Przyklejony ACS; souris i Mala Mi i Hate [PZT], soso i Ania [AFERA] vs Sean Connery [DaTe] - 1778,05% + zbiórka

  • Nekkar [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; souris i Mala Mi i Hate [PZT], soso i Ania [AFERA] vs Sean Connery [DaTe] - 1778,05% + zbiórka

    I oto ta perełka, o której wspominałem w poprzednim ST ;) Większość szczegółów "dla nas i ognia" ;)

    zaczęło sie tak:

    Flota z Księżyc
    Jestes Juz Moj [x:xxx:xx] dotarła do księżyca planety [x:xxx:xx]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 19 % Szansa na zniszczenie GŚ: 40 %


    a na fali fs powracający za ponad 2 dni....

    W tym momencie i z tego miejsca chcialbym serdecznie podziekować ekipie złomującej, która bez zadnych sprzeciwów i błyskawicznie była gotowa i dyspozycyjna do tego lotu ;) odzew na moją prośbę o pomoc był praktycznie natychmiastowy :) dzieki serdeczne, za lot, towarzystwo, nocne pogaduchy, mobilizację :) Bardzo sie cieszę ze miałęm zaszczyt zaprosic własnie te osoby i oby wam od czytania sie rumieńce na policzkach zrobiły ;p ;)


    Podziekowania dla DaTe - pokazali ze potrafią bronic sojusznika, dali nadzieję na bitwę, która mogła by być niepobita przez długi długi czas ;) Laki, wimp, L3szczyk i revenge pozawracali swoje floty, jedyne co nam zostanie to kilka screenów i wspomnienie ;)


    Dedy:

    Od Ani: Dla Vengi, Thuna, Cobry, Papcia, Granda, Kamo i całej AFERY :*

    Od Malej Mi: dla Wirta,Soso, Myszola, calego PZT, Zoofili :D , oraz Konikow :* A i dopisz :D Dziekowac za lot :)

    Od Hate: bedzie edit

    Od soso: HellBoy, Ania, Hajtek, MalaMi, AFERA, Yakooza, revenge i dla lamy trochę takiej suorisa, dzięki fajnie było :*

    Ode mnie:
    Dla Mojej Myszki :* z serdecznym przepraszam, ale nie obiecuje, że wiecej nie bede ;)
    Dla Fugaziego :)
    Dla Jarasa i Santiago ;)
    Dla -BC- i PZT-ciaków ;)



    [center]Starcie z 2013-07-24 04:01:34 następujących flot:

    Agresor souris [PZT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Ciężki myśliwiec 20
    Krążownik 4.324
    Okręt wojenny 539
    Pancernik 4.512
    Gwiazda Śmierci 8
    Razem: 9.403

    Agresor Mala Mi [PZT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krążownik 2.048
    Okręt wojenny 1.084
    Pancernik 2.517
    Niszczyciel 260
    Gwiazda Śmierci 35
    Razem: 5.944

    Agresor soso [AFERA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Lekki myśliwiec 117.276
    Ciężki myśliwiec 348
    Krążownik 14.900
    Okręt wojenny 381
    Bombowiec 96
    Pancernik 4.991
    Niszczyciel 382
    Razem: 138.374

    Agresor Ania [AFERA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krążownik 12.441
    Pancernik 5.167
    Niszczyciel 613
    Razem: 18.221

    Agresor Hate [PZT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Okręt wojenny 86
    Pancernik 9.484
    Razem: 9.570

    Obrońca Sean Connery [DaTe] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Mały transporter 998
    Duży transporter 1.508
    Lekki myśliwiec 21.231
    Ciężki myśliwiec 4
    Krążownik 2.936
    Okręt wojenny 1.121
    Recykler 1.047
    Sonda szpiegowska 382
    Statek kolonizacyjny 1
    Pancernik 255
    Niszczyciel 272
    Gwiazda Śmierci 21
    Razem: 29.776
    Obrona:
    Wyrzutnia rakiet 445
    Lekkie działo laserowe 1.320
    Działo Gaussa 3
    Działo jonowe 5
    Wyrzutnia plazmy 5
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    Razem: 1.780

    Let's Get Ready Too Rumble!!!

