SANDER. i ROD [WIP] vs entro [CLZ], Cry [BBG] - 188117,7% TOP 1 ACS

  • Draco [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SANDER. i ROD [WIP] vs entro [CLZ], Cry [BBG] - 188117,7% TOP 1 ACS

    skoro nie ma chetnego do wystawienia tego STarcia to pozwole sobie zrobic to sam ;]
    ST calkiem dziwaczne z niespodziewajka :E ,Sander puscil kontry na kilka kilo rekinow chwile potem dolaczyla flota RODa , widzac co sie szykuje boski entro poprosil swojego ziomala o podstawke , CRY zdajac sobie sprawe co planuje entro bez zastanowienia zszedl z urlopu i ruszyl flote :D bral pod uwage ze tak prawy i uczciwy gracz , samozwanczy najwiekszy kozak na uni jakim jest entro-etopiryna planuje tego typu szwindel , oczywiscie caly zlom u boskiego , no bo jakze mogloby byc inaczej? :D
    zaraz zacznie sie jazda , bedzie z czego sie smiac :D

    kolejne konto kupione przez MENDE-YA i zezlomowane w dosc cwany sposob !

    od siebie dodam ze caly czas czekam na cos, ale chyba sie nie doczekam ;) a straty jakie doznali sojusznicy sa do odrobienia w dosc szybki sposob
    pozdro dla znajomych



    [center]Starcie z 2013-09-20 11:31:23 następujących flot:

    Agresor SANDER. [WIP] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 100.000
    L.myśliw. 1.000.000
    Krazownik 230.000
    O.wojenny. 55.000
    Panc. 80.000
    Niszcz. 30.000

    Agresor ROD [WIP] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 100.000
    Panc. 50.000

    Obrońca entro [CLZ] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Recykler 14.000
    Obrona:
    Wyrz.rak 1.244

    Obrońca Cry [BBG] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 973.697
    C.mysliw. 8.018
    Krazownik 215.000
    Panc. 134.000
    Niszcz. 8.000

    ...po 6 rundach:

    Agresor SANDER. [WIP] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 16.525 -83.475
    L.myśliw. 164.344 -835.656
    Krazownik 159.921 -70.079
    O.wojenny. 53.032 -1.968
    Panc. 79.297 -703
    Niszcz. 29.987 -13

    Agresor ROD [WIP] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 68.884 -31.116
    Panc. 49.536 -464

    Obrońca entro [CLZ] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca Cry [BBG] (x;xxx;xx)

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 140.000.000 metalu, 140.000.000 kryształu, 0 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 6.830.079.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 22.854.456.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 11.711.956.900 metalu i 7.099.813.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 188117,7%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 7.029.788.900, K: 5.451.992.000, D: -220.090.000, P: 12.261.691).
    Bilans obrońcy (M: -12.049.945.400, K: -8.494.769.000, D: -2.588.000.000, P: -23.132.714).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cichy kat ().

  • ładnie malesza wycyckałeś tchurzu.....
    Chłopaki :gszo:
    P.S.
    Cry nie wiedziałeś że to menda
    Jak widać poniższy wpis Sandera, mamy tu nie tylko tchórza ale i bajkopisarza w jednym

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame i obrazę

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez tymbark28 ().

  • chyba ktoś tu kogoś zrobił na szaro

    czasem trzeba wyjść na dwór-mamy Piękną Polską Jesień
    }:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez KINDY001 ().

  • Po st na bonzai sander wyczail dwie fale reckow po 18 i 14k, gdzie ta na 14k była zle wyliczona i dawala szanse zeby sandera stuknac nawet solo. Potem jednak po godzinie sander zaprosil do acsa roda(na koncie siedział matiq), kolorowo już tak nie było. Potrzebowałem kogoś do acsa.
    Najpierw zadzwoniłem do Fishera, który powiedział że nie da rady, a potem do Crya, polecial on na czas idealnie, mialem tylko telepnac na jego czas i podniesc część reckow których sander nie wyczail, tak tez zrobilem, recki podnioslem zostało 10 sekund do wjazdu, podszedlem do telepa kliknalem telport po czym z powrotem zostalem skierowany do stacji, floty nie zdazylem wyslac – stad te rw.
    Jesli ktos twierdzi ze flote podnioslem to jest skonczonym idiota, bo zlomowalismy roda i sandera, bez zadnego problemu. Lag zrobil to co zrobil.
    Z cryem się rozlicze tak jak powinno być to zalatwione.
    Tyle w temacie.
    Tego rw tak samo jak połowy floty sandera i roda powinno nie być, cała odpowiedzialność za to spoczywa całkowicie na mnie oraz na tych świetnie działajacych ultra szybkich serwerach.
  • starałem się do tej pory nie komentować ani postów ani starć super gracza eNTRO
    ani tego za co wyleciał m.in. z Chaosu, ale tym zachowaniem zaprezentował jakim jest DNEM
    tym razem jak widać chyba kasy mu zabrakło by kupić i zezłomować kolejne konto wiec poszedł na sposób, by tanio zarobić nie tracąc dużo :E
    ciekawe co bedzie teraz i komu bedzie wytykał

