Przyklejony SOLO; KochamKimusie [CLZ] vs zx12r [EMERYCI] - 34821,96% TOP 1 SOLO!

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; KochamKimusie [CLZ] vs zx12r [EMERYCI] - 34821,96% TOP 1 SOLO!

    Joł joł mordeczki,

    Przedstawiam wam ziomeczki nowe top 1 solo uniwersum kassiopeia! Pewnie kupione!
    Szkoda, że starcie nie do seeka, bo już na samym początku wygrałbym :E

    Kacperek czuł się wielkim chojrakiem stojąc "u mnie" w usie! Bo przecież co taki marny gracz jak ja, może pokazać..
    Jakiegoś słabego steka "bez zysku" Iwo pokaże kiedyś lepsze, yyyy w lutym 2015! :E

    Pozdrowienia dla najlepszej paki na uniwersum CLZ, dla Michasia
    (w końcu konto skradzione przez kasztana, obróciło się w pył i sura jest w rodzinie!)
    Exama, Zomora, Dziunia, Entro, Sandera, Tygrysa, Angela, Dekiego, Myszy, Offline'a, Matiqa sprzedawczyka!
    Fire Lorda, K3mp3ra, Pedka, Qbikka i dla całej reszty ogejmowych mordeczek! <3 :*
    Chcę pić sake w Japonii, a w Meksyku tequillę
    Chillować jak w Chile, bo w życiu piękne są tylko chwile..

    A teraz lamus fabianus prezentuję nowe top 1 :

    Starcie z 2013-09-13 23:42:49 następujących flot:

    Agresor KochamKimusie (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.134.399
    Krazownik 91.044
    O.wojenny. 42.299
    So.szpieg. 1
    Panc. 73.036

    Obrońca zx12r (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 41.192
    D.transp. 4.900
    L.myśliw. 734.375
    C.mysliw. 440
    Krazownik 52.698
    O.wojenny. 15.105
    Recykler 40.294
    So.szpieg. 2.183
    St.kolon. 14
    Bombowiec 500
    Panc. 19.033
    Niszcz. 10.484
    G.Smierci 2
    Obrona:
    Wyrz.rak 2.250
    L.laser 2.100
    C.laser 217
    Jon 158

    ...po 6 rundach:

    Agresor KochamKimusie (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 494.149 -640.250
    Krazownik 80.480 -10.564
    O.wojenny. 41.117 -1.182
    Panc. 72.676 -360

    Obrońca zx12r (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 2

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 2.968.877.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.313.050.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.362.609.200 metalu i 1.119.586.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 34821,96%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 166.589.200, K: 373.257.800, D: -26.528.000, P: 513.319).
    Bilans obrońcy (M: -5.682.124.400, K: -2.986.356.600, D: -636.379.000, P: -9.304.860).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak

    I jakieś tam dobitki :


    Można powiedzieć, że zakończyłem pewną historię na kassio :E

    Do zobaczenia w podglądzie mordeczki :*


    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fabiano ().

  • Widzę, że mnie tu sporo ominęło tej nocy :D

    Graty wielkie! Jestem teraz ciekawy co motoryna zrobi ;)

    Tak razem z brodą kombinowali, żeby biedaczek mógł się z Tobą zrównać a wyszło tak, że obaj już floty nie mają :D co za dziwny bieg wydarzeń... :E Pozdro!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Platinum92 ().

  • No i to jest stejk, ale gdyby nie ja to by go nie było. Tylko dlatego, że dostałeś ode mnie pozwolenie na złomowanie (decyzja podjęta przeze mnie ze względu na to że nigdy nas nie połączą) to mogło się stać.

    Graty TOP 1 ale nie jaraj się za bardzo bo obrońca (i tu słynny tekst) i tak pewnie miał kończyć :E i skończył jak chciał.


    Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

    Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %
  • Piątek 13 okazał się Tobie Marcinku dniem szczęścia
    Piękne ST !!
    Odpowiednie Osoby po właściwych stronach ;)
    Tylko ... kto mnie teraz będzie podglądał ?? :roll:
    Jeszcze raz WIELKI gratulacje
    Zx sz.o nie trzeba życzyć bo pewnie zaraz ktoś mu coś ''odda'' :ocb:


    Dziękuję Marcinku za link na gg: :*
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
    E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D
  • Pięknie Marcinek ten stek smakuje 2x lepiej , raz że konto skradzione Michałowi, dwa że ubiłeś w końcu najlepszego gracza Kasso albo nawet całego ogame pl hehe :E
    Motoryna to które to już konto poszło w piach ?(
    :graty: i przetapiaj szybko bo pewnie lamusy wrócą z kolejnym kupionym kontem i będziesz musiał uważać :D ;P
    Dzięki za link w końcu nie zapomniałeś o mnie :brawo:
    Idź swoją drogą nie daj satysfakcji wrogom
  • Brawo !
    Rewelacyjny % ! - no aż miło się ogląda takie strzały w Twoim wykonaniu.
    Chociaż czułem, że prędzej czy później to nastąpi ;)
    Jeszcze raz szczere gratulację, i dzięki za podesłanie linka !
    Pozdrawiam!
    :fa: Ryzyko bierze się z niewiedzy o tym, co robisz :fa:
  • jestem wewnętrznie rozdarty widząc to ST :? bo jak wtajemniczeni wiedzą konto należało kiedyś do mnie
    o ile gdy pały GS żal mi ich nie było bo to kolejni właściciele budowali Gąski o tyle znaczna większość tego co padło to moja ciężka praca na tym koncie, które w rękach odpowiedniego lamusa została tak szybko spakowana 8-)

    Gratki Marcinek :D
    cieszy mnie że flota ta wpadła w Twoje rece
    zasłużone nowe TOP 1 uni dla Ciebie :D
    co tu dużo pisać, idę o zakład że to miszcz broada zasiadał i zapomniał że to speed x 2 hehehe (znowu)
    Sprawa trafi do GO :)
    broda broda kasztanie, jak zasiadasz to się latajek pilnuje
    mi też było by wstyd jakbym tak zlamił ;)
    pewnie siedziałeś cały czas i przegapiłeś 18 min ^^
    a po wlocie cichociemnego udawałeś że cię lamo nie ma :D
    a dzisiaj buhahaha do GO pisać chcesz =)
    uważaj bo jeszcze bana dostaniecie za zasiadanie ;)

    i co broda mówiłem ci ostatnio "notuj" bo znów trzeba będzie misterny plan zniszczenia marcinka przełożyć do lutego hahaha 2020 :E
    konta flotowe z topki na kassio się kończą (głównie dzięki wam dwóm) :D
    no ale przynajmniej inni mają radochę :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xxX NIGHTHUNTER Xxx ().

  • Sprawa trafi do GO :)



    Broda napiszesz petycje z odpowiednią premią finansową żeby moderator zamienił kolejność ników w starciu? :D

    Kto się pochwą urodził kanarkiem nie zdechnie :D Przykro patrzeć jak topowe konta znajomych padają przez 2 upośledzonych, ale ważne że złom w rodzinie!

    Graty Marcinek... :* Jak zadzwoniłeś i chciałeś mnie wkręcić, nie uwieżyłem :D jak powiedziałeś co i jak to po rozmowie byłem tak zdezorientowany że zacząłem się do pracy ogarniać... A to było koło 1 :D Brawo mordo :* Broda kup z motorynką po koncie to Marcinek całe top 10 solo wami zapcha <3 jol jol :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -Tygrysek- ().

  • z dofarmami 700kk zysku:D
    jak na top1 to kolosalnie;)
    a panom odbudowy:D
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • blackbeard. napisał(a):

    Jesteście dziwni, co ja mam do jego konta? Szukacie taniej sensacji? Banda wieśniaków :E


    najwiekszym wiesniakiem tutaj to jestes Ty, posmiewiskiem tej calej spolecznosci jaka tworzy ogame, przykladem gracza ktory nie umie grac flota a nadal twardo twierdzi ze jest najlepszy :E

    ciekawy jestem po co chcesz cokolwiek zglaszac do go, skoro twoj braciszek stal na bfsie.. pajac jestes i tyle.
  • ciekawe od kogo teraz kupi konto za "bezcen" jak to zawsze piszę ale co tam niech kupuje kolejne bo przecież to najlepsza push-ówka fabka :E bez tego nie robił by takich przyrostów ]:-D graty lamo kolejnego top 1 na uni i dobrze że nasza flota wróciła do nas ^^

