Przyklejony ACS; djogrodek i qbolbol i Axerd [S_P_R], Arab [N-7] vs rocky i Ridick i enzo [ZWB], black lamka [GPS] - 2685,49% + zbiórka

  • Pegasus
  • ACS; djogrodek i qbolbol i Axerd [S_P_R], Arab [N-7] vs rocky i Ridick i enzo [ZWB], black lamka [GPS] - 2685,49% + zbiórka

    Najpierw nuta jak zwykle ;];]

    Witam wszystkich ponownie w kolejnym małym ACS. Początkowo miało to być solo, ale wyszło znacznie lepiej i szybciej... Przerzuciłem chłopakom do ukladu planetę z moonem i po kilku dnich próbowałem zdjąć moona lecz bez owocnie. Tego samego dnia, wieczorem dostałem propozycję od Black lamki żeby spakować kilku na raz jako ze zwrócili się do niego o pomoc. Więc razem uknuliśmy plan że latam na własne PZ. Chłopaki uwierzyli i zobaczyli że tek latam więc po 3 próbie podstawki w końcu się udało wszystko zgrać (mówię tu o atakujących) bo do ST doszło by już wczoraj ale jeden z nich opóźnił atak za co mu dziękuję bo doszedł do ST ARAB. Lamka oczywiście zawrócił na kilka sek przed dolotem i mamy tu poniżej ładny rezultat. Nie chce mi się tu już wklejać screenów, ale płakać ze śmiechu mi się chciało co się panowie napinali że mnie złapali, a tym bardziej po kilku pw z poprzednich dni.

    P.S. Panowie poszkodowani nie napinajcie się za wiele ze to cios po niżej pasa... sami sobie jesteście winni... kilka tygodni temu było widać na poprzednim TOP1 ACS że dziekuję Lamce za pasywny udział w tamtym ST a teraz chcieliście go na mnie zwerbować?! No chyba że nie czytacie forum i tyle...
    "ROCKY"
    Całe to st z mojej strony dydykuję panom którzy pomogli to ogarnąć...
    Dzięki ENZO za wyjście z LETARGU dla tego ST...
    Dzięki Ridick jak zawsze jestś niezawodny...
    Dzięki Black Lamka - jestem pod wrażeniem sam wiesz czemu...;]
    " Enzo"
    Dedy dla Wujasa i całego Easy z Hydry oraz ZWB sojuszu nr1 uni Pegasus
    " Ridick"
    Dzieki koledzy za wspólny lot pozdrowienia dla całego sojuszu ZWB
    "BlackLamka"
    Pozdrawiam Caly Sojusz GPS, i wszystkich ktorzy mieli do czynienia z tym RW =)

    Starcie z 2013-06-20 17:51:31 następujących flot:

    Agresor djogrodek [S_P_R] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 8.072
    Krazownik 1
    O.wojenny. 713
    Panc. 1.806

    Agresor qbolbol [S_P_R] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    C.mysliw. 354
    Krazownik 300
    O.wojenny. 1.023
    Bombowiec 596
    Panc. 190
    Niszcz. 57

    Agresor Arab [N-7] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 10.898
    Panc. 1.568

    Agresor Axerd [S_P_R] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 5.313
    C.mysliw. 298
    O.wojenny. 3.380
    Bombowiec 63
    Panc. 357
    Niszcz. 271

    Obrońca rocky [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.117
    D.transp. 712
    L.myśliw. 34.227
    C.mysliw. 17
    Krazownik 1.807
    Recykler 20
    So.szpieg. 181
    St.kolon. 1
    Panc. 3.900
    G.Smierci 3

    Obrońca Ridick [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 16.588
    C.mysliw. 354
    Krazownik 3.080
    O.wojenny. 207
    St.kolon. 1
    Bombowiec 67
    Panc. 5.773
    Niszcz. 552

    Obrońca enzo [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 48.710
    Panc. 5.030

