Przyklejony ACS; djogrodek i qbolbol i Axerd [S_P_R], Arab [N-7] vs rocky i Ridick i enzo [ZWB], black lamka [GPS] - 2685,49% + zbiórka

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Black01 napisał(a):

    a samemu nie potrafisz? TOPowa floto ;D
    za to nie zaplacisz karta mastercard ;];] - dobre

    widze panowie ze nadal nic nie umilklo i cigle krazycie wokol tego samego tematu honoru itp itd ponizej tej wypowiedzi mozecie na mnie wieszac psy do woli ale dla mnie bedzie to ze tak ujme "biblijne"
    1. najwiecej widze klapia dziobem ci "najbardziej honorowi" gracze a nie sami poszkodowani
    2. najpierw niech kazdy spojzy na siebie a pozniej pitoli
    3. jezeli ktos "zaufany" da mi nastepna taka okazje wezme ja bez wachania TAK SAMO JAK I ZAPEWNE 75% TYCH "HONOROWYCH" GRACZY co tu sie spinaja i cisna po nas

    najwazniejsze jak zawsze mowilem nawet jak zlomy dostawalem lub dawalem - TO TYLKO GRA WYDZCIE Z DOMU ZACZERPNAC POWIETRZA

    POLECAM DO OBEJZENIA FILMIK na youtube pod tytulem :

    Chłopaki nie płaczą - dlaczego wyjadasz mi frytki?

    zamiast frytki myslcie o ogame a ja to fred

    nie umieszczam linka bo zaraz mnie zglosicie :quasi:

    edit: cytat mądrezjszej ode mnie osoby
    Można się spierać o różne rzeczy, ale wprowadzanie na siłę jakichś kodeksów honorowych jest durne jak but z lewej nogi.
    Jedyna zasada logiczna z tych o "honorze" jaką chyba powinno się stosować, to ta że zawsze wspiera się sojuszników.
    Po to istnieje sojusz, ale żeby oczekiwać że w grze strategicznej nikt nie będzie podstępów robić to trzeba być niepoważnym :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rocky ().

  • Widze ze temat gorący. Wszyscy Ci co sie wielce unoszą z tylułu wykonania tej egzekucji to zwykli zazdraszczacze i tyle. Wiele kontrowersyjnych akcji zostało wykonanych na różnych universach Ogame i zawsze budzi to rózne emocje i spekulacje. A pieprzenie o jakims chonorze , krwi sztandaru, brctwie czy jakies inne farmazony to po prostu lipa.

    Ciekawe kiedy Ci spekulanci sami wskoczą w taką akcje. Wtedy bedzie pewnie tlumaczenie ze to nie to samo, bo to było inaczej ! Sciema !
    Teraz walą jakies gnioty " Ja bym nie ...bo ja jestem inny....BULL SziT !
    Niech sobie każdy zrobi rachunek sumienia i sam sobie odpowie czy tak do konca gra czysto w Ogame , mam na mysli multikonta, puche i inne walki.

    Bravo Rocky ! Bravo dla zwycięzców tej potyczki.

    AVE ZWB !
  • hmm hamstwo swinstwo co po padnie ... gracze bez honoru nci nie znaczocy ... jak dla mnie .. agresorzy odbudowac sie i zlomwoac ... mnie etz tak spakowali nie potrafili mnie zezlomowac i spakowali hamskim chwytem w identyczny sposob tylko z eja po pol roku te osoby wyniszczylem i byly zmuszone wlacyzc urlop ... . dlatego jak ja to mowie nie ufac nikomu a zwlasza takim oferma z ZWB!
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem
  • Dj Schiz napisał(a):

    skonczyl mi sie popcorn :(
    jade do sklepu ,zrobilem fs na wlasnego PZ wroci o 19:43:27
    pozdro DJ
    Podaj jeszcze koordy:P

    kasai napisał(a):


    Starcie ponownie otwarte. Upomnienia rozdane. O dziwo zaskoczyliście mnie, mimo tak wielu postów wiele z nich było regulaminowych ;)

    Pozdrawiam,
    kasai
    Bo po tylu latach "dyskutowania" różnych forach nauczyliśmy się bluzgać w regulaminowy sposób;)

    Pozdrawiam:)
  • och widzę nergal najmądrzejszy jak zwykle a sam nic skleić nie potrafi, pozujecie na lwy (nawet obrazek rockyego na to wskazuje) a zachowaliście się jak hieny.

