Przyklejony ACS; Evrine [MNS] vs Lady i XRANGERX i okelm [God] - 7912,6%

  • Leo
  • ACS; Evrine [MNS] vs Lady i XRANGERX i okelm [God] - 7912,6%



    No to troszkę opisze wam to co sie stało od kiedy Kaczor
    chlapnął w twarz Rangerowi na 1700% chodziło mi po głowie jak go z pąkować.


    Ostatnio nawet próbowaliśmy na rożne sposoby ale tez nic to nie dało, dopiero
    jak Lady do mnie napisała :D


    Żebym cos zrobi bo lata na nią hhhhmmm powiedziałem ze idę
    do roboty i pomyślę


    no i wymyśliłem ze jak jej flo wyląduje ja podstawie taki sam skład na
    zatrzymaj a ona ukryje swój :d


    Plan idealny prawie tylko ze Evrin wystartował za wczas :(
    trzeba było go zmusić żeby zawrócił


    gorszy problem był z wyciągnięciem Go ponownie ale postanowiłem ze po robie Lady
    długie aktywy na planetę i że Evrin to
    za uwarzy :D co tez tak sie stało :D


    Problem było to ze łatał wcześniej innym składem flo jak pisałem
    z Lady


    Wiec jak wystartował trzeba było dograć do tego cos najbliżej
    miał Okelm to pisze mu kordy i niech śle flo jak najszybciej na zatrzymaj nawet
    bez czasu dolotu Evrina no i bez tego kto leci po co i na co .......





    ale Evrin jako doświadczony gracz nie opóźnił nic nie sprawdził
    może go zmyliły te moje akty na planetę które leciały do końca, szkoda ze nie mogłem
    tez podstawić całości ale ze względu na odległość evrin czul sie tam bez karny
    do dziś

    jeszcze na szybko do budowałem 24k sond i podesłałem :D





    Ogólnie starcie z góry na ---- to było pewne złom 50/50
    u
    Evrina Skrzydła podcięte :D


    Evrinowi co tam chce bo nie wiem czy żona ma się już cieszyć
    czy jeszcze musi poczekać :D hehhe



    Duże pozdrowienia dla Lady to ona mnie tu przycisnęła żebym
    cos wykombinował :D



    Dla Oklema ze nie zadawał pytań tylko poleciał na moja prośbę

    Dla Lamek z God

    MMs z Rigla

    Znajomych

    osobno dla Climbes
    Lato
    Hate
    Farles
    Zielu :P
    jazz-a
    Inarius





    Starcie z 2013-10-03 17:56:32 następujących flot:

    Agresor Evrine [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 123.770
    Krazownik 21.344
    O.wojenny. 292
    Panc. 18.464

    Obrońca Lady [God] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 360
    D.transp. 711
    L.myśliw. 84.030
    C.mysliw. 78
    Krazownik 11.536
    O.wojenny. 14
    Recykler 2.442
    So.szpieg. 61
    St.kolon. 2
    Bombowiec 9
    Panc. 4.129
    Niszcz. 32
    G.Smierci 1

    Obrońca XRANGERX [God] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 160
    D.transp. 389
    L.myśliw. 79.432
    Krazownik 11.215
    O.wojenny. 14
    So.szpieg. 50
    Bombowiec 9
    Panc. 4.011
    Niszcz. 31

    Obrońca okelm [God] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 8.048
    Panc. 6.000

    Obrońca XRANGERX [God] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 24.844

    ...po 6 rundach:

    Agresor Evrine [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 19 -123.751
    Krazownik 684 -20.660
    O.wojenny. 115 -177
    Panc. 12.744 -5.720

    Obrońca Lady [God] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 18 -342
    D.transp. 95 -616
    L.myśliw. 4.549 -79.481
    C.mysliw. 6 -72
    Krazownik 5.013 -6.523
    O.wojenny. 13 -1
    Recykler 492 -1.950
    So.szpieg. 2 -59
    St.kolon. 1 -1
    Bombowiec 9
    Panc. 4.034 -95
    Niszcz. 32
    G.Smierci 1

    Obrońca XRANGERX [God] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 9 -151
    D.transp. 50 -339
    L.myśliw. 4.302 -75.130
    Krazownik 5.146 -6.069
    O.wojenny. 12 -2
    Bombowiec 9
    Panc. 3.925 -86
    Niszcz. 31

    Obrońca okelm [God] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 3.528 -4.520
    Panc. 5.848 -152

    Obrońca XRANGERX [God] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 605 -24.239

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 1.590.964.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.216.817.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 542.062.200 metalu i 249.197.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 7912,6%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak




    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez XRANGERX ().