    Obrońca black lamka [GPS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 100

    ...po 4 rundach:

    Agresor djogrodek [S_P_R] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor qbolbol [S_P_R] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor Arab [N-7] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor Axerd [S_P_R] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca rocky [ZWB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2.302 -815
    D.transp. 567 -145
    L.myśliw. 25.736 -8.491
    C.mysliw. 12 -5
    Krazownik 1.687 -120
    Recykler 15 -5
    So.szpieg. 127 -54
    St.kolon. 1
    Panc. 3.896 -4
    G.Smierci 3

    Obrońca Ridick [ZWB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 12.326 -4.262
    C.mysliw. 287 -67
    Krazownik 2.847 -233
    O.wojenny. 206 -1
    St.kolon. 1
    Bombowiec 67
    Panc. 5.763 -10
    Niszcz. 552

    Obrońca enzo [ZWB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 36.571 -12.139
    Panc. 5.024 -6

    Obrońca black lamka [GPS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 63 -37

    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 852.936.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 117.466.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 170.587.200 metalu i 97.962.000 kryształu.
    Potrzebnych 13.428 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2685,49%
    Z czego 2336,14% z floty agresora, a 349,35% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -483.261.000, K: -295.453.000, D: -74.222.000, P: -852.936).
    Bilans obrońcy (M: 85.224.200, K: 66.875.000, D: -1.016.000, P: 151.083).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    6.611 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 132.220.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 170.587.200 jednostek metalu i 97.962.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 66.110.000 jednostek metalu i 66.110.000 jednostek kryształu.

    310 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 6.200.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 6.189.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 6.189.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    1.200 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 24.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 104.477.200 jednostek metalu i 31.852.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 12.000.000 jednostek metalu i 12.000.000 jednostek kryształu.

    5.307 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 106.140.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 92.477.200 jednostek metalu i 19.852.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 86.288.000 jednostek metalu i 19.852.000 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 170.587.200 metalu i 97.962.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.0.1 - Adam Woźniak
  • hmm przeczytalem wszystko ;) i dziekuje za pare slow na temat mojej osoby , szkoda ze kazdy mowi o kims a nie o sobie....
    pupilem,kundlem czy kim kolwiek i kogo kolwiek nie bylem i nie bede ;) jestem graczem ktory postepuje jak chce a nie sugeruje sie kims...
    w jakis sposob padli? a co to ma za znaczenie? wytlumacze inaczej i tak by ich rocky dorwal, a ze ulatwilem to tylko moja w tym sprawa nikogo innego
    a was boli to ze cos sie wydarzylo ;) ja mam swoje grono zaufane z ktorym latam i rozmawia a reszta mnie calkowicie nie interesuje

    wracajac do wypowiedzi ridicka ma racje ze walka miedzy nami pozostaje jak i miedzy cala reszta , powiem tak ze otwarcie ze jesli bede mial okazje to spakuje w recki , albo oni mnie... i wszystko w temacie i zalu do nich o to nie bede mial bo to tylko gra...a ze raz sie zgralismy to nasza sprawa, ciekawe co byscie pisali gdybym nie zasnol i byl w acs na czarnym ktory sam rocky przyznaje jest dziekij mnie bo ja go wyniuchalem !

    obrazajcie sobie mnie dalej,kto wie jak bylo i jaki jestem ten wie o tylko to ma dla mnie znaczenie ;) a was jak mowilem po prostu to boli...

    oczywiscie agresora Zycze Szybkiego SzO i licze na odwet z waszej strony !

    a calej reszcze ? szpiegujcie dalej , wesoly pustego mona nie musisz co chwile skanowac bo na nim ci aktywke zapale z nudow ;)

    a o enzo faktycznie nie wiedzialem ale wiedzialem ze rocky bedzie chcial sie w jakis sposob zabezpieczyc i albo ktos jeszcze albo po prostu fsa w innym miejscu ;)

    tyle z mojej strony, a Wy piszcze dalej ;) ale przypomne karzdy ora jak sie da !

    i PS. drogie parasolki jakie wy to madre nie jestescie no prosze nie wiedzialem ze macie az taka inteligencje , co myslilicie ze nie wiem kto kupil konto maxia ?
    wesoly kupil konto maxia podajac sie za jego kuzyna i na czas wojny chcial miec szpiega w g over i tak wy gracie czysto?

    powiem wam tak " Witam na tym samym poziomie " !!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black01 ().