    Teraz Ty nergal wyobraź sobie że niema żadnych zasad tak jak tego oczekujesz, i ktoś z sojuszu zaprasza Cię na lot, flotę masz na fs więc mówisz o tym tej osobie, ona pyta o której wraca, Ty podajesz godzinę a flota sojusznika wpada w Ciebie 1sek po powrocie. Czysto hipotetyczna sytuacja, unosisz się inteligencją a sam piszesz takie głupoty że aż niedobrze się robi. A jeszcze jedno gdyby nie lamka nie lecielibyśmy na rockyego więc nie byłoby tego rw, co najwyżej musiałby się napracować i sprzątnąć każdego po kolei, ale po co...

    Ja powiedziałem co miałem powiedzieć po co mam się dalej spinać... Jeśli natomiast o akcję chodzi to ja osobiście miałem inny pomysł na rockyego, wydaje mi się że byłby skuteczny ale niestety nie będę miał okazji sprawdzić czy dobrze kombinowałem, zakładam że od "pewnej osoby" (każdy wstawi co chce) wiecie co chciałem zrobić, a "ta osoba" stwierdziła że obserwuje rockyego jakiś czas i zdarza mu się robić fsy na pzta jak idzie spać po nocce, również zacząłem obserwować i faktycznie tak było, nie mogłem się domyśleć że jest coś nie tak, a wątpię żeby rocky obstawiał każdy z tych lotów na pzta, obstawił jeden konkretny o którym wiedział że polecimy.

    rozbrajają mnie posty typu "to tylko gra", jaką przyjemność daje granie w gry na kodach??


    P.S

    levelONE napisał(a):

    A pieprzenie o jakims chonorze

    rozbroiłeś mnie z "chonorem" polecam słownik zamiast ogame.
  • Axerd2 napisał(a):

    Ja powiedziałem co miałem powiedzieć po co mam się dalej spinać... Jeśli natomiast o akcję chodzi to ja osobiście miałem inny pomysł na rockyego, wydaje mi się że byłby skuteczny ale niestety nie będę miał okazji sprawdzić czy dobrze kombinowałem, zakładam że od "pewnej osoby" (każdy wstawi co chce) wiecie co chciałem zrobić, a "ta osoba" stwierdziła że obserwuje rockyego jakiś czas i zdarza mu się robić fsy na pzta jak idzie spać po nocce, również zacząłem obserwować i faktycznie tak było, nie mogłem się domyśleć że jest coś nie tak, a wątpię żeby rocky obstawiał każdy z tych lotów na pzta, obstawił jeden konkretny o którym wiedział że polecimy.

    Co ty gadasz gosciu za kazdym razem lecielismy i duzo paliwa poszło szczególnie enzo

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za słownictwo.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ridick2 ().

  • Ridick2 napisał(a):

    Axerd2 napisał(a):

    Ja powiedziałem co miałem powiedzieć po co mam się dalej spinać... Jeśli natomiast o akcję chodzi to ja osobiście miałem inny pomysł na rockyego, wydaje mi się że byłby skuteczny ale niestety nie będę miał okazji sprawdzić czy dobrze kombinowałem, zakładam że od "pewnej osoby" (każdy wstawi co chce) wiecie co chciałem zrobić, a "ta osoba" stwierdziła że obserwuje rockyego jakiś czas i zdarza mu się robić fsy na pzta jak idzie spać po nocce, również zacząłem obserwować i faktycznie tak było, nie mogłem się domyśleć że jest coś nie tak, a wątpię żeby rocky obstawiał każdy z tych lotów na pzta, obstawił jeden konkretny o którym wiedział że polecimy.

    Co ty gadasz gosciu za kazdym razem lecielismy i duzo paliwa poszło szczególnie enzo
    Jeśli tak było, to czemu nie napisaliście o tym wcześniej. Ta informacja jest bardzo istotna.
    Edit: Ciekawi mnie dlaczego post został zgłoszony?

    Super Moderator kasai:
    Pseudocenzura na forum jest także zabroniona.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Godmil ().