  • Jako ze nie lubie 'pol-prawdy' to dodam swoje 3 grosze do opisu. Tak, czulem sie bezkarnie - z racji na brak zagrozenia w okolicy, bo w koncu jedyna osoba ktora mogla sie zdazyc podstawic byl Oklem - moj 'znajomy' z druzyny w S&D i buddy. Czulem sie dzieki temu pewny na tyle, by poslac cala flote, a nie czesc, mimo ze teoretycznie to wystarczalo na zezlomowanie floty Lady.

    Czemu cala flote zapytacie? A to poniewaz bralem pod uwage mozliwosc akcji 'zwierciadlowej', z podstawiona na zatrzymaj flota. Tak - przewidzialem to, jednak w zyciu bym nie przypuszczal, ze znajomy z buddy sie podstawi, nie mowiac juz o tym, ze wykluczalo go to z S&D, w ktorym sam mnie namawial na ACSy... Niestety - wczoraj lecielismy wspolnie, dzis byl przeciwko. Wybaczcie, ale tlumaczenia, ze nie wiedzial pod kogo podstawia nie kupuje - jak sam Ranger wczesniej wspomnial - w okolicy nie bylo innego zagrozenia. Kubacha, z calym szacunkiem dla niego, Lady i Ranger daliby rade we dwoje zdjac. Dlatego tez Okelm doskonale wiedzial pod kogo sie podstawia.

    Mimo wszystko gratuluje pozostalej dwojce - utarliscie mi nosa do tego stopnia, ze mialem ochote rzucic ogame i dac sobie spokoj. Jednak sojusznicy mnie przekonali bym kontynuowal.

    Od siebie dodam tylko, ze jak slusznie Ranger zauwazyl - polowa zlomu u mnie.

    A co do oceny calosci akcji... Coz, Brutus i Judasz juz szykuja miejsce w dziewiatym kregu...
  • co tu duzo pisac... utarliscie nosa Evrinowi, dobrze ze nie konczy grac bo nie bylo by nikogo kto tu jeszcze polata ;)

    Evrin - coz, mozesz nie wierzyc ale prawda jest taka ze Ranger powiedzial Okelmowi ze sie podstawia pod Ciebie dopiero po wyslaniu floty. Wczesniej wielokrotnie Lady pisala o podstawke do niego ale zawsze odmawial... widocznie skoro juz puscil flote, jak sie dowiedzial pod kogo, stwierdzil ze skoro juz leci... nikogo nie rozgrzeszam ale tez nie oceniaj go az tak krytycznie - wczesniej wielokrotnie mowil "nie". Bede szczery ze Okelma uwazam za jednego z naporzadniejszych ludzi z jakimi gralem, ta akcja tego nie zmieni, nie do konca wszystko mozna zarzucic mu. Nie bral udzialu w calej zmyslnej akcji a dowidzial sie ze podstawia sie pod ciebie dopiero po wyslaniu floty...

    a taki z Ciebie tez jego kolega ze zaraz po ostatnim sd usunales go z buddy i zaczales skanowac... ;) coz, gra toczy sie dalej, fajnie ze nie konczysz bo jednak dobry gracz z Ciebie i strata dla uni by bylo jakbys odszedl ;) SzO wszystkim ^^


