Przyklejony ACS; djogrodek i qbolbol i Axerd [S_P_R], Arab [N-7] vs rocky i Ridick i enzo [ZWB], black lamka [GPS] - 2685,49% + zbiórka

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rockiykupił konto czarnego? No to by wiele tłumaczyło;) Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć. Jak pisalem wyżej typowy człowiek honoru. Ale nadal nie odpowiedziałes na moje pytanie. Po co lamko ich wystawileś?

    Cofam pytanie z powodu późnej pory padlem ofiarą trolingu:D Ale ta teoria spiskowa by się mimo wszystko trzymała kupy. Podobnie jak brzoza niszcząca samoloty...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marcin1234567 ().

  • Marcin1234567 napisał(a):

    Rocki kupił konto czarnego? No to by wiele tłumaczyło;) Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć. Jak pisalem wyżej typowy człowiek honoru. Ale nadal nie odpowiedziałes na moje pytanie. Po co lamko ich wystawileś?
    pisze sie rocky i jestem ciekaw kto wylapie bana za multikonto bo raczej nie zglosil nowego konta... przypatrz sie ze konto co dopiero zostalo zalozone no chyba ze sam do siebie odpisujesz -co by mnie wcale nie zdziwilo bo nie bylo odzewu hehe

    nie wiedzieliscie kupilem kazde konto ktore zezlomowale a w szczegolnosci topki ktore porobilem ..... a vilbert i inni SGO oraz GO sprzedaja mi akty oraz czasy powrotow na moony - wlasnie lece na nowego zloma


    p.s. przestancie zglaszac te wszystkie posty przeciez po to jest forum zeby pogadac - nawet jak ktos wyciaga argumenty z sufitu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rocky ().

  • Marcin1234567 napisał(a):

    Po co lamko ich wystawileś?
    skoro juz spytales... to ci odpowiem ;P ale pierw zerknij z kim dyskutujesz bo ja mam inne konto na forum ehehe

    z czystych nudow wiejacych na tym uni oraz nakrecenia towarzystwa ;D jak widac wszystko sie udalo... prowokacja bez slow to jest cos heh

    za kazda raza kiedy cos zezlomuje bedziesz pytal dlaczego?

    i dla kogos kto tam sie plunkal na poczatku, udowodnij mi kupno jakiegos konta ;) linki z allegro czy co kolwiek ;)

    bo ja mam pewna rozmowe w ktorej jest wyraznie napisane za ile i do kogo idzie konto maxisa ;) wiec przestancie sie burzyc a przedstawcie fakty ;P bo na nich sie dzis opieramy czyz nie ? slowa wasze sa puste niczym moje co kolwiek bym tu nie powiedzial wiec czekam na jakies fakty !
  • ja tylko nie rozumiem po co przy tym rw poruszacie sprawę pieniędzy, rocky inwestuje w grę bo sprawia mu to przyjemność, ja np. inwestuję w paliwo bo uwielbiam jeździć, poświęcamy na przyjemności podobne kwoty, co z tego że on na grę. Tu nie chodzi o to że przeniósł się za anty, ja zły jestem tylko i wyłącznie o to że zostałem/liśmy zezłomowani w taki sposób a nie inny. Poinformować kolegę co planują inni - w 100% normalne zachowanie, ale wykorzystać niewiedzę o koleżeństwie, wkupić się w szeregi (bo to nie było spontaniczna akcja, a kilka dni przegadaliśmy ze sobą) i że tak powiem wystawić potem to jest żałosne i to mnie złości tym bardziej że nie był ani naszym wrogiem ani nic do nas nie miał...



    p.s. Odbudowa raczej będzie, tyle w temacie
  • Z miłą chęcią wpiszę się do tego ST. Klikam już trochę i takie akcje cieszą najbardziej. Przechytrzyć przeciwnika to podstawa. Atakującym życzę SzO ale tylko dlatego, że mało nas na uni bo inteligencją nie grzeszą. Posłuchać nie sprawdzonego informatora to zawsze się tak kończy. Nie lamka to ktoś inny. Kwestia czasu. To nie żaden przekręt. To normalka. To ogame - nie real. Lamka nie był z wami w sojuszu więc czemu mu cokolwiek zarzucacie? Nie wystawił was sojusznik. Wyskok z pretensjami jeszcze bardziej was ośmiesza...