  • 0 honoru i szacunku... tyle powiem na ten temat.
    Atakującym z całego serca życzę odbudowy

    Nie ma to jak Lamka ładnie zmieni temat i przekieruję go na kogoś innego :D To że sam kupiłeś już chyba z 2 konta na allegro to nie znaczy że każdy tak Robi :D
    "Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była" :D


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ZlotyDeszcz ().

  • No Panowie Graty ! KABUM ! Ale daliscie czadu ! Rocky napisal ze mi szyby w chacie wywali ale nie wspomnial ze to bedzie lepsze niz 1 megatona z niskiego pułapu w Hiroshimie.

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za pseudocenzurę.
  • Powiem tak:

    Psujecie tym stekiem obraz tego Uni i przede wszystkim swój. Chłopaki (agresorzy) nie są psychologami, żeby wiedzieć jakie macie relacje miedzy sobą.

    Ogólnie lamka zachował się jak nędzna ............ Jak się leci z kimś to się nie zawraca. Chyba że jest się właśnie nędzną.........

    Udławcie się złomem i życzę wam obrońcom pojemnych recków na was. Agresorom SzO
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • gratki super wykonanej i sklejonej akcji, dobrze że przynajmniej nie owijasz w bawełnę że zrobiliście wała roku na ogame, gratuluję również braku honoru i umiejętności... bo gdybyście nas spakowali na normalnie sklejonej akcji szacun dla was, a po tej akcji pokazaliście swoją klasę, czyli totalne 0 wartości... po trupach do przodu, w sumie najbardziej tyczy się to black lamki, wielki przyjaciel i zajefajny kolega, rocky nic tylko pogratulować doboru znajomych.

    Napinka? hymm napisałem co widziałem sądziłem że mnie lekceważysz wysyłając fsy na własnego pzta, po tym co pisałeś byłem tego nawet pewien, a jak zacząłeś się żalić że masz tylko 3 sek powiedziałem po prostu co w danej chwili myślałem, jeśli chodzi o wcześniejsze wiadomości również napinki w nich nie było, nie wiem skąd sobie to ubzdurałeś.


    Za to rw oficjalnie chciałem przeprosić graczy którzy polecieli ze mną qbolbol, djogrodek, arab - bardzo was przepraszam, że nie zagłębiłem się w forum żeby poszukać wrogów rockyego, sądziłem że piszę do właściwych osób - którzy kiedyś proponowali acs. W najgorszych snach bym się nie spodziewał że ktoś może zrobić coś takiego. Przepraszam.


    P.S przetapiajcie na następne i złomujcie równie naiwnych w podobny sposób, graty akcji jeszcze raz...


    Edit:
    Zapomniałem dodać że podziękowania dla całego sojuszu który był gotowy podstawić się w obronie mojej floty (w razie zniszczenia moona) nawet wychodząc na -, dziękuję wam bardzo :)

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za pseudocenzurę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Axerd2 ().