    graty MyLady :*
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...
  • To ja tylko dodam, zeby byla jasnosc - Buddy, tak jak w zeszlym roku, bylo na poczet trwania S&D i obaj o tym wiedzielismy zarowno rok temu, jak i w tym roku. Niestety widac taki uklad nie zawsze jest przez wszystkich akceptowany i latwo zmienic zdanie. Za latwo... Jak sie dowiedzial to mial mnostwo czasu na zmiane decyzji - zarowno on, jak i Lady, Ranger - na zawrocenie floty. Chec zysku (choc dziwnie o tym mowic jak o zysku, raczej checi przepedzenia niedobrego kaczora) wygrala. Stad moja opinia, do ktorej wedlug subiektywnej oczywiscie oceny - mam pelne prawo.
  • no i tak konczy sie " latanie na pale".....
    Evrine fajny z ciebie gosc, ale na pale latasz od dawna....
    ba sporo st zrobiles w ten sposob, ale to musialo sie tak skonczyc......
    jak latasz na kogos codziennie, to nie mozna zrobic takiej masy bledow jaka ty zrobiles teraz....
    ale zlom to nie powod do konczenie, a napewno cos z tego sie nauczysz....

    co do okelma, to jak dla mnie to nie ma nic, co mogloby wytlumaczyc takie cos....
    JA TAKICH ZACHOWAN NIE POCHWALAM!!!!!!!!
    i tylko fakt ze po tej samej stronie barykady sprawia
    ze slowa takie a nie inne, czytaj bardziej dosadne .....

    graty ranger, lady

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ruski2606 ().

  • Jak już Gnida napisał wiedziałem pod kogo się podstawiam, dowiedziałem się szczegółów w trakcie lotu. Świadomie dokonałem wyboru - sojusz czy team z S&D. Zabawa w S&D kończy się za 2 tygodnie, sojusz trwa dłużej. Wybór niełatwy, zwłaszcza, że trochę pracy w S&D włożyłem, ale oczywisty.
    Nie brałem udziału w planowaniu akcji. Ranger z Lady trochę się przeliczyli, inaczej by mnie w to nie wciągali na ostatnią chwilę.
    Brutus i Judasz...? Trochę Evrine przeginasz. Nie sprzedałem statusów, nie wciągnąłem Cię w zasadzkę podczas wspólnego lotu. Zgubiła Cię pewność siebie. Moja flota lądowała 7 minut przed atakiem. Jeden skan przed wlotem i byś się zorientował co się dzieje. Nawet trochę miałem nadzieję, że wykażesz się odrobiną rozsądku. Ja już na własnych błędach się nauczyłem, że ZAWSZE należy opóźnić wlot na moona. Może trochę spokorniejesz dzięki temu, bo dopadł Cię "syndrom topki".
    Sam super czysto nie grasz, więc może lepiej nie bierz się za ocenianie innych. Złom Lucky'ego - kolonia przez noc i teleport za anty? To się nazywa skill.

    Nie żałuję tego, że się podstawiłem i zrobiłbym to jeszcze raz.

    Gratulacje dla Rangera i Lady za dobry plan, tylko następnym razem popracujcie troszkę dokładniej nad szczegółami ;)
    Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. :)
  • Gwiazdka pojawila sie na ksiezycu nie 7 minut przed wlotem, ale okolo 20-30 sekund - dla mnie za malo by skanowac, a opoznic nie mialem jak z innych powodow, nie zwiazanych z ogame. Wiem to, bo okolo 1 min 30s udalo mi sie w koncu sprawdzic status u Lady i byla cisza jak makiem zasial na ksiezycu na ktory lecialem. ;) Wiec prosze bez takich. Wyboru dokonales - tak jak ja piszac swojego posta. Akcja = reakcja, decyzja = konsekwencje. Ja swoje przyjmuje, ty rowniez powinienes.

    Ruski - jedynym bledem bylo nie opoznienie, bo widzisz lot byl badz co badz przemyslany - inaczej Ranger i Lady daliby rade we dwoje. Niestety jak napisalem powyzej - opoznic nie zdazylem, choc szczerze przyznam, ze raczej bym tego nie zrobil, nawet majac mozliwosc - chyba, ze faktycznie widzialbym aktywnosc na ksiezycu. Czulem sie pewnie, wiedzac ze tylko Okelm ma mozliwosc podstawki. Przyznam szczerze, ze mu ufalem juz po zeszlorocznym S&D i nie sadzilem, ze sie podstawi podczas trwania S&D. Co innego po zakonczeniu...

    P.S. Za zlomowanie w ten sposob jak u Lucky'ego nie trafia sie na pregierz, bo to sa mozliwosci gry wprowadzone przez jej autorow. Dlatego nie rozpatrywalbym tego jako 'nieczyste' zagranie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Evrine ().