    Agresor souris [PZT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Ciężki myśliwiec 19 -1
    Krążownik 4.238 -86
    Okręt wojenny 533 -6
    Pancernik 4.442 -70
    Gwiazda Śmierci 8
    Razem: 9.240 -163

    Agresor Mala Mi [PZT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krążownik 2.010 -38
    Okręt wojenny 1.066 -18
    Pancernik 2.482 -35
    Niszczyciel 256 -4
    Gwiazda Śmierci 35
    Razem: 5.849 -95

    Agresor soso [AFERA] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Lekki myśliwiec 108.851 -8.425
    Ciężki myśliwiec 333 -15
    Krążownik 14.561 -339
    Okręt wojenny 378 -3
    Bombowiec 96
    Pancernik 4.934 -57
    Niszczyciel 373 -9
    Razem: 129.526 -8.848

    Agresor Ania [AFERA] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krążownik 12.166 -275
    Pancernik 5.089 -78
    Niszczyciel 604 -9
    Razem: 17.859 -362

    Agresor Hate [PZT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Okręt wojenny 83 -3
    Pancernik 9.336 -148
    Razem: 9.419 -151

    Obrońca Sean Connery [DaTe] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 9.711.616 metalu, 1.313.757 kryształu, 3.190.989 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 92.792.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 548.850.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 113.345.100 metalu i 64.460.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1778,05%
    Bilans agresora (M: 12.335.716, K: -21.231.143, D: -4.435.011, P: -13.330).
    Bilans obrońcy (M: -334.049.416, K: -185.769.257, D: -40.133.789, P: -559.952).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    9.446 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 188.920.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 57.065.100 jednostek metalu i 8.180.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 57.065.100 jednostek metalu i 8.180.100 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak[/center]

    Floty leciały całe, ale po tym jak DaTe zawróciło swoje floty, my zawrcóciliśmy swoje lamki ( kto zawrócił ten zawrócił;p ) dla wiekszego zysku ( jak sie okazało dla mniejszego minusa ;p ) hehe :D


    Apropo recy, nasze były idealnie ustawione, ale najprawdopodonbiej masakryczy lag sprawił iż większość złomu wylądowała u revenga - miłego przetopu :]

    Dziekuje również wszystkim tym, którzy byli w stanie pomóc, liczylismy ze bitwa pochłonie ponad 85k recy, podziekowania dla :
    Fabricka, Darkoo, Fifana, Fugaziego, Gremlinka, Loony, Trawy, abcd - jesli kogos pominąłem prosze o upomnienie sie i z góry bardzo przepraszam ;)


    Walka niehonorowa (-67.991)

    :super:
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez handOfGod ().

  • Wreszcie wstawione !

    :graty: za akcje

    :offtop: za zbiórkę

    jestem prawie pewien, że był cynk o długim fsie . Jak rev czekał to nic nie leciało , a jak tylko zrobiłem długiego fsa i pojechałem na urlop to gęsi się zjawiły momentalnie .
    można było się podstawić pod niszczące gąski bo zostało 9 godzin czasu ale z kilku względów tego nie zrobiliśmy .

    ogólnie gdyby się nie cofnęli obrońcy i polecieli troszkę w innym składzie to strzępy by poleciały po obu stronach .

    co do strat po waszej stronie to można by jeszcze doliczyć gęsi które padły przy niszczeniu i te rmp co poleciały na mona do zdjęcia obrony ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sean Connery ().

  • a widzisz chłopak ! znów cie mam na głupim podejrzeniu !!

    twoje "prawie pewien " to tylko daleko idący wniosek, widzialem jak lognałes, zawróciłem gesi, ale coś mnie tknęło by puscic je drugi raz, bo oczywiście minuty twoich logowan i reva były praktycznie identyczne ! myslalem ze to sztuczna akty

    zostaliscie po prostu obaj wyobserwowani :D

    po za tym nawet jak stałes i rev czekał, i nawet jak nie stałes, bo byłęs na fsie to non stop swieciłeś sie jak choinka na wigilję :D

    są szczególy , które wpadają człowiekowi w oko - trzeba było je tylko dobrze odczytac ;)

    drugi raz revowi sojusznika sciągam tuż pod jego nosem - to chyba boli najbardziej co nie ? ;)

    edit: straty moje indywidualne niezwiązane z bilansem - chcialem to poniosłem, chcesz, licz do wojny 130 rakiet i 2 gs - duzo z tego nie bedzie ;)
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez handOfGod ().

