SOLO; Laska [SHEN] vs Yoda - 12462,39% + zbiórka - nowe TOP1 solo

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 04.09.2013 12:49:58 SGO Vilebert Laska 11.09.2013 12:49:58 Push (I) pasywny Yoda -> Laska + nakaz odsyłki surowców na planetę administracji
    04.09.2013 12:49:33 SGO Vilebert Yoda 11.09.2013 12:49:33 Push (I) pasywny Yoda -> Laska
    Brawo! Teraz widać ile warte są Twoje słowa Panie Laska... Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Tak jak pisał sojusznik szkoda tylko, że przy każe został nałożony urlop bo co nie co na pewno by się znalazło ^^
    TOP1 ST solo pozostaje więc w posiadaniu Webbera :)
  • Laska napisał(a):

    nie ma sprawy. Ale przynajmniej nie kompromitujcie się tu jak Tyr, pisząc o jakimś braku klikania, czy jak pewna Pani na początku o dziwnie szybkich gęsiach. To już świadczy o tym, że się na tej grze nic nie znacie. Opisałem całą historię tego ST, bo miałem taką ochotę. A jak ktoś uważa, że tak nie było, to proszę to podważyć


    podważam.
    I pytam: "kto tak na prawdę się skompromitował?" :P
  • Oxy, zasady sie zmieniły, teraz tak dają bany, ale właśnie z dopiskiem o zwrocie na planetę - gość z Elektry co spushował się na 27kkk też tak ma. ;) W razie braku zwrotu surowców zostaje nałożony ban wieloletni :D

    I raczej nikt nie zapomni ;)

    E: jednak to inaczej wygląda - brak zwrotu surowców skutkuje kolejnym banem (Push II), ale jak po nim nie ma zwrotu lub niepełny, to już jest Push III ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Alex Mercer ().

  • Alex - nie wiedziałem o nowych nominacjach do bana:)
    Tomka lubię i tyle w temacie, a wielu z tych co tak psy na kims wieszaja sami nie sa lepsi- no moze ciut sprytniejsi :)
    Tyr to tak sie chłopak podniecił ze juz nie wiedział w jakich dzialach pisac o tym banie (rekordy uni, DiD, tutaj i Bóg wie gdzie jeszcze)
    Łeber kolejni zacieszacz - jemu mozna naginac reguly gry bezkarnie- bo ma na nie monopol :D
    Tomek napewno sie zrehabilituje po odblokowaniu bana jestem tego pewien :)
  • Alex - Nie uważasz , że to jest bez sensu ? Przecież to jest pewne, że nikt surowców nie odeśle chyba , że już miał wcześniej bana za push.
    Można się pushować nawet na 100kkk i tak ma się pewność, że co najwyżej dostanie się kolejny tygodniowy urlop.
    Regulamin trzeba zaostrzyć tak, aby nikomu przez myśl nawet nie przeszło, aby spróbować się push ować
  • Nick, każdy ban za to samo przewinienie jest dłuższy, a w przypadku Push III to już jest 27 lat - tak więc dalej jest to ostra kara, choć z szansą na uniknięcie w przypadku zwrotu surowców - a to że ciężko taką ilość zwrócić, jak już sie ją wykorzystało, to problem zbanowanego :E
  • IMHO nakaz odsyłki surowców to dobra kara, przecież teraz jak przeklikał 1.2kkk surowca to on tego nie ogarnie chyba że zezłomuje statki swoje :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • Ajajaj, ale się podnieciliście, mało boarda nie ośliniliście :E
    Już zgłosiłem odwołanie i tyle.

    @pompka - [ciach]. Ja za żadne konto nie wydałem ani zeta, ani eurocenta nawet. I dobrze się bawię, nawet teraz, kiedy już i tak powoli kończę z ogame, bo jest coraz bardziej żałosną grą.

    @webber - nie stresuj się, czy ogarnę, czy nie ewentualny zwrot surki - ja się jakoś tym nie stresuję

    @nick - czytaj ze zrozumieniem, co do Ciebie piszę - inaczej do końca życia będziesz po prostu niedukiem

    Czekam na odpowiedź od SGO, więc nie będę komentował nałożonego bana.

    Super Moderator Asiaa:
    Obraza.
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Nie stresuje się, mam to gdzieś, za długo w to gram byś robił ze mnie idiotę i żebym uwierzył ci że nagle nowy właściciel robi FS na własne PZ w twoim układzie. Nowy właściciel to był grucek zapewne lub ty wchodzący z komórki, tyle było tego nowego właściciela na barymie.