    będzie jednego mniej w S&D :E
    Zdobyty % na uni Nekkar - 22114,17
    Zdobyty % na uni Kassiopeia - 35276,88
  • Nie sądziłem, że tak szybko padnie druga część floty. Jak się ma top1 w układzie to się nie zostawia bfsa.
    Szkoda mi Kacpra bo wkładał dużo serca w to konto, ale w ogame nie gra się sercem tylko rozumem kalkulując i latając.
    Zamiast zgłaszać do GO proponuję zapisać się na odwyk bo zapewne to jest powodem tego starcia.

    Jak spojrzałem w staty to myślałem , że Marcinowi ktoś podstawkę zrobił ZONK
    Gratuluję powiększenia TOP1 ST.
    ZX na tym koncie nie życzę szo bo to nierealne. Czas zmienić grę. Ja tam lubię pykać w pokera.
  • hahahahahaha, WIEDZIAŁEM, WIEDZIAŁEM :D :D :D
    Przecież to było oczywiste, że go do świąt zdejmiesz :D
    Teraz kiedy sobie przypominam te rozmowy:
    -Kiedy spakujesz wiesz kogo :D ?
    -Spokojnie, przyjdzie czas ;)

    Graty, teraz to chyba przeszedłeś uniwersum Kassio :brawo:
  • blackbeard. napisał(a):

    Jesteście dziwni, co ja mam do jego konta? Szukacie taniej sensacji? Banda wieśniaków :E

    @offline - Ty się tutaj lepiej nie udzielaj, bo nic w tej grze nie osiągnąłeś, jesteś jakimś parobek z końcówki setki, takie konta jak twoje to są jako moonówki traktowane. Przestań chrzanić, że Ty byś zrobił to samo bo jesteś NIELOTEM.

    No to teraz Wasze konta są na dole setki albo poza nią. Moje które oddałem Examowi cały czas pnie się w górę.
    A te które dostałem od Bizon również. Wystarczyło poczekać kilka dni i oba Topowe konta na maxa
    zmarnowane. Skoro wg Was ja jestem nielotem z czym całkowicie się nie zgadzam, to kim Wy jesteście?
    Kupcie teraz konto od Ala. Może Wam zejdzie z ceny :bicz1: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez offline. ().

  • Kupcie teraz konto od Ala. Może Wam zejdzie z ceny


    Przepraszam ale to konto nie jest na sprzedaż. Wisi na wymianę bo byłem ciekaw co mi zaproponują za nie.

    Jak będę odchodził to albo konto powędruje do starego właściciela albo pójdzie ustawka.
  • jarwq napisał(a):

    Kupcie teraz konto od Ala. Może Wam zejdzie z ceny


    Przepraszam ale to konto nie jest na sprzedaż. Wisi na wymianę bo byłem ciekaw co mi zaproponują za nie.

    Jak będę odchodził to albo konto powędruje do starego właściciela albo pójdzie ustawka.
    Dadzą Ci dobrą propozycje i będzie inne magiczne słowo zamiast Przepraszam ;P
    A może się mylę czas pokaże.

    Fabianowi graty ST żeby nie było spamu.
  • blackbeard. napisał(a):

    Sprawa trafi do GO


    Znam tylko agresora ale nie wiem kim jest obrońca...
    Ale jak widzę mistrza brodę w tym temacie - od razu mi się humor poprawia :D
    Broda mistrz GSówek bez zbadanych grawitonów :D

    Graty Fabek ciśnij
    dzięki za linka

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez baaabuuu ().

  • blackbeard. napisał(a):

    Sprawa trafi do GO :)

    i słusznie! przecież miszczowie broda/motór nie straciliby floty w tak głupi sposób! pewno Night włamał się na konto i wystawił latawce! za takie coś to powinni Michała&Marcina za jaja powiesić na latarni pod którą broda pracuje!

    a tak już na zupełnie poważnie, to najszczersze gratulacje ubicia szczekaczo-puszero-złodziei! Skończyli jak mieli skończyć, ale pewnie niedługo wrócą na nowym koncie i znowu będę próbowali podbić to uni :) SzO nie życzę