  • Akcja dobrze zorganizowana i z pewnym donosicielem ! ;) jestem już blisko i pewnie czuje mój oddech na plecach . rozesłane informacje i póżniejsze odpowiedzi wiele ciekawego mi powiedziały . nie trzeba być sherlokiem zeby powiązać pewne fakty .


    Ten okrutny lag ;P sprawił , że moje rece ( których mam za mało ) poleciały zbierać o sekunde za późno i co jak się potem okazało było darem od laga . wleciały dokładnie w tej samej sekundzie co opóźniony atak .

    (5628) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 112.560.000. Na polu zniszczeń [*:*:*] znajduje się 113.345.100 jednostek metalu i 64.460.100 jednostek kryształu. Flota odzyskała 56.280.000 jednostek metalu i 56.280.000 jednostek kryształu.

    moze następnym razem będzie większe bum .

    OGÓLNIE :gszo: I :graty: DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !

    SOURIS NIE TŁUMACZ SIĘ BO NIE MA PO CO . PAMIETAJ WINNI SIĘ TYLKO TŁUMACZĄ . A NAM WOLNO PISAĆ CO CHCEMY . TY WIESZ SWOJE A MY SWOJE . NIE TYLKO PRZEZ TĄ AKCJĘ MAM PODEJRZENIA . TYLE W TEMACIE I NIE KŁÓĆMY SIĘ BO NIKT NIE MA PÓKI CO PEWNOŚCI .
    NIE PATRZ ZA SIEBIE ! NADCHODZĘ . TO JA REVENGE

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mareczek1973 ().

  • Dzieki lobuzy :) i Kasiu za wspolny lot za pogaduszki itd .

    Zawiodlam sie troche ,bo myslalam ze Rev i jego ekipa moze nie beda bronic sojusznika ale chociaz sprobuja kogos z nas kontrowac lub cos w tym stylu a tu nic ... Moje pance z kilkoma k krk wracaly sobie spokojnie bez obstawy i spokojnie dolecialy . O_O jestem pod wrazeniem poziomu gry tego uni! Szkoda,ze niektorzy nie potrafia wykorzystac swojego potencjalu flot !
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015
  • ania26 napisał(a):

    ale chociaz sprobuja kogos z nas kontrowac lub cos w tym stylu a tu nic ... Moje pance z kilkoma k krk wracaly sobie spokojnie bez obstawy i spokojnie dolecialy .



    Pani Aniu a kto miał kontrować jak zawrotka poszła zaraz przed starciem ?
    Rozmawiałem przez gg jeszcze wieczorem zanim posłałem swoje statki z Soso i napisałem coś o kontrze , ze nie będę próbował bo można się naciąć . Gdybym swojej floty nie posłał to jasne by było ,ze coś będę kombinował . a zostało jeszcze troche flot żeby mnie na podstawke zrobić bez mydła .
    NIE PATRZ ZA SIEBIE ! NADCHODZĘ . TO JA REVENGE

  • ja sie nie tłumaczę, tylko pokazuję umiejetności - ot tak, lubie sie czasami chwalić - rosnę wtedy ;)

    a wy szukacie na siłę innego rozwiązania, którę dla was bedzie wygodniejsze, bo łatwiej uwierzyc w to, że souris miał jakiś cynk, niż uczciwie powiedzieć - cholera, niedopilnowaliśmy, a on to wykorzystał... nie pierwszy i nie ostatni raz ;)
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.
  • handOfGod napisał(a):

    ja sie nie tłumaczę, tylko pokazuję umiejetności - ot tak, lubie sie czasami chwalić - rosnę wtedy ;)



    Zeby była jasność to nawet nie miałem zamiaru umniejszac twoich umiejętności . złom nie pierwszy i nie ostatni . jak już zaczynam pić gorzałkę to mnie w.... ogame . Widziałem gesi zaraz po tym jak wystartowały i spokojnie mogłem zorganizować podstawke . nie zrobiłem tego bo nie miałem ochoty na to . ;)