    Obrońcom życzę do naSTępnego i jeszcze bardziej obfitego. Zrobiliście kawał dobrej roboty. Bo w każdej sytuacji czy ogame, czy życiowej nie wygrywa najsilniejszy tylko najsprytniejszy ;) AVE ZWB


    Co do wypowiedzi dj ogrodka:

    dj ogrodek napisał(a):

    @rocky nie chodzi o jakiegos enzo ktory mnie nic nie interesuje . Chodzi o fakt ze razem z lamka knulismy , liczylsimy , atakowalismy a on sprzedal nas i jeszcze zawrocil flotke
    Nie wiem od kiedy zdrada jest gloryfikowana , dlatego Ci co gratuluja i popieraja takie akcje naprawde musze sie zastanowic nad swoim postepowaniem .
    Black lamka zasluguje na najwiekszy lincz , poniewaz on nas sprzedal i wykorzystal . Jednak rocky , RIDICK , enzo nie sa bez winy . Jesli byliby uczciwymi graczami z honorem nie wzieli by udzial w tej szopce . Naprawde mysle ze wszyscy 4 straciliscie szacunek calego uni , oprocz przyd**asow z ZWB .


    A szczególnie przyd**asow z ZWB: nie będę się zniżał do poziomu w jaki ten gracz określa sojuszników złomiarzy. Skoro mniej efektywni flotowcy i ekowcy według tego gracza są przyd**asami to współczuje jego sojusznikom. Własnych sojuszników też tak nazywa, bo wolą grać inaczej niż złomiarze? Sami sobie odpowiedzcie.

    Pozdrawiam tsubasu ZWB ;)
  • Axerd2 napisał(a):

    ja tylko nie rozumiem po co przy tym rw poruszacie sprawę pieniędzy, rocky inwestuje w grę bo sprawia mu to przyjemność, ja np. inwestuję w paliwo bo uwielbiam jeździć, poświęcamy na przyjemności podobne kwoty, co z tego że on na grę. Tu nie chodzi o to że przeniósł się za anty, ja zły jestem tylko i wyłącznie o to że zostałem/liśmy zezłomowani w taki sposób a nie inny. Poinformować kolegę co planują inni - w 100% normalne zachowanie, ale wykorzystać niewiedzę o koleżeństwie, wkupić się w szeregi (bo to nie było spontaniczna akcja, a kilka dni przegadaliśmy ze sobą) i że tak powiem wystawić potem to jest żałosne i to mnie złości tym bardziej że nie był ani naszym wrogiem ani nic do nas nie miał...



    p.s. Odbudowa raczej będzie, tyle w temacie
    ax? bo jak ktos nie ma o czym mowic to mowi o anty bo to jest rzekomy wstyd dla gracza ;) jak widac nie stac ich na powiedzenie czegos madrzejszego ;)

    ja do was nic nie mialem , czesci z was nawet nie kojarzylem, Ty? kiedys chyba zeskanowalem to mi cos tam zakozaczyles ze na monie jest czy cos ;)

    tak nic do Cb nie mam... kwestia przypadku i chwili ;) a ze trafilo na was ? powiedzial bym iz mi przykro ale uslysze ze teraz chce grac dobra mine do zlej gry ;)
    a ja chetnie jeszcze sie posmieje z co niektorych ;)

