Przyklejony SOLO; KochamKimusie [CLZ] vs zx12r [EMERYCI] - 21805,26% top 4 solo WOJNA WOJNA I PO WOJNIE!

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; KochamKimusie [CLZ] vs zx12r [EMERYCI] - 21805,26% top 4 solo WOJNA WOJNA I PO WOJNIE!

    Joł joł mordeczki,

    A więc witam was w jakże pięknym st. :D
    Wiem wiem, że wielu pro plejerów, graczy, barwnych postaci ogame takich jak broda będzie mi gderać,
    że tu nie ma zysku, że słabe st, ale walić zysk zezłomowałem kolejnego mocnego w buzi gracza,
    który usilnie mówił że razem z Iwo pokemonem mnie zezłomują, bodajże od grudnia zeszłego roku.
    Do Kacperka odnośnie nic nie mam, po rozmowie przez telefon zmieniłem do niego całkowicie zdanie,
    bo okazał się osobą która potrafi odróżnić real od cyferkowej gry nie tak jak niektórzy.
    Barwną postacią tego st jest sam iwo brodaty, miszcz napiny i bezbeków naszego uniwersum,
    proszę tutaj kilka marnych privów wykonanych przez wyżej wymienionego bohatera!
    Chociaż pajac nie gra ciągle ma najwięcej do powiedzenia, chociaż dostał minimum 7 czap w jeden rok, ciągle się napina.


    Od: TheEnd [x:xxx:x]
    Do: KochamKimusie
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 04.09.2013 18:43:30
    usuń odpowiedz zgłoś
    masz kiepskich znajomych, powiniscie miec 70-80% zlomu, a pewnie nikt sie przyznac niechce :)


    Od: TheEnd [x:xxx:x]
    Do: KochamKimusie
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 04.09.2013 18:59:20
    usuń odpowiedz zgłoś
    kiedy wrzucisz starcie "zwycięzco" ? :D haha od dzisiaj nie bedziesz juz garbaty tylko połykacz :D
    wziales z połykiem za pomoc? :)

    Odnośnie akcji, zwykła kontra na gsy w sumie nic wielkiego nie pokazałem,
    ale iwo ty możesz tylko pomarzyć o czymś takim :*

    Podziękowania oczywiście dla Zomora, Michała, Matiqa, Exama, Platinium, Tygryska, Jerrego, MTFana, Ganiego
    oraz dla CLZ, wszystkich osób które pomagały w akcji, i znajomych! :* <3

    Serdeczne pozdrowienia dla Diabla jeszcze :)

    Kacperek pogratulował więc szo ziomeczku! :*

    BANG BANG POU POU!

    Starcie z 2013-09-04 17:33:57 następujących flot:

    Agresor KochamKimusie [CLZ] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 75.000
    L.myśliw. 995.000
    Krazownik 100.000
    O.wojenny. 42.650
    Recykler 1
    Bombowiec 260
    Panc. 80.100
    Niszcz. 29.320

    Obrońca zx12r [EMERYCI] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 56.487
    G.Smierci 603
    Obrona:
    Wyrz.rak 977
    L.laser 866
    C.laser 92
    Jon 59

    ...po 3 rundach:

    Agresor KochamKimusie [CLZ] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 68.430 -6.570
    L.myśliw. 907.522 -87.478
    Krazownik 91.282 -8.718
    O.wojenny. 38.894 -3.756
    Recykler 1
    Bombowiec 229 -31
    Panc. 73.075 -7.025
    Niszcz. 26.734 -2.586

    Obrońca zx12r [EMERYCI] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 32.386.815 metalu, 14.235.643 kryształu, 6.178.993 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.777.539.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.260.842.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.251.262.500 metalu i 929.263.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 21805,26%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -751.527.185, K: -412.323.357, D: -155.887.007, P: -1.319.738).
    Bilans obrońcy (M: -3.218.024.715, K: -2.483.013.943, D: -609.178.993, P: -6.310.218).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    20.250 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 405.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 898.782.500 jednostek metalu i 576.785.900 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 202.500.000 jednostek metalu i 202.500.000 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak



    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fabiano ().