  • Ridick jakbym był Tobą, to wcale tego złomu byś nie zobaczył. Urwałem z tego raptem parę recków (zaokrągliłem ich ilość jak Ci podawałem, bo nie chciało mi się sprawdzać ile mam, a wysłałem wszystkie hurtem. Czyste lenistwo ;) na pzecie była sama metka wiec jakieś 60 k nie robiło mi różnicy, bo mam go tony, skanujesz mnie to wiesz ;]. ;) mogę ci je nawet teraz odesłać spinaczu.)JEŻELI DLA CIEBIE JEST ŚMIESZNE TO, ZE TY MASZ CZELNOŚĆ MNIE O COŚ PROSIĆ, A NASTĘPNIE GDY JA TO ROBIĘ NAŚMIEWAĆ SIĘ ZE MNIE ZE SWOIM SOJEM, to jesteście zerami ;). A jak ci ciśnienie skacze za kilkadziesiąt k mety to TY jesteś spinaczem. Satelitki skasowałem Midasowi z Cs bo mi sie opłacało, nie było w tym żadnego podstępu ;). Czysty ruch po zysk. Nie porównuj tego do waszego przekrętu śmieszny człowieku ;)


    [mniam]

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;) Takich słów tu nie używamy.
  • Czytaj z uwaga dzieciaku co napisałem a potem pisz
    Za recki ci podziekowalem i miałes ten metal bo obiecałem
    ale jak piszesz do mnie głupoty o nie skanowaniu djogrodka i mi rozkazujesz to mam polewke dzieciaku z Ciebie
    i jeszcze okłamujesz ile wyslałes recków to twój problem teraz to nazywa sie zaokraglanie
    sam zaczołes o tych reckach nie ja wiec napisałem jak było
    co do szui no fakt zaokragliłem pare recków -to jak to nazwać dlatego śmieszy mnie człowieczku
    ten metal zostaw sobie na odbudowę .Skończyłem z toba gosciu i sie ogarnij moze do psychologa zgłosc sie po tym złomie to cie z uwaga wysłucha i zakaże grania w ogeja
  • napisze coś od siebie, ogame to gra strategiczna moi koledzy z ZWB (czytaj najlepszego najsprytniejszego sojuszu tego universum) byli nie jeden nie dwa tylko TRZY kroki przed wami. AGRESORZY SZUKALI KOLEGÓW NIE TAM GDZIE POWINNI i to jest efekt. Zostaliście spakowani i to już jest historią, zawsze możecie sie odbudować i pokazać jaja. Black zrobił słusznie, gdyby ktoś do mnie napisał i chciał lecieć w acs na znajomego zrobił bym to samo, bez względu na to co napiszecie na tym forum.
  • po to sa ACSy Panowie :) nie ma sie co spinac. Gratulacje.. To nie jest łatwe tak sie dograc i wszystko zaplanowac ;]

    pozdro. zysk cieszy oko.

    ilość zrobionych moon'ów: 77
    ilość zniszczonych moon'ów: (4.11.15)
    wszystkich moich wrogów pozdrawiam środkowym palcem [;
  • Nie ma lepszej rozrywki niz czytanie tego wszystkiego ;)
    mnie nawet to nie ruszylo, ale moze tez powinienem isc do psychologa ;>
    na lot zostałem zaproszony, wszystko robione z telefonu a o tym ze stracilem wszystko dowiedzialem sie stojac na przystanku . wylaczylem przegladarke ,zalozylem sluchawki i po krzyku.
    Kazdy widzi jak jest, kazdy moze sobie sam ocenic, ja mam piekna pogode to poleze na dworze, spale papieroska a moze i nie tylko i chill ;)
    odbudowy mialo nie byc, ale dziek izyczliwosci sojuszu i skyline moz ejeszcze cos klikne w stoczni ;)

