(Crazy Iwan) GumowaKaczuszka [SSL] vs kmicic [SDRR] - 6146,84% + farming + zbiórka

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • (Crazy Iwan) GumowaKaczuszka [SSL] vs kmicic [SDRR] - 6146,84% + farming + zbiórka

    [center]Starcie z 2013-09-24 03:08:52 następujących flot:

    Agresor GumowaKaczuszka [SSL] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 30.000

    Obrońca kmicic [SDRR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 8.504
    D.transp. 4.121
    L.myśliw. 1.122
    C.mysliw. 388
    Krazownik 40
    O.wojenny. 1
    Recykler 2.094
    So.szpieg. 3.000
    St.kolon. 3
    Panc. 1.623
    Niszcz. 13
    G.Smierci 51

    ...po 4 rundach:

    Agresor GumowaKaczuszka [SSL] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 27.507 -2.493

    Obrońca kmicic [SDRR] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 6.876.749 metalu, 6.876.750 kryształu, 6.876.750 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 23.086.989 metalu, 5.179.467 kryształu, 15.513.220 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 30.846.746 metalu, 1.294.867 kryształu, 3.878.305 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 14.856.540 metalu, 323.717 kryształu, 969.576 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 3.714.135 metalu, 80.929 kryształu, 242.394 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 928.533 metalu, 20.232 kryształu, 60.599 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 232.134 metalu, 5.058 kryształu, 15.150 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 58.033 metalu, 1.265 kryształu, 3.787 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 211.905.000 jednostek, z dofarmieniem 211.905.000.
    Obrońca stracił łącznie 783.448.000 jednostek, z dofarmieniem 783.448.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 313.952.100 metalu i 300.731.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 6146,84%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 319.761.959, K: 214.800.485, D: -9.835.219, P: 524.727).
    Bilans obrońcy (M: -454.312.859, K: -343.679.285, D: -107.397.781, P: -905.390).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    33.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 660.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 313.952.100 jednostek metalu i 300.738.200 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 313.952.100 jednostek metalu i 300.738.200 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]
    [SSL] Salon Strzyżenia Lam
    uni Io / uni Quantum

    Robię eko. Bombowcami u sąsiadów.
  • Tak na sucho bez żadnego opisu ?

    Kto następny Cerv ?

    Wiem wiem nie mieszamy reala z grą zresztą to nie ma znaczenia póki Kmicic pretensji nie ma a z tego co wiem to nie ma. Pizgnij teraz Cerva on też pretensji mieć nie będzie. Ja czy tam Bro to inna para kaloszy ale myślałem że z Kmicicem w dobrej komitywie żyjecie i o tym że na totala latałem mi nie pitol bo ja totala na zlocie do snu nie układałem.

    Ciężki do rozpracowania jesteś z jednej strony to tylko zabawa a z drugiej co ?

    Edit: Teraz Ci wytłumaczę o co konkretnie chodzi bo możesz nie ogarniać tematu. Pewnych rzeczy się nie robi. Moje relacje z Tobą były jasne i klarowne to samo się tyczyło Bro. Paweł niestety zbłądził bo chyba stwierdził że skoro w realu całkiem spoko z Was funfle to z Twojej strony szansa na gonga zmalała - mylił się. Co do stwierdzenia że pewnych rzeczy się nie robi to mogłem Cie milion razy zgłosić za wulgi i miałbym z Ciebie 8kk pkt więcej. Jak widzisz pkt to nie wszystko - nie dla mnie.

    Na razie masz ode mnie w prezencie 2 tygodnie przymusowego urlopu plus obietnice że każda jednostka metalu kryształu i deuteru zostanie odzyskana z Ciebie na to masz moje słowo a ja słowa dotrzymuję - zawsze.

    Na koniec to czego zawsze trzymać się musimy czyli usprawiedliwienie własnego gównianego postępowania, więc grę zostawiamy w grze a real w realu.

    Dziękuję za uwagę i do następnego zlotu.


    Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

    Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bl4ckWhite ().

