Przyklejony ACS; Evrine [MNS] vs Lady i XRANGERX i okelm [God] - 7912,6%

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Akcja na poziomie god nie ma co :E Bardzo "honorowa" zagrywka :) Szkoda konta? haha przeciez zaraz nowe dostanie;p W razie czego mamy stale dostawy surki/zlomu od wlasnorecznie uprawianych farm :E

    Niestety Panie Kaczor obdarzyles zaufaniem niewlasciwa osobe. Niektorzy to zwykle scierwa dla ktorych wazniejsze sa cyferki. Takie zachowania powinny byc pietnowane w zadnym wypadku chwalone. Widac kazdy ceni sobie inne wartosci. Szo! Sojusznik.
  • Jako rasowy Łowca PIP chciałbym potwierdzić fakt iż moja w tym zasługa aby pipki sie urlopowały :)


    P.S. A ranger, ktory kiedys mi pisal ze on ma "pro-porcjonalne" przyrosty - teraz wszystko jasne. Tym razem juz sie nie wyłgasz gadaniem o nieodesłaniu surki za paliwko. Kraweznik pozostanie kraweznikiem - parafrazujac naszego poete "ranger przed banem i po banie głupi"

    Korzystajac z okazji chciałbym pozdrowic mojego ulubionego pushka i ponownie zadedykowac mu piosenke:


    youtube.com/watch?v=lE1HMSprL-A
  • Żal pusherów i tyle. Ciekawe ile anty do tego dokładają, że nie dostają permów po powielaniu tak karygodnego łamania regulaminu gry.
    Webber z kaczorem, zróbcie no porządek po urlopach panów z pręgierza, bo szkoda patrzeć. :P
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • czyli sie spushowal z premedytacja? zlamal zasady z premedytacja? ale innych wskaze palcem... caly lepski ^^ wiele szukac nie trzeba, wisisz tylko kilka oczek pod rengerem :) Panie wspanialy i nieoszukujacy ^^
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...
  • _Muerte_ napisał(a):

    czyli sie spushowal z premedytacja? zlamal zasady z premedytacja? ale innych wskaze palcem... caly lepski ^^ wiele szukac nie trzeba, wisisz tylko kilka oczek pod rengerem :) Panie wspanialy i nieoszukujacy ^^


    Wyjaśnij mi, jakim trzeba być błaznem żeby porównywać bash do wielokrotnego pushu z użyciem multikont? 0_o
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cpt K ().

  • Cpt K napisał(a):

    _Muerte_ napisał(a):

    czyli sie spushowal z premedytacja? zlamal zasady z premedytacja? ale innych wskaze palcem... caly lepski ^^ wiele szukac nie trzeba, wisisz tylko kilka oczek pod rengerem :) Panie wspanialy i nieoszukujacy ^^


    Wyjaśnij mi, jakim trzeba być błaznem żeby porównywać bash do wielokrotnego pushu z użyciem multikont? 0_o



    wyjasnij mi co tu jest napisane:

    10.10.2013 17:34:32 SGO psotka XRANGERX 24.10.2013 17:34:32 Push [2] BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX - zmiana kwalifikacji


    "wielokrotny" czyli drugi "z uzyciem multikont" ale gdzie tak jest napisane? a bash to prawie to samo co push - swiadome zgarniecie z planety wiekszej liczby surowca niz nakazuja zasady gry...
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...
  • a bash to prawie to samo co push


    hahah, [ciach], bash był za 8 fal niszczenia moona, bash prawie jak push? ten [ciach] ranger jest tak słaby że musi sobie surowce z innych kont wysyłać i ty to porównujesz do ataku legalnego o X fal za bardzo rozłożonego, gdzie tu sens?

    [ciach]
    Moderator diakkon:
    obraza.
  • ==Webber== napisał(a):

    a bash to prawie to samo co push


    hahah, [ciach], bash był za 8 fal niszczenia moona, bash prawie jak push? ten [ciach]
    ranger jest tak słaby że musi sobie surowce z innych kont wysyłać i ty
    to porównujesz do ataku legalnego o X fal za bardzo rozłożonego, gdzie
    tu sens?


    jak najbardziej jest sens bo gdybys ich tyle nie poslal to by moon nie spadl i nie zezlomowalbys floty a wiec nie zarobilbys surowcow - nie probuj sie wybielac - jestes OSZUSTEM nie mniejszym niz Renger

    szczegolnie dobre jest to: " ataku legalnego o X fal za bardzo rozłożonego" jakiego legalnego ataku skoro jest nielegalny? czyli ze co? jak lepski leci to mozna naciagac reguly bo to lepski? twoja logika mnie zniewala ^^

    [ciach]

    Moderator diakkon:
    offtop.
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez _Muerte_ ().