    Edit: jak ci nie zdejmą bana to już widzę te żale "kończę bo go mnie oszukali" XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • @Tyr - za tymi emotikonkami to widzę wyraźnie pustkę w twojej główce, bo myśli odkrywczych to w twoich postach nie widać. To, że póki co dostałem bana, nie znaczy, że napisałem nieprawdę. Napisz mi, co to za wielka magia zdjąć flotę wysłaną na fs na własne PZ? Aaa, dla ciebie to magia, bo wiedzy brakuje? Rozumek za mały - cóż bywa ;)

    @pompka vel Riddick - dalej twierdzę, że trzeba być frajerem, aby wydawać np. 650 zeta na konto na wymierającym uni, a później ładować kolejne pieniążki w pomniejsze konta i (jak twierdzi Tyr) w ogromnie ilości antymaterii. Ale cóż - nie moja to sprawa ;)
    Ja nie twierdzę buraczku pastewny, że mi bana nie dali, tylko że się odwołałem. Rozumiesz marcheweczko różnicę? Czy też zwarzywniałeś przez tę gierkę? ;]

    @webber - sami jacyś prorocy z Was. Już nawet wiesz, co zrobię, jak mi bana nie zdejmą. Może w lotto zagrasz? :E Ja nie robię z Ciebie idioty. Ja się dobrze bawię :D

    @zirael - problem z banami dawanymi przez adminów jest taki, że dają go, a potem trudno się nawet doprosić o info, na jakiej podstawie. Więc pisanie kto się teraz skompromitował jest obosieczne, bo może właśnie SGO się skompromitował dając bana na podstawie przypuszczeń, a nie dowodów. Dla mnie to ST też byłoby dziwne, ale skoro Yoda się tak głupio zachował, to ja to po prostu wykorzystałem i tyle ;P
    Winnetou jest moim idolem XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Laska ().

  • pompka123 napisał(a):

    witcher swoje konto zezlomowal ale mial na tyle godnosci ze swojego st nie wstawil

    No i co, że nie wstawił jak go i tak sprawiedliwość dosięgła ^^
    04.09.2013 21:51:24 SGO Marcepan Beliar 11.09.2013 21:51:24 Push złomowy i pasywny (I) z konta Witcher + nakaz odsyłki surowców na planetę GO
    04.09.2013 21:51:22 SGO Marcepan Witcher 11.09.2013 21:51:22 Push złomowy i pasywny (I) na konto Beliar

    Ogólnie dobrze wam chłopaki idzie w tym SHEN... Nie ma co uczciwość aż się bokami wylewa. Prawda w oczy kole, że loki potrafi bez wysiłku, a wam nawet na siłę nie wychodzi ;)
  • to teraz juz wszystko jasne ,a tak kazdy tym dwum losiom gratulowal po kazdym soczystym st ,jacy to oni wspaniali jak to wyliczyli pz itd ,to teraz macie wszysko na lawe wylozone
    ps.najbardziej to chyba TYR zadowolony bo do niego zawsze najwiecej szczekali
  • Riddick zwany pomką, miernoto jedna, zamilcz lepiej, bo kto jak kto, ale ty tu się nie powinieneś nawet słowem odezwać. Odwagi ci przybyło nagle, chociaż od paru miesięcy ukrywasz się pod innym nickiem i udajesz, że już nie pushujesz. Spójrz sobie w lustro, może cię oświeci. Myslisz, że jak robisz swoje wałki i póki co nie masz jeszcze banika, to możesz tu sobie pojeździć? Ha , ha. Siedzi toto jak gówno w trawie i nagle udaje uosobienie wszelkich cnót. :D Chociaż, muszę być obiektywny - w sumie i tak robisz jednak jakieś postępy tchórzu, bo od jakiegoś czasu wstawiasz ST jako pompka, a nie bryk. Czekam, kiedy się odważysz i zmienisz na riddick_coś tam. Bo już przecież 2 nicki bana zaliczyły. I to dożywotniego ;P
    Ja, póki co mam tylko tydzień odpoczynku, co i tak mnie nie martwi, bo już dawno podchodzę do tej gry na luzie 8-)