  • jeżeli chodzi o mnie to może mało wiem i za mało aktywnym graczem jestem ale nie podoba mi się to starcie- poznaliśmy się na zlocie i żadnego paktu o nie agresji nie oczekiwałem i nie prosiłem ale z Kmicicem wydawało mi się, że macie inne relacje z resztą i Ty i Kmicic po dobrych kilku głębszych o tym mówiliście......

    Wasza sprawa ale wydaje mi się, że o 2 nad ranem nie do końca wiedziałeś co robisz . . . ale nie każdy może podejść do tego jak tylko do gry i dobrego towarzystwa :) Ty wybrałeś grę, ale to tylko moje odczucie.
    "RZUCAŁEM OGAME WIELE RAZY

    I ZA KAŻDYM RAZEM MI SIE UDAWAŁO"

  • Dobra Panowie głupio wyszło ,ja nie odebrałem FSa i tyle gdyż pomyliły mi się dni powrotu głównej floty,wiadomo boli te przeszło 400 baniek zysku Iwana ,ale w tym że poleciał nie widzę nic szczególnego,paktu nie było żadnego między nami ,a w słowa Iwana ,tak naprawdę osoby którą widziałem dwa razy w życiu, co prawda na dwóch zlotach i miałem okazje w miarę poznać poznać na PW czy telefonicznie o tym że mnie nie zezłomuje traktowałem tak jak akcje hulia i Cypisa -czyli real realem gra gra

    Czy czuję sie" zdradzony" jak to Iwan napisał po pewnym czasie - nie ,liczyłem się z tym że mnie ściągnie gdy będzie miał okazje ,ale bana nie życzę i nie życzyłem jemu za to że grał ułatwiając Sobie życie już bardzo długo na programiku - z reszta byłbym chyba hipokrytą bo cieszyły mnie złomy flot które Iwanek złomował przy małej pomocy ułatwień więc dlaczego ja teraz mam nad tym lamentować że i mnie tak trafiono

    Co do tego czy między mną a Iwankiem się zmienią to ten złom nie wiele zmienia ,prócz tego że nie będzie niepotrzebnych rozmów i mieszania gry z realem ,ale mam nadzieję że i tak postawi mi jakieś piwo na kolejnym zlocie w związku ze smutkiem jaki mnie dopadł po utracie moich Gwiazdek :(



    PS. Iwanek nie obrażaj się że ani razu nie podałem Twego imienia tu jest miejsce na grę ,a nie na realne rozmowy :P

    I właśnie co do pomocy w odbudowie dziękuję wszystkim z sojuszu jak i poza niego za chęć okazania pomocy ,ale na pewno lepiej niż ja rozdysponujecie Sobie te surowce,a ja i tak w pół roku odbuduje się :) byle tylko za szybko mnie teraz unifusion nie zastało :)
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • Odzyskałem neta w domu. Wyłączyłem urlop, powęszyłem po okolicy...
    Na moonie w drugiej gali (24) minutki. Nie odebrał FS-a? Stateczki stoją.
    Jak miło ;} W takim razie lecimy. Będzie duży złom, będzie ładny %%% :)
    W dodatku na [SDRR], a [SDRR] przecież trzeba tępić ^^
    Kmicic przecież dobrze wiedział, że spakuję go, gry tylko będę miał
    ku temu okazję. Skanowałem go wiele razy, nigdy nie usłyszawszy
    zarzutów łamania jakiegokolwiek paktu. Robił dobre FS-y, zawsze je
    odbierał, chował flotę i nie zdarzało mu się zostawiać jej nie pilnowanej.
    Wiedział, że ją zezłomuję. Wiedział? Spodziewał się. Taaa, na pewno się
    spodziewał. Musiał. Spodziewał się. Na pewno? Nie, nie spodziewał się :(

    BUM !!!