    Jeszcze raz :graty:
  • Ludzie.... to wszystko było ustawione. revenge chciał pełne recki złomu, za to, że wystawi mi pare osób od siebie sojuszu, pójdzie info, że sean ma długi fs, suoris sciągnie moona myśląc, że to jego pomysł, napisze do nas i będzie to co wyżej, a sam revenge zawróci podstawkę czy nie poleci, bo "coś się wymyśli". niestety wyszło jak wyszło, rev legalnie sie zpushował ze swojego konta, a my... noo, troszke na minus jesteśmy. chociaż rev jest wyżej w statach to może coś podeśle :*

    buziaczki,
    soso

    edit: nas znaczy soso, Ania. MalaMi i Hate to jego sojusz więc... sysko jasne.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez S0S0 ().

  • Graty dla ekipy złomującej
    Specjalne graty dla Marka za zdjęcie moona i zorganizowania całej akcji.
    W tym RW liczy się satysfakcja a nie zysk.
    Te skromne straty pewnie już są odrobione.
    Nie wiem czy życzyć obrońcy SZO -jak będzie to znowu go ktoś wystawi. Po gościowi kolejne rozczarowania.


    handOfGod napisał(a):


    sean - szczere SZO - bym i ja mial okazje przekonac sie jak dziala na ciebie nadmierna ilosć "łyski" ;)


    Jak powiedziałeś tak zrobiłeś Marku
    Graty raz jeszcze
  • mój złom postawil cześć tej floty wiec i tym razem ja odbuduje na loozie:) mam pare pytan do poszczególnych graczy co i jak ale to juz mniejsza o wiekszość na tym zakoncze tego posta szejn surka nie długo juz poleci;]
    witam w wersji eko;]
    181,812% 111st 92normal + 19 speed u33 (11) u47 (1) u41 (26) u64 (21) u60 (15) uN (5) OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hey... ().

  • S0S0 napisał(a):

    rev legalnie sie zpushował ze swojego konta, a my... noo, troszke na minus jesteśmy. chociaż rev jest wyżej w statach to może coś podeśle


    Podeślę jak razem coś ustrzelimy i ja zbiorę śrubki ;P

    Albo jak w sobotę się pikniemy w okolicy sukiennic i postawisz łychę ;)

    Bedzie okazja mojego mona zdjąć jak dobrze dopije .
    NIE PATRZ ZA SIEBIE ! NADCHODZĘ . TO JA REVENGE

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mareczek1973 ().

  • Gratuluje akcji :> fajnie to wyszlo szkoda tylko tego zlomu ale straty male wiec szybko odrobicie ! :)

    Obroncy SZO ! :)
    U61 - Sojusz [Inhell] Best Top 60 [off] 10 ST
    Nekkar-Sojusz [PZT] Best Top 18 [off] 60 ST ^^ Zniszczone Moony 4 !
    Ganimed-Sojusz [DarkBlue] Best Top 78 [off] 23 ST ^^ Zniszczone Moony 2 !


    REKORDY UNI X 1 -----------> REKORDY SPEED UNI
    TOP Solo- 1850,07%------------> TOP Solo- 1125,04%
    TOP ACS 1194,56% ------------> TOP ACS-858,74%
    TOP Obrona 1050,32% ----------> TOP Obrona 5712,89%
  • Nadrabiam wpisy, nadrabiam, ale czas ostatnio mnie nie rozpieszczal ^^

    Dzieki dla calej ekipy zlomujacej, zdecydowanie bardziej za fajny wieczor, duzo smiechu i emocji, duzo sie moglo stac, skonczylo sie jak skonczylo :) Straty niewielkie, szczegolnie na tyle osob, zreszta, nie zyskiem czlowiek zyje :)
  • Tak mi się jakoś ogame otwarło to i na boarda wypada wskoczyć, ale nawet nie chce mi się wszystkiego czytać :)
    Co prawda ST już stare ale tag AFERY jest, więc wpisać się trzeba ! :)

    Gratulacje ładnego orania :)

    Pozdrowienia z reala,
    W.