  • Macie niezły tupet wstawiając te ST. Zawsze starałem się na forum zachować spokój i nie wdawać się w kłótnie ale tutaj się po prostu nie da. Kogo interesują wasze prywatne relacje, nie każdy ma czas żeby śledzić kto z kim trzyma i kto z kim lata, zgadzając się przyjąć zaproszenie do ataku i zawrócić na kilka sekund wcześniej ? ŻAŁOSNE zachowanie żałosnego gracza, ale czego można się spodziewać po osobie która najpierw kupuje konto od G-4 potem od traffki bo sama nie jest w stanie do niczego dojść. Zero honoru i wstydu ale czego można się spodziewać po graczach którzy połowę wypłaty ładują w antymaterię a większość z nich widniała w pręgierzu za push, tyle ode mnie. Wiem że tutaj wszyscy jesteście złotouści i lubicie poszczekać na forum więc macie okazje.


    Agresorom oczywiście SZO a obrońcą kij w oko bo tylko to wam się należy

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wenzi003 ().

  • Black lamka to rzeczywiście lamka

    to nie powino bys liczone jako top 1 ACS ale w rekordach nópstwa powinno się znaleźć

    Atakierom szo ZWB Gz a lamie życze żeby go ktos w końcu zezłomował ( co zapewne skończy się natychmiastowym zawałem i zejsciem tego pana (dzięki bogu) bo tak jest zapatrzony w ogame że zapewne bez niego życia nie ma.
  • Wenzi003 napisał(a):

    Macie niezły tupet wstawiając te ST. Zawsze starałem się na forum zachować spokój i nie wdawać się w kłótnie ale tutaj się po prostu nie da. Kogo interesują wasze prywatne relacje, nie każdy ma czas żeby śledzić kto z kim trzyma i kto z kim lata, zgadzając się przyjąć zaproszenie do ataku i zawrócić na kilka sekund wcześniej ? ŻAŁOSNE zachowanie żałosnego gracza, ale czego można się spodziewać po osobie która najpierw kupuje konto od G-4 potem od traffki bo sama nie jest w stanie do niczego dojść. Zero honoru i wstydu ale czego można się spodziewać po graczach którzy połowę wypłaty ładują w antymaterię a większość z nich widniała w pręgierzu za push, tyle ode mnie. Wiem że tutaj wszyscy jesteście złotouści i lubicie poszczekać na forum więc macie okazje.


    Agresorom oczywiście SZO a obrońcą kij w oko bo tylko to wam się należy
    Dobrze powiedziane Wenzi ! Kij w oko i krzyżyk na drogę
  • Nie za dobrze sobie dobieracie kompanów do lotu tyle odemnie ...
    Jesli sie z kimś leci to sie nie zawraca to mi tez sie za bardzo nie podoba ale to nie tyczy sie mojego sojuszu wiec mnie to nie obchodzi za bardzo.
    Jak dla mnie to ZWB nie ma sobie nic do zarzucenia nawet jak by lamka nie zawrócił skonczył by w reckach :)
    Smieszne pw wysyłane przez qbola do Rockiego ze go spakuje itp smieszyły i chyba chłopaki uwieżyliście ze to moze miec miejsce gdzie raczej 0% szans na to nie mieliscie latanie na pz zwykła podpucha nawet jesli lamka by nie poleciał z wami to i tak byscie byli w reckach ;)

    Pozdrawiam Szakal
  • ahahha ahahaha kazde uni ma swojego "Szyma" my mamy Black cos tam (chyba lamka)

    gratuluje topce pusherow :P

    Blak cos tam nasptena akcje ze mna poprosze :P

    Agresora wiecej rozwagi i SzO
  • SZAKAL napisał(a):

    Jak dla mnie to ZWB nie ma sobie nic do zarzucenia nawet jak by lamka nie zawrócił skonczył by w reckach :)