  • Evrine ale zlamiles tym postem powyzej hhe hhe
    ok no to lekcja nr 1- GRATISOWA :D
    pewnie kiedys przez to strace, ale niech ci bedzie....

    JAK KTOS SIE PODSTAWIA, TO AKTYWNOSC SIE NIE ROBI ;P

    jesli ze szczerych checi za ta rade chcialbys mi wyslac 4ro paka t adres na priva ci wysle hhe hhe

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ruski2606 ().

  • Nie wiem... ja nigdy bym się nie podstawił pod kogoś kogo mam w buddy... chyba, że pod sojusznika, ale to zapewne bym napisał, do znajomego z buddy, że się podstawiam... wybór by należał do niego wtedy czy kończyć lot czy zawracać... nic więcej... no ale każdy ma swoją definicję honoru i zasad gry...

    Evrin, całe szczęście, że nie kończysz... odbudujesz flotę, a pro graczy się złomnie prędzej czy później...

    dla mnie powinien być ban za złomowanie kogoś kogo ma się w buddy...

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • Ludzie a co ma buddy do tego czy nam był potrzebny status evrina nie bo po co także nie [ciach] mi Cannibals

    Tak Evrin akta pojawiła sie 8 sekund przed twoim wlotem bo tak Lady ustawiła swoja flo
    Moderator diakkon:
    Upominam za pseudocenzure.
  • moja propozycja a Rangera plan i wspólne wykonanie :D

    cóż...............wyszło nie tak jak miało wyjść bo gdyby Evrine wystartował 10min później to by nie zebrał nawet jednej śrubki " title=":>">
    akurat nie miałam dostępu do lapka a z mojego tel nie udało mi się recków podnieść przed starciem :(

    Evrine, jak już pisąłam, dobry gracz z Ciebie ale nie można być tak pewnym siebie i latać jak po swoje XD

    Ranger super plan.....mam nadzieję, że nie ostatni ;}

    okelm jak najbardziej prawidłowa postawa bo gramy ze sobą już długi czas..........dziękuję :*

    zabieram się za odbudowę XD
  • Troche rozdarty jestem z jednej strony dobry kolega, ktory widzial we mnie potencjal nawet kiedy mialem 50 k pkt i top 1000 z drugiej soj ktory zawsze pomagal. Mysle ze jestem gdzies posrodku tego wszystkiego. Wam gratuluje akcji, nie bd wnikac w temat buddy i podstawke Everinowi SZO przy jego koncie chwila moment.

    Top 1 solo
    http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=898276
    Top 1 ACS
    http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=977463
  • No cóż, okelm teraz będzie przez moment sławny, dostanie wykluczenie z S&D i zezłomował buddy, a podobno to webber jest tym złym i niehonorowym.

    Chyba trzeba wrócić do gry i poukładać was na miejsca na które się nadajecie zaczynając od złomowania waszych pushówek.
  • Hehehe... się uśmiałem czytając niektóre wypowiedzi :D ale żeby tak lecieć na pałe i nie opóźnić chociażby 30 sekund ? Przecież wiadomo że akty się nie robi jak ktoś się podstawia.

    Utarliście nosa kaczorowi i za to należą się brawa :graty: Oby więcej takich akcji bo niektórzy pewnie wyciągną z tego ST dobrą lekcje..


    Dziękuje za pozdrowienia ;]


    Kaczorowi :gszo:
  • [ciach]
    trzeba bylo opozniac Evrine ;) dasz sobie rade, duzo zabawek zostalo :)


    edit. Evrine dopisalem koncowke zeby nie bylo ze tylko lebskiemu odpisuje ;) nie mniej, rozumiem Twoja sytuacje, rozumiem ze leciales na pewniaka (a gdyby kubach sie tam podstawial?), choc na Twoim miejscu i tak bym opoznial (a skoro nie mogles pilnowac ataku to czemu nie odpusciles?). Nie mniej SzO zycze i do zobaczenia gdzies na czyjejs planecie zapewne predzej czy pozniej ;)
    Moderator diakkon:
    offtop usunięty.
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _Muerte_ ().