    Dopiero teraz, po dłuższej rozmowie telefonicznej z Pawłem, dotarło
    do mnie, co dobrego zmajstrowałem. Nie wiem, czy to, że cały czas
    byłem przekonany lub tylko skutecznie wmawiałem sobie, iż Paweł zdaje
    sobie sprawę z tego, co stanie się z zostawioną flotą, i to, że nie miałem
    zamiaru wykorzystać jego zaufania i że o wielu słowach, jakie padły
    przy grillowym stole, przypomniał mi dopiero dzisiaj, w jakiś sposób
    mnie usprawiedliwia. Fakt jednak pozostaje faktem- spakowałem w recki
    kogoś, komu obiecałem, że tego nie zrobię. I to nie anonimowego gracza,
    ale kolegę, z którym razem się bawiłem, rozmawiałem, chlałem alka na litry,
    z którym o czwartej w nocy szedłem się szlajać po klubach albo popływać
    w jeziorze. Chyba właśnie stałem się takim typem gracza, jakim nigdy nie
    chciałem być :(

    Nie wiem, czy mieszanie gry z realem jest dobre, czy nie. Dzisiaj na pewno
    wiem jedno- mieszanie wódki z dyplomacją jest dużo gorsze. Nie żałuję
    mojej obecności na obydwu zlotach, bo bawiłem się naprawdę świetnie.
    Chyba tylko zbyt duża ilość alkoholu nie jest dobrym podkładem na składanie
    sobie wzajemnych deklaracji o nieagresji czy snucie planów o dalszej grze
    po unifusion, których później się nie pamięta. Dałem Pawłowi obietnicę,
    której nie dotrzymałem. Może i w grze nie ma wielkiej tragedii-
    -spora większość złomu poleży jeszcze te dwa tygodnie na moich moonach,
    a później razem weźmiemy się za odbudowę. Powiedziałem Tobie, że dołożę
    wszelkich starań, żeby to wszystko miało ręce i nogi, i tym razem będę o tym
    pamiętał. Szkoda tylko nadszarpniętego zaufania i tego, że się na mnie
    zawiodłeś, czego sam nie chciałeś mi powiedzieć, a czego nie da się ukryć
    nawet w głupiej rozmowie przez fona. Mam nadzieję, że wszystko jest jeszcze
    do naprawienia. Do zobaczenia niebawem :)

    Pozostaje jeszcze jedna kwestia- bana za nielegalne oprogramowanie.
    Dostałem go za używanie pewnego dodatku, "Ogame Galaxy Extension".
    On sam nie podejmuje żadnych automatycznych działań, nie potrafi sam wysłać
    floty ani ostrzec przed nadchodzącym atakiem, nie skanuje graczy, nie szuka
    idli, nie robi sztucznej aktywności. Jedynymi dwiema funkcjami tego dodatku
    są możliwość skanowania moonów z podglądu galaktyki oraz wysłania recków
    na pz z podglądu galaktyki, za pomocą guziczków wyświetlających się
    na moonach i prze pz-tach: "szpieguj" i "zbieraj". Czyli, mówiąc pokrótce,
    używałem sobie za darmo dwóch funkcji, które daje komandor. Po pijaku chyba
    też musiałem coś o tym wspomnieć na zlocie, bo na pw w grze raczej nikomu
    nie nie napisałem o tym, przynajmniej nie przypominam sobie. Inni gracze
    kupowali komandora, ja stwierdziłem, że nie będę i skończyło się na prangu :P

    [SSL] Salon Strzyżenia Lam
    uni Io / uni Quantum

    Robię eko. Bombowcami u sąsiadów.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Crazy Iwan ().

  • Taki dodatek fair wobec innych graczy za bardzo nie jest, ale przyznać muszę, że szkody nie czyni praktycznie żadnej. W pierwszej chwili potwornie się rozczarowałem, bo myślałem, że o jakiegoś ASa chodzi lub coś w ten deseń, ale na szczęście nie. Nie znam Waszych powiązań, ale osobiście gratuluję STeka, zysk wyśmienity :)
  • Iwan lama jesteś i tyle :P Stawiasz flache i będzie dobrze a jak nei to dwie skrzynki jedna dla mnei drugą dla Gaja (bo ostatnio pisał że jesteś ch.j bo do SDRR dołączyłeś a skrzynki nie dostarczyłeś) ,zresztą to tylko obrazki ,a to że tak troszkę niefajnie wyszło - no cóż stało się ,choć ten głupi temat w ST o tym złomie był niepotrzebny ,tym bardziej że wiedziałeś co się stało ,mozna to było ogarnąć na spokojnie poza resztą graczy i byłoby w szyku ,a tak narobiłeś sobie wrogów ,nadszarpnąłeś zaufanie itd i w dodatku naucz się pić bo normalnie wstyd z Tobą gdzieś jechać jak Ty później połowe zapominasz ,albo nei chcesz pamiętać menelu Ty jeden ze stolicy Wlkp