  • _Muerte_ napisał(a):

    blablabla, ale ze mnie błazen


    18.08.2013 20:36:23 SGO Lwica Rahu 01.09.2013 20:36:23 Multikonto(I) Rahu/dzast +Push(I) BOBBUDOWNICZY , dzast ->> Rahu + nakaz odesłania surowców na planetę GO
    a potem
    10.10.2013 15:24:45 SGO psotka XRANGERX 31.10.2013 14:24:45 Multikonto [1] XRANGERX, BOBBUDOWNICZY, Vitekk + Push [2] BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX + Nakaz odsylki surowcow na planete administracji.

    To jest push z użyciem multikont.

    + definicja, wielokrotny - występujący więcej niż raz, powtarzający się

    Coś jeszcze błaźnie? Czy dalej będziesz negował to swoją ciemnotą i brakami z polskiego?
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Cpt K napisał(a):

    _Muerte_ napisał(a):

    blablabla, ale ze mnie błazen


    18.08.2013 20:36:23 SGO Lwica Rahu 01.09.2013 20:36:23 Multikonto(I) Rahu/dzast +Push(I) BOBBUDOWNICZY , dzast ->> Rahu + nakaz odesłania surowców na planetę GO
    a potem
    10.10.2013 15:24:45 SGO psotka XRANGERX 31.10.2013 14:24:45 Multikonto [1] XRANGERX, BOBBUDOWNICZY, Vitekk + Push [2] BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX + Nakaz odsylki surowcow na planete administracji.

    To jest push z użyciem multikont.

    + definicja, wielokrotny - występujący więcej niż raz, powtarzający się

    Coś jeszcze błaźnie? Czy dalej będziesz negował to swoją ciemnotą i brakami z polskiego?



    braki w polskim to pewnie z powodu ze juz w pl nie mieszkam ^^ wybacz ^^ mimo ze wyksztalcony to widocznie jeszcze mi wiele do ciebie brakuje :*

    a teraz przeczytaj jeszcze raz co napisales i spojrz szczegolnie tu "blaznie"

    +Push(I) BOBBUDOWNICZY czyli nie multikonto na BOBie - bobie ;) pozniej korekta z multikonta na push i teraz ssij kciuk miszczu bo nic co napisales nijak sie ma do rzeczywistosci :quasi:



    edit 1. cpt k - zauwaz ze tam jest "+" (jesli dalej nie rozumiesz - "plus" jesli dalej nie dostarlo - "PLUS/DODAC") a wiec nie multi tylko multi jest do konta Rahu/dzast a push jest dla rahu/dzast i bobbudowniczy - teraz zrozumiales juz? czy jeszcze raz napisac? blaznie?
    edit 1.2. ty dalej nie rozumiesz co tam jest napisane? tam masz czarno na bialym ze multi to dwa pierwsze konta a push to reszta wiec dlaczego tego nie ogarniasz? nie ma multi bobbudowniczy z rahu i dzast - jak sam napisales sa to dwa oddzielne przewinienia a upierasz sie ze jedno :D po za tym multi cofnieto wiec czemu drazysz temat i piszesz ze to multi jak SGO stwierdzil ze to nie multi? moze powinienes zostac SGO bo widze ze wiesz lepiej od niego ?(

    edit 2. lepcio wystarczylo wpisac twoj nick w wyszukiwarce zeby na pierwszych 5. stronach znalezc 4 wtopy - miedzy innymi taka w ktorej zlomnal cie owens od ktorego to uwazasz sie za lepszego.. :quasi: a takze 2 pushe i 1 bugushing... panie pro uczciwy ?( :quasi: :roll:

    to jest fajne... uwazaj evrin z qrakiem :D

    Pan Swiety ^^

    Thu Aug 30 2007 12:58:53 SGO Vrah Webber Back Sun Jan 14 2035 11:58:53 Skrypty/Bugusing



    hahaha i najlepszy tekst webbera jaki w zyciu przeczytalem xD hahaha


    Webber też nieźle na skryptach leciał, choć mu tego nie udowodniono, ale sam się przyznał... cytat z uni46 :

