś dzień").
    Przypomniałeś o sobie, nie powiem, że nie. Akcję zmajstrowałeś na poziomie co pokazuje że jak bardzo się kogoś nie lubi, to można. Podejrzewam nawet że to ja byłem tym celem bo pokemon jakiegoś dziwnego skana puszczał to pewno myślał że mu uczynię honor i przeskanuję/puszczę falangę czy co tam innego by chciał :E Co do zealota to nasuwa mi się jedno- rutyna. Bronić czy ochrzaniać nie ma co, bo teraz nie ma się co rozczulać tylko trzeba odbudowywać.
    Paktów między UoS a Yakoozą nie było i nie ma, to że niektórzy wpisują się pod ST oznacza pewne relacje między graczami, nieważne w jakim sojuszu są. Kiedyś też byłeś w sojuszu, rozmawiałeś z innymi ludźmi, powinieneś pamiętać jak to jest.
    Vajs
  • Wow ! O_O

    Aż się zatrzęsło na uni...

    Sojusznikowi :gszo: jak najbardziej.

    ObrońcY mimo wszystko należą się gratulacje. Dziwną rzeczą natomiast jest to (i nie ważne, czy to sprzed pół roku, czy sprzed dwóch lat, czy nawet sprzed stu) że współpracowałeś tu Mir z kimś, z kim rzekomo NIE współpracujesz, ani nie chcesz mieć z nim nic wspólnego :E

    Strata zabolała mnie, a jakże :> , ale bardziej zaskoczyły mnie wpisy pod tematem zwłaszcza graczy byłych lub obecnych z soja UoS, które mając sztamę z Yakoozą czują się bezkarni na Mizarze .


    Nikt nie czuje się bezkarny, ani nie ma żadnej sztamy, niektórzy się po prostu znają, choć z drugiej strony - czy ktoś broni komukolwiek trzymać z kimkolwiek sztamę ? 8-)

    No a swoimi wypowiedziami chcesz pokazać "co to nie ty" bo utarłeś nosa innemu graczowi. Ok, spoko. Nosa utarłeś, ale więcej pokory i skromności mógłbyś okazać, wszak to tylko cyferki, nie podbiłeś tym wyczynem Marsa. Osobiście nic do ciebie nie mam, ale nie lubię jak ktoś na siłę próbuje pokazać jakim się "pro" nie jest. Tym bardziej, że to jest REMIS z tego co widać w RW :D

    A z tego co mi wiadomo - REMIS to nie wygrana 8-)
    Chyba, że się mylę, nie wiem :E

    Jest top1, niech Ci będzie, ciesz się :P

    Zealot, :gszo: :gszo: :gszo:
    STRĄCONE GS-y: 418
    STRĄCONE MOONY: 2
    DANE MOONY: 12


    U MIZAR ---> U NEKKAR - ON
  • Smir napisał(a):

    Padło na Stefana Senegala choć miałem nadzieje, że będzie to ktoś inny.


    Chyba domyślam się, kogo miałeś na myśli ;>

    W sumie pogratulować trzeba, kombinacja przyniosła skutek..

    % robi wrażenie, zysk nawet nie wspomnę...

    Stefana szkoda choć mimo paru znajomych z UoS jego akurat znam od niedawna..

    Żeby była jasność... Drodzy Państwo to tylko cyferki...

    Wcześniej mi udało się uszczuplić troszkę cyferek Mirowi, teraz on z Pokemonem urwali ...

    Dla mnie to tylko zabawa więc nie podchodzę do tego jakoś bardzo entuzjastycznie..

    Przyznam, że w pierwszej chwili myślalem, że pułapka była inaczej skonstruowana i że dotyczyła strikte mnie...

    Pokemon pewnie potwierdzi, że dokładnie o tej godzinie dostawał masę skanów, do tego Mir usunał swój post w ST zamieszczonym przeze mnie na jego gsach..

    Wszystko składało się dla mnie w całość.. Okazało się inaczej, ale w cytacie powyżej wyczuwam, że chodziło o mnie ^^ [ Prawda Mir ? ]

    Fakt faktem spadła potężna flota.. Nic dodać nic ująć.. Jest to gra taktyczna i w tym przypadku taktyka wygrała nad chęciami złomowania, choć jak się dowiedziałem później ta akcja śmierdziała z daleka

    Zatem... Obrońcom przetopu a agresorowi sz/o... Mam nadzieję że Stefan zmienisz zdanie z tą emeryturką i podziałasz dalej...

    Teraz już wiemy, że mimo małego zainteresowania mizarem jeszcze może byc ciekawie...

    Pozdro ALL
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • Człowiek nie zagląda na tego mizara a tu tyle się dzieje i do tego jeszcze jakaś pyskówka, aż dziwne, że nikt nie założył jeszcze tematu w DiD.

    Gratulacje oczywiście dla obrońców
  • % zacny jak i sama ilość gsów widniejąca w rw, gratuluje starcia i przetapiajcie w co tam dusza pragnie :)
    ...do stracenia mam tylko kajdany a do zyskania cały świat...

    u66 - długo by opowiadać :E

    Leo - więcej obijania niż grania :E

    Orion - przez małą chwilę nawet top 2 :E

    Mizar - coś tam się pykało :E

    Vega - top 10 - oddane :E
  • Graty udanej obrony , niech sobie Yakuza I Uos nie myśli że uni do nich należy.
    I niech nie zaprzeczają że nie współpracują ze sobą , jakoś nie widać RW między tymi sojami
  • Graty udanej obrony , niech sobie Yakuza I Uos nie myśli że uni do nich należy.
    I niech nie zaprzeczają że nie współpracują ze sobą , jakoś nie widać RW między tymi sojami


    Wypowiadaj się na temat starcia, a nie tego, do kogo należy uni kolego 8-)
    STRĄCONE GS-y: 418
    STRĄCONE MOONY: 2
    DANE MOONY: 12


    U MIZAR ---> U NEKKAR - ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Indoo ().

  • eco-tech napisał(a):

    Graty udanej obrony , niech sobie Yakuza I Uos nie myśli że uni do nich należy.
    I niech nie zaprzeczają że nie współpracują ze sobą , jakoś nie widać RW między tymi sojami
    Yakooza nie myśli, że UNI do niej należy.
    My, to wiemy. :E
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Tak patrzę jak się obrzucacie błotem jedni drugich,
    i ci co są za mirem i ci co są przeciw jemu muszą przyznać
    że najważniejsze tutaj jest starcie.
    % powala graty mirasowi się należą jakby nie było.
    Po prostu mega mega mega.
    Utrata 19 GS podziałała motywująco i to jest najważniejsze.
    Marudzicie że uni umiera nie ma na co latać, a takie akcje to chyba czysta przyjemność.

    Odniosę się tylko do sytuacji Yakooza vs UoS
    jak grałem jeszcze nie tak dawno w sumie w Yakoo to żadnych paktów pomiędzy nie było,
    fakt z niektórymi się gadało na PW z niektórymi nie. A starcie yaakoza vs UoS było.
    Przynajmniej z mojej strony KLIK TUTAJ.


    Gratuluję jeszcze raz starcia mirowi,
    a wszystkim trochę upustu ciśnienia :)
  • Panowie gratulacje podstawki i starcia ,wyszło Wam to przecudnie przy minimalnych stratach i ogromnym zysku,cwaniakowi grabki i łopatę.
    john malkowitz 007 17.01.2015 19:05:32

    No to zobaczymy kto zostanie farma
    Zapamietaj
    Jestem Angelssem Apokalipsy a nie misiaczkiem Moja farmo od dzis
    Pa pa