  • :D

    no nareszcie
    ile można czekać ;]
    w kuluarach mówią że ST od 17 czeka na wystawienie ;P

    Na początek oczywiście wielkie gratki marcinek XD
    lot przez ponad 100 us musiał sporo kosztować, a lecąc tak daleko sam wiedziałeś że możliwe że synchro nie wyjdzie
    jak na pisałeś kij z zyskiem nadrabiasz procentem i satysfakcją bo z tego co pamiętam obrońca się kilkukrotnie chwalił że porządnego dzwona od kilku lat nie dostał 8-)

    obrońca :E pogratulował i chociaż nie specjalnie za sobą przepadaliśmy to również życzę SzO bo widać że wie co to zabawa ;)

    a co do miszcza brodzińskiego hehehe
    broda cały CLZ wała z ciebie toczy ogarnij się
    jak mi marcin privy czytał to się o ścianę musiałem oprzeć bo mnie brzuch ze śmiechu rozbolał
    lamo przecież ty na tym uni tylko klepiesz jadaczką i kolejne konta które kupiłeś jedno po drugim zmarnowałeś w tym flotę Arta która de facto w całej okazałości była nie do zdjęcia
    lamusie zabierz się lepiej za układanie pasjansa albo pograj w sapera - to coś na twój level i tam bana nie dostaniesz hahahaah

    jeszcze raz gratki Marcinek 8-) a hayta olej :D
    pozdro

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez xxX NIGHTHUNTER Xxx ().

  • Wielki lamus fabianus nic nie pokazał oprócz beznadziejnej kontry. Mając 8h nie umiałeś recków ustawić, Gsów wysłać. Nic wielkiego oprócz wciśnięcia WYŚLIJ. Oczywiście, teraz będziesz tą tandetę przysłaniał tym, że lot nie dla zysku itp. Nie bądź smieszny pajacu. Gdyby nie dobitka Matiqa to byś wachał kwiatki i był 2x tyle w plecy, więc teraz się musisz pod pushować, żeby nadrobić te 1,5kkk pleców. A motorynke się odbuduje, hajs się zgadza, surka jest :). A jeszcze pozdrowienia dla skillowego jerrego, który zapomniał jak się statki wysyła. Szkoda, że nie poleciał bo bym miał z was kolejne 100k recków dla zxa :D.

    /edit:
    Byłbym zapomniał...
    (20000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 400.000.000. Na polu zniszczeń [x] znajduje się 1.098.782.500 jednostek metalu i 776.785.900 jednostek kryształu. Flota odzyskała 200.000.000 jednostek metalu i 200.000.000 jednostek kryształu.


    (30000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 600.000.000. Na polu zniszczeń [x] znajduje się 596.282.500 jednostek metalu i 274.285.900 jednostek kryształu. Flota odzyskała 325.714.100 jednostek metalu i 274.285.900 jednostek kryształu.
    Tutaj szczególne pozdrowienia dla jerrego :E

    (20000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 400.000.000. Na polu zniszczeń [x] znajduje się 270.568.400 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 270.568.400 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.


    /edit2:

    Słuchaj najtlamus. Przez taką odległość wiedział, że synchro nie wyjdzie? Proszę Cię, 4 raz mógł próbować. Dzisiaj chyba kto inny zasiadał :(. Nie wiedziałem lamunie, że jesteście ze sobą tak blisko, że czytacie sobie wszystko. Kobietą też się dzielicie? Proponuje rozróżnić grę od reala :E. Już wyobrażam sobie waszą sweetaśną konferencję na Skajpaju hahaha :*

    /edit3:

    @najtlamus - czytąc i patrząc jak Ty piszesz, to stwierdzam, że jesteś takim marginesem społecznym, że aż poprostu boli. Brak interpunkcji, co chwilę klikasz enter. Pracujesz na zmywaku w Anglii czy co? Daj sobie siana plebsie.

    @entro - z Ciebie taka pipa, że bałeś się przyznać kto piszę, bo wiedziałeś, że bym Cię spławił ciemnoto :E. Trzeba mieć kurze jajka, żeby podawać się pod kogoś innego :D

    @offline - Ty się tutaj lepiej nie udzielaj, bo nic w tej grze nie osiągnąłeś, jesteś jakimś parobek z końcówki setki, takie konta jak twoje to są jako moonówki traktowane. Przestań chrzanić, że Ty byś zrobił to samo bo jesteś NIELOTEM.