    Quoted
    Webber napisał(a) Odkąd zacząłem grać w tą grę mówilem sobie, że nie będę wydawał na nią pieniędzy. Bo i tak prąd dużo kosztuje a i czas na to poświęcony jest bardzo cenny... Do czego służył skrypt? Domyślcie się, na pewno w żadnym ST mi nie pomogło haha jak to co niektórzy piszą. Jestem dumny z siebie, że przez prawie 1.5 roku udawało mi się oszukiwać niemców i nie kupować komandora mając zarazem wszystkie jego możliwości Takie gadanie że straciłeś u mnie wszystko hah kurde polewke mam z Ciebie Arhon, bardziej się tym przejmujesz niż ja, ba nawet niz kobe. Pełen lajcik, zrobiliśmy ładne konto, w szczególności kobe. Ja robiłem flotkę, on ładne koncicho, mooniki itd. Obaj nie jesteśmy z powodu bana jakoś bardzo przejęci. Gadanie że jestem oszustem - tak prawda, oszukiwałem niemców na każdym kroku. Ale nie oszukiwałem przy robieniu ST. To tyle. Prawie 2 lata gry kończą się w 20 minut. Jedźcie po mnie dalej... i tak odchodzę jako legenda... Ave


    koles ktory robi st przenoszac planety za kase... ale wroc... moze wcale nie placi?



    edit ostatni: lepcio mowiles w dyskusjach sd ze jak kazda lam odnosze sie do reala... jak dobrze ze ty tego nie robisz i nie piszesz do ludzi obrazliwie... cyt. z innego uni :)

    08-30 09:09:01 Webber Back [ciach] z takimi tekstami to do swojej mamusi wyjezdzaj a nie do mnie 8) ona lubi jak tak do niej mowisz pewnie... lubi lubi? :D "



    btw przegladam te tematy i sie okazuje ze tych zlomow dostales znacznie wiecej ^^ roninie.. i wszystko jasne...
    Moderator diakkon:
    Na Forum zabronione jest podawanie współrzędnych planet.
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...

    Post był edytowany 9 razy, ostatnio przez _Muerte_ ().

  • Ty chyba serio nie umiesz czytać... a tekst "mimo, że wykształcony" idealnie określa twoją osobę - powinieneś to uznać za motto życiowe,
    pokoloruje ci:

    XRANGERX 31.10.2013 14:24:45
    Multikonto [1] XRANGERX, BOBBUDOWNICZY, Vitekk
    + Push [2] BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX


    już widzisz pushowanie się z multikonta? Czy mam jeszcze ładniej to podkreślić?

    a to, że teraz została dodana korekta to nie znaczy, że w momencie twojej odpowiedzi się nie myliłeś... więc pozostajesz dalej błaznem. ;)

    XRANGER kupuj więcej antymaterii, bo za trzecim pushem może cię nie uratować.


    Edit: łopatologicznie... plus, ponieważ są to 2 oddzielne wykroczenia, nie wiem co ty tam innego widzisz. Ja widzę, że na kontach xranger, bobbudowniczy i vitekk grała JEDNA osoba. A dalej z kont bobbudowniczy i vittek zostało spushowane konto xranger. CZYLI JEDNA OSOBA PUSHOWAŁA SWOJE KONTO Z DWÓCH POZOSTAŁYCH. Łatwiej?
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Cpt K ().

  • Gratki planu i wykonania mogl by byc na + hehe, szkoda ze mleko wiecej nie podstawil.
    Evrinowi przetopil juz zebrany zlom i spamuje mi skrzynke jak oferty handlowe na mailu.
    Yo :ziew:
  • Evrine napisał(a):

    Przyznam szczerze, ze mu ufalem juz po zeszlorocznym S&D i nie sadzilem, ze sie podstawi podczas trwania S&D.

    Serio?!


    Evrine napisał(a):

    Przeciez dlatego sie bierze ludzi do buddy, bo sie im ufa...

    Nie wiem czy to naiwność czy samozachwyt. Ludzie Cię lubią Kaczorku ale nie na tyle żeby olewać przyjaciół z sojuszu.
    Ale możliwe, że nie znam się na zwyczajach panujących w MNS. Wiem tylko tyle że Webber nie szanuje ani nie ufa sojusznikom (w tym również byłym sojusznikom) ani ludziom z buddy w ogóle i nie ma oporów żeby złomować jednych i drugich. No cóż, w GOD jest na szczęście inaczej i przez to o wiele lepiej od kąd nie ma w nim multi webbera.



    FuzzyWuzzy napisał(a):

    Niestety Panie Kaczor obdarzyles zaufaniem niewlasciwa osobe. Niektorzy to zwykle scierwa dla ktorych wazniejsze sa cyferki.