    Zycze Ci SzO , wiecej patrzenia i przemyslenia a byc moze odwetu !
  • Kazdy lot acs to zaufanie takze nie wiem o co wam chodzi z przesadnym zaufaniem ? Malo kto kogo zna z reala wiekszosc po prostu przez internet i gdzie tu mowic o zaufaniu . Tsubasu nie zwracalem sie konkretnie tylko do jakis randomowych osob ktore pierwszy raz widze a bronia ZWB :)
    Tyle , nie bede sie wiecej wypowiadal to bez sensu . Kto ma troche oleju w glowie sam widzi co tu sie stalo i wyciagnie wnioski :)
  • Faktycznie szacunek ZWB. Kilku graczy z top 10 flociarzy musiało złapać nas na jakimś chorym przekręcie żeby doszło do złomka. BRAWO. Nie piszcie, że broniliście sojusznika bo to jest śmieszne. Z tego co wcześniej napisaliście wyraźnie wynika, że planowaliście tą podstawkę dużo wcześniej razem z tym sprzedawczykiem(zaproponował, że nas wystawi). Lamka się sfrajerzył, szczerze myślałem, że ax go lepiej zna ale to już nieważne. Axowi nic nie zarzucam, lubię go fest i dalej będziemy razem grać. ;). Zresztą to nie jego wina tylko tego dwulicowca, który przez jakiś czas przedstawiał się jako nasz przyjaciel. A ridickowi rece niedawno pożyczałem o 6 rano bo mnie o to prosił ;). Taki to honor i taktykę ZWB przedstawia.

    Lamka nie ciesz się, że na uni się ruszyło bo mam wrażenie, że w najbliższym czasie przyjdzie czas na Ciebie ;]
    A co do rockiego i tego ze się spinałem. Żle mnie zrozumiałeś bogaty w antymaterie kolego. Ja po prostu skomentowałem twoje nachalne skany. I wkoncu napisałem żebyś do mnie zawitał tam gdzie mam flotke bo nawet jej nie fsowałem ;). A Ty do mnie z jakimś oburzeniem ;p. Widzisz Twoja antymateria nie sprawi, że bunkier na złom przerobisz ;p. Może po prostu wstaw naszą rozmowę? ;p Zachowałeś się jak oburzony dzieciak ;pp. I tu już musieliście pieska sobie zatrudnić żeby wkupić się w nasze łaski. Wiecie co? Podchody żałosne jak na wydawałoby się wysokie ale chyba tylko statystycznie miejsca na naszym uni ;]. Poniżyliście się tym co zrobiliście. Zachowanie godne skarcenia. Przyjdzie na was czas, bo nas jest wielu. W imię zasad [mniam]

    Pozdrowienia dla całego soja Parasolek za okazane wsparcie (szczególnie dla skyline). M.in. dzięki wam planujemy odbudowę. Razem możemy wytępić te chwasty które rozpleniły się na naszym uni.

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za wulgaryzmy.
  • qbolbol napisał(a):

    A co do rockiego i tego ze się spinałem. Żle mnie zrozumiałeś bogaty w antymaterie kolego. Ja po prostu skomentowałem twoje nachalne skany. I wkoncu napisałem żebyś do mnie zawitał tam gdzie mam flotke bo nawet jej nie fsowałem . A Ty do mnie z jakimś oburzeniem ;p. Widzisz Twoja antymateria nie sprawi, że bunkier na złom przerobisz ;p. Może po prostu wstaw naszą rozmowę? ;p Zachowałeś się jak oburzony dzieciak ;pp
    chcesz i masz jak we filmie - czaekalem na to.... z oburzeniem moze nie ale lekka zlosci bo nie lubie bunkrow jak kazdy flociaz a jak po skanie widz kolosalny bunkier i wlasciciel cwaniaczy i zaprasza bo wie ze sam nie daje rady to rezultat jest tylko 1 = prowokacja zadzialala... bunkra nie przeoralem ale floty brak plus moona ci nie zrobilem, hehe same plusy


    [mniam]

    i kto cwaniaczy ja sobie szpiegowalem jak kazdego innego a tu takie cos a pozniej sie ktos dziwi ze ja skrupulow nie mam nono

    Super Moderator kasai:
    Screen skasowany z powodu widniejących na nim koordynatów.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rocky ().

