Przyklejony SOLO; Neo [AvsD] vs alien [PZT] - 1985,48% TOP 1 SOLO S&D

  • Nekkar [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; Neo [AvsD] vs alien [PZT] - 1985,48% TOP 1 SOLO S&D

    ST nr 27 (jak dobrze licze:)


    Witam tym razem chciał bym przedstawić moje TOP 1 SOLO na uni nekkar cieszy tym bardziej że RW liczy się do S&D i jest to mój rewanżyk za stracone pancki:) Zupełnie inne plany miałem na koniec S&D a przypadek sprawił akurat to RW:) Obrońca zalogował się przed moją zbiórką złomu a że miał 200 recków na innym moonie to zdążył podebrać z 20 kk złomu więc ja wyszedłem na swoje albo troche dołożyłem ale nie o zysk chodzi dla mnie w takich starciach i w ogóle w tej grze:) Na lot brakowało mi paliwa ale troche kombinacji i jakos sie udało polecieć. Życzył bym obrońcy SZO ale zaraz po tym włączył urlop i opuścił soj więc pewnie go już nie zobaczymy

    Pozdro dla całego AvsD znajomych i oczywiście albatrosów:)

    [center]Starcie z 2013-10-15 03:57:54 następujących flot:

    Agresor Neo [AvsD] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 105.393
    Krazownik 6.345
    O.wojenny. 14
    Panc. 4.309

    Obrońca alien [PZT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 100
    D.transp. 478
    L.myśliw. 25.511
    C.mysliw. 20
    Krazownik 3.913
    O.wojenny. 11
    Recykler 4.909
    So.szpieg. 200
    St.kolon. 3
    Bombowiec 20
    Panc. 2.382
    Niszcz. 228

    ...po 5 rundach:

    Agresor Neo [AvsD] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 62.896 -42.497
    Krazownik 6.160 -185
    O.wojenny. 14
    Panc. 4.309

    Obrońca alien [PZT] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 72.340 metalu, 5.100 kryształu, 1.007.848 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 175.353.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 543.969.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 127.478.100 metalu i 71.070.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1985,48%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]

    Zbiórka PZ:

    5.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 100.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 116.278.100 jednostek metalu i 59.872.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 50.000.000 jednostek metalu i 50.000.000 jednostek kryształu.

    4.991 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 99.820.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 63.078.100 jednostek metalu i 6.672.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 63.078.100 jednostek metalu i 6.672.100 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 113.078.100 metalu i 56.672.100 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sabak ().

  • Jak dla mnie bomba, sam miałem na niego ochotę, ale zmienił okolicę. Wdzę, że na szczęście wszystko zostało w rodzinie, graty Neo, bo jesteś naszym prawdziwym liderem :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RRU ().

  • Czekał czekał i sie doczekał :D
    Procent wyczekany i godny Twojej floty, zysk bylby o niebo wiekszy gdyby byly w tym te stracone pancki.
    Gratuluje topki, tylko nie spoczywaj na laurach :p
  • I powiadasz że neo ma klasę?