    Ścierwem to by był gdyby wystawił/zostawił sojuszników w potrzebie.


    Ja gdy mam kogoś w buddy i gdy ta osoba atakuje moich sojuszników, z buddy automatycznie wylatuje.
  • O, wróciła. Pierwsza dama uLeo haha

    Ja gdy mam kogoś w buddy i gdy ta osoba atakuje moich sojuszników, z buddy automatycznie wylatuje.


    co ma jedno do drugiego? LOGIC!

    Nie wiem czy to naiwność czy samozachwyt. Ludzie Cię lubią Kaczorku ale nie na tyle żeby olewać przyjaciół z sojuszu.
    Ale możliwe, że nie znam się na zwyczajach panujących w MNS. Wiem tylko tyle że Webber nie szanuje ani nie ufa sojusznikom (w tym również byłym sojusznikom) ani ludziom z buddy w ogóle i nie ma oporów żeby złomować jednych i drugich. No cóż, w GOD jest na szczęście inaczej i przez to o wiele lepiej od kąd nie ma w nim multi webbera.


    Teraz natomiast macie bandę oszustów. Ekstra.
  • Nigdy nie odeszłam.
    Nie wierze że trzeba Ci tłumaczyć takie proste rzeczy jak 5 latkom bo inaczej ich nie pojmujesz:
    Wrogowie moich przyjaciół są moimi wrogami.

    Nie zauważyłam żeby w moim sojuszu był ktokolwiek choćby w 1% takim oszustem jakim jesteś Ty, Webciu.
  • Nigdy nie odeszłam.
    Nie wierze że trzeba Ci tłumaczyć takie proste rzeczy jak 5 latkom bo inaczej ich nie pojmujesz:
    Wrogowie moich przyjaciół są moimi wrogami.


    to się w takim momencie wywala z buddy

    Nie zauważyłam żeby w moim sojuszu był ktokolwiek choćby w 1% takim oszustem jakim jesteś Ty, Webciu.


    hormony szaleją u ciebie skoro takie bzdury piszesz, może jakieś fakty? bo teraz pierniczysz głupoty jak to zwykle masz w zwyczaju
  • Baqunia napisał(a):

    Ścierwem to by był gdyby wystawił/zostawił sojuszników w potrzebie.
    Dobre... Potrzeba byla - by mnie zezlomowac? Czy po prostu 'pokazac kto bedzie gora'? Potrzeba nazywasz zasadzke? Przeciez nie chodzilo o obrone sojuszniczki, ktora by nie mogla podniesc floty...

    Baqunia napisał(a):

    Ja gdy mam kogoś w buddy i gdy ta osoba atakuje moich sojuszników, z buddy automatycznie wylatuje.
    Rozumiem, ze wedlug ciebie posiadanie kogos w buddy jest wiec jednoznaczne z nieagresja na caly sojusz tej osoby. Wytlumacz mi prosze gdzie w tym logika. Lubie kogos, znam, badz tez mamy wspolne interesy - wowczas dodaje taka osobe do buddy (przetlumacze, bo moze to jest przyczyna twojego niezrozumienia - buddy znaczy w wolnym tlumaczeniu 'kumpel'). Skoro mam wiec kumpla, ale nie gramy w jednym sojuszu, tylko za sprawa jakiejs tam zbierznosci interesow (w tym wypadku bylo to bycie w jednej druzynie S&D i chec wygrania tej edycji druzynowo, co zostalo potwierdzone juz na samym poczatku S&D) zdecydowalismy sie nie atakowac, NIE OZNACZA ze nie moge atakowac jego sojusznikow i vice versa.

    Buddy nie rowna sie sojusznik - oczywiscie. Ale majac kogos w buddy nie bierze sie udzialu w zasadzce na ta osobe. Atakuje sojusznika mojego 'kumpla' - ok, niech ten napisze zebym zawrocil bo sie podstawi - tak robia kumple. Tylko prawdziwi, a nie (uzyje ostatnio popularnego w Polsce okreslenia) farbowane lisy...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Evrine ().

  • webber jak ty w ogole smiesz sie tutaj wypowiadac? sam przyznales to szczerze i otwarcie ze zezlomowales sojuszniczke, zawracales floty przy acs, zlomowales z buddy "i wiele takich akcji bo regulamin tego nie zabrania" - wiec jestes ostatnia osoba ktora moze sie wypowiadac w kwestii "honoru w grze"


    nie pochwale tego co bylo w tym rw ale juz o tym mowilem ;) pozdrawiam
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...