Beliar [SHEN] vs Bartek [toXic] - 12934,17%

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Beliar [SHEN] vs Bartek [toXic] - 12934,17%

    Przede wszystkim chciałbym przeprosić Laskę i Gibona za to, że padły GSy na koncie Luzaka. Ja byłem odpowiedzialny za osobę, która tam siedziała i spaprała sprawę... Tomku, sorry, że nie odpisałem na smsa, ale aktualnie mam zablokowane połączenia wychodzące przez jakiś głupi błąd w systemie. Zadzwonię jak tylko wyjaśnię sprawę.

    Wracając do bitwy - wyklikany z PZ.
    Złom pozamiatany.

    [center]Starcie z 2013-10-29 14:28:45 następujących flot:

    Agresor Beliar [SHEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 215.741
    Krazownik 72.052
    O.wojenny. 40.000
    Recykler 1
    Bombowiec 4.076
    Panc. 42.755
    Niszcz. 10.741

    Obrońca Bartek [toXic] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.595
    D.transp. 2.383
    L.myśliw. 200.001
    C.mysliw. 36
    Krazownik 20.000
    O.wojenny. 6.600
    Recykler 16.210
    So.szpieg. 139
    Bombowiec 2.000
    Panc. 10.000
    Niszcz. 6.200
    G.Smierci 16

    ...po 5 rundach:

    Agresor Beliar [SHEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 134.512 -81.229
    Krazownik 65.207 -6.845
    O.wojenny. 39.297 -703
    Bombowiec 4.047 -29
    Panc. 42.290 -465
    Niszcz. 10.651 -90

    Obrońca Bartek [toXic] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 13.507.692 metalu, 30.652.025 kryształu, 13.395.124 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 619.004.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.076.259.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 829.751.700 metalu i 463.665.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 12934,17%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 410.227.392, K: 330.797.625, D: -9.056.876, P: 731.968).
    Bilans obrońcy (M: -2.346.314.692, K: -1.412.684.025, D: -374.815.124, P: -4.133.814).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]


    Super Moderator Asiaa:
    Słownictwo


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • A ja chciałem przeprosić toXic za to RW, okoliczności wyjaśniłem w sojuszu, więc tu już nie muszę. Jestem na tym koncie od początku, więc zmarnowałem jedynie moją pracę - wyliczenie idealne nie było, gdybym tylko był na lapku, to by nic się nie stało, no ale bywa, flota jest, a za chwilę może jej nie być :D Szkoda tylko, że mamy takie TOP jakie mamy... Trudno, gry nie kończę, na pewno będzie teraz łatwiejsza, idziemy do przodu, nie stoimy w miejscu jak zostaliśmy odepchnięci do tyłu.
  • Wyliczenie było dobre Alex, po prostu opóźniłem flotę i zeskanowałem sprawdzając, czy aby nie dałeś przedrecków. Nie pojawiłeś się przed powrotem floty, więc mogłem sobie na coś takiego pozwolić.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Do RW by nie doszło, gdybym zgodnie z planem zawrócił flotę przed dotarciem do PZ, jak to bywało - niestety plan został zepsuty przez nawał zajęć - więc los dopisał, tym razem tobie a nie mi, bywa ;)
  • Niechętnie, ale jednak atakującemu gratuluję udanego wlotu. Jak to się mówi, Licho nie śpi :P

    Alexowi SzO, chociaż wiem że nie będzie łatwo nastukać takiej ilości zabawek w krótkim czasie. Przynajmniej trochę będziesz mógł odpocząć od pilnowania floty.
  • Alex Mercer napisał(a):

    Do RW by nie doszło, gdybym zgodnie z planem zawrócił flotę przed dotarciem do PZ, jak to bywało - niestety plan został zepsuty przez nawał zajęć - więc los dopisał, tym razem tobie a nie mi, bywa ;)

    Widzę Ty to masz Witcher szczęście... Najpierw mi zawracali głowę i nie miałem jak zawrócić - złom pod dom. Teraz Alex nie miał czasu zajmować się zabawkami - prawie jak złom pod dom :) Podziel się trochę tym szczęściem. Przyda mi się ;)
    Co do starcia gratulacje nowego TOP1 solo oraz ciekawej liczby krążowników na koncie.
    Obrońcy odbudowy albo spokojnej gry eko bo jak sam napisał gry nie kończy :)
  • Nawet Mistrzowi takiemu jak Alex nie zaszkodzi dodatkowa lekcja . Co Cie nie zabije to Cie wzmocni .

    Zwłaszcza dla obrońcy SZO !

    Dla atakującego graty . Przetapiaj będzie co złomować :)

    A Gęsi odleciały w końcu zbliża się zima .....
  • gratulacje sie naleza jak najbardziej bo to byla kwestia czasu jak Bartek oberwie zloma bo robil caly czas te same ruchy ,no tez mialem na to ochote ale niestety caly dent poszedl na lot na GS LUZAKA a jak juz sie uzbieral to Belier byl szybszy

    Jeszcze raz gratuluje a obroncy SZO chodz pewnie bedzie ciezko sie podniesc po takiej stracie
  • No, to Kuba zrehabilitowałeś się tym ST XD TOP1 solo i to na graczu, który zawsze jak flota była, to i On był, i odbijał skany :) Swoją drogą to ST dodatkowo cieszy z osobistych powodów i Alex wie o co chodzi. Graty Kuba - batów nie będzie ;)
    Dla Alexa, mimo kilkukrotnych przepychanek słownych na forum, życzę szczerze SzO, bo uni ledwo zipie, a dobry i uczciwy gracz zawsze w cenie. Mimo, że już tu nie gram, to jednak trudno się tak po prostu odwrócić od tej gierki, jakiś sentyment pozostaje.
    Mnie oczywiście cieszy, że Kuba wykorzystał potencjał mojego dawnego konta i to niedługo po kilku niekorzystnych zdarzeniach. Dajesz radę i tak trzymaj ;)
    Winnetou jest moim idolem XD
  • procent robi wrażenie, zysk tak samo- ogromne gratulacje, ale zainwestuj trochę w lmki :D
    Alexowi (czy tam Bartkowi) ogromne SZO- miałem okazję z nim troszkę grać w toxycznych- złego słowa o nim powiedzieć nie można, wydaje się być na wskroś uczciwą osobą więc w tym ST nie powinno być żadnych podejrzeń o push, przynajmniej tutaj :E

    ps zaktualizowałem całą topkę, aż przyjemnie się to robiło ;P
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E