    Ty co najwyżej klase pusherską,
    akta 24/7 jakby ktoś ci robił akty chociażbny 1 sonda musiałoby PZ sie zbierać,
    i powiadasz że siedząc na 3 moonach na 1 kampisz flotą, na 2 są tylko używane w 1g na reszcie się ilośc paliwa nie zmienia powiadasz że potrafisz w top 3 przyrostów utrzymnać nie mając paliwa na lot chociażby połowa floty z recyklerami, a robisz przyrosty w top budując głównie za kryształ i deuter i masz takie olbrzymie zyski z nie latania i tylko farmiąc idlerów że możesz topkę utrzymać?
    Ach mnie trzasnąć, w sumie od 3 miesięcy 6x robiłem FSa i czekałem chociaż na skana, ale cóż, jakie uni taka gra, nawet jak dexy mi czy innemu stoją bez aktywności nie potraficie zeskanować, bo po prostu lamami jestescie. Aj przeprasza, ja sie pushuje, wy gracie normalnie.
    Co do pkt, fajnie fajnie mając lekkie floty ładne pkt robicie, szczególnie ostatnia infuza takiego mistrza jak hellboy 2x przyrosty po 300k pkt bez badan, skupując paliwo z push kont po 1:1 za kris dałoby sie wykręcic, a nawet robiąc top za anty handlarza powiadacie że skupujecie w setkach kk deuter tygodniowo od normalnych graczy a nie swoich pushówek i nie mając paliwa nawet na loty potraficie tak śmigac w top pkt?
    Ojć, chyba nie umiem grać i musze sie pushować bo wy normalnie gracie, uni gdzie topek nawet skana nie dostanie bo lamy nawet z top 1 flot boją sie skana puścić musicie sie pushować i masę kasy wydawac żeby pkt mieć bo to uni ma poziom jak u67 mistrzowie gry.
    Oj revenge, pokaż coś na miarę swojej floty,
    ups, zapomniałem
    jestes takim mistrzem że robienie starć jest poza twoim zasięgiem.
    W sumie ciekawe czy z twojej pushówki zapatero ile sciagnales złomu na pozyczce recyklerów jak Pizzerce flote wystawiłeś?
    Cóż są równi i równiejsi,
    kiedys się zobaczymy w reckach, czy to 1 dzien
    1 tydzien
    1 miesiac
    czy pół roku,
    ale cóż, pushujcie sie świnki dalej aż napęczniejecie tak, żeby było warto sie wami zając na poważnie, a nie tylko klikać statki w oczekiwaniu na UF z jakimis normlanymi flotami, które moga jakiekolwiek zagrożenie stanowić bo ktoś ogarnia na koncie grę, ale cóż, z pół roku pewnie będę musiał czekac i prędzej na U pójdę z tego śmiesznego uni bo żal sie na was patrzeć.
    Ach neo gratulacje wygrania S&D
    i starcia, mistrzu co sie rozbija na prawo i lewo, wtopy w ataku, rozbijanie sie na 0 czy bodajże minus o bunkry zostanie najlepszym złomiarzem(aż rzygać mi sie chce jak to widzę).
    Tak więc gratulacje bycia najlepszym złomiarzem z klasą rozbijania się.
  • Jaki ty jesteś prosty juras !! masz ogromne szczęscie ,że źle czas powrotu floty pizzy policzyłeś dzisiaj bo byś miał lamko zonka strasznego ! zobaczyłbyś swoja flotę odlatującą w reckach . takie coś proplayerze z was atakierów zostawało :

    straty agresora 1 173 997 000 Metalu, 553 891 000 Kryształu i 115 114 000 Deuteru . straty obroncy 897 079 000 Metalu, 321 547 000 Kryształu i 36 689 000 Deuteru. zlom 621 322 800 Metalu (53%), 262 631 400 Kryształu (47%) ~ 44847 Recykler TAK by bylo gdyby doszlo do starcia.szkoda:(
    NIE PATRZ ZA SIEBIE ! NADCHODZĘ . TO JA REVENGE

  • Zgadza sie hehe,,,zaluja wszyscy ze nie umiesz liczyc jurasku..Twoje ruchy flot i twoje zachowanie odczytalem zanim ty jeszcze zaczoles kombinowac swoja flota..fakt zrobiles zmylke puszczajac pilota na reva (stracilem w ten sposob 2000 bombek od reva w podstawce) ale i tak bys w dupil i zostaly by ci same gesi do obsrywania trawnika...szkoda ze liczyc nie umiesz:( .Pozatym zgadzam sie sie z toba w tym temacie ze NEO sie pushuje od 3 dni ...ale jesli sie myle to GRATY. A i przy okazji NEO ,ALIEN od co najmniej przedwczoraj juz nie jest czlonkiem PZT (dokladnie nie wiem od kiedy ale 2 dni napewno)wiec napisz odrazu ile dales za jego konto bo na bank zmienilo wlasciciela pusherze.
    czas na PIZZE :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez venlo ().