    Smieszne pw wysyłane przez qbola do Rockiego ze go spakuje itp smieszyły i chyba chłopaki uwieżyliście ze to moze miec miejsce gdzie raczej 0% szans na to nie mieliscie latanie na pz zwykła podpucha nawet jesli lamka by nie poleciał z wami to i tak byscie byli w reckach ;)

    tak wierzyliśmy że to może mieć miejsce, nie wiem czy kalkulowałeś jak to wyglądało gdy lamka leciał z nami a rocky rzeczywiście latałby na swój pz, ja jestem osobą która się nie poddaje i walczy o swoje, a że rocky nie potrafił mnie spakować w uczciwej walce to wykorzystał pomysł lamki, graty podejścia
  • Ehh, żal mi black lamki. Mógłby chociaż umyć ręce a nie zachowywać się jak szuja. (Żadna obraza, ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu) Tak więc panie "Szujo" mam nadzieję, że wsadziłeś swój nos wystarczająco głęboko w (....) łaski sojuszu "ZWB".
    Rocky tym razem ci się udało, nie zapomnij, że ta akcja po części miała charakter obronny. Ale nie oczekuj gratulacji, to było podłe starcie z wykorzystaniem psa/pupila/szpiega czy jak go tam zwiecie.
    Dla agresorów odbudowy życzę, jeszcze im pokażemy. (na swoje własne sposoby) :)

    PS: black lamko czy poczułeś się urażony?

    Pozdrawiam!
    Godmil

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za obrazę.
  • Przepaszam że gram w grę taką jak każdą inną.... Ja traktuję to jak granie w Fifę czy COD... Jeżli macie inne zdanie co wy tu wogóle robicie?? Skoro tak, nigdy nie grajcie w żadne gry ze znajomymi bo jeszcze strzelicie im bramkę lub ich zastrzelicie i to też nie będzie honorowe.... Panowie źle dobrali kompana to fakt ale nikt tu nikogo znajomego nie wciągał w maliny. Nie wiem też dlaczego sie spinacie ale to wasza sprawa - świństwo może i tak ale na koniec dnia to tylko gra, gra i tylko gra......

    Axerd o 1bolbola mi chodziło z napinką....

    Ps Idę udławić się złomem

    edit:

    Axerd
    a że rocky nie potrafił mnie spakować w uczciwej walce to wykorzystał pomysł lamki, graty podejścia
    spróbowałem tylko raz niszczyć ci moona ale się nie udało (pozostałe 2 loty były bardziej dla zabawy bo byłeś w układzie). Na dobrą sprawę jeszcze nie wiesz jaki ja potrafie być uparty żeby kogoś zezłomować... nic o mnie nie wiesz oprócz tego że wylądowałem u ciebie w układzie i teraz latasz w reckach... poważnie jest mi przykro że tak skończyłeś bo osobiście nic do ciebie nie mam, ani żadnego z was, a to że tak skończyliście to tylko wasza zasługa, a my wykorzystaliśmy waszą naiwność

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rocky ().

  • Też się wtrącę choć juz tu nie gram,szakal ma racje-nigdy nie wolno się odgrażać w tej grze ,trzeba myśleć i być przebiegłym.A gdy się głosi swoje teorie to właśnie tak wygląda.Jest to nie smaczne ale biorąc pod uwage właśnie takie sytuacje to można taką akcje zaplanować i tu jest dowód.Cóz ,widziałem gorsze przekręty więc powiem to co zawsze zwyciężcy przetopu a poległym SZO i to z wielkim zapałem,bo mają powód zeby się odegrac.Pozdro dla znajomych.
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off
  • Cóż, panowie, rzeczywiście niewłaściwe wybrali osobę z którą mieli lecieć, ale ściemnianie klika dni i wspólny lot, żeby na końcu zawrócić ??? Sorki, czy tylko ja zauważam, że to jest chore ? A te ss lamki po strony obrońcy- gratulacje, to wkurza nawet bardziej niż ten % wykręcony na graczach z S_P_R i pokazuje jakim honorowym graczem jesteś :) musisz być ciekawym człowiekiem...