  • qbolbol nie wyjezdzaj mi z reckami prawda ze mi pozyczyłes pare recków za ponad 2kk surowca
    szkoda że screnów nie porobiłem mówiłem ze to akcja jednorazowa i jeszcze w soju napisałem ze masz pretensje że djogrodka szpieguje i żebym go w spokoju zostawił mieliśmy z Ciebie polewkę że mi rozkazujesz chłopie ogarnij sie troche a ze latałes swoimi bombkami dla uciechy i paru chłopakom satki stracales dla uciechy nic nie piszesz bo przeciesz taki jestes honorowy O_O
    I jeszcze jedno napisze polowa zlomu byla twoja i jeszcze chcialeś mnie wydymać bo powiedziałes ze wyslałes mniej recków a ja na fali widziałem ile wysłałes wiec nie wyjeżdzaj mi z reckami bo juz wtedy mi cisnienie podniosłes tymi paroma reckami

    qbolbol






    Do:
    Ridick


    Temat:
    Nie dotyczy


    Data:
    20.06.2013 23:12:48


    undefined









    co dumny z siebie pewnie
    jesteś? gratki za zbicie flotki kilku osobom tod 150 średnio w tyle samo
    osób top 10 flot. I to jeszcze podstepem. Nie wiem. Masz z tego
    satysfakcje? Czy dla złomu zrobisz wszystko

    żałosny jestes i twoje wypociny mnie nie ruszaja jak chcesz sie wypłakac do do mamusi a nie do mnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ridick2 ().

  • Niektórzy widać, w dalszym ciągu nie rozumieją co oznacza wbić komuś nóż w plecy. Ale cóż to jest tylko gra, oby Ci ludzie nie byli tacy w życiu. Atakujący popełnili dwa błędy tutaj - po pierwsze zaufali nie tym osobom co mieli, a po drugie to nie zabezpieczyli recków - może by pozbierali chociaż złom? To, że ich lamka wyrucha to było nie do przewidzenia.

    Szybkiej odbudowy Panowie!

    Rocky Ty chyba nie rozumiesz co oznacza słowo poczucie humoru? Jakby mi ktoś takie wiadomości jak qbolbol Tobie to byśmy się pośmiali troche i bym spróbował inaczej go zezłomować, a nie od razu się spinał!

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Ludzie, czy WY naprawdę nie myślicie nad tym co napisać, tylko piszecie co Wam wpadnie do głowy?! Czy nie widzicie, że nawet gdyby Lamka poleciał do końca, to i tak atakujący by polegli?!

    Agresorzy NIE POTRAFIĄ przyjąć porażki z HONOREM, gdyby go mieli, to by wiedzieli że nie ma co się awanturować, bo startując już byli bez floty.

    Jak ktoś już napisał, nie zastanowiło ich że nagle top 1 złomiarzy uni lata na PZ i daje się wyliczyć, do tego zapraszają niepewnego kompana, dodatkowo nie mieli obstawionych pleców na powrocie w razie kontry (słodka tajemnica skąd wiem ;] )
    Oni od samego początku ZAWALILI tą akcję, ktoś kto POTRAFI grać w tą grę, już po samym fakcie latania na PZ przez 3 dni Rockyiego wiedziałby że to pułapka.

    Agresorzy myśleli że są PRO, dowodem na to jest screen jaki zamieścił Rocky , zostali sprowadzeni na ziemię i teraz ani oni ani ich znajomi NIE POTRAFIĄ się pogodzić z tym i mają żale do całego świata. Panowie, miejcie jaja, PRZEPROŚCIE ZWB za pomówienia i przyznajcie że skońćzyliście w reckach ze swojej winy.

    Więcej chyba nie ma co pisać, bo jak ktoś nie potrafi zrozumieć że dostał nauczkę za cwaniakowanie i szczekanie na forum i PW, to o czym dyskutować z taką osobą która SWOJĄ porażkę przez SWOJE CWANIACTWO zrzuca na karb braku honoru innych? Karą za cwaniactwo jest złom, sami się prosili, wręcz zapraszali, to teraz WSTYDZILIBY się cokolwiek tutaj jeszcze szczekać.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dooding ().

  • rocky napisał(a):

    Więc razem uknuliśmy plan że latam na własne PZ. Chłopaki uwierzyli i zobaczyli że tek latam więc po 3 próbie podstawki w końcu się udało wszystko zgrać (mówię tu o atakujących) bo do ST doszło by już wczoraj ale jeden z nich opóźnił atak za co mu dziękuję bo doszedł do ST ARAB
    A Ty Dooding zwróć uwagę, że floty się podstawiły, bo wiedzieli o tej akcji dużo wcześniej. Gdyby Blacklamka chciał się zachować jak człowiek to od razu by napisał do atakujących "sory panowie ale z rockym latam i nic z tego nie bedzie". Wtedy by to zupełnie inaczej wyglądało!