  • _Muerte_ napisał(a):

    trzeba bylo opozniac Evrine ;) dasz sobie rade, duzo zabawek zostalo
    Proponuje czytac ze zrozumieniem - pisalem, ze nie mialem mozliwosci w tej sytuacji... (czytac dalej pod spodem)


    climbers napisał(a):

    Hehehe... się uśmiałem czytając niektóre wypowiedzi :D ale żeby tak lecieć na pałe i nie opóźnić chociażby 30 sekund ? Przecież wiadomo że akty się nie robi jak ktoś się podstawia.

    ...a takze kwestia nie bylo to czy opoznilem czy nie - nikt, poza osoba z buddy, nie byl w stanie sie podstawic. Dlaczego wiec opozniac? Przeciez dlatego sie bierze ludzi do buddy, bo sie im ufa...

    W przypadku wlotu w Rangera i Lady (gdyby Okelm sie nie podstawil) wychodzilbym lekko ponizej zera, zakladajac ze zbiore zlom. Moze i calosci bym nie zebral, ale przy takiej stracie oborncow nie byloby to problemem i nadal bym wlecial. Dlatego byl lot bez opozniania. A to, ze nie mialem akurat okazji, bo cos mi wypadlo, to juz zupelnie drugorzedna sprawa...
  • Ot odwieczna dyskusja czy honor uczciwość i ogame idą w jednej parze. Moim skromnym zdaniem tak robić się nie powinno, buddy to jednak obdarzanie zaufaniem. ST w takich okolicznościach chwały i sławy nie przynosi.
    Evrine odbudowy, rewanżu czy czym tam teraz żyjesz :D
  • Pułapka to zmyślna była trzeba przyznać, mały szczegół niedograny... więc tak czy tak gratki się należą...
    Odnośnie zachowania byłego kompana z s&d to popłynąłeś poniżej poziomu mułu, co innego spontaniczna obrona sojusznika co innego ustalone zasadzki,
    według mnie nic Tu Cię nie usprawiedliwia z żadnej strony więc żenada....

    Kaczorkowi SzO, szybko staniesz na nogi , w s&d coraz mniejsze mamy siły ale nie poddamy się a czasu jeszcze trochę jest...
  • za brak linka Ranger wielki kop się należy.... :E , sporo tych latajek pospadało ogólnie :P , Okelm właściwa decyzja,kobietki trza bronić a tym bardziej sojuszniczki :D , śmiać mi się chce jak czytam o tej buddy ,na logikę po co się agresor pcha jak leci na sojuszniczkę osoby z tej listy i też fakt że nie mógł opóźnić-różne sytuację bywają i czasami nie można ale wówczas się odpuszcza takie coś a nie leci bez obrazy jak w tym wypadku było na przysłowiową pałę :quasi:, graty panowie i pani :* tej akcji a dla agresora nauczka na przyszłość - nie atakuje się kobietek buhahaha :E

    pozdro smoki i do kiedyś tam ;)
    ...do stracenia mam tylko kajdany a do zyskania cały świat...

    u66 - długo by opowiadać :E

    Leo - więcej obijania niż grania :E

    Orion - przez małą chwilę nawet top 2 :E

    Mizar - coś tam się pykało :E

    Vega - top 10 - oddane :E
  • Wiedziałem że z tego starcia będzie niezły dym na uni :)
    Polowanie na flotę kaczora trwało już jakiś czas, w sumie chyba od momentu jego wstąpienia do MNS. W końcu się udało - wcześniejsze próby może były nieco bardziej "rycerskie", ale niestety nieskuteczne :E . Co do faktu udziału floty okelma w starciu rozumiem mieszane uczucia, on kiedyś też przeżył podobną podstawkę, więc wie co teraz Evrine czuje i myśli.
    Rangerowi i spółce gratulacje się należą za spory procent do s&d i poważne osłabienie jednego z najsilniejszych przeciwników. za niedogranie recków żółta kartka.
    Evrine życzę SzO - z Twoim zacięciem i składem floty który Ci został jest to do zrobienia, chociaż lekko nie będzie. Myśliwi z pewnością nadal będą Cię pilnować ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawca punktów ().