    To co ma ratować ogame (pieniążki, antymateria) tak na prawdę niszczy tę grę, bo nie ma już uczciwej walki, a co za tym idzie nie ma uczciwych ludzi, jeszcze mają czelność się tym chwalić, chore... Pegasus wymiera, właśnie przez to, że mamy kilku graczy (bo nawet nie o sojusze chodzi), którzy grają nieczysto (może regulaminowo, ale niehonorowo), wykupują anty i myślą, że są super pro :) wkurza mnie to i osobiście odechciewa mi się gry z takimi ludźmi na uni... No, ale nie podskoczysz, bo ZWB top 1 in all...
    Chłopacy właśnie się postawili, zamiast bezczynnie czekać na zniszczenie moona i chwała Wam za to, przegraliście, ok trudno, ale Wasza porażka jest zwycięstwem w porównaniu do ich zachowania.

    atakującym- SZO
    obrońcom- :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LUX ().

  • rocky napisał(a):

    Przepaszam że gram w grę taką jak każdą inną.... Ja traktuję to jak granie w Fifę czy COD... Jeżli macie inne zdanie co wy tu wogóle robicie?? Skoro tak, nigdy nie grajcie w żadne gry ze znajomymi bo jeszcze strzelicie im bramkę lub ich zastrzelicie i to też nie będzie honorowe.... Panowie źle dobrali kompana to fakt ale nikt tu nikogo znajomego nie wciągał w maliny. Nie wiem też dlaczego sie spinacie ale to wasza sprawa - świństwo może i tak ale na koniec dnia to tylko gra, gra i tylko gra......

    Axerd o 1bolbola mi chodziło z napinką....

    Ps Idę udławić się złomem

    Może ty tego nie zrozumiesz, ale każda gra szczególnie taka jak ogame ma jakieś aspekty rywalizacji podobnie jak w sporcie. Żeby rywalizacja miała sens muszą być zapewnione pewne najprostrze zasady fair play. Ten wasz stek przypomina mi mecz piłkarski, w którym bramkarz w ostatniej minucie strzela gola do bramki, której broni.

    I proszę Cie nie breć o tej spince, bo ludzie po prostu chcą napisać co sądzą owaszej "akcji". Pewnie ci do śmiechu jest jak nas czytasz, ale pamiętaj że mądry nie śmieje się z klęski.
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • rocky ..dla Ciebie to juz chyba nie gra ale choroba ...proponuje szybką wizyte u specjalisty ....lamka jak lamka nie warto juz sie powtarzac ...
    Atakującym SZO

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za obrazę.
  • Nawet patrząc na starcie z boku przykro to wygląda. Naturalnie zdarza się że ktoś sprzeda agresorów, niemniej jednak obrońców jest 4 wiec winny jest nie tylko lamka. ST robi się dla frajdy jaką daje możliwość popisania się i zdobycia szacunku na uni, Ty rocky byś zyskał na respekcie pisząc agresorom że wiesz o akcji, a nie w ten sposób. Topowy złomiarz na uni jest po tym tygodniu spalony i nie mam na myśli serko.


    SzO agresorom i gratulacje umiejętności zachowania się Axerdowi który już sie wypowiedział
  • ja ta akcje planowalem z lamka ... wiele ku temu nie bylo planowania ale bylo wiec nie bede agresorom pisal że o tym wiem... na koniec dnia chodzi tu o zezlomowanie przeciwnika cel jest prosty i uswieca srodki.... nie zezlomowalem zadnego ze swoich znajomych i nigdy bym tego nie zrobil i sadze ze oni o tym wiedza... nadazyla sie okazja i ja wykorzystalem....

    piwofil napisał(a):

    I proszę Cie nie breć o tej spince, bo ludzie po prostu chcą napisać co sądzą owaszej "akcji"
    chodzi mi o qbolbola jak zaczelem go szpiegowac i zobaczylem w bardzo duzym bunkrze to zapraszal i cwaniakowal napisalem mu ze pokaze mu na co stac jego bunkier to odp twierdzac ze on i jego bynkier beda tu dalej staly a mnie w tym czasie 2 razy spakuja.... no i spakowali
  • Ehh jedna myśl mi się nasuwa..
    Dla Ciebie Black Lamko przeznaczony jest ostatni krąg w piekle.