    Pozdrawiam
    Wisior
  • kajman92 napisał(a):

    Z tym że Enzo leciał 200 us, także o wszystkim lamka musiał dać wam znać wcześniej więc nie wal ściemy...


    Ale jakie to ma znaczenie, czy TY naprawdę nie myślisz nad tym co czytasz i piszesz??? Na Hydrze leciałem 400 US w obronie i wyleciałem 2 dni przed akcją i co to ma wspólnego z czymkolwiek.

    ZROZUM, to nie agresorzy złapali Rockyiego, tylko ZWB zastawiło pułapkę, więc Lamka nie musiał nam nic pisać, bo obrońcy wiedzieli że robią pułapkę i trzeba w obronie się podstawić.

    @ WISIOR

    No zastanów się co Ty piszesz, no kurcze jasne że obrońcy wiedzieli wcześniej o akcji bo sami ją organizowali, to jak mieli nie wiedzieć o akcji jak sami ją wymyślili???

    Poza tym, nawet gdyby lamka odmóił, to co by wyglądało inaczej? NIC, polecieliby w takim składzie w jakim skończyli w tym ST, ewentualnie zwerbowaliby kogoś kto straciłby flotę razem z nimi... no o czym tu dyskutować?

    ZWB zastawiło pułapkę, złapało grupę zbyt pewnych siebie cwaniaków i tyle. A każde narzekanie i jakieś tłumaczenia są już tak chore że nie wiem jak to komentować.

    Wytłumacz mi, jedno, porównując planowanie tej akcji do pisania komentarzy na forum, skoro piszę teraz do Ciebie, to rozumiem że Lamka musi mi powiedzieć że piszę do Ciebie bo ja sam nie wiem że piszę do Ciebie? XD No daj spokój ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dooding ().

  • Lamka napisał do axerd itd że ma cel, czy to oni napisali do niego?
    Uważasz, że w tym nie ma świństwa ? Na prawdę jesteś ograniczony czy tylko się wygłupiasz?
    Wyobraź sobie że idziesz z kumplem na ulicy i ktoś was zaczepia... twój kumpel ucieka, albo staje obok i mówi że się w to nie miesza i ciebie zostawia na pastwę losu.. widzisz już o co chodzi? Chodzi o brak jakichkolwiek wartości
  • kajman92 napisał(a):

    Lamka napisał do axerd itd że ma cel, czy to oni napisali do niego?
    Uważasz, że w tym nie ma świństwa ? Na prawdę jesteś ograniczony czy tylko się wygłupiasz?
    Wyobraź sobie że idziesz z kumplem na ulicy i ktoś was zaczepia... twój kumpel ucieka, albo staje obok i mówi że się w to nie miesza i ciebie zostawia na pastwę losu.. widzisz już o co chodzi? Chodzi o brak jakichkolwiek wartości


    STARY MASZ OGROMNY PROBLEM :E

    Nie znasz mnie, a wyzywasz od ograniczonych

    Podajesz jakieś chore przykłady... po któych widzę że masz PROBLEM z odróżnieniem gry od rzeczywistości.

    TO JEST GRA LUDZIE, tu się GRA, tu nie rzeczywistość.

    Jak ktoś pisze o zasadach moralnych w GRZE, to jest naprawdę źle z nim. Zasady moralne w grach XD ... MORTAL KOMBAT, chyba należałoby pozwać do sądu twórców że nie było zasad moralnych w tej grze :E Gry powstały po to, żeby się oderwać od rzeczywistości.

    A coz książkami, serialami w TV? Tam jest pełno zabójstw, oszustw, zdrad, co pozwiesz do sądu scenarzystów że w serialu Zenek zdradził Zosię i złamał zasady moralne? XD

    GRA jest GRĄ i jak ktoś niepotrafi odróżnić i odseparować tych DWÓCH RÓŻNYCH światów, to ma problem.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dooding ().