    Graty obroncm, ciesze sie ze moja surka uszczesliwi pare osob ;) kumplom z ktorymi lecialem szo !;)
    pozdro
    Arab
  • Ja tutaj widze ze Axerd i Arab normalnie przyjeli to na klate potrafia w miare normalnie pisac i brawo za to a nie tak jak qbol i ogródek nie mowiac o reszcie nie powiazanych gdzie moga sie wyrazic w internecie i przytaczają kwestie honoru z reala a pewnie co drugi by uciekł jak by kumpla bili odrazu wszyscy fighterzy bokserzy a jedynie co moga to kopnac w bambus tylko pewnie piszczel by pękł i spinaja zwiracze a qbol to najbardziej co ty chłopaku myslisz ze pożyczyłeś raz recki Ridickowi i chciałeś za to nietykalność dla całego twojego soja co ty zwariowałeś to niedługo bedzie tak ze wymienisz z kims jedno pw albo cos i nie bedziesz mogł go zeskanowac bo juz przyjaciółmi jestes z kims jak by tak było to by nie mozna było nikogo zfarmic czy zezłomowac dla tego mielismy z ciebie polewke :D

    Nie ma co pisać i sie kłocić i dawać pożywki trolla trzeba robic swoje nadal :)

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za pseudocenzurę.
  • A co tu do przyjmowania ? na klate to póki co jedynie sztange przyjmuje ;)

    Zniknelo 180k pkt, jak mi zniknie 180k zł z konta w banku to wtedy moge sie dopiero zdenerwowac ;]

    btw. widze szakal graliśmy razem na uni 13 ;] PWUG pozdrawia;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arabb ().

  • Axerd2 napisał(a):

    pozujecie na lwy (nawet obrazek rockyego na to wskazuje) a zachowaliście się jak hieny.
    jestem z pod znaku lwa i tyle

    Axerd2 napisał(a):

    A jeszcze jedno gdyby nie lamka nie lecielibyśmy na rockyego więc nie byłoby tego rw, co najwyżej musiałby się napracować i sprzątnąć każdego po kolei, ale po co...
    no rzeczywiscie napracowac -szczegolnie jak lece w układzie a ty uciekasz na pz..... a ogródek widząc mojego moona uciekł od razu 70 układów dalej.... a nawet jak by byl to i tak nie dawaliscie rade we 2

    Axerd2 napisał(a):

    "ta osoba" stwierdziła że obserwuje rockyego jakiś czas i zdarza mu się robić fsy na pzta jak idzie spać po nocce, również zacząłem obserwować i faktycznie tak było, nie mogłem się domyśleć że jest coś nie tak, a wątpię żeby rocky obstawiał każdy z tych lotów na pzta, obstawił jeden konkretny o którym wiedział że polecimy.
    byly 3 loty na pz po 1 na kazdy dzien plus jeden zachecający w drugi - jak to waleczne serce ujal czy ty myslisz ze ja naprawde bym tak zaryzykowal swoja flotę latając na PZ - przecież już dawno bym dostał złoma jak michał.... sam u niego w st pokarciłem że na własne pz się nie lata

    Axerd2 napisał(a):

    rozbrajają mnie posty typu "to tylko gra", jaką przyjemność daje granie w gry na kodach??
    ja najbardziej lubie nieśmiertelność a ty??!! :E :ocb:

    Arabb napisał(a):

    na lot zostałem zaproszony, wszystko robione z telefonu a o tym ze stracilem wszystko dowiedzialem sie stojac na przystanku . wylaczylem przegladarke ,zalozylem sluchawki i po krzyku.
    Kazdy widzi jak jest, kazdy moze sobie sam ocenic, ja mam piekna pogode to poleze na dworze, spale papieroska a moze i nie tylko i chill
    :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: arab naucz kolegow postawy a przy okazji poprzednika swojego bo pokazales teraz klase

    p.s. wlasnie dojechalem do domu w polsce i od razu nad jeziorko - ale cudna woda ;]
  • levelOne w każdym stadzie zdarzają się czarne owce - (czyt. black lamki) a zmienianie świata trzeba od czegoś zacząć - jeśli już tak grubą refleksję nakazujesz wyciągać. Warto od siebie 8-)


    jestem z pod znaku lwa i tyle
    ja też, ale mnie o zachowanie chodzi, trener swoją wypowiedzią podkreślił to porównanie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Axerd2 ().

  • Wracając do ST. Fajna nuta. Rocky masz gust. Miło się słucha przy oglądaniu tej każdej rundy na jednego spakowanego. Fajnie się złożyło z tymi 4 rundami. Ładowaliście po kolei, nie wszystkich na raz więc za to dodatkowe gratulacje i do naSTępnego ;)