    nie znam ani Cry ani Sandera czy Roda, ale szczere SZ/O
    i czekam na spakowanie krzykliwej MENDY ktora potrafi komuś wytykać siebie nie widząc

    ENTRO spojrz w lustro ....... chyba na leczenie już za pozno :E

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • te menda co o alarm woła, japa leszczu :E

    zaraz powklejam pare ciekawych info z rana na kilka minut przed wlotem to będziesz cieniej piszczał..


    ja tam sie odbuduje, mam czym latac jeszcze ale ciebie ofermo pokaze w odpowiednim swietle.. :E



    Edit :D gratuluje starcia tylko nie wiem komu bo entro napewno odbije sie czkawka

    dalszy ciag po obiadku :E


    najedzony to pisze :D

    A WIĘC KILKA FAKTÓW :

    kontrowałem 2 fale recków entro, 18 i 14k, na obie leciałem połową floty plus flota Roda

    pierwsza fala wlatywała o 11:30:49, recki trafione tu proszę bardzo rw



    [center]Starcie z 2013-09-20 11:30:49 następujących flot:

    Agresor SANDER. (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 100.000
    L.myśliw. 1.000.000
    Krazownik 230.000
    O.wojenny. 55.000
    Panc. 80.000
    Niszcz. 30.000

    Agresor ROD (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 100.000
    Panc. 50.000

    Obrońca entro (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Recykler 18.000
    Obrona:
    Wyrz.rak 2.073

    ...po 1 rundzie:

    Agresor SANDER. (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 100.000
    L.myśliw. 1.000.000
    Krazownik 230.000
    O.wojenny. 55.000
    Panc. 80.000
    Niszcz. 30.000

    Agresor ROD (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 100.000
    Panc. 50.000

    Obrońca entro (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 180.000.000 metalu, 180.006.842 kryształu, 9.953.251 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 328.146.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 125.999.999 metalu i 75.600.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2016%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 305.999.999, K: 255.606.842, D: 9.953.251, P: 571.560).
    Bilans obrońcy (M: -361.243.800, K: -288.006.842, D: -45.953.251, P: -695.204).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]


    druga fala czyli powyższe starcie było ustawione na godzinę 11:31:23 gdzie widać że recki sa trafione między innymi z flotką CRY


    teraz obalenie tej paplaniny i wybielania się entro odnośnie tego niby telepa..

    otóż entro flote na docelowym moonie teleportował wcześniej, a dokładnie o 11:30:34 więc nawet przed moim i Roda 1 wlotem .. a nie jak probuje wmówić wszystkim próbował ją telepnąć na 10 sec. przed bum

    tu dowód..

    Surowce na M4 [x:xxx:x] (Gracz: entro) z dnia 09-20 11:30:34
    Metal: 0 Kryształ: 6.842
    Deuter: 9.993.158 Energia: 0
    Rabunek - 100 %
    Rabunek 10.000.000 DT 400 MT 2.000
    Pole zniszczeń
    Metal 8.054.140.008 Kryształ 4.428.212.600 REC 624.118
    Floty
    Mały transporter 95.235 Duży transporter 2.078
    Lekki myśliwiec 841.709 Krążownik 198.075
    Okręt wojenny 49.492 Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 86 Niszczyciel 10.000
    Pancernik 66.309
    Obrona
    Wyrzutnia rakiet 2.073


    TERAZ SZCZERZE GRATULUJE ENTRO ZGRABNEGO WYDYMANIA NIEŚWIADOMEGO CRY :E

    NIE MNIEJ JEDNAK CRY TEŻ CZYSTY NIE JEST BO TO MÓJ I RODA ZNAJOMEK.. TRZYMALIŚMY ZE SOBĄ JESZCZE PRZED UF...DWA DNI TEMU MIALEM GO W BUDDY, JEDNAK INNA AKCJA WYMAGAŁA BYŚMY USUNELI I MIELI KONTAKT ZA POMOCĄ KOMUNIKATORÓW..