  • O ile dobrze przeczytalem atakujący sami nie wpadli ,ze taki "progracz" lata na pz, więc nie można mieć do nich pretensji o tą naiwność. Przecież tą "pewną" informacje dał im black...Michal tak przecież padl, a to był też bardzo dobry gracz(no dobra podobnie bo lecial na pz w dzień)Jeśli black zrobił to tak jak pisał z czystych nudów to gratuluje mu, jest umnie top1 masachistów. Myśle ,że jego ST ulecą szybko ludziom z pamięci, ale o tej akcji mało kto zapomni...
  • Dobrze,ok.. jeżeli uważacie że to wszystko wyszło ok to wasza sprawa.. przetapiajcie, a lamka w ciągu miesiąca u kogoś w reckach wyląduje, bo całe uni jest teraz na niego cięte. Osobiście mogę za free paliwo podesłać żeby ubić tego kogoś.
    Widać, że na tym uni można ufać tylko osobom w sojuszu,a z ludźmi spoza nie można nawet ubić muchy w kiblu.
    Dla kilku kk taki smród...
  • Dooding, z opisu sytuacji przez rocky'ego ja rozumiem to tak:
    Axerd napisał do Blacklamki, że chce rocky'ego wyzłomować, Blacklamka dogadał się z rockym i zaczął latać na własne PZ teraz Blacklamka napisał do Axerda, że rocky lata na własne pz i zaproponował lot.

    Odpowiedz sobie teraz na pytanie co by było gdyby Blacklamka napisał to co wcześniej pisałem - czy agresorzy by wymyślili, że lata na własne pz? Czy Riddick i enzo wiedzieliby kiedy startować? Nie powiesz mi, że za każdym razem jak rocky startował na własne pz to Riddick i enzo startowali flotami na obronę?

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Ludzie, czy WY naprawdę nie myślicie nad tym co napisać, tylko piszecie co Wam wpadnie do głowy?! Czy nie widzicie, że nawet gdyby Lamka poleciał do końca, to i tak atakujący by polegli?!


    Przecież o wszystkim wiedzieliście właśnie dzięki niemu, gdyby nie lamka w ogóle ten atak nie miał by miejsca no bo przecież to on stanowił trzon tego ACSa wystarczy popatrzeć na jego pkt. floty a na pkt. które miała reszta.
    Jeszcze się domagacie przeprosin? DAFUQ!?
    Nie znam dokładnie sytuacji ale z tego co się tutaj naczytałem to wy postąpiliście nieładnie. WIELKIE top10 flot posunęło się, aż do zwodzenia "słabszych" graczy.
    Należycie do Czołowego sojuszu na naszym Uniwersum, powinniście świecić przykładem.
  • kajman92 napisał(a):

    Dobrze,ok.. jeżeli uważacie że to wszystko wyszło ok to wasza sprawa.. przetapiajcie, a lamka w ciągu miesiąca u kogoś w reckach wyląduje, bo całe uni jest teraz na niego cięte. Osobiście mogę za free paliwo podesłać żeby ubić tego kogoś.
    Widać, że na tym uni można ufać tylko osobom w sojuszu,a z ludźmi spoza nie można nawet ubić muchy w kiblu.
    Dla kilku kk taki smród...
    powiem Ci tyle farmo , Trzymam Cie za slowo ! do 21 lipca mam byc w reckach , jesli nie bede [mniam] wiecej sie nie wypowiadaj bo takie gadanie osmiesza Ciebie i zenujace parasolki ktore zrobily 1 akcje i kolejni Pro gracze, cwaniak Team ;D

    a juz zapomnieli jak sami dali sie wprawadzic w gre ADFu na klikaniu z PZta i wpadli , ale nie no skad ze jestescie super ;P

    zeby mnie zlapac musieli byscie sie niezle napracowac a ze nie ta liga to mozecie palic gume ;P oczywiscie szacunek do przeciwnika jest i pogratuluje gdy padne
    pewnie wesoly we mnie wleci, idiotyzm skanowac kogos co chwile kto wraca z akcji, mialem sie tego wystraszyc czy jak bo nie rozumiem?

