SANDER. [WIP] vs Bizon [SIN] - 100289,06% + zbiórka TOP 1 SOLO PO UF ?

  • Draco [2]
  • [ciach]

    Co do rw, jest to całkowity przypadek - trzeba naprawdę być hipokrytą, aby powiedzieć że miało się przeczucie.

    Bizon zasnął przy komputerze, bfs - wlot. Fantastyczne wyczucie czasu, tyle że bizon stał praktycznie całą noc, a my go dobudzić nie mogliśmy.
    A kozak teraz chwali się jakie on ma wyczucie - szkoda drogi Sebastianku że nie wspomniałeś o swoich 10.000 krążkach które wpadły na nasze panki, ż e n a d a.

    Marcin, nic tylko trzeba to odbudować.

    Super Moderator Asiaa:
    Prowokacje.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nie mam stoczni ().

  • Nie mam stoczni napisał(a):

    Ja nic nie przeczuwałem, zupełnie.. za to wiedziałem że on stoi pół nocy, więc widze że czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.
    Jak zaczynasz sie czepiac szczegolow to ja wysune teorie, teorie spiskowa, podkablowales ze Bizon stoi do Sandera, hipokryto << i w yum wypadku bylo by to wlasciwe uzycie tego slowa (o ile uwazasz sie za jego przyjaciela [a na takiego poplecznika wygladasz], bo przyjaciel by tego nie zrobil, hipokryta tak). Sprawdz jego znaczenie, pozniej uzywaj.

    To ze Sandera lamalo w karku, swedzialy go wlosy na paznokciach, mumki mu wyszly z nosa na spacer czy jakkolwiek to nazwiesz to mial przeczucie ze trafi Bizona, trafil i to sie liczy. To jesli by sie nie udalo znaczylo by ze nie ma wyczucia (wlasciwego czasu na lot).

    Widzisz roznice? Zacznij czytac sam ze zrozumieniem a potem innym zwracaj uwage. Do lektury dolacz slownik znaczen wyrazow...

    EOT bo i tak pewnie tego nie zrozumiesz (takie mam przeczucie :P)


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bezet ().

  • No landrynka ładnie Ci to wyszło :E
    ROD zrobił mi prezencik i dziś zostawił dla Mnie passy do konta a Ty widzę zafundujesz mi flotunie mistrzuniu :rumieniec:
    No to się bawimy WiP-ki wspólnie ;P Tylko ogarnę to konto! Na pohybel Koalicji,względem opozycji !

    Oficjalnie chce Ci ROD podziękować za ten wspaniały prezencik, obiecuje że Twoja łaska nie będzie marnowana!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez piki21 ().

  • Mr M napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):


    Nawet w takim ładnym rw robicie śmietnik ;d
    załatwiajcie sprawy na pw i tyle. ;d
    Ale po co? Przynajmniej pośmiać się można :D Jakby nie było są to nieraz sprawy tyczące się uni więc.... :E

    Chyba nie ogarniasz.. Sprawy ? Czyli co ? Przedrzeźnianie się, głupie teksty, obrażanie, faktycznie, nie ma co, gratulejszyn. :D

    sory za offtop..
    Szo obrońcy
  • Oj tam pożartować nie można? Swoją drogą zobacz jaki ropieździel się zrobił, jedyny pozytyw będzie z tego, że będzie ruch na uni. A to, że ktoś komuś wjechał na ambicję czy inne bzdety, przepychanki słowne, chamstwo? Jakby gdzie indziej tego nie było... Mnie to jakoś nie rusza. Nie chciałbym to bym tego nie czytał ot co. Pozdro ;]

    No i najważniejsze - Bizonowi odbudowy, po należytym odpoczynku a atakującemu kongratulejszyn, bo widać hula jak halny po Giewoncie :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mr M ().

  • To takie mało info Panu Bizonie - jaki z niego człowiek
    Rok temu prosił mnie n PW bym oddał konto, bodajże w maju/czerwcu tego roku dokonało się, oddało mu konto na u50 CAŁKOWICIE ZA DARMO! Samo eco, bo takie właśnie mu się marzyło. I teraz co?
    Wpierw gadał że jest S&D więc polata na starym koncie a na tym moim będzie grał z firmowego laptopa a widzę że dalej chłpaczyna grał na swoim starym :/
    Pytanie teraz jest takie, co się stało z moim kontem? Grasz na nim Bizon? Bo ustalone było że jak ci się odechce grać to mi je zwrócisz. Nie, nie oddasz nikomu innemu tylko zwrócisz właścicielowi. Ciekawym jestem jak się zachowasz.

    A jeżeli grasz na dwóch kontach to żal mi trochę Ciebie, bo jest sporo osób coby pograło chociaż na jednym ale przecież lepiej dwa mieć na jednej uni....
  • bizon zawsze sobie rade da .
    na litość weżnie lub napisze że to tylko w pożyczkę lub koledzy którym posłodzi troszkę dadzą jemu jakieś konto w prezencie .
    dobrze posłodzi kolegom bo i oni słodzenia potrzebują .
    nigdy własną uczciwą praca tylko na czyich plecach .
    ewentualnie małym oszustwem .
    bizon lubi zasiadać czyjeś konta itd itd .
    pamiętam jak kiedyś w jakimś st , na uni 50 bizonowi chlapnęło sie troszkę za dużo ale został przez kolegów upomniany i szybciutko posty pokasował .


    Super Moderator Asiaa:
    Rozumiem duże emocje, ale proszę nie obrażać.
  • Bardzo ładne starcie, ogromy % i piękny zysk :)
    Ciekawe ile kosztowało podniesienie tej floty do lotu :)
    Jak widać tak jak sądziłem WIP pokazuje klase po UF.

    Przetapiaj i złomuj dalej bo z taką flotą można kręcić mega %
  • Witam 8-) każdy orze jak może :* więc dajcie mu spokój 8-) , wszystkie unie stawiałem od początku 8-) wiem jak to jest 8-) nie raz zapomniałem o flocie 8-) nie raz flota wracała 8-) choć była wysłana na 24 8-) nie wiem w jaki sposób 8-) ale wracała :P ale gram dalej :) choć :) nie którym paluszki 8-) świerzbią 8-) aby nie którym wróciła 8-) teraz lato O_O O_O :rumieniec: ;} wszystkiego najpiękniejszego :P ;) i nie dajcie się sfarmic ;P :P ;( 8-)
  • Ładne ci solo ze mnie wyszło, aż sie łezka w oku zakręciła tyle czasu na u 50 .
    Spodziewałem sie większej dramaturgi na taką okazje z mojej strony ale po wybronieniu kawałka złomu miałem odwage wbić na tsa .
    pozdrawiam całe draco i SzP Sander . :*