    CIESZE SIĘ ŻE STRACIŁEM TE 1KKK LAMEK I ZOBACZYŁEM CO KOLEJNA OSOBA SOBĄ REPREZENTUJE

    A TERAZ WSZYSCY HA HA HA :E BRAWO CRY I ENTRO

    JESTEŚCIE NASZYMI BOHATERAMI PRAWOŚCI I PORZĄDKU NA UNI DRACO

    DZIEKUJE ZA UWAGĘ, WIĘCEJ POSTÓW NIE BĘDZIE

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame i obrazę
    Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

    Do 14.07.2013

    242 ST Solo --> 949,104k %
    16 ST Acs --> 52,459k %

    Dalej nie licze..

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez SANDERu60 ().

  • Rozumiem że wojna WIP kontra KOALICJA toczyć się musi ale kurna nie po trupach do celu!
    Push goni pusha, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie i temu nie sposób zaprzeczyć, bo kto ma wiedzieć ten i tak wie (ale oczywiście jak przychodzi co do czego to wszyscy umywają rączki z tekstem i "ja jestem niewinny" )
    Jeśli jest tak jak napisał cichy, że entro chciał się przypushować kosztem Cry'a to gratuluję sku.....stwa bo łagodniej nie potrafiłbym tego określić.
    Jeśli jest tak jak napisał entro, to jaką trzeba być lamą żeby mając 10 sekund nie przeteleportować floty-nawet na lagu.
    Tak czy inaczej, cieszę się że masz świadomość że to Ty zlamiłeś.

    Żeby nie było: nie opowiadam się za żadną ze stron.
    Entro zlamił, a WIP niepotrzebnie dodaje oliwy do ognia-to jest moje stanowisko



    Edit: Cry-życzę SzO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Saxer ().

  • kicq78 napisał(a):

    jak cry odzyska zlom to calosc starcia ma u mnie 10* i graty za utarcia noska wipkom. Czekam na dalszy rozwoj zdarzen:)


    Jak odzyska złom jak sępy już siedzą mu w układzie, a nie ma takiej ładowności żeby wywieźć te milardy.
    Jak tylko wyłączy urlop to dostanie ataki na planetę i moona i tego nie ogarnie - nie ma takie opcji.


    Co do akcji powiem tak.
    Do entro.
    Jeśli Sander ma rację i ta flota już wcześniej była telepnięta na ten księżyc, a Ty mówiłeś na TSie, że był lag i telepek nie zadziałał to już lepiej skasuj konto na tym uni albo sprzedaj albo nie wiem co. W settlersów sobie pograj.
    Reszty to nawet nie chce mi się pisać ...


    Tyle.
  • Surowce na M4 [x:xxx:x] (Gracz: entro) z dnia 09-20 11:30:34
    Metal: 0 Kryształ: 6.842
    Deuter: 9.993.158 Energia: 0
    Rabunek - 100 %
    Rabunek 10.000.000 DT 400 MT 2.000
    Pole zniszczeń
    Metal 8.054.140.008 Kryształ 4.428.212.600 REC 624.118
    Floty
    Mały transporter 95.235 Duży transporter 2.078
    Lekki myśliwiec 841.709 Krążownik 198.075
    Okręt wojenny 49.492 Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 86 Niszczyciel 10.000
    Pancernik 66.309
    Obrona
    Wyrzutnia rakiet 2.073


    no taki skan to ja też mogę tu wkleić z dowolnej godziny z dowolną flotą. Nie wiem jak było, ale pewnie się wyjaśni, także będę obserwował. :)
    ST- 88368% 8-)
  • buahahaha
    niałem tego endo, entro za ostatniego debila ale to co zrobił to mistrzostwo świata :D
    z podnietki chyba nie zauważył że dostał skana ze flotą jak mu na moonie stoi :E
    szkoda że do cichegolowcy jeszcze nie zadzwoniłeś byłby większy zysk :D
    masakra nie myślałem że ujrzę taki numer tutaj z udziałem szejifa :E
    atakierom sfarmienia mendy :D
    cry szu co by nie było