    Fabian pokazał kochones, ale nic więcej. Więc skoro walka dotyczy Fabiana i ZXa,a ja wyraziłem tylko swoje zdanie i wkleiłem raporty ze zbiórki, to czemu schodzicie na mój temat? Nie macie nic ciekawego w swoim życiu do roboty oprócz tego? Współczuję :) MARGINESY :E

    /edit4:

    Nie chce naszemu mistrzowi śmiecić tematu stąd te edity :).

    @Ganimedes - zx by zostawił flotę gdyby nie dobitka, a wtedy o wiele gorzej by się zakończyło starcie dla Fabiana, bo nie wróciłby w jednym kawałku do domu :E :D .

    /edit5:

    @Miki - swego czasu jak zrobiłem tutaj top1 solo na kontrze, to mi dupę lizałeś. Potem wypisywałeś do mnie na GG i mówiłeś o bunkrze (pedobear) i prosiłeś o połowę zysku jak wejdzie, a okazało się, że jesteś sprzedawczyk i dwulicowa menda :)

    SOLO; blackbeard [WIAARA] vs pedobear [SENATE] - 2540,35% + zbiórka

    Tego pajac już nie pamięta :E

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez blackbeard. ().

  • Oj broda chlapiesz ozorem... Dogadujesz offline'owi że nic nie osiągnął a Ty oprócz marnowania kont do czego doszedłeś? Spróbuj swoich sił w czymś innym bo do tych obrazków się zbytnio nie nadajesz...


    Graty Marcinek :D płyniesz ładnie :P Zysku może nie ma, ale jak to w takich długich lotach bywa, części sekundy decydują, lag serwera i po złomie... Kawał floty został to sobie odrobisz :D Dzięki za dedy mordo :*
    jol jol :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -Tygrysek- ().

  • Brodzix na takich lamusów jak ty mogę latać bez zysku, mogę stracić 3/4 floty byle taki kasztan jak ty w recki wpadł :E
    Pokaż mi taką tandetę zrobiona przez Ciebie buuuu nie ma :E

    Zobacz mordeczko ile starć znalazłem w Twoim wykonaniu ty to jednak jesteś dobry w te klocki :

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

    Z tym, że mam plecak to już moja sprawa ważne, że ja mam 1.4kkk w plecy a motorek po odlczeniu surowca 4,5kkk ;)
    Ale wiadomo dobry push siądzie z konta TheEnd i chłopak będzie odbudowany ;)

    Bang bang pozdrowienia od garbiego :*
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • płacz lamko płacz hahaha
    zawsze tak jest że lamie żal z d... ściska hahahaha
    to co robię w realu to nie twoja broszka
    ale uronię Ci rombka tajemnicy
    tak Marcin do mnie dzwoni codziennie
    i zawsze zaczynamy dyskusję od obśmiania ciebie i twoich komicznych tekstów
    jesteś lamko taką naszą małą atrakcją
    dzień bez brody dzień stracony
    co do dziewczyn hmmm
    widzę że tu też się nie zmieniło
    argumentów brak do dyskusji to zaczynamy jazdę po życiu osobistym
    hehehe
    tylko widzisz broda jesteś za chudy w uszach żeby mnie to ruszyło
    pozdro lamko i płacz dalej że Fabek i spółka znów są górą a misterny plan zniszczenia jego floty znów musi zostać przełożony
    nie martw się
    przecież macie czas do lutego
    hahahahahahahahaha ahhahahaahhahahahahaha
    jak byś nie wiedział luty będzie jeszcze w 2014 r, 2015 r. a potem co rok równo o tej samej porze aż do końca świata i podpowiem ci że luty jest zaraz za styczniem ale tuż przed marcem
    nie czytaj tylko weź się za notowanie bo zapomnisz i znów będzie trzeba przekładać plany o rok hihihihi
    pozdro broda - brakowało mi twoich żarcików ale powyższym postem czuję się usatysfakcjonowany :E