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za słownictwo.
  • Jak do tej pory nikogo farmą nie byłem, i być nie mam zamiaru. Co do reszty twojego wpisu.. brak słów. Nie masz honoru,ogłady i szacunku do kogokolwiek. Mam nadzieję, że będzie jakiś zjazd uni, to wtedy mi to powiesz prosto w oczy pro elo kozaku przez kabel.
  • A to już skanować przeciwnika nie można? :D masakra co tu się dzieję

    Może zrobimy to jak na dzikim zachodzie :D
    "Za głowę Black Lamki" Czyli za złom na nim obwieszczam nagrodę :D
    kto zezłomuję Lamkę dostanie ode mnie
    10 000 000 metalu
    8 000 000 kryształu
    4 000 000 deuteru


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."
  • [mniam/kasai]

    ok no to czekam do 21 lipca chce miec zlom ! zapraszam drogie panie ;)

    a i mam rozumiec ze jak do 21 lipca beda nadal mial flotke to ta nagroda wedruje do mnie tak?;D
  • Kajman zaś bez przesady z tą napinką:) Pamietajmy, że to wciąż tylko gra!! Też z chęcią bym dał złoma kilku osobom (już nie będę wymieniał z nicku bo ostatnio doszło do nieporozumień na tym tle:P), ale przyjdzie na to czas;) Kiedyś też bym się denerwował jak ktoś by mnie pakował do recków na forum, a w grze nie za bardzo także trochę w tym momencie rozumiem Blacka:) Niech przemówią floty:D

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Ja nie pisałem nic o czasie TERMIN NAGRODY NIEOGRANICZONY i co jakiś czas będę o niej przypominał xD pewnego dnia o pewnej porze przyjdzie pora na każdego xD
    Pozdro All


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."
  • Black01 napisał(a):

    a juz zapomnieli jak sami dali sie wprawadzic w gre ADFu na klikaniu z PZta i wpadli , ale nie no skad ze jestescie super ;P



    A widzisz jednak się da zrobić ładne ST w uczciwy sposób, chłopaki z ADF byli od nas lepsi i wykonali lepszą akację. Zrobili to uczciwie i brawo im za to, Ty widocznie tak nie potrafisz musisz się posuwać do oszustw i wystawiania kompanów lotu. Ale czego można się spodziewać bo kimś dla kogo honor jest pojęciem nie znanym. I takie gadanie że to tylko gra itp itd jest totalnie bez sensu. Honor się albo ma albo nie, Ty nigdy nawet odrobiny go nie miałeś. Wszyscy którzy gratulują i mówią że super pro akcja radzę udać się na konsultacje do lekarza bo z waszymi głowami nie jest wszystko w porządku, mam nadzieje że kiedyś zostaniecie potraktowani w ten sam sposób. Tyle ode mnie i już kończę dyskusje z top one szczekaczem na forum.

    Agresorą wielkie SZO ! A dla największego ścierwa uni kij w oko
  • ZlotyDeszcz napisał(a):

    Ja nie pisałem nic o czasie TERMIN NAGRODY NIEOGRANICZONY i co jakiś czas będę o niej przypominał xD pewnego dnia o pewnej porze przyjdzie pora na każdego xD
    Pozdro All
    Twoj koleszka powiedzial miesiac a wiec miesiac ! 1 za wszystkich wszyscy za 1 , mogl zamknac jape i sie nie odzywac ;)
    a Ty sie chyba za duzo westernow na ogladales bo widac ze Ci palma bije do glowy !
  • Black01 napisał(a):

    1 za wszystkich wszyscy za 1
    I mówi to gracz co przed chwilą wystawił agresorów :D
    moje ogłoszenie moje surowce i mogę z nimi zrobić co chce :)
    więc ogłoszenie za Twoją głowę dożywotnie będzie XD


    "Myślisz, że ciemność jest twoim sojusznikiem. Jesteś jedynie przyzwyczajony do niej. Ja się w niej narodziłem. Ona mnie ukształtowała. Nie widziałem światła do czasu, aż stałem się mężczyzną. Do tego momentu tylko mnie oślepiało. Cienie cię zdradziły, ponieważ należą do mnie."