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame i obrazę
  • Sanders do pełnego szczęścia brakuje screenów bo taki tekst byle dziecko potrafi stworzyć:E
    Entro nie broń się lagami bo każdy wie że one są i to czasami dość konkretne a to że w nie odpowiednim momencie to co poradzisz.
    Przy takiej akcji grunt powinien zostać przygotowany wcześniej.
    Draco max top62 off
    Draco Come Back max top132 off
    Gemini max top71 off
    kassiopeia max top71 off
  • Lag, co to? Jesli nawet to wszelka aktywnosc ze strony agresorow jest zabroniona na 6 sekund przed ... Paczka suchych faktow ze calosc zostala wykonana z premedytacja:


    11:30:49 << zjechanie reckow

    11:31:23 << bitwa z udzialem cry'a

    Bylo ponad 30 sekund na telepniecie floty ... takze nie nam kit trzeba wciskac.

    SANDER, szo. CRY, szo.


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"
  • mayday napisał(a):

    Ciekawy jestem skąd oszuście wziąłeś skana mojej floty na moonie, gdzie jej nie było, a już wiem skan jest po całym starciu, pozdrawiam i przybarwiaj sander dalej te raporty swoje. Było jak powiedziałem a wszelkie tutaj wasze kłamstwa naprawde mam głęboko w dupie.
    A co powiesz na screeny jak je SANDER zamiesci? Pewnie też powiesz ze podrobione ;]


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"
  • Bezet o czym ty mowisz, tej floty tam nie bylo - TO CO SANDER WKLEIL TO TO NAWET NIE JEST FLOTA KTORA STOI NA MOONIE.

    zenada jedna wielka i tyle

    Edit:// Do waszej napinajacej sie dupy, to sandał sie napioł dlatego ze był bliski straty połowy floty bo był za pewny siebie.
    Prawda jest taka ze gdyby tej zwiechy nie bylo to dzisiaj te starcie bylo by na 250k% po naszej stronie,

    W zwiazku z tym i ta cala sytuacja, Cry dostal juz zadosc uczynienie oraz dostanie caly zlom. Moja w tym glowa zeby dostal caly surowiec, nawet jesli mialbym zezlomowac swoja flote w handlarzu, Crya nie wystawilem. I nawet o tym nie pomyslalem. ZASTANÓWCIE SIE WSZYSCY PO CO MIAŁBYM COFAĆ COKOLWIEK? PO CO MIAŁBYM COKOLWIEK PODNOSIĆ? SKORO RODA I SANDER ZŁOMOWALIŚMY Z ZYSKIEM BAGATELA 10 RAZY WIĘKSZYM.

    DUPY SIĘ TO NIE TRZYMA. WIĘC DALEJ SIE NAPINAJCIE WOBEC MNIE. CRY NIE ZOSTAŁ WYSTAWIONY,

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mayday ().

  • mayday napisał(a):

    PO CO MIAŁBYM COFAĆ COKOLWIEK? PO CO MIAŁBYM COKOLWIEK PODNOSIĆ? SKORO RODA I SANDER ZŁOMOWALIŚMY Z ZYSKIEM BAGATELA 10 RAZY WIĘKSZYM.

    DUPY SIĘ TO NIE TRZYMA. WIĘC DALEJ SIE NAPINAJCIE WOBEC MNIE. CRY NIE ZOSTAŁ WYSTAWIONY,
    Np po to, ze jestes na czysto 20kkk sury, po atakach spolecznosci na mENDro postanawiasz 'laskawie' oddac straty Cryowi. Gdyby nie bylo 'napinki' to bys mial go gdzies ...


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"
  • Ja generalnie nie muszę nic udawadniać jednak twój bełkot żałosna ofermo i głos współgraczy U DRACO wymusił na mnie pokazanie tego obrazka..

    Ja nie kłamie.. nie mam po co.. myślę że nie będzie już niejasności i reszta niedowiarków przejrzy na oczy..

    Pewnie znajdzie się jedna osoba która powie że sfałszowane itp.. każdy ma swój rozum.. nikogo nie zmuszam ani nie naciskam by mi wierzyć

    [ciach]

    Moderator Dziuba:
    Pokazywanie koordynatów na forum OGame.pl jest zabronione
    Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

    Do 14.07.2013

    242 ST Solo --> 949,104k %
    16 ST Acs --> 52,459k %

    Dalej nie licze..

  • Koło takiego % nie da się przejść obojętnie - pięknie wygląda :)
    Szo życzę Sander-owi i Cry


    Reszta bez komentarza ...
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
    E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D