    edit


    @najtlamus - czytąc i patrząc jak Ty piszesz, to stwierdzam, że jesteś
    takim marginesem społecznym, że aż poprostu boli. Brak interpunkcji, co
    chwilę klikasz enter. Pracujesz na zmywaku w Anglii czy co? Daj sobie
    siana plebsie.
    hehehee
    co ty wiesz o zabijaniu ;P
    ponownie uronię ci rąbka tajemnicy co do mojej osoby bo wciąż nie możesz się wbić z trafną ripostą ^^
    jeżeli idzie o moje wykształcenie to zapewniam cię że ty takiego nie masz i nigdy mieć nie będziesz bo tego nie da się kupić ;P
    ukończyłem pięcioletnie studia prawnicze dzienne ;] z marszu dostałem się na trzyletnią aplikację radcowską :] którą również bez większych przejść ukończyłem ;] i od razu zdałem egzamin zawodowy ;) który uchodzi za jeden z najtrudniejszych sprawdzianów wiedzy jaki możesz sobie wyobrazić :*
    zarabiam lepiej od ciebie lamusi :* i to choćbyś nawet na dwa etaty na tym zmywaku ciągnął w tej Anglii 8-)
    a na moją poradę prawną nie byłoby cię stać choćbyś tę wypłatę chciał w całości na ten cel przeznaczyć XD

    widzisz iwo zamiast słuchać pani w szkole że nie ocenia się książki po okładce to ty w nosi dłubałeś =)
    a nóż z tych lekcji być coś wyniósł kasztanie :D
    piszę jak mi się podoba i tyle

    aaaa swoją drogą "po prostu" piszę się oddzielnie plebsie niedouczony XD

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez xxX NIGHTHUNTER Xxx ().

  • Dobra, wy się tutaj napinajcie a ja tylko na szybko pogratuluję :D

    Naprawdę ładne starcie, czasem nie ma co patrzeć na zysk :) to tylko gra i zawsze powtarzam że liczy się dobra zabawa. Choć szkoda że udało się tylko tyle skubnąć z PZta... Trudno :D a motorynce życzę odbudowy, która pewnie będzie szybsza niż u każdego innego gracza po złomie. Z wiadomych względów :D
    pozdrawiam, platinum ;)

  • No No pięknie XD Kolejny Hejter w reckach BRAWO!:) Jak dla mnie i połowy osób z OGame w takiej sytuacji nie zysk się liczy a satysfakcja:)

    Broda znasz znaczenie słowa satysfakcja? Czytając Twoje wypowiedzi zastanawiam się czy Ty w ogóle coś wiesz...
    Ale przytoczę Ci znaczenie słowa satysfakcja:

    wymowa:IPA: [ˌsatɨˈsfakʦ̑ʲja], AS: [satysfakcʹi ̯a], zjawiska fonetyczne: zmięk.akc. pob. wymowa ?/i

    znaczenia:

    rzeczownik, rodzaj żeński

    (1.1) książk. uczucie zadowolenia ze spełnienia pewnych oczekiwań(1.2) książk. zadośćuczynienie za krzywdę, urazę[1](1.3) przest. zob.: pojedynek
    Broda ostatnim czasem poszukiwali ludzi którzy polecą na MARSA i skolonizują nową planetę. Jak byś się zgłosił to oddał bym na Ciebie stary głos.
    Bilet w jedną stronę, brak dostęp do neta stary na dobre by to wszystkim wyszło:) A tak to pajaca z siebie robisz i kreujesz się na Joffrey Baratheona. Wiesz co, ostatnio jak czytałem gazetę przeczytałem artykuł o ludziach którzy wyzywają drugich poprzez sms sieć w tym internet. Naukowcy twierdzą że takie osoby mają zaburzenia emocjonalne a na dodatek lekarze stwierdzili że mają małe przyrodzenie /chodzi tu o mężczyzn/
    Broda daj sobie spokój z OGame jest wiele innych gier online w których możesz się spełnić:) Zastanów się...

    MARCIN JESZCZE RAZ GRATULACJE! NIE ZYSK SIĘ LICZY A SATYSFAKCJA I DOBRA ZABAWA:D XD TAK JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ WOJNA WYGRANA PRZEZ CLZ OD POCZĄTKU JEST ISTNIENIA:) powodzenia ;P
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF




  • hehehehe, jak obiecywałeś tak zrobiłeś :D
    Możesz spać spokojnie, już nie dadzą rady chyba z tym planem zezłomowania ciebie :E
    Liczę że trafisz brodę na Draco, ażeby było zabawnie :D
  • aj waj , aj waj aż linka dostałem i wpiszę o tak późnej porze w to 21k % Top 2 solo gdzie ubito gęsi floty top 6
    % do wojenki zrobiony na ziomeczkach ,nieważne że na minus czego się nie robi dla przyjaciół

    walke na wyniszczenie w og zawsze lubiłem bo po to się w sumie gra by niszczyć :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Flachahaha ().