  • he he niech wam będzie i tak :) tak gra na mnie 10 kont z których dostaje kris i deu bo po co tam ma być lepiej jak u mnie leży:) juras jak bys był tak spostrzegawczy to od 2 wtopy na alienie niz zbudowałem żadnego statku tylko w eko inwestowałem ale co tam :) A co do Ciebie Pizza tak konto aliena kupiłem bo tanie bylo potem jeszcze kazałem mu nie spać o 5 rano żeby mi złom zwinął bo za dobrze by to wygladało:D do starcia na 100 % był w PZT więc zanim cos piszesz to bądź czegos pewny:) A ogólnie to tylko dla zobaczenie waszej miny i swojej satysfakcji chciał bym wam pokazać od początku jak wygląda moja gra że bez wydania nawet zlotówki na ta gre da sie zrobić to co ja i hell. gra na mnie 10 kont a nawet próby musiałem ze swojej flo robić bo moonówki nie bylo:/ ale co tam tacy mistrzowie jak wy wiecie swoje:D żal juz za starym dobrym ogame gdzie naprawdę ludzie potrafili grać a nie krzyczeć i być tylko lepszym w tym kto krzyczy głośniej:) i nie spinajcie się tak chłopaki to tylko gra zawsze wam powtarzam i szkoda rev że Ci się nie udało ostatnio bo żygać mi się chce od tych krzykaczy

    PS Juras tak jak sam pisałeś przed rozpoczęcie JA JESTEM EKONOMEM z flotą a nie flociarzam nie zostałem liderem grupy nie planowałem też nic tu wygrywać indywidualnie ale to tylko pokazju jak wy pseudo flociarza postawiliscie wysko poprzeczke że musicie się scigać z ekonomem:) myśle że tyle wystarczy na podsumowanie tego co sam napisałes:D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sabak ().

  • Gratuluje top 1 SOLO :) wynik do pobicia wiec przystopuj z EKO Neo i wal flotke :D bo jeszcze taki n00bek jak ja wystrzeli cos wiekszego i dopiero bedzie Ci wstyd ^^


    co do akcji:
    Alien byl w PZT bez slowa zniknal ,szkoda bo tej nocy chcielismy zlomowac flotke w bunkierku tylko jeden z naszych sie wykruszyl ze wzgledu na szkole rano ... final byl by inny ale nic chcial sam cos w nocy zlomowac i pewnie nie dotrzymal do rana ^^

    co do calej dyskusji ...niepotrzebna ...gadajcie sobie na PW ! forum ogame a tymbardziej dzial z ST nie jest do tego :> zamiast takich sprzeczek wole czytac fajne i ciekawe akcje oraz ogladac duze %% ... :)

    pozdro ! :>
    U61 - Sojusz [Inhell] Best Top 60 [off] 10 ST
    Nekkar-Sojusz [PZT] Best Top 18 [off] 60 ST ^^ Zniszczone Moony 4 !
    Ganimed-Sojusz [DarkBlue] Best Top 78 [off] 23 ST ^^ Zniszczone Moony 2 !


    REKORDY UNI X 1 -----------> REKORDY SPEED UNI
    TOP Solo- 1850,07%------------> TOP Solo- 1125,04%
    TOP ACS 1194,56% ------------> TOP ACS-858,74%
    TOP Obrona 1050,32% ----------> TOP Obrona 5712,89%
  • Robię próby za własne surowce i nie inwestuje żadnych pieniędzy w ogame przez wzgląd dumę i honor, nie mam zatrudnionego żadnego admirała i Ty - Juras myślisz, że ja muszę oszukiwać ?, no cóż swoją postawą zawiesiłeś mi poprzeczkę pod podeszwą mojego buta, możesz obrażać tych od których mógłbyś się wiele nauczyć. Jak to robimy z Neo ? - tajemnica nie do opowiedzenia na wskutek marnych prowokacji. Normalnie bym milczał, ale nie wiem czemu te wszystkie oskarżenia pod adresem moim i Neo rozbawiły mnie na tyle, że postanowiłem się zabawić kosztem frustracji tych wszystkich zazdrośników :)
  • wiecie co juraska najbardziej boli w tym wszystkim ??? ze stracil swoje top 1 zlomiarzy oraz, to ze nie moze dogonic topki chociaz ma tyle pushowek tyle tanich deutero dostawcow i tyle kont kupuje a i tak jest taka lamka ze nie daje rady hahahahahahahaha :D . To ze juras liczyc nie umie to wiem ostatnio wykilal swoja pushowke :D
    jak ja lubie jak on tak puacze ojejku jak wszyscy oszukuja a ja gram normalnie ojejku prawie sie poplakalem ze smiechu :D byc tak ograniczonym czlowiek no niezle :D
    mowilem ze macie perelke na uni oraz pro playera ( przynajmniej sie za takiego uwaza )

    no jurasku PUACZ dalej a my sie i tak z ciebie bedziemy smiac hahahahaha :D