Przyklejony Evrine vs Benek [God] - 5261,97%

  • Leo
  • Evrine vs Benek [God] - 5261,97%

    Papieros spadal na ziemie w sekunde. W tym samym czasie ostrze przecielo powietrze i wbilo sie w tkanke. Oczy Benka niemal wyszly z orbit, gdyz nie spodziewal sie ciosu.

    - Spokojnie, to juz jest koniec - wycedzil lowca - teraz bedzie juz tylko spokoj.

    Po czym wyciagnal katane z brzucha ofiary, odsuwajac sie momentalnie w bok. Fontanna krwii zabarwila wszystko z przodu, podczas gdy lowca rozplynal sie we mgle. Benek nie mogl uwierzyc - dal sie zlapac jak jakis uczniak! Jego ostatnie mysli przywolywaly jeszcze raz analize ostatnich zdarzen...

    ***

    Kilka godzin wczesniej...


    ***

    Benek byl apetycznym kaskiem, ktory jednak skutecznie unikal moich atakow. Od dawna nan polowalem, choc do tej pory bez skutku. Dzis moglo byc podobnie. Moglo... gdyby nie blad obroncy. Flote wypatrzylem duzo przed atakiem, jednak nie zdecydowalem sie na lot od razu. Obronca czesto tak FSowal, by wejsc na konto jakis czas po powrocie floty, jednakze przed potencjalnym moim wlotem. Trzeba nadmienic, ze tak bylo przed tym, gdy dostal bana - absencja moze troche oslabila jego czujnosc. Dlatego po jakiejs godzinie nieaktywnosci u obroncy zdecydowalem sie podniesc flote i sprobowac. Trzeba dodac, ze okolica nie nalezala do najlepszych. Wprawdzie najblizszy sojusznik obroncy zostal w nocy spakowany, to jednak bylo 4 innych z 'drugiej' strony mojego ksiezyca, w odleglosci blizszej niz ja mialem do Benka. Flota leciala sobie spokojnie przez jakis czas, ale mniej wiecej w polowie lotu obronca sie pojawil. Wymienilismy kilka PW jak to zwykle, gdy probowalem go atakowac (z pelna kultura jak zawsze), po czym obronca napisal, ze udaje sie na dluzszy (byc moze staly juz) urlop i poprosil o zawrocenie ataku. Odpisalem, ze tak tez zrobie, co by nie marnowac czasu. Moje szczescie, a pech Benka chcial, ze pisalem to wszystko ze smartfona, a nie kompa, wiec kazda akcja zajmowala wiecej czasu niz zwykle. Dlatego niezmiernie sie zdziwilem widzac niebieski kolor u obroncy w momencie gdy wszedlem w menu floty by ja zawrocic. Oczywiscie widzac to polecialem dalej. Efekt widac ponizej.

    Obroncy mimo tego wielkiego bledu naleza sie szczere gratulacje, za zwodzenie mnie w przeszlosci - niejednokrotnie przepalilem deuter probujac... Zycze mu rowniez jak najlepiej, czy to w ogame'owym, czy realnym swiecie.

    Dofarm wyszedl smiesznie, gdyz sadzilem, ze po glownym ataku obronca nie bedzie juz bandyta. Na moje szczescie (znowu) tak sie nie stalo, wiec wyfarmilem wszystko co bylo, z ostatnia fala 'na pusto'. Zlom rowniez zebrany co do recka.

    I znow apel do wszystkich gornikow, badz tez tych co maja za duzo:

    KUPIE DEUTER!

    Pozdrowienia dla znajomych.


    ***


    Starcie następujących flot:

    Agresor Evrine (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 78.550
    Krazownik 20.487
    O.wojenny. 275
    Panc. 20.535
    Niszcz. 2.000

    Obrońca Benek [God] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.502
    D.transp. 1.464
    L.myśliw. 120.012
    C.mysliw. 602
    Krazownik 9.000
    O.wojenny. 700
    Recykler 2.730
    So.szpieg. 68
    St.kolon. 1
    Bombowiec 981
    Panc. 4.000
    Niszcz. 998
    G.Smierci 11

    ...po 6 rundach:

    Agresor Evrine (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 26.943 -51.607
    Krazownik 17.105 -3.382
    O.wojenny. 268 -7
    Panc. 19.889 -646
    Niszcz. 1.947 -53

    Obrońca Benek [God] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 11.414.632 metalu, 11.414.632 kryształu, 11.414.633 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.173.779 metalu, 11.315.296 kryształu, 8.510.924 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 14.999.999 kryształu, 0 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 654.032 kryształu, 0 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 366.461.000 jednostek, z dofarmieniem 366.461.000.
    Obrońca stracił łącznie 1.528.932.000 jednostek, z dofarmieniem 1.528.932.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 343.653.600 metalu i182.543.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5261,97%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 114.906.011, K: 117.051.059, D: 2.676.557, P: 234.634).
    Bilans obrońcy (M: -916.764.411, K: -542.984.959, D: -144.080.557, P: -1.603.830).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.

  • zła passa sojuszu GOD trwa - najpierw seria banów, a teraz drugi pokaźny złom.
    Evrine masz ostatnio niesamowitego farta do strzelania dużych procentów - nie wiem czy to dobre oktany paliwa, czy może coś innego, ale nie przestawaj złomować - trzeba w końcu odzyskać pozycję top1 ]:-D.
    top na lmy zysk bo coś mało ich się zrobiło :E
    błąd obrońcy niewyobrażalny - nie spodziewałem się że gracz z takim topem może tak dać ciała. no ale szo życzę lub powodzenia w realu, bo ciężko będzie tą flotę uczciwie odbudować :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawca punktów ().

  • Piękny atak Kaczor. Miałeś mnóstwo szczęścia ale jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym :E

    Świetny %, bardzo przyjemny zysk. Przetapiaj na esktraktory deuteru ]:-D

    Obrońcy :gszo: jeżeli tylko zdecyduje się wrócić.

    Far over the misty mountains cold.
    To dungeons deep, and caverns old.
    The pines were roaring on the height.
    The winds were moaning in the night.
    The fire was red, it flaming spread.
    The trees like torches blazed with light.

  • Seria trwa... szukasz kolejnych celów :> czy te ss na zaczepkę bym się odezwał :E
    Top na co tam chcesz, flotki już trochę jest ale zabaweczek nigdy mało ;]

    Obrońcy SzO ...nie on pierwszy wrzucił urlop na lecąca do siebie flo...
  • Ogromny % jak na solo a i zysk również. Idealna flota obrońcy do ustrzelenia przez Ciebie. A z tym urlopem to się pośpieszył, aż dziw bierze, bo wydaje się że gracz doświadczony. Przetapiaj i lataj dalej. Obrońcy powiedzenia gdziekolwiek się uda.
  • oj benek. benek...
    taki zlom to nieporozumienie......
    szo jesli bedzie ci sie chcialo....
    ale gratkow dla atakiera nie bedzie,
    bo skoro sie dogadal ze zawroci a tego nie zrobil...:/
    to zamiast gratkow niech ma % i śrubki....