    Cóż, co do ZWB nic raczej nie mam po prostu wykorzystali okazje. Tylko uważajcie na niego, żeby i was nie sprzedał - chyba że to wasz giermek i trzymacie go krótko to ok.

    A i jeszcze jedna sprawa. Z tego co pamiętam, to żeby być w ACSie, twoja flota musi stanowić min 5% całego starcia. A te sondy lamki nie spełniają tego warunku. Czy moderator może wypowiedzieć się w tej kwestii? Jeśli tak jest, to żądam usunięcia z tytułu jego nicku. A jak nie to sorki za zamieszanie ;)

    Super Moderator kasai:
    Ten warunek musi być spełniony jeżeli są jedynie dwie osoby po jednej ze stron w celu ustalenia czy jest to starcie ACS czy SOLO. W tym przypadku jest ich więcej, więć bez problemu można stwierdzić, że jest to ACS. Black brał udział w walce, dlatego też ma prawo widnieć w nagłówku.
  • szkoda, że dla nie których ( czyt. BlackLamka ) nie ma zasad. rocky też mógł się lepiej zachować, bo skoro dowiedział, się o akcji to mógł ich spakować do spółki z chłopakami z ZWB bez cyrku z BlackLamką z roli głównej, który pokazał czym jest na uni.

    agresorom odbudowy dobytku
    obrońcom, a raczej rockiemu można życzyć odpoczynku od ogame, bo ta akcja była nie fair

    edit: co do kwestii przenoszenia planet. jeden pójdzie do sklepu i kupi sobie browar, drugi paczkę, fajek, a trzeci zamiast tego kupi sobie antymaterie
    tyle w tej kwestii
    uni 43,57,63 - OFF
    uni Pegasus - OFF top40
    uni Taurus - OFF top50
    uni Taurus + PRS - OFF top110
    uni68 - ON top :thumbdown:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez maly92losiek ().

  • nadarzyła się okazja, bo chcieli się bronić, zamiast bezczynnie patrzeć na zniszczenie moona i złomowanie floty ??? Ładna mi okazja :) tak jak większość tutaj pisze, to ST miałoby sens i smakowało by jako wasze zwycięstwo, nawet w moim odczuciu, gdybyś zezłomował go w uczciwej walce- samemu, bez pupila który Ci wszystko ładnie powiedział... bo nie było w tym żadnej finezji :) Kwestii przenoszenia planet z moonami nie będę nawet poruszał :) Twoja sprawa co robisz z kasą

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LUX ().

  • Może co do akcji się wypowiem bo brałem udział.
    Black lamka kompletne dno człowiek , sprzeda wszystko żeby tylko surke mieć. No do ZWB miałem zawsze szacunek szczególnie do Ridicka i rockiego , którzy ładnie złomowali ale teraz naprawde po rockym się tego mozna bylo spodziewac ,ale myslalem ze Ridick jest szanujacym sie graczem , jednak rzeczywistosc zweryfikowala .

    Niektorzy pisza ze nawet z lamka bysmy dostali w d**e , to powiem ze ENZO lecial przez 200 us takze bez wzczesniejszego info nie byla mozliwa taka podstawka . To tyle wyjasnienia .
    Jednak widze po komentarzach , ze jest pare szanujacych sie graczy to dobrze dla ogame ;)
    jednym slowem dla niektorzych gra > honor
    pozdrawiam
  • Dla jasności lamka nie jest naszym żadnym giermkiem czy kij wie kim jeśli będzie możliwość wyląduje w naszych reckach i głośno o tym mowie zeby nie było nie do mowien żadnej ochrony nie ma oprócz znajomości z Rockym ale nie w kazdym ST musi brać udział Rocky ;)