[AMD] The0ne & bryk + [s27] Zakaveli vs JamaisVu - 173678%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W końcu musiało do tego dojść. Co tu dużo pisać... Ładne te flotki macie i wiecie jak z nich korzystać. Gratulejszyn

    Ciężko będzie kupić następne tak konkretne konto, może ten "jamnik" odezwie się do Matiq?

    Coś czuję, że następny będę ja :]


    Lubię was!...żyletką.
  • gratuluje starcia
    spore floty jak na x1

    AMD to taki ZS? - pytam bo nie orientuje sie

    szkoda ze nie jest nam dane grac przeciwko sobie - milo by bylo w koncu zmierzyc sie z kims kto grac potrafi , tak wiec panowie zapraszamy na fornaxo/quantuma ? - bo tutaj to juz raczej przeciwnikow nie macie - moze czegos sie od Was nauczymy : >

    napewno wielu chetnych do oddania topowych kont z wyzej wymienionych uniwersow by sie znalazlo .
  • No proszę, takie starcie a ja się dopiero teraz przypadkiem dowiaduje... nie ta forma co kiedyś, jednak coś wypada napisać. Po pierwsze, podobnie jak to było w przypadku konta romo, szkoda że nie udało się trzepnąć wszystkich gęsi za jednym zamachem, bodajże ok. 1300 sztuk się Jamaisowi ostało i pomimo tego olbrzymiego starcia jest to nadal liczba niebagatelna. Na pewno pozostaje więc jakiś tam niedosyt i fakt, że raport mógł być jeszcze większy. Po drugie w końcu jakiś acs godny tego universum i flot na nim się znajdujących (poprzedni top1 asc procentowo byłby dopiero na 4 miejscu w solówkach). Po trzecie, Jamais po co były ta wcześniejsza współpraca z AMD skoro wiadomo było, że i tak się to skończy jak na załączonym wyżej obrazku. Szkoda konta, może Jamais nie stanowił zagrożenia dla swoich oprawców, jednak siła ognia była i zawsze mogła zostać wykorzystana przez kogoś, choćby właśnie w acs'ie. Gratulacje raz jeszcze, T1 to już chyba tylko solówki top 1 brakuje do przejścia ogame. ;)
    Btw. ciap się cieszy, może wreszcie na kogoś innego wyciągnąć brudy i odwrócić zainteresowanie od własnych pushy... ciężko jednak patrzeć na tą hipokryzje, mam nadzieję, że ktoś kiedyś przejrzy historię twoich kont... z ciekawością będę obserwował co się podzieje z tym kontem
    32 Bez nazwy (151) 34.728.551 które jakiś czas temu, wybłagałaś od osoby kończącej grę... do nie dawna jeszcze siedziało na urlopie ale widać już poszło w ruch.
  • prawdziwi piloci w Radomiu byli

    http://www.airshow.sp.mil.pl/index.php/pl/program-pokazow

    kto był nie trzeba dużo pisać sam pomału dochodzę do siebie XD

    z drugiej strony trza pogratulować flotą atakującym bo ubili pokaźny % a i zysk jakiś tam jest he he ...

    można tylko się czepić dlaczego Jam...to tak długo dex paliło po uk XD

    ps.

    nie czepiać się Jamais bo jak gościa stać niech konta skupuje z pożytkiem dla wszystkich jak widać :E

    Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.
  • Łał procent jak i zysk bajeczny O_O

    szczere gratulacje :)

    Wasze floty niesamowite... już nie wiadomo jak efesa robić bo dzieląc flote możecie się wbić w każdy % prędkości...

    przerąbane jednym słowem :E bo wybiją Nas wszystkich :-/

    jamnikowi grzecznościowe sz/o


    Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
  • Piękne STarcie TOPowych flot,
    liczby powalają a farming bije wszelkie rekordy.
    Statków u Was pod dostatkiem Panowie
    myślę że inwestycja w eko byłaby dobrym pomysłem :D

    brawo dla ekipy złomującej ;)


    obrońcy sz/o i wyciągnięcia wniosków.
    Złom wyłapany na własne życzenie, zbytnia pewność siebie nie jednego już tu zgubiła
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • M A S A K R A - Strach sie bać . Ale że to jest tylko zabawa - to bawimy sie dalej.
    A tak ciekawym jestem co na ten tamat "poszkodowany" - głowa w piasek, nawet gratulacji ??? - oj cóś mi sie wydaje że to małego formatu człeczek .
  • ..::Smigol::.. napisał(a):

    gratki panowie wjazd przedni % powalajacy szkoda tylko prac tych os co to konto posiadali na u 10:) no ale chociaz Patriota zarobil:)

    Jak zobaczyłem te rw to pomyślałem dokładnie to samo. Szkoda tylko pracy osób, które poprzednio na tym koncie, bo gdyby odpowiednia osoba na nim siedziała to mogło ono narobić szumu, ale cóż przynajmniej ktoś na tym zyskał.

    Gratuluję ładnej bitwy. 8-)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Halibel ().

  • Eh wiedziałem ze prędzej czy później nastąpi te starcie ^^ GS to niebezpieczne zabawki ale tak samo jak są niebezpieczne łatwo je stracić
    Mimo to graty starcia , fajnie usłyszeć chociaż ze moje byle konto stworzylo reakcje łańcuchową
    Pozdrawiam znad słonecznego morza:)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • .pl1 napisał(a):

    gratuluje starcia
    spore floty jak na x1

    AMD to taki ZS? - pytam bo nie orientuje sie

    szkoda ze nie jest nam dane grac przeciwko sobie - milo by bylo w koncu zmierzyc sie z kims kto grac potrafi , tak wiec panowie zapraszamy na fornaxo/quantuma ? - bo tutaj to juz raczej przeciwnikow nie macie - moze czegos sie od Was nauczymy : >

    napewno wielu chetnych do oddania topowych kont z wyzej wymienionych uniwersow by sie znalazlo .


    Trochę śmieszny pościk ;) Najlepiej grać na x5 tak? A może by tak wydobyć jakieś fajne konta z kont ze speedem x1 i poczekać na kolejne łączenie i zmierzyć się z ludźmi co "potrafią grać" na ich zasadach...

    Gratulacje starcia, choć gra bez żadnych stresów związanych z przeciwnikami pewnie nudzi się niemiłosiernie :)
    Klepcie eco bo flotki to macie chyba aż nadto
  • Kolejne wielkie konto w reckach. TheOne najpewniej od tej pory już całkowicie spokojnie śpi w nocy gdy flota nie na fsie, bo po co tracić dex jak nie ma już nikogo kto by się tym zajął, nawet w acsie. :P
    Przydała by się kolejna unifuzja.
    Gratulacje dla agresorów.