  • Broda to taki skrajny maniakalno-depresyjny (d)efekt uboczny najgorszego trola w brylach.
    Mądry tylko przed monitorem. A w realu klata jak szczur czoło. I się pewnie wozi.
    jak zepsuty silnik od dorożki. Zrób z 1k KR od zera. Postaw swoje konto.
    Bo ja jakbym chciał wydać kasę na ogame jaką Ty wydałeś na konta to byłbym Top 1 polskiego ogame.
    Kupujesz, kupujesz, i dostajesz złoma. Jesteś nie jak jeden Syzyf a kilku który turlają jeszcze mniejszy kamień i
    nie spada pod sam koniec tylko spada jak od razu zaczynasz :quasi:
    Gratulacje ST. Poprawiło mi humor. Ja byłbym gotów 7/8 floty stracić gdybym wiedział, że przeciwnik straci całą.
    No, ale co mogą wiedzieć gracze którzy nigdy samemu nic nie wybudowali. Jedynie krzywego drewnianego klopa sobie wybudował.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez offline. ().

  • Fabik gratulacje na to czekałem od dawna :)
    Fakt że bez zysku ale satysfakcja jest szkoda że recków nie miałem to bym poleciał może by się więcej złomu odzyskało :)
    Cóż teraz z konta theend pójdzie złom do zxa i znów będzie okazja to odbić :D

    A taki mądry był że całą flotę zostawi :E
    Wygrałem zakład że ucieknie ^^
    | uQuasar | Ganimedes | MUMINKI |
  • Fabiano, hmm prawda jest taka ze dla takich debili jak broda warto jeszcze grac w tą gre i złomować ich:D
    Mi tez kiedyś obrońca groził co w ogolę mnie zaskoczyło, szczególnie ze fsow to ja trochę nie robiłem:D

    odrobisz to, a satysfakcja jest]:-D

    Brodski, a ty uważaj na gs bo to st zrobiłem ja na spóle z pedkiem,a ty nawet żeś nie wszedł na konto:D
    OBRONA #1 blackbeard [HoH] vs pedobear [SPARTANS] - 2445,88% najs tap namber 4

    półtora roku temu 870kk strat i ty mówisz ze fabiono latać nie umie?!:D

    widze ze musze ogarniac to forum czesciej bo zabawnie jest :D
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • Gratuluje % Marcinku ! :)
    Po co komu zysk, jak można takie % do wojny trzaskać :P Są rzeczy ważne i ważniejsze ^.-
    I tak jak pisałem, na komentarze niektórych trzeba brać dużą poprawkę ;)
    Pozdrawiam !
    :fa: Ryzyko bierze się z niewiedzy o tym, co robisz :fa:
  • Gratulacje Starcia jak i %. Nie dość ze % kolosalny to jeszcze do wojny która została tym % zakończona :D
    Co do zysku nadrobisz szybko ale satysfakcja ze złomu zx12r jest na pewno o wiele większa od tego by wyjść na +

    -Sayid-
    Broda ostatnim czasem poszukiwali ludzi którzy polecą na MARSA i skolonizują nową planetę.

    Szukają tylko ludzi co coś umieją, co maja rozum i coś wniosą a nie kogoś takiego jak broda

    offline.
    A w realu klata jak szczur czoło.


    hahaha
  • czekałem na to st również jak kilka osób chociaż od początku było wiadomo kto kogo zezłomował :XP:

    jedno mnie dziwi, dlaczego ktoś ciągle oddaje dla zxr12 czy jakoś tak konta, skoro każde konto potem zamiast się rozwijać to kończy na wielkim minusie... eh brak rozwagi. :?

    graty dla agresora ładny wlot a sury i tak masz dużo więc zadowolenie i tak jest na pewno nie małe ze starcia ;)
  • Podstawil bym cala flote gdyby nie wlot mitiq po fabianie zlom mam ja praktycznie caly ani ja ani fabiano 20k rekinow nie mozemy sie doliczyc odbudowa bedzie bo jest zaplecze :)
    jeszcze nie raz sie spotkamy stracilem tylko gs
  • =SPIDER= napisał(a):

    jedno mnie dziwi, dlaczego ktoś ciągle oddaje dla zxr12 czy jakoś tak konta, skoro każde konto potem zamiast się rozwijać to kończy na wielkim minusie... eh brak rozwagi. :?