    PS. Koniec pisania pierdół co miało się wyjaśnić się wyjaśniło i teraz czas odbudowy bo spadłem do top 40 :( z czego jestem niepocieszony
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • Czuję się w obowiązku wziąć Iwana w obronę. Nie rozumiem całej tej telenoweli, niestety nie mogłem być na zlotach, więc nie wiem co kto komu przysięgał, ale gra jest grą. Prawda jest taka, że na naszym uni Iwan stanowi jedyną przeciwwagę dla hegemonii FallenAngel'a i Bro. Żeby utrzymać taką pozycję musi złomować, to jest chyba oczywiste dla każdego. Akurat padło na Kmicica, któremu szczerze współczuję - wiem co to znaczy i życzę szybkiej odbudowy. Iwan po raz kolejny pokazał klasę, znalazł cel, ustrzelił i wyczyścił ;) Gdyby zrobił to na sojuszniku, mógłbym zrozumieć urządzanie lamentów i wylewanie żali, ale Wy drodzy Koledzy i Koleżanki z SDRR jesteście dla Nas największym zagrożeniem :* A sam Iwan chyba nigdy nie ukrywał, że główny celownik Jego łodzi podwodnej jest nastawiony na SDRR ;)

    Osobiście proponuję wszystkim troszkę wyluzować, bo jak się człowiek napina, to żyłka pęka :) Iwan ma przymusowe wakacje i dylemat do rozważenia, co zrobić z komandorem :D Mam nadzieję, że już niedługo do Nas wróci i znowu będzie wszędzie robił eko :D

    Jeszcze raz gratulacje pięknego ST a obrońcy odbudowy, gdyż nie mam wątpliwości, że przy tak mocnym sojuszu będzie bardzo szybka ;)
  • Masz racje Wizard i to 100% uzywając słów
    sam Iwan chyba nigdy nie ukrywał, że główny celownik Jego łodzi podwodnej jest nastawiony na SDRR


    dlatego zamknijmy temat i zakończmy nie potrzebne dyskusje - Iwan zezłomował członka SDRR i tyle ,ja się odbuduję w trzy miesiące ,a pewnie i szybciej przy pomocy sojuszu bo to prawda ,a co do całej sytuacji to cieszę się że wyszło to teraz jaki jest stosunek SSL (gry do gry ,reala do reala )
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • bili1 napisał(a):

    szkoda, że cyferki są ważniejsze od znajomych z RL

    Szkoda, że nie czytasz całości, a jedynie "po łebkach" :]
    Pomijając już w zupełności fakt, że nie masz zielonego
    pojęcia, jak to wyglądało naprawdę, a- mimo to, musiałeś
    swoje 5 groszy dorzucić. Odbudowy życz mi, bo straciłem
    2,5k placków :P A przetopu Kmicicowi, bo te 905 kk jego strat
    odesłałem mu co do jednostki, co zresztą obiecałem zrobić już
    gdy tylko zrozumiałem, co nabroiłem. Cyferki NIE SĄ ważniejsze
    od znajomych. A Ty NIE CZYTASZ ze zrozumieniem :P
    [SSL] Salon Strzyżenia Lam
    uni Io / uni Quantum

    Robię eko. Bombowcami u sąsiadów.
  • no to dobrze, że mu odesłałeś ;)

    fakt jest taki że w ogóle wystartowałeś z misją atakuj, a to że doleciałeś do obrońcy już sprawa drugorzędna
    niemniej jednak gratulację postawy po "tym wszystkim" ;)


    VICTORY LOVES PREPARATION

    BEST:
    SOLO-29168,16%
    ACS-14719,9%
    top solo 1,3,4,6,8,9 uni jupiter ' 8-)