    Miłego dalszego skamlenia szczekacze :*
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Ehhh ja mając gibona w us nieraz słałem fs-y na pz lub atakuj...ale Wielcy tego unii wiedzą wszystko lepiej
    Błazenada spuszczać się dla wirtualnych cyferek...ale cóż jak ktoś nie ma życia w realu to cóż mu pozostaje...
    Cieszę się że mnie to już nie dotyczy. Hmmm z tego co pamiętam to loki vel riddick vel pompka czyli gg45386941 był najbardziej zainteresowany moim/dawnym grucka acc....i to chyba gryzie że nie on ubił te %%
    konto przekazane uczciwie a ze ktoś nie ogarnął się zaraz po objęciu konta to pech i tyle
    ale dla tych co te % znikły to od razu cuda i push ( może i pushem będzie łączenie slotów?? :P )
    Oj Laska niedobry połączyłeś sloty :P jak tak można
  • Tak drago, robiłeś FSy na atakuj i w układzie gibona, tak tak. Wy naprawdę jesteście aż tak naiwni i myślicie że nie ma tu ludzi myślących? Ty drago 90% czasu odkąd miałeś konto byłeś niebieski, a pozostały czas spędzałeś na 2 moonach i nie był to na pewno moon u gibona w układzie.

    Witcher pewnie też siedział całą noc i klikał z PZ XD
  • ==Webber== napisał(a):

    Tak drago, robiłeś FSy na atakuj i w układzie gibona, tak tak. Wy naprawdę jesteście aż tak naiwni i myślicie że nie ma tu ludzi myślących? Ty drago 90% czasu odkąd miałeś konto byłeś niebieski, a pozostały czas spędzałeś na 2 moonach i nie był to na pewno moon u gibona w układzie.

    Witcher pewnie też siedział całą noc i klikał z PZ XD
    Webber po co tłumaczyć skoro TY wiesz lepiej
    a to ze najciemniej pod latarnią.....ehhhh
    ostatnio od zmiany pracy miałem wieczne u bo nie miałem czasu na grę... przedtem latałem
    ale ok to też wiesz lepiej
  • O jak miło po powrocie zobaczyć Mr Łaskę i Mr Czarownice na pregierzu a tak sie nam tu zapierali przeciw pushowaniu a tu jeszcze pisze ze zjazd rodzinny był ale żenada. Jedn i drugi to dobrzy szamani widać.
  • sam mialem wstawic ale nestety gg bylo resetowane ,czemu co niektore kwestie pominales i zmieniles zwlaszcza te gdzie pisales ze ktos z szenu konto kupil ale nie powiedziales kto teraz wiadomo kto to byl


    wyjasniles wszystko wstawiajac to ze konto sprzedales na zlom dzieki dragodraxx
  • Drago, no i co? Chyba każdy logicznie myślący gracz wie że na Barym awykonalne jest osiągnięcie ponad 2kk przyrostu miesiąc w miesiąc ale widocznie lepiej oszukuje niż shen.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • 40-50k dziennie i to tylko idlerzy +wlasne eko to sobie to podlicz i jaki tu problem zrobic 2 banki w miesiac mistrzu weeber :D
    a do tego jak sie ma chwilowo duzo czasu na gre to i sa przyrosty 10x18 dzinnie slotow po jakies 200k srednio to juz nam daje 36 baniek +wlasne eko ,widzisz tu jakis problem w zrobieniu 2 baniek przyrostu miesiecznie bo ja nie
    moze zaczal bys grac a nie tylko wszczynac pyskowki

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pompka123 ().

  • Nie będę zaczynał grać bo już mnie to nie kręci, w przeciwieństwie do ciebie zrobiłem w tej grze już wszystko - uczciwie. Ty nadal jesteś tylko pionkiem który ma dwie kasacje na koncie i nic ponad to. Konta kupowane, pushe - stfu noobku.
  • Drago ty i ta twoja gra , kon by sie usmial.jaki twardziel:D caly czas na urlopie siedziales z podwinieta kita. a jak juz latales tak jak piszez to potym jak dobrze gibonowi oko wylizales. przestan pisac pierdoly durnowate. Webber jak kogos stac to sobie konta kupuje poco zaczynac od zera na starym uni. gdzie ty tu widzisz problem . jedni graja w ta gre dla zabawy a inni by cos osiagnac. i co osiagnoles ? daj na luz z twymi textami jaki ty dobry byles/jestes .wyluzuj i graj albo nieopowiadaj mitow

    SOLO 1789,43%
    ACS 2203,43%
    Moons Destroyed 10