    a kto powiedział, że ktoś to konto mu oddał? na tym koncie kiedyś grał NIghtHunter, ale konto mu skradziono i wskoczył na nie motorynka czy broda, jeden pies

    to starcie przypomina mi kontrę Arta na Halloweena podczas wojny Senatu z Feel-It. Wojna wywołana z powodu jednego krzykacza, kontra na Gsy na duży minus, udział brody po przegranej stronie i wygrana tych dobrych :P


    tak czy siak graty atakierowi utarcia nosa krzykaczowi. odbudowa trochę potrwa, ale pewnie nie za długo :P jak widać kradzione nie tuczy i motorynka niedługo wtopi resztę floty :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez LoleXXX ().

  • Ooo jaki miły widok ... ^^
    Gratuluję kontry i %
    Nie ważne , że bez zysku , że na minus ... ale wojna to wojna !
    Odbudowy życzę obu Panom =)


    Dziękuję Marcinku za link :*
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
    E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D
  • @offline - Ty się tutaj lepiej nie udzielaj, bo nic w tej grze nie osiągnąłeś, jesteś jakimś parobek z końcówki setki, takie konta jak twoje to są jako moonówki traktowane. Przestań chrzanić, że Ty byś zrobił to samo bo jesteś NIELOTEM.

    Osiągnąłem 3 swoje konta od zera. 4 dostałem. Zmarnowałem tylko dwa przez 7 lat gry.
    126 ST wygrane 5 przegranych z czego 1%,32%,700% nie liczę bo szybko odbudowałem.
    Od ponad 3 lat nie sfarmiony i nie zezłomowany. I co najważniejsze gram bardzo mało bez napinki i obrażania innych.
    Nie kupuję kont, nie obrażam czyjejś rodziny, dziewczyn, matek etc. Co Ty osiągnałeś? W rok 10 złomów po przegranej stronie i wcześniej wymienione obrażanie.
  • Gratuluję % ogromny.
    Zysk w rekordowych starciach jest drugorzędny jak wszyscy wiedzą. Tym bardziej na znienawidzonym graczu.
    Szkoda częsci konta hatea bo grać potrafił. Przeorał mnie kilka razy gęsiami lecąc przez gale, a ja mogłem tylko przyglądać się:P
    To jest sens gry w ogame złomowanie. Flociarzu ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz :E

    Wiem, że żyłka skacze przy stracie 6kkk ale trochę ogłady to tylko gra. Skoro taka napinka jest tutaj to nie chciałbym was zdenerwować w realu.
    Nie obrażajmy siebie nawzajem, a tym bardziej spraw osobistych typu porównywanie dzielenia konta z dziewczyną bo "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz" grając na nie swoim koncie :bicz:

    20k recy zginęło pewnie BANGKOK je wchłonął. Sam miałem lecieć ale po wyprodukowaniu recy wlatywałem 40min po. Najbardziej wyczekiwane ST tego roku i pół uni wiedząc o nim wysłało rece O_O

    Normalnie Matiq wtargnął na nasze uni i zaczęło się dziać: van, zx kto dalej... Byle nie ja mordeczki ;P
  • tak to jest jak się lata na cel który był obrany przeze mnie i fabka i bylismy juz po kilku wlotach na sucho zeby dobrac sie do miodu :) kto by pomyslał ze to tak sie skonczy :D
    Zdobyty % na uni Nekkar - 22114,17
    Zdobyty % na uni Kassiopeia - 35276,88
  • Brodeczko...mordeczko....ty nigdy się nie zmienisz
    Zwykły z ciebie kanciarz, pajac i co najważniejsze totalny nieogar.
    Co chwila wtopa a potem znowu jakieś kupione konto. Przestań wyzywać ludzi dookoła i weź spójrz lepiej na siebie.
    Moja rada:
    Daj sobie spokój z tą grą bo zrobiła ci z mózgu naleśnik

    Gratki fabek kontry.....chociaż z tego co widzę to zlamiłeś nie zgrywając